• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
lucy, to mas pravdu, mas doma divochy :grinning: :grinning: :grinning:

ani,dobrou :wink:
9. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
san mám a jsem za ně vděčná :wink:
9. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jo, aspon o nich vis :wink:

ja jsem zvedava jaka bude jednou julca :grinning:

holky, jaky mate nazor na znakovani pro mimca? silne uvazuju ze se na to prihlasim :slight_smile:
9. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
san možná to funguje,ale mě by to nebavilo,není nad to,když vysloví slovo a ne ho naznakuje,ale to je můj názor
9. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky já se hlasím po odmlce byl tu brácha z přítelkyní

Ani děkuji za práníčka a odkazy mám z toho velkou radost

Sandři to znakování taky jsem o něm přemýšlela
9. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oni jsou ted kurzy v berusce. docela me to laka. ale neni to nejlevnejsi :frowning2:. ale stacil by mi mozna jen ten zaklad :slight_smile:
http://www.bibidu.cz/17,0,Babysigns-Znakovani-batolat.html
9. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin,vy jste taková rozvětvená rodina a honzíka chceš jedináčka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANi tak jsem si taky pustila ten pořad - a co mě utkvělo v paměti - Netrpí kdo zemřel,ale ten kdo zůstal
i po vypnutí mám před očima ty lidi a to jakou bolest měli v očích.
9. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jo jo chci ho jedináčka,stále jsem si to nerozmyslela
No moc rozvětvený nejsme já, segra a brácha :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři a jaká je cena??????????????
9. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to stačí :wink: :wink: ,je veselo ne :slight_smile: :slight_smile:
9. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to určitě obzvlášt když se sejdeme :grinning:
9. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bibidu.cz
pisou tam o tom moc hezky. cenove je to rozdeleni podle toho co vse bys chtela, koukni na to. zkusim hodit odkaz,ale nejak ten prvni nesel otevrit.
http://bibidu.cz/24,0,Ceny-a-moznosti.html
9. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Seminář pro rodiče

CENY A MOŽNOSTI

Základní materiály

Kompletní sada
Cena kurzu včetně materiálů
499 Kč

879 Kč
Příplatek za druhého rodiče
zdarma

zdarma
Délka semináře
2 hod

2 hod

Pracovní sešit s pracovními listy

Brožurka velikosti A4 s výtažkem nejdůležitějšich informací pro rodiče a místem na poznámky z kurzů a vzpomínky na znakování s vaším dítětem. 24 stran. Obsahuje i pracovní listy, které jsou jednotlivě přídávány ke kompletní sadě.

Ano

Pracovní
listy

prehledPřehled znaků s magnetem na lednici

Užitečná pomůcka s magnetem na lednici, která zajistí, že máte 86 nejčastěji používaných znaků stále po ruce. Znaky jsou seřazeny od A do Z na obrázkových stránkách. Ideální pro rodiče, prarodiče a ostatní, kteří o dítě pečují.

ano

ano

Průvodce pro rodičeKniha Průvodce pro rodiče

Praktický úvod do tématiky znakování s dětmi a stručný návod, který jednoduchým způsobem vysvětlí, jak se dorozumět s batoletem, které ještě neumí mluvit. 75 stran.

Ne

ano

DVDVideoslovník na DVD

Obsahuje videoslovník se 100 znaky, které byly odborníky a rodiči vybrány jako nejdůležitější výrazy pro děti do 3 let. Dále obsahuje přivítání do programu Baby Signs:registered: a ukázky toho, jak znakování vypadá v praxi.

Ne

ano

leporelaSada 4 leporel pro děti

4 veselá leporela obsahující 25 znaků hodících se ke každodenním aktivitám. Děti si je snadno oblíbí a stanou se tak vítanou pomůckou při učení znaků. Obsahují témata koupání, u jídla, před spaním a zvířátka. Velikost jednotlivých leporel 10x10 cm, 14 stran.

Ne

ano

DVD pro dětiVideo pro děti "Moje oblíbené znaky"

Obsahuje 6 znaků vhodných do začátku. Ve videu vystupují animované postavičky roztomilých batolat, maňásci, znakující děti a nechybí ani medvídek BeeBo:tm:. Děti si snadno oblíbí toto zábavné video vytvořené týmem oceněným v oblasti multimediální produkce pro děti. DVD lze přehrát v češtině a angličtině.

Ne

ano

Kurzy pro děti a rodiče - Znakujeme se zpěvem a hrou

CENY A MOŽNOSTI
Základní materiály BeeBo taštička
Cena kurzu (6 x 1 hod) dospělý + dítě
1,199 Kč

1,999 Kč
Příplatek za sourozence do 3 let
Zdarma
Zdarma

zpevnicekZpěvníček a CD s písničkami z kurzů

16 veselých písniček, při kterých se děti učí znakovat v kurzech. Zpěvníček obsahuje barevně ilustrované texty ke všem písničkám včetně označení slov, které můžeme s dětmi znakovat. Skvělá zábava pro celou rodinu a vhodné i jako CD do auta na cestování s dětmi.

ano

ano

LeporeloLeporelo "Moje první znaky"

Barevné leporelo, 12 stran, pomůže dětem naučit se znaky jíst, pes, čepice, kytka, koupání, spát.

Ne
(129 Kč)

ano

LeporeloLeporelo "Moje další znaky"

Barevné leporelo, 12 stran, 20x16 cm pomůže dětem naučit se znaky kniha, kachna, kočka, boty, míč a ještě.

Ne
(129 Kč)

ano

DVDVideo pro děti "Moje první znaky"

Obsahuje 6 znaků vhodných do začátku. Ve videu vystupují animované postavičky roztomilých batolat, maňásci, znakující děti a nechybí ani medvídek BeeBo:tm:. Děti si snadno oblíbí toto zábavné video vytvořené týmem oceněným v oblasti multimediální produkce pro děti. DVD lze přehrát v češtině a angličtině. Znaky obsažené ve videu jsou stejné jako v leporelu Moje první znaky - jíst, pes, čepice, kytka, koupání, spát.

Ne
(249 Kč)

ano

prehledLaminovaný soubor znaků

Laminovaný přehled znaků obsahuje 73 znaků uspořádaných do 12ti praktických témat a seznam 10ti kroků k úspěchu s programem Baby Signs.

Ne
(149 Kč)

ano

tastickaPlyšová taštička s BeeBem

Plyšová taštička s obrázkem medvídka BeeBo, do které se vejdou materiály k programu (leporela, videa, přehled znaků etc.). Taštička má dvě postraní kapsy, víko na magnet (pro bezpečnost všitý do podšívky) a štítek na jméno dítěte uvnitř víka. Vhodné i jako taštička na oblíbené hračky do jeslí nebo k babičce.

Ne
(249
9. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
se to zkopirovalo blbe a ten odkaz nejde otevrit :unamused:
zadej bibidu. cz a po prave strane najdes cenik a povidani o tom
9. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me by lakalo to znakovani se zpevem a hrou,ale 2 tisice (se vsim). a to predtim doporucuji ten prvni kurz a to je 879 kc se vsim. dohromady temer 3 tisice. zas na druhou stranu si rikam kdyz s ni nechodim na plavco ani nic jinyho...
uvidim jestli mi zbyde neco z penez na koupelnu a kdyztak do toho asi pujdu. fakt me to laka
9. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a ted v tom mám bordel takže stojí seminář cca 879,- a kurz 1999,- kurva to jsou ale lidový ceny takhle profitovat na dětech že jim není hanba
9. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych do toho chtěla jít taky když už nám taky nevyšlo to plavčo pořádně to prostuduji
9. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
seminar, to je ten zaklad 879 kc-i s leporelama, knizkama, cd
a ten kurz, to je uz s pisnickama, basnickama, leporelama, cd a batuzkem
9. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja si i myslim ze uz to ze se jim tam zpiva, povidaji rikanky, tak ze je to rozviji. koukni na to, ja jsem pro to temer rozhodnuta. a leporela se neztrati :grinning:
9. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tot kdo muže říct že má leporela za 3000,- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: třeba my dvě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale i ty cd, batuzek :grinning:
musim rict ze me to zaujalo. a libi se mi ze pise ze na terminu se da individualne domluvit. 1. termin zacatku kurzu jsme totiz uz prosvihli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři my jsem prošvihli snad už všechno ještě že ne porod našich ratolestí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ten snad prosvihnout ani nesel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,IP
9. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no právě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
docela premyslim ze zacnu chodit do berusky pravidelne. nejak potrebuju mezi lidi...
9. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři IP
To mě povídej taky o tom přemýšlím nějak si připadám jako kůl v plotě
9. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm, ale pro nas tam zatim pripadaj v uvahu jen hajanci a to mi prijde spis jen jako pokec pro maminky a ne neco naucneho pro deti :unamused:
vse tam maji az pro starsi deti
a pak otevreli nove MC u mravenci skaly, ale to je taky az pro starsi 1,5 roku
9. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myslite ze kdyz se kocar staci k jedne strane ze je to duvod k reklamaci?
9. říj 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek