• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

a v Rosmannu mají huggie premium mega pack + vlhčené ubrousky zdarma za 319,- :wink:
7. říj 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
muzeme treba projit podskali. jen uz je tam vse zavrene,tak piti sebou. nebo jestli chces jinam... ale taky bych potrebovala spis vozit
7. říj 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hugies nam ted nesedi :unamused:

nin,ty bys nesla?
7. říj 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
San tak ja neprijedu, ted mi volal manza, ze nam maji privezt monitor k PC, starej nam blika, tak jsme koupili plochy, maji to dovezt nekdy po obede. achjo,holky musime se domluvit a udelat poradny sraz, jeste nez zazimujem :wink:
7. říj 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja vcera delala presnidavku z jablicek ze Sumavy a to je mnamka, to se neda srovnat skupovanou, nedavala jsem tam zadny cukr aje to sladky i tak, ta kupovana je preslazena a nakysla a domaci je supr, pridala jsem tam i hrusky, a udelala jsem i nejakou svestkovou,stavu jsem vypila ja, Kacenkaby mi to asi nepila,kdybychto malinko neosladila, mam doma sice trtinovy cukr,aleprej pro deti je lepsi glukopur,tak jsem sena stavu vyprdla a vypila ji sama, mnamka to byla.mam asi 6jablecnych a 4svestkove presnidavky,zavarila jsem to a radsi jeste dala do lednicky
7. říj 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři IP

Malej měl včera borůvkovou přesnídávku spapal celou (200ml) :slight_smile: :slight_smile:

Jinak já jsem ty huggies koupila a po rozbalení ty pleny nějak divně zavání tak nevím jestli je mám jít reklamovat a nebo je to normální jiný mě takhle nikdy nesmrděly vubec nevím
7. říj 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
glukopur mam doma :slight_smile:. dala jsem trosku do jablecno hruskovy co jsem delala, do svestkovy ne. byla sladka sama o sobe dost :slight_smile:. stavicku mi julca pila,po lzickach. stacilo ji dat 50 ml a hned se za par hodin vykakala :slight_smile:

srazik udelat musime a vzdyt muzem i jiny den nez streda nebo ne?
7. říj 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninuš,
já ty moje pleny taky otevřela a nesmrdí. Tak nevím.............Já mám ale newborn
7. říj 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dneska je fakt nádherně, já bych na sraz klidně jela, ale nemám jak se dostat do Strakonic, když blbec neřídím. Jedině do Blatný, to by šlo. Tak kdyby jste holky chtěli příští týden, tak můžeme, budu mamce pomáhat s hnetynkama, tak bych se jeden den trhla :grinning:
7. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo a Peťo mám dotaz. Chceme s kamarádkou taky jezdit na plavčo do Písku. Chtěla bych vás poprosit o nějaké informace, jak to probíhá, jak dopředu je třeba se nahlásit. Káťo, jak jsi spokojená s plavečkama? Já že bych je taky objednala. Kdyžtak písněte i cenu,nevím, kolik to stojí a kamarádku to zajímá. Je sice ještě čas, oběma klukům jsou skoro 3 měsíce....ale radši si to zjišťuju dopředu
7. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsme byli hodinu a pul venku. julca v manduce. jsem uplne hotova,ale endy uz spokojene chrape a julca spokojene brouka. tak to za to stalo :slight_smile:

kato (kadel) kdypak se bude rodit kacenka?
7. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, jakou mas manduku a jak si s ni spokojena?
7. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři, my byli s kamarádkou taky dvě hodinky venku :wink: je tam krásně co?
7. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani,mam tu ruzovou a jsem s ni spokojena moc. jen ted jak stale nosim na brise,jsem mala a julca tezka, tak me boli kycle. ale nejak se mi nechce ji uz nosit na zadech...

nas ta prochazka zmohla tak ze jsme doted vsichni spali :grinning:

ale chystame se zas :slight_smile:
7. říj 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Sandři, to nikdo neví, kdy budeme rodit :grinning: každopádně 26.10 nastupuji do porodnice a budou vyvolávat, jelikož mám tehu cukrovku. Pokud ovšem do té doby neporodim.........................uteklo to jako blázen
7. říj 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kadel a kde budes rodit?
7. říj 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi kurz stojí 1800 a je o 12 lekcí
já jsem ten papír s informacema vyhodila, bylo tam i tel.číslo tak snad ho má Káťa
a určitě bych se přihlásila už teď aby potom bylo místo,vždyť mě to Káťa sehnala na poslední chvíli a bylo poslední volný místo
7. říj 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
aničko - asi ve strakonicích, záleží na tom, kde se budu právě nacházet :slight_smile: ale přemýšlím, jestli by nebylo od věci se domluvit s Razakem či Braunovou aby byli u porodu. I když nevím, jestli je to možný, když ani jeden z nich není můj gynekolog.
7. říj 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kadel, uprimne receno radeji s Razakem. Byla jsi u nej na monitoru a on by si te nejakou dobu pred porodem sledoval. Urcite se mu ozvi!! Za to nic nedas. Ja taky pujdu rodit sem, rikam, ze to neni v nemocnici, ale v lidech. Mam domluvenou PA a i Razaka.
7. říj 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak doporucuji si pres tyhle stranky: http://www.lkcr.cz/lekari.php?hmp=10&do[resetFilter]=1 najit kdo ma a nema atestaci na porodnictvi a v pripade nejasnosti, kdykoliv behem porodu se obracet na atestovaneho lekare. Rozhodne ne Gregorovou.
7. říj 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: díky, řeknu to kamarádce a kdyžtak se radši zaregistrujeme už teď.
7. říj 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jak užíváte posledního sluníčka??? Já včera s malou na očkování a dneska má horečky tak snad je to k tomu.
Nin: nemáš dneska narozky???
7. říj 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin,má narozeniny v sobotu...teď jsem to zjistila na facebooku. :slight_smile:
7. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my byli dop venku s tou manducou,tak nas to zmohlo ze jsme to vsichni tri pak na dve hodky zalomili, pak jsem sla koupit co potrebujem do koupelny,ale meli do peti a my prisli o 10 min dyl :rolling_eyes: a pak u mamky :slight_smile:

zitra jdeme od skolky na nejakou skautskou akci tak se tesim :slight_smile:

holky pristi utery a streda je ve skolce na miru burza zimniho obleceni,pujdem se tam mrknout,tak kdybyste taky neco potrebovali,muzete tam zajit :slight_smile:
7. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři ahoj né né narozeniny mám v pátek 9.10 :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: už 28 :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Jinak my jsem byli venku od 13 - 18 hod z oběma babičkama a bylo krásně
Sandři šla bych s tebou na tu burzu co ty na to???? od kolika????
7. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
28 žádnej věk :grinning:
7. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,je to od 8 rano do vecera,ale pry mame jit hned od rana nez to bude prebrany... budu rada ze se mnou pujdes :slight_smile:
7. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo 9.10. je v pátek, to jsem se blbě koukla...
7. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko,
tak mam cytologii jednicku :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Sandři super :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek