Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
evulebobule
3. říj 2009
na tu hruškovou přesnídávku jsou asi třeba měkčí hrušky co? my máme akorát tvrdý... 😞
mikesova25
3. říj 2009
holky čauky 🙂

založila jsem venouškovi narozeninový album, kdo chcete koukněte
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum...
sayastautor
3. říj 2009
ja uz si zahradku zrekonstruovala,uz jen zasadit,ale nevim jestli je to lepsi nez predtim :-N

evco,ja tech svestek mela taky malo, my sbirali jen na slivovici 😃. a spousta uz jich byla shnilych :-| .
tak se mi to asi podarilo 🙂. premyslim jestli jeste neudelam dalsi kdyz me to tak bavi. jeste mam volne 3 sklenicky
mikesova25
3. říj 2009
já jsem si taky přesnídávky dělávala doma,jenomže jak jsem dávala pořád dokola jenom ty co jsem měla doma,tak se malej za chvilku přejedl a tak jsem musela stejně kupovat ještě jiný chutě a dneska už přesnídávky odmítá úplně, to už musí být aby si jí vzal
evulebobule
3. říj 2009
sandři: to je právě škoda, že jsem si to neuvědomila dřív no. Letos jich bylo docela dost. No jo no.. |-|
evulebobule
3. říj 2009
zdeni: krásný album, moc hezké fotky. A ten dort, mňam ten bych si taky dala.
mikesova25
3. říj 2009
evi tak první rok u nás co nezbyl dort,bohužel,byl fakt výbornej,že se snědl hned
evulebobule
3. říj 2009
zdeni: věřím, vypadá fakt výborně.
sayastautor
3. říj 2009
zdeni,krasne fotky x-)
sayastautor
3. říj 2009
holky,jak se hraje to akvarium?
kvikvicek
3. říj 2009
dekuji vsem za dary 😃
kvikvicek
4. říj 2009
Ahojky, je tu nekdo?
kvikvicek
4. říj 2009
Holky normalne Kacenka se mi stavi na vsechny ctyri!! jsem z toho uplne paf x-)
anny84
4. říj 2009
Dobre ranko,

😃 😃 😃 Kato, nekecej, to je teda neco.

Sandri, co presnidavky?
Ja ted vyslu tatku s klukama ven, a jdu na to x-)
Udelam tu svestkovou, jak si posilala, a pak mam jeste spoustu jablek a hrusek, tak z toho taky udelam 🙂

Zdeni, fotky pekny, dortik prekrasny 😉 🙂
Co Vena vsechno dostal?
mispuli
4. říj 2009
ahoj holky 😉

nini:ty flaušový overaly jsem neprodala,sice to není 80,ale velikostně bych řekla,že jsou větší,večer nebo zítra to zkusím nafotit a hodit sem na koníka,mrkneš se jestli bys měla zájem a já bych ti je v to úterý zanesla ukázat,ještě tam nafotím pár věciček,kdyste některá měla zájem,ceny jsou lidové 😉
sayastautor
4. říj 2009
kato,to je sikulka 🙂

anny, vypada to ze super,ze se povedli 🙂. uz davam julce po lzickacj stavicku aby se mi vykakala. taky bych dnes jeste rada udelala nejakou jablecno-hruskovou. uz jsem edu poslala at si koupi presnidavku abych mela sklenicku 😃
kvikvicek
4. říj 2009
San jak casto ted kakate? my ted kazdy den, dycky rano v sedm :-p 😃 a kdyz je toho malinko tak jeste jednou dopoledne, a jak jsem vcera dala mrkvicku, tak jsemmela pocit ze i nejaky kousicky byly v tom kakani, je to normalni? asi jo ne? pardon za chutne tema 😃 :-p
sayastautor
4. říj 2009
dneska je to 6. den co nebyla... kousky myslim ze jsou normalni
kvikvicek
4. říj 2009
San a kdyz papaji deti prikrmy, tak maji kakat kazdy den? ja vubec nevim :-|
sayastautor
4. říj 2009
prave nevim jak ma kakat 😞
kvikvicek
4. říj 2009
se na to musim zeptat dr. ja to vubec netusim
evulebobule
4. říj 2009
ahoj holky,
my máme dneska vítání občánků.máme to od 2.... 😉
petulka12
4. říj 2009
ahoj holky
Evčo užijte si vítání

Adámek kadí 2-3x denně jak sme začli příkrmy, někdy má v tom taky kousíčky a někdy jakoby králičí bobky :-p
dobrou chuť pokud právě obědváte :-N 😃

Káťo Kačka je šikulka to už co nevidět poleze
Prosím tě omluv nás zítra na plavču jo? malej má furt trošku rýmu a já si to radši nelajznu
sayastautor
4. říj 2009
evco,uzijte si to 🙂

tak julca mi dnes snedla celou sklenicku zeleniny s masickem,od zitra bude mit domaci 🙂
ninus81
4. říj 2009
Ahojky holky tak koukám že už i Káťa začala vesel farmařit 😃 😃 😃 😃 😃 😃

V práci to stálo za hovno nebyli lidi a ještě nám někdo čornul po fasování 24 semtexu ( 960,- ) tak ty jsme museli stím klučínou co jsme dělali vykázat a zaplatit no nasraná jsem ještě ted ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(

Já přesnídávky zatím kupuju nemám přístup k domácky vypěstovanému ovoci
ale příkrmy je super vařit chutově jsou uplně jiný než kupovany aa mě to baví
tara78
4. říj 2009
Ahojky,
Evi užijte vítání 🙂 .
Káťo malá je opravdu šikovná 🙂 . Jo a poslala jsem ti žádost o přátelství.

Tak jsem myslela, že farmu bude hrát Luky a nakonec ho k tomu ani nepustím 😃. Musela jsem mu založit jeho účet, aby měl svojí. Tímto vás chci poprosit, jestli si ho můžete taky přidat mezi přátele a občas mu něco poslat. Děkuji. Jo je tam zaregistrovaný jako Michal Fencl.

Nin tak to se ti nedivím, že jsi naštvaná. Jdeš si něco vydělat a ono tohle. Ruce bych jim urazila.
zuzankast.
4. říj 2009
Ahojky, jdu vás aspoň pozdravit, dočítat nestíhám 😞 za chvíli PC zas odjede na intr :-S máte krásný fotečky, Evi užijte si vítání..
Jinak malá dnes taky ochutnala brambory, snědla celou lžičku 🙂 a klidně by pokračovala , ale ještě na příkrmy nejdem ještě tak dva týdny. Mno, přesnídávka jí šmakovala víc 🙂
Tak se tu mějte, papa
sayastautor
4. říj 2009
julca se mi zacala otacet z briska na zadicka x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
tara78
4. říj 2009
Šikulka 😉 🙂
sayastautor
4. říj 2009
dekuju 🙂. sice si dala na cas a jeste zacala nejak obracene,ale lepsi nez nic 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli