• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
jinak jsem dnes psala laktacni poradkyni co mam delat v noci s julcou, tak jsem zvedava co mi poradi
9. říj 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Julča se ti budí??? že jsi psala té poradkyni???
9. říj 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
udelala si ze me v noci zivy dudlik :confounded:
to ze mi usina jen u prsa, za to si muzu sama,svym zpusobem. ale za to v noci, ja nevim. eda rika ze jo. ale zas, co jsem mela delat kdyz jen zaknourala a uz byl protivny ze se nevyspi. dala jsem ji prso. no a ted s tim bojujem :frowning2:
a budi se mi dost casto. i kdyz dam kasi. to sice rychle usne,ale na probouzeni to nema vliv. takze hlady to asi moc nebude
9. říj 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky me trochu nastval eda. psal mu zas karel, jestli na chvili nezajdou na pivo. eda psal nejdriv me jako jestli mi to nevadi. me to bylo jedno. to mi nevadi ze sel. ale ted pise ze se zdrzi a jak dobre se bavi. a to me nastvalo :sweat_smile:. ja se bavim jen s juli nebo mamou, vubec nevim co to je se bavit a on mi to tak klidne napise. ja mu asi zavidim :sweat_smile:
9. říj 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja uz se tak nemuzu dockat az prestanu kojit a taky nekam vyrazim
9. říj 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uz jen pro to ze mu ukazu ze taky nebudu jen sedet doma sama na prdeli jak si ted zvykl. ve me to vre :sweat_smile:
9. říj 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja z toho musim na kourovou :sweat_smile:
Sandři já Honzovy taky občas závidím a někdy jsem ráda že jdu i jen do toho inferna do práce pracuji přes noc takže mám menší pocit viny vůči malému
autor
vis, v necem ti to tak zavidim. ja jsem s julcou neustale. ne ze by mi to vadilo, to v zadnem pripade, ale taky bych potrebovala aspon na chvili vypnout. az budu moct, tak stejne nebudu chodit nijak casto. ale uz jen ten pocit, ze kdyz budu chtit, muzu... jestli rozumis.
on si ted zije jako kdyby byl svobodnej. a ja tu sem jen sama. kdybych aspon taky neco delala nebo se s nekym schazela. ale ja jsem fakt jen s mamou a julcou. a jeste peskuje ze za mamou chodim kazdy den. by byla asi spokojenej kdybych byla jen doma. i kdyz,i tak by si zas neco nasel...
9. říj 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
san to znám a až se půjdeš bavit,tak stejně budeš myslet na to,jestli to doma zvládaj a z bavení moc nebude :pensive: ,ale souhlasím s tím,že je nutný občas vypadnout a vypnout,míša se ted v noci taky budí,tedy spíš k ránu a s pláčem,řežou se jí stoličky,jinak my jdeme příští pátek v táboře se známejma,večeře,bowling a pak možná nějakej taneček,tak se těším
9. říj 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš že ti rozumím někomu taky muže přijít co jsem já za mámu že nechám malého babičce a jdu makat, jo kdyby tenhle stát nebyl tak zkurvenej a dokazal vyjít vstříc rodinám z dětmi ...... nemusela bych chodit makat
9. říj 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucka má naprostou pravdu já jsem v práci a myšlenkama u malého a mamka mě musí vše psát v SMS :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu kouřit :sunglasses:
9. říj 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin,já kdybych tady něco v tý naší díře sehnala,tak jdu taky přividělat si a mezi lidi a že hlídá babička,to je přece super,honzík na ní bude zvyklej a bude jí milovat,vem si třeba ameriku nebo anglii,tam musej mámy nastoupit dopráce a dítě jim většinou vychovávaj cizí lidi,tak je přeci super,že je to v rodině,jo a já taky radši svěřím přes noc děti mojí mamče než frantovi,jsem klidnější :wink:
9. říj 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja mam taky v planu ze az to pujde, tak vezmu jeden vikend v mesici v praci. penize se budou hodit a jeste prijdu mezi lidi

ja ji psala tohle, te laktacni poradkyni:
dobry vecer annag
docetla jsem se tu ze jste vyborna poradkyne na kojeni, tak jsem se osmelila a chtela bych se zeptat na vas nazor . pokud budete mit radu, tak budu stastna
mame 7-mi mesicni dcerku, do ukoncenyho 6. mesice plne kojenou, ted na zelenince+ kojeni. vazi 11,5 kg. ale k veci. nikdy mi nechtela dudlika,i kdyz jsme se snazili naucit . udelala si zivyho dudlika ze me,hlavne v noci . usina zasadne jen u prsa (moje chyba ), spi tak 2 hodky u sebe v postylce v klidu, pak zacne plakat a neda pokoj dokud neni s nama ve velke posteli prilepena u prsa . po chvili se ududla, usne, ale za pul hodiny (napr.) zas plac. utisi se az kdyz dostane prso. dela to cca posledni mesic. predtim spala celou noc v kuse bez probuzeni u sebe v postylce. i kdyz dostane na noc kasi, tudiz se vic zasyti, tak to nepomuze. nemate nejaky tip na odnauceni? nebo cim to muze byt?
a pak bych mela jeste jeden problem. odmita mi pit vse jine nez prso. takze flasku, pitko, nic do ni nedostanu. ted kdyz kojim to zas takovy problem neni, ale co do budoucna...
moc dekuju za rady!!!
hezky vecer a vikend
Sandra s Julinkou
9. říj 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak já jsem taky klidnější a malej mamku zbožnuje a mamka jeho taky - udělá pro něj prvni poslední
prostě SUPER BABIČKA
9. říj 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
san snad se to brzy zklidní

nini tak to prostě funguje :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:

a za názor,že potřebujeme mezi lidi není třeba se stydět,protože tak to prostě je a vždycky bylo
9. říj 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,ja mam spis obavy ze eda ted bere jako samozrejmost ze on si chodi podle libosti,ale az budu chtit jit ja, tak z toho odvazanej nebude... ted teda tvrdi at si chodim. ale to vi ze nemuzu...
9. říj 2009 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zvědavá Sandři co tě odepíše, malej se mi taky budí a zásadně spinkáme spolu ve velké posteli ale v pokojíčku mám manželskou takže každej máme svou půlku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bud je to pořád tou rýmičkou ( v pondělí zajdu za DR už trvá moc dlouho) a nebo se budou klubat zoubky protože poplakává a má zavřený kukadla
Snadři aby se nepo....
autor
taky jsem zvedava co odepise. mam strach abych ji toho pozdeji mnohem hur neodnaucovala kdyz to ted necham byt
9. říj 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
co myslíš to spaní v posteli nebo živej dudlík???

Malej ale přes den krásně spinká i v postýlce takže to neřeším
9. říj 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pres den taky problem nemame. spani v posteli mi taky nevadi. me vadi ten zivej dudlik
9. říj 2009 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš tak to by mě asi taky vadilo na jednu stranu říkám zlatá flaška a normal dudlík
9. říj 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
i ted spi ve sve,ale ma snad v hlave radar. vzdy spi ve sve, bez problemu,my jdem lehnout,zavrem oci a chce mezi nas :grinning:. k prsu
san to víš,že bude frfnat,ale musíš pak vydržet a stát si za tím,protože i ty jsi živá bytost a máš nárok na život :wink:
no jo máme prostě vyčurané dětičky :grinning: :grinning: :grinning:
autor
ja vim :slight_smile:. a co, kdyz se mu to nebude libit, kde ma dvere vi :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
to jo,míša vylejzá z postýlky,hrne si před sebou peřinu,a pak si jí nese ke mě a chce vedle mě,ale řeknu vám,že když se mimořádně jednou za x měsíců stane,že nepřijde v noci honzík,tak jsem nervozní,co se děje,že mu něco je :grinning: :grinning: :grinning:

nin ještě že ne pročuraný,i když to občas taky :grinning:
9. říj 2009 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři přesně tak kdyby se mu to nelíbilo tak mu ukaž kde nechal tesař díru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Holky já jdu spát už jsem nějaká gumová a bolí mě u PC záda ( no jo no už nejsem nejmladší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
Tak přeji krásnou dobrou noc a zítra sem juknu než půjdu do práce
9. říj 2009 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek