• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

na tu hruškovou přesnídávku jsou asi třeba měkčí hrušky co? my máme akorát tvrdý... :frowning2:
3. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
holky čauky :slight_smile:

založila jsem venouškovi narozeninový album, kdo chcete koukněte
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=479712&vReferer=
3. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja uz si zahradku zrekonstruovala,uz jen zasadit,ale nevim jestli je to lepsi nez predtim :sweat_smile:

evco,ja tech svestek mela taky malo, my sbirali jen na slivovici :grinning:. a spousta uz jich byla shnilych :unamused: .
tak se mi to asi podarilo :slight_smile:. premyslim jestli jeste neudelam dalsi kdyz me to tak bavi. jeste mam volne 3 sklenicky
3. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem si taky přesnídávky dělávala doma,jenomže jak jsem dávala pořád dokola jenom ty co jsem měla doma,tak se malej za chvilku přejedl a tak jsem musela stejně kupovat ještě jiný chutě a dneska už přesnídávky odmítá úplně, to už musí být aby si jí vzal
3. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
sandři: to je právě škoda, že jsem si to neuvědomila dřív no. Letos jich bylo docela dost. No jo no.. :pensive:
3. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
zdeni: krásný album, moc hezké fotky. A ten dort, mňam ten bych si taky dala.
3. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
evi tak první rok u nás co nezbyl dort,bohužel,byl fakt výbornej,že se snědl hned
3. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
zdeni: věřím, vypadá fakt výborně.
3. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zdeni,krasne fotky :dizzy_face:
3. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky,jak se hraje to akvarium?
3. říj 2009 ve 23:25  • Odpověz  • To se mi líbí
dekuji vsem za dary :grinning:
3. říj 2009 ve 23:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, je tu nekdo?
4. říj 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky normalne Kacenka se mi stavi na vsechny ctyri!! jsem z toho uplne paf :dizzy_face:
4. říj 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko,

:grinning: :grinning: :grinning: Kato, nekecej, to je teda neco.

Sandri, co presnidavky?
Ja ted vyslu tatku s klukama ven, a jdu na to :dizzy_face:
Udelam tu svestkovou, jak si posilala, a pak mam jeste spoustu jablek a hrusek, tak z toho taky udelam :slight_smile:

Zdeni, fotky pekny, dortik prekrasny :wink: :slight_smile:
Co Vena vsechno dostal?
4. říj 2009 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :wink:

nini:ty flaušový overaly jsem neprodala,sice to není 80,ale velikostně bych řekla,že jsou větší,večer nebo zítra to zkusím nafotit a hodit sem na koníka,mrkneš se jestli bys měla zájem a já bych ti je v to úterý zanesla ukázat,ještě tam nafotím pár věciček,kdyste některá měla zájem,ceny jsou lidové :wink:
4. říj 2009 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kato,to je sikulka :slight_smile:

anny, vypada to ze super,ze se povedli :slight_smile:. uz davam julce po lzickacj stavicku aby se mi vykakala. taky bych dnes jeste rada udelala nejakou jablecno-hruskovou. uz jsem edu poslala at si koupi presnidavku abych mela sklenicku :grinning:
4. říj 2009 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
San jak casto ted kakate? my ted kazdy den, dycky rano v sedm :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a kdyz je toho malinko tak jeste jednou dopoledne, a jak jsem vcera dala mrkvicku, tak jsemmela pocit ze i nejaky kousicky byly v tom kakani, je to normalni? asi jo ne? pardon za chutne tema :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dneska je to 6. den co nebyla... kousky myslim ze jsou normalni
4. říj 2009 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
San a kdyz papaji deti prikrmy, tak maji kakat kazdy den? ja vubec nevim :unamused:
4. říj 2009 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
prave nevim jak ma kakat :frowning2:
4. říj 2009 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
se na to musim zeptat dr. ja to vubec netusim
4. říj 2009 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
my máme dneska vítání občánků.máme to od 2.... :wink:
4. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky
Evčo užijte si vítání

Adámek kadí 2-3x denně jak sme začli příkrmy, někdy má v tom taky kousíčky a někdy jakoby králičí bobky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobrou chuť pokud právě obědváte :sweat_smile: :grinning:

Káťo Kačka je šikulka to už co nevidět poleze
Prosím tě omluv nás zítra na plavču jo? malej má furt trošku rýmu a já si to radši nelajznu
4. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
evco,uzijte si to :slight_smile:

tak julca mi dnes snedla celou sklenicku zeleniny s masickem,od zitra bude mit domaci :slight_smile:
4. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky tak koukám že už i Káťa začala vesel farmařit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

V práci to stálo za hovno nebyli lidi a ještě nám někdo čornul po fasování 24 semtexu ( 960,- ) tak ty jsme museli stím klučínou co jsme dělali vykázat a zaplatit no nasraná jsem ještě ted :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Já přesnídávky zatím kupuju nemám přístup k domácky vypěstovanému ovoci
ale příkrmy je super vařit chutově jsou uplně jiný než kupovany aa mě to baví
4. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Evi užijte vítání :slight_smile: .
Káťo malá je opravdu šikovná :slight_smile: . Jo a poslala jsem ti žádost o přátelství.

Tak jsem myslela, že farmu bude hrát Luky a nakonec ho k tomu ani nepustím :grinning:. Musela jsem mu založit jeho účet, aby měl svojí. Tímto vás chci poprosit, jestli si ho můžete taky přidat mezi přátele a občas mu něco poslat. Děkuji. Jo je tam zaregistrovaný jako Michal Fencl.

Nin tak to se ti nedivím, že jsi naštvaná. Jdeš si něco vydělat a ono tohle. Ruce bych jim urazila.
4. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, jdu vás aspoň pozdravit, dočítat nestíhám :frowning2: za chvíli PC zas odjede na intr :confounded: máte krásný fotečky, Evi užijte si vítání..
Jinak malá dnes taky ochutnala brambory, snědla celou lžičku :slight_smile: a klidně by pokračovala , ale ještě na příkrmy nejdem ještě tak dva týdny. Mno, přesnídávka jí šmakovala víc :slight_smile:
Tak se tu mějte, papa
4. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
julca se mi zacala otacet z briska na zadicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Šikulka :wink: :slight_smile:
4. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dekuju :slight_smile:. sice si dala na cas a jeste zacala nejak obracene,ale lepsi nez nic :slight_smile:
4. říj 2009 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek