• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Já sem doma od 10tt, taky ze začátku nic moc - nuda. Teď se docela zabavim, buď sem tady na netu :grinning: nebo dávám dohromady výbavičku - žehlim a peru a teď i šiju nebo jezdim po návštěvách nebo lítám po baráku a gruntuju - to už sem ale omezila, protože sem se dočetla, že přílišná aktivita maminky může brzdit vývoj miminka - nevim co je na tom pravdy, ale je fakt, že mám mimi melinký.. A pak ke konci těhu? To budem přestavovat půdu na byt, tak se snad zabavim tm - i když tedy asi jako divák, ale aspoň něco.. :sunglasses: :grinning: Ale taky si myslim, že to bude dlouhý čekání.
2. bře 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to budes mit dobry :wink:
moje ted veskera cinnost je fakt jen ta ze cekam :sweat_smile:
2. bře 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už taky čekám :grinning: Né že bych už chtěla rodit, ale přijde mi že se to už hodně blíží, strašně to teď utíká.. Asi za týden už konečně pojedem zamluvit ten kočárek, jestli ho tedy ještě maji. A jestli ne, mám ještě záchranu Budějky, tam by ho taky mohli mít v tom mega krámu u řeky, hned z kraje.
2. bře 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak me se to ted priserne vlece :grinning:. klidne s tebou vymenim tu rychlost a vleceni :grinning:. ale tt uz ne :grinning:
my byli kocarek objednavat taky tak asi jako jsi ted ty, okolo toho 30. tt a prisel hrozne brzo, driv nez jsme vsichni cekali, tak uz ho par tydnu mame na krame :sweat_smile:
2. bře 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde sis ho vyhlídla ty? Mně tam taky slíbily, že mi ho tam klidně nechaj až do porodu. I když mamky přítel se nabídl, že si ho můžem nechat u něj, abych ho neměla doma, tak uvidíme..
2. bře 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ty tt bych tedy taky neměnila, na porod ještě nejsem připravená ani psychicky ani výbavou. Tedy to by byl fofr, kdyby to mělo přijít dřív! :astonished:
2. bře 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my ho mame na malym namesti :slight_smile:
My jsme puvodne chteli u tchyne, je starsi (57 let) a bude to prvni vnouce, ale reakce nebyla takova jak jsem si predstavovala, tak nakonec vyplinulo ze situace ze je na krame. mamka mi sice nabizela ze muze byt u ni, ale to bych tam byla pecena varena a jen okukovala a houpala :grinning:. jsem na tohle docela poverciva,i manza a cela rodina, tak doma jsem ho v zadnym pripade nechtela
2. bře 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, az to prijde tak to prijde.....
Ja dva dny pred nastupem do nemocnice, tedy 5 dni po terminu zavarovala zeli, uklizela kuchyn a vecer se s manzelem milovala a stejne to nebylo k nicemu. To male samo vi, kdy pujde.....
2. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak tam mi do oka žádný nepad.. No já už tam měla ten z Labutě, tak se jinej nevešel :grinning:
2. bře 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a k tomu kocaru. Ja ho mela taky zamluvenej a nedam dopustit na kocarky na malem namesti. Zaplatili jsme zalohu a meli jsme tam i autosedacku a ochotne nam tu zalohu vratili. Priste uz kupuje kocar manzel az budu v porodnici po vsem a se stastnym koncem.
2. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsem dorazila z kontroly - vše dopadlo dobře, nález se nezhoršil tak jsem moc štastná že to tak je :wink: :wink: malej je sice trochu natlačenej dole ale to prý je normální tak budu věřit panu doktorovy. Klidový režim mám stále a příští týden prý už mohu absolvovat klidnější a nenáročné procházky :slight_smile: :slight_smile: prý to chce překlenout ten 35tt a vše bude ok - tak snad s malým vydržíme já mu věřím že jo

Holky ted jsem se nasrala - byla tu u mě mamina a volala segra - chudinka se zhroutila u Topinky ( nevím jestli jsem vám to psala ale byla na laparoskopii ) už rok nemůže přijít do jiného stavu po laparoskopii jí ta kráva Gregorová řekla že je vše ok a že se prý málo snaží a do zprávy napsala něco jiného a právě tu zprávu jí Topinka četl - má prý zjizvené oba vaječníky tak se z toho chudinka zhroutila - já mám sto chutí sednout do auta a jet tam té krávě nakopat prdel :angry: :angry: :angry: :angry:
2. bře 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taková ženská by neměla mít lékařský diplom, máma pojede za primářem a prý podámě stížnost
2. bře 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudinka mě plakala do telefonu že se bojí že nebude mít děti :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. bře 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nin, tedy co to je za ženskou ta Grgorová? Ta snad nenávidí celej svět, že je pořád tak zlá, baba jedna hnusná!!!
2. bře 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to tak rozčílilo, že sem ti ani nepopřála k úspěšné kontrole, to je moc dobře, že je vše ok, tak hezky odpočívej :slight_smile:
2. bře 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: je to celkem mladá ženská ale přijde mě že nenavidí těhotné a ženské celkově :angry: :angry:
2. bře 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: to mě povídej já jsem taky tak rozčílená, jak může být někdo takhle laxní a zlý jako je ona ta by měla vrátit doktorát a jít do fabriky
2. bře 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vím že ste řikaly, že je mladá, ta "baba" mi nějak ujela... Opravdu nechápu, proč dělá tuhle práci, když nemá ráda lidi, pro které vlastně pracuje. Jak jí může lhát? to přeci nejde ne?
2. bře 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nin, super ze kontrola dopadla dobre :slight_smile:. myslela jsem na tebe. myslim ze uz to v pohode zvladnete a nakonec budes treba jeste prenaset :wink: :grinning:

ke Gregorove nemam slov. myslim ze jeji chovani a pristup castecne svedci i o zavisti a co se tyce jejich dovednosti, no tak nechapu jak takovy clovek mohl dodelat medicinu. jedine ze by byla pravda co se povida. Je to ale strasne smutne :frowning2:
No, budu segre drzet palce at ji to dobre dopadne a toho miminka se docka :slight_smile:. a brzo.
2. bře 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin primar stoji za hovno a to doslova a do pismene. Me do oci rikal, ze jsem mela fyziologicky porod a nebyl ! Stiznost na lekarskou komoru nebo rediteli nemocnice.
2. bře 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: co se povida....povez to tu nebo me do IP. I ja neco vim......
2. bře 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ze sla hodne pres postel a kdyz se clovek takhle ruzne o ni dozvida, tak tomu i verim :zipper_mouth:
2. bře 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak to, ze rozvedla Gregoru - zastupce primare detskeho oddeleni je zname. Byla to prej story jako v Ordinaci v ruzove zahrade. Letos v srpnu se vzali a snazi se o mimino a nejak jim to nejde. Mozna proto i to jeji jednani, ktere je zrovna v jeji situaci nepristupne. Navic a to jsem slysela prej Gregora plati vsechny vydaje sve prvni manzelce a vsechny vydaje jejich domacnosti tahne Raduna sama, coz ji mozna i pravem patri. Kdyz rozvede fungujici rodinu a kazi dobre jmeno rodiny "Gregoru". Stejne ji to jednou musi prestat prochazet! Bozi mlyny melou pomalu, ale jiste. Je smutne, ze to odnaseji nevinni a pocestni lide, ale zase kdyby nebylo toho, co se stalo, nevedila bych jakou mam perfektni rodinu a manzela!
2. bře 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, tak už to někdy bývá, většinou se maj nejlíp, ti co nehrajou čistě a dost jim prochází! :confounded:

Honí mě hrozná mlsná, musím stejně do krámu, tak doufám že budou mít tvarohový buchty, na který mám chutě. Tak se tu mějte hezky, já mizím, zatím papa
2. bře 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted jsem mluvila s Káťou (segrou) trošku se uklidnila a v lékařské zprávě stojí že má zjizvenou celou dělohu,prý nějak uzavřenou že prý spermie ani nemají šanci projít k vajčku a to ani neprojde a podle té krávy a primáře je to ok nakopala bych je holky já jsem tak vzteklá že to ani není možné.
To mě bylo hned jasný že to ta madam brala přes postel - jinak by jí diplom musel dát jedině debil.
Ani: sestře jsem doporučila podat stížnost - tohle už jí snad nemůže projít. Umí akorát strašit a né lečit, kdybych to věděla před tím než jsem šla na kontrolu - já bych jí tam snad přizabila - to víte že jsem jí tam potkala a ještě jí nebylo blbý se mě zeptat jak mě je :angry: :angry: :angry:

Pan Topinka sestře řekl že bude muset absolvovat operaci v ČB nebo v Písku že sem už jí ani náhodou nepošle
2. bře 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: to jsme na tom stejně já taky ted ujíždím na tvarohových buchtách :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja se ani nahodou nedivim! Rekla bych, ze tu porodnici a gynekologii tady co nejdrive zavrou.....Sla bych do CB!
2. bře 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sanři: moc děkuji že jsi na mě myslela já se tam klepala jak ratlík a jsem ráda že je to ok, v pondělí jdu na kontrolu znova a se setřičkou se budeme domlouvat co bude dál ohledně odchodu Štetky - tak mě řekla že mě dotlačí buď k Braunové a nebo k Razakovy
2. bře 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych to tak viděla protože jestli by tam měli být takový blbové jako je primář a Gregorová tak to by bylo holý něštestí
2. bře 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin já na čemkoliv sladkym :grinning: ikdyž teď sem namlsaná čokoládek, tak jdu po těch buchtách a sušenkách :grinning: No ty dva měsíce si to chci ještě užít, pak bude vojna! Tak fakt jdu, mimi už dost kope, máme hlad. Pa
2. bře 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek