• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

9. říj 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja vam reknu vcerejsi prihodu :grinning:

Vzdy po koupani si mazu brisko kremem a pak nez mi to zaschne se jdu rozloucit k mamce do pokoje se psem a s ni - dat dobrou noc. No a vcera si pes sedl a zacal olizovat to moje namazany brisko a pak se mi pekne boulilo, to bylo krasny......uz se tesim na vetsi boule :slight_smile:
9. říj 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani,to je krasny :dizzy_face:

nin,svetrik moc krasny :wink:
9. říj 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus vzadu je taková svorka která se musí zmáčknout z obou stran a druhou rukou stáhnout ten trák, je to fakt debilní
vy už jste začali jezdit ve sporťáku?
9. říj 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsem ho zkoušela dávat a přijde mě to fakt dost debilní no už pomalu začneme jelikož korbička už nám jaksi není :frowning2:
9. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin všechno nejlepší k narozkám :slight_smile:
9. říj 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandri, posilam odkaz jak jsem slibila :slight_smile:

http://www.4mimi.cz/detail.php?zbozi=604110
9. říj 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: taky přejeme vše nej k narozeninám a nejsi stará, jsi stejně stará jako já................ :grinning:
zdeni: zrovna jsem si říkala co je s tebou, žes tu dlouho nebyla. Já jsem příští týden celý sama tak jsme se mohli sejít.
9. říj 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, Klárko moc moc moc děkuji

Kláři vlastně jsme MLADÝ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsi napsat že jsem stejně mladá jako ty..................... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mladoško,všechno nej přejeme :grinning: :grinning: ,oblečky už jsem vyfotila,ale s programem mě naučí až zítra

právě mi napsala kamarádka,že včera po 4 měsících od narozní prohrála boj s vrozenou vadou střev jejich malá :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli, to je mi hodne lito!!! Vyrid ji ode me hodne pozdravu, obeti a hodne sil a ze vim jak se citi!!! Kdyztak at prijde na tyhle diskuze:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=52563&vGroupOffset=0
http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=11672

ta druha je uzavrena jen pro nas maminky andilku......... Hlavne ji rekni, ze v tom opravdu neni sama. Uz svitim svicku za jejiho andilka i Honzulkovi......... Holky, zase ta bezmoc pri umirani ditete, to je tak strasny.......
9. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci děkuji za gratulaci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ježiši to je hrozný, to je mi líto já si to prostě nedokážu představit přeji jí hodně sil
9. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
aničko vyřídím jí to,vím od ní,že někam na diskuzi chodí,věděli ,že k tomu dojde,ale i přesto se na to přece nejde připravit,je mi vás všech tak strašně líto,cítím strašnou beznaděj nad tím,jak je to všechno nespravedlivý :frowning2: :frowning2: ,svíčky zapálím,až děti usnou a asi se možná trošku opiju
9. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mis, alkoholem nic a nikdy nespravis. Jestli mas i ty pocit na breceni, tak brec. Odkud je? Klidne bych se s ni rada setkala a popovidala, je nas tady ve Strakonicich takovych vic. Sama vim o 2 mladych maminkach - ja a jeste jedna - a o spouste matkach, co maji velke deti a prezili sve dalsi deti....
9. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ahoj, po dlouhý době a takový hrozný zprávy. Neumím si to představit :pensive:
9. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, koukala jsem na facebooku, ze mame stejnou volebni stranu :grinning:
9. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si to predstavit dokazu a vim, co proziva za hroznou dobu. Jenze nejhorsi je, ze vsichni si mysli, ze ted je to nejhorsi, ale neni, prijde doba, kdy bude hur a vsichni si budou myslet, ze je z toho venku a pak jen uslysi jak se v tom neustale utapi......pritom se jen snazi s tim naucit zit!!! Je to nepredstavitelna bolest a nepredstavitelna dlouha cesta nez dojde k cili, nez bude moci odejit za svym ditetem a bude vysvobozena od te velke tihy. Verte, ze nepochopite dokud neprozijete. Jen vciteni vas muze trochu posunout na jeji pozici, ale uplne se tam radeji nedostavejte. Me ted cekaji prvni narozeniny, prvni vyroci umrti a verte, ze prvni jeho svatek jsem byla na zhrouceni a vyhledala psycholozku, ktera bohuzel ten dany den nemela cas a pak uz jsem ji "nepotrebovala" ja. Me hodne pomohla prace, v prvni rade rodina a internet a slunicko vytahlo svuj paprsek dalsim tehotenstvim. Uplne se rozzari az budu mit plnou naruc.
Omlouvam se, ze jsem se takto rozjela.......
9. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mis, jeste ti sem hodim nejake odkazy, ktere by ji mohly pomoci:

http://www.dlouhacesta.cz/cz/leve-menu/prvni-pomoc/prectete-si/prazdna-kolebka-zlomene-srdce-deborah-l.-davis-ph.d./c342

zde muze kontaktovat i autorku a ta ji poukaze na nejakou psychologickou pomoc, treba i pomoci e-mailu, i ja ji vyuzila.

http://www.ceskatelevize.cz/program/10096387009-15.02.2007-20:00-2-prezili-jsme-svoje-deti.html?online=1

tohle je film autorky dlouhe cesty, myslim, ze neni k zahozeni se na nej podivat. Jen, ja ho nikdy nedokoukala do konce, nebylo sily.......
9. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucy, to je hrozne :pensive: . na druhou stranu, pro malou asi vysvobozeni :zipper_mouth: :pensive:

ani,tak ja mela na mysli neco podobneho:
http://www.nej-kocarky.cz/lodger-shelter-cotton/
ale vadi mi na tom nekolik veci a to nosnost, u vseho jsem koukala aby to melo co nejvetsi a ted jsem za to rada :grinning:. a pak, myslim ze je to super pro male dite, ale po tech 2-3 mesicich, myslim ze z toho musi strasne bolet zada :unamused:
ja mam tohle:
http://www.babako.cz/limitovana-edice-manduca
9. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandri, uz mam ulozenej odkaz :slight_smile: Uvidime, jak to na zacatku pujde s tim nasim poslusnym psem :grinning:
9. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani,ten vas zdaleka nema na naseho :grinning:
proto jsem vdecna za manducu, mam tam julcu napevno k sobe a to se hodi kdyz endy zatahne nebo tak :slight_smile:
9. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dneska se fakt predvedl a to se divim, ze jeste prisel. Pac jinak sedi kolem metru ode me a nejde :slight_smile:
Holky, nastal cas zkouknout to video, pokud na to mate, tak se kouknete. Hodne se v nem vidim...
9. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani,musela jsem to vypnout. jinak bych tu musela rvat jak zelva jak je ten svet nespravedlivy :pensive:
9. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Anny, jojo Davídkovi se v kočárku mooooc líbí. A já jsem taky moc ráda.
Závidím ti ty přesnídávky, mě by to taky táák bavilo, ale bohužel není z čeho
:unamused:

Nin: přeju vše nej k narozeninám, neboj nejsi v tom sama, v prosinci tě doženu :grinning:
9. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus, ja az dneska dospela k tomu, ze to dneska cele dokoukam. To vis, ze mam slzy v ocich a homeopatika v sobe, ta bolest je opravdu strasna....

Mis, jeste vzkazuji, ze to, co ted udela, at je to cokoliv, bude jedine spravne, aby mohla zit dal!!
9. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja to fakt dokoukala a ted mizim do sprchy a zitra k manzelovo rodicum, pa a dobrou

Ninus: tobe jeste neco k narozeninam: Přání k narozeninám - Obrázky a citáty na profil lide.cz
9. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
odmlčela jsem se,protože jsem uspávala

až s ní budu mluvit,tak se jí zkusím zeptat,jestli by se s tebou nechtěla setkat,malá taky umřela v budějkách,nejhorší na tom je,že ač se narodila v 26.týdnu,tak jí kromě těch střev nic nebylo :frowning2: ,u psychologa už byli celá rodina,mají už skoro č letýho syna,takže musí žít dál

já už se na to taky zkoušela koukat a nedokoukala,prostě nemůžu,pořád mi to připomíná,že honzík tady taky nemusel bejt

klári a máte autí,nechcete si udělat výlet i k nám :wink: ,ty naše dvě třeštiprdýlka,to by byla prča,dneska jsme byli s dětičkama nakoupit tady u soukromníka v potravinách a ten už se smál,jen jsme vlezli dovnitř,naše rychlá rota nastoupila,až to tatka nevydržel a musel jít s malou ven,jinak by ho tam kleplo a já tam s nima chodím sama,tak jsem odvážná

jdu hledat zapalovač a zapálit svíčky za všechny andílky a jejich rodiče
9. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukam, ze tady to maji osetreny, tak jukni sem: http://i107.photobucket.com/albums/m282/pure100/obrazky/10/002.jpg
9. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek