• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Say, to je divne ne? My meli elektriku po celou dobu!!! To by manzel bez PC nevydrzel :grinning:
12. říj 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
san.to jsme na tom stejně,s každým oblečkem,kterej jsem nesla na burzu, jsem viděla honzise nebo míšu,jak ho nosili :sweat_smile: ,ale moc jsemtoho neprodala,jsme holt vesnice :frowning2:

nin.tak vás zítra čekáme :slight_smile: :slight_smile:
12. říj 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak my máme za sebou 1. návětěvu pohotovosti, v Lípě u Jakubovo rodičů, malá spadla na futra, ale taková šleha, že když jsem jí zvedala úplně jsem se děsila co uvidím, boule jak krá..., takže jsme radši jeli, no nic jí nebylo, doktor super, pochválil nás za správnou první pomoc (ledování), kouknul na ní, řekl, že to je úplně normální v tomhle věku tyhle pády, když viděl ty dva uražený zuby tak se usmál , řekl a´t jí 2 dny hlídáme a šly jsme dom. Ale měla jsem jistotu, že jsme nic nezanedbaly.
Luci, my máme taky vel. 80 - 80, něco i 92 ale spíš vyjímečně. U zubaře jsem byla s malou když jí byl rok, taky se jí to moc nelíbilo. Pak jsme byly v květnu jak měla ten zánět dásní, nelíbilo se jí též, ale co mohla dělat.
Holky, to počasí je děs, co. My dneska ani nebyly venku, tady furt lilo, takže celý den docela náročný. ještě dneska odjel jakub na služebku a vrátí se v pátek, tak to bude týden, ještě, že mám zásoby vína. :grinning:
12. říj 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani,elektrika v byte jde, jen v koupelne bude provizorium :grinning:

luci,tak ja si myslim ze neco prodam,protoze jak jsme jim to davali a oni si to cislovali, tak se rozplyvali jake je to krasny obleceni a ze tam jedna ucitelka ceka holcicku, tak at ji to daji stranou jeste nez burza zacne aby to omrkla. tak si myslim ze neco se proda. ale je mi tech veci lito :frowning2:

klarko, tak hlavne ze emminka je v poradku!!! ale uplne se desim az nam takhle zacne behat a padat julka.
12. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja dopletam bily svetrik, tak snad ho do konce tydne dodelam. Odlozila jsem ho, kdyz jsem mela ty problemy s hematomem, ted uz od soboty je klidek, tak snad uz to tak bude....
12. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři já a jaký jsi tam dávala ceny?????
Je ta burza ještě?????????????????????
12. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, co Kadel???? Domluvila se nejak s Razakem?
12. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin IP

kláři.my měli chvilku docela pokoj a ted je míša jak neřízená střela a pořád se o něco bouchá,ven se mi taky nechce,ale musíme,dneska jsme šly k tý zubařce,zejtra se jdem podívat na tetu ninu :wink: ,ve středu dopoledne jdu ke kadeřnici,na čtvrtek jsem volala mámě,aby přijela a hlídala mišáka zatím co půjdeme k tomu zubaři,takže jdme ven každý dopoledne,ale budu muset začít dávat punčocháče a dneska 4x servala čepici,než si na ní zvykla,taky musím vykrámovat roláky

s tím číslováním už jsem tay kdysi psala,některý značky maj to číslování jiný,takže my něco máme třeba i 74/9-12 měsíců/,to jsou věcičky z lidlu,většinu máme 80-86 a něco 92,v létě měla i tričko 104 a bylo jí knop a ted máme krásnou vestičku od nextu 104,ta asi byla původně myšlená pod prsa,protože je jí krásně :wink:

kláři já se dala na frisko,a když si občas koupím jemně perlivou,tak si dělám střik :wink:
12. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,ceny jsem davala lidove. davaji si k tomu jeste oni priplatek. takze body za 20 kc,kalhoty za 50. jen uplne novy body za 30, mikiny za 50, pak jsem mela slabsi fusak,ten jsem dala za 170 a teplakovku HM taky tak.
me uz slo hlavne o to aby se mi zas udelalo misto a stacilo mi za to dostat malo. stejne,buhvi jestli bude nekdy druhe a kdyz jo, nemam jistotu ze to bude znovu holcicka
prijem zbozi byl jen dnes
12. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a od doby co davam prikrmy, tak julca kaka 3x denne :dizzy_face: . to je rozdil. jsem byla zvykla 1x za 3 tydny a ted pomalu v kazde pline aspon bobek :grinning:
12. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak u nás bude taky burza ve škole, takže tam s Aničkou vyrazíme
potřebuju přebrat pár věcí

dneska taková kosa,máme tu 6 stupňů, dneska už dam Adámkovi kombinézu, to navlíkání špatně snáší, tak abych nemusela dávat tolik vrstev

holky na FB mě to píše že jsem vyčerpala limit,takže vám ty dary nemůžu posílat, mam tam 21 žádostí
13. říj 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin tak jak jsi dopadla u oldy,my vypadly,když jsi vlezla do ordinace,sama jsi viděla,že ještě chvíli a míša by jim tam z toho udělala kůlničku na dříví :grinning: :grinning: ,honza sympatak :wink:
13. říj 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: maláje taky jak tryskomyš, navíc mi teď nechce po o spát, stejně jí dám do pokoje a nechám jí tam 2 hodiny, někdy řve, někdy si povídá, ale jinak to nejde, to bych fakt neměla chvíli oddych. S těma úrazama je to děs, už se těším, až bude sníh, to bude padat do měkkého, i když dost úrazů má i z domova.
Jinak u nás dneska sněží, ale s deštěm, tak to nevydrží.
13. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, u nas taky snih s destem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky

Luci je to super dr a sympaták napravoval mě tak že ve mě křupalo jak ve starých hodinách :grinning: :grinning: :grinning: dal mě injekci do zad - a na 100% to má souvislost z porodem no prostě SUPER DOKTOR a dostala jsem rehabelitace - relaxační masáž, nějakou koupel a nějaký utz - zařídila jsem si to že jdu hned zítra tak jsem zvědavá a pak napíšu zážitky :slight_smile:. Ale neudělala taková malá šikulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak u nás taky sníh s deštěm :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a mám ještě radostnou novinu vypadá to že na 90 % budeme chodit na baby plavání - z toho mám obrovskou radost
13. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny tady je odkaz na ty extra aukce kde nemusíš mít to členství
http://www.mimiaukce.cz/objednavka.php já už si je taky předplatila
13. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin tak to je super,já jdu dneska večer na basket,tak budu s jeho synama :wink:

počasí fakt super :angry: :angry: :angry: ,ted zrovna sněží,mišák málem usnula,normálně spí,ale přišel tatka s honzíkem na oběd,tak se jí to přetrhlo a už neusla,je pěkně protivná,už se těším že se večer chvilku odreaguju :unamused:
13. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsme dop byli venku, zima teda hrozna. ale mam zimni boty od bati za 8 set a koupili jsme mycku :sweat_smile:. zitra nam ji privezou :grinning:
premyslim jestli nas oblecu a pujdem za mamkou nebo na to kaslem

petul,julca dnes prvne taky uz mela zimni kombinezu

nin,tak snad to pomuze :wink:
13. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás odpo na chvíli vylezla sluničko, tak honem jsme se oblíkly , došla jsme akorát k našim (CCA 20 METRŮ) a začala zase sibérie, zítra jsem chtěla jet do Strako, ale jestli bude takhle.................. A prý má přes noc ještě napadnout. Kdyby aspoň nefoukal ten vichr, to se fakt nedá být venku.
Sandří: myčku chválím, nemůžu si jí vynachválit, to je úleva, místo večerního mytí nádobí je internet, huráááááááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nin: super, že to pomohlo :sweat_smile:
13. říj 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

od tý doby co jsem se přihlásila na facebook tak nestíhám MK to je děs a já ještě jak nenasytná začala jsem hrát 5 her najednou :grinning: :sweat_smile:

san myčku taky chválím já si jí nahoře v kuchyni nechám taky zabudovat, tam už budu mít kuchyň lepší než dole, necháme všechno vestavět do linky

nin jsem ráda že doktor pomohl :slight_smile:

jinak u nás počasí děs běs, včera takový změny během chvilky, dokonce svítilo i sluníčko ale vzápětí přišla taková chumelenice že to byl hnus, do rána u nás bílo a na autě máme ještě stále lepňáky, necháváme je kvůli té svatbě,tak
moc nejezdím a jezdí manža,včera dokonce když přijel tak jel s námi nakoupit a vzal nás do Vimperka prý aby jsme měli změnu, taky jsme byli u architekta,musíme si nechat udělat nový plány na barák, tak teď nás brzdí to,jinak okna i sádrokarton bude a dokonce nám to vyjde na tu zelenou úsporu od státu ve výšce 30% což máme radost jako malý děti :grinning:

venoušek zlobí jako čert a to od příštího týdne tu máme na celý týden Andrejku od ségry, slíbila jsem jí že aby si mohla dojít na kosmetiku,pedikúru,manikúru a vše okolo tak že jí pohlídám, to sem si na sebe ušila bič, ta ted tak zlobí až mě bolela hlava v pátek když jsme tam byli,dokonce jsme jeli domů měli jsme tam spát.
14. říj 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
halooóóóóó já jsem si přišla pokecat a tady nikdo, kde jste kdo?????????????????????
14. říj 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsichni pari na facebooku....
Miki, jak je?
14. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo všichni jsme tam nalezlý - to byl nápad ten facebook :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já se pomalu začínám chystat na rehabelitaci tak jsem na to zvědavá
14. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja si ted 2 hodky s juli zdrimla :sweat_smile:

zdeni, vse v poho?
14. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo vymyslel ten facebook?????

to je hrozný,ale aspoň jsem stihla uklidit a uvařit :slight_smile:

san doma je klid až podezřelej,čekám co z toho bude,ale manža je spokojenej že mu vyšla ta dotace od státu,tak to bude asi tím, dokonce mi dovolil nahoru vybrat si kuchyň a ani neměl připomínky když jsem se ho ptala jestli si tam můžu všechno udělat vestavný, tak řekl že nahoře si uděláme modernější kuchyň než máme dole :dizzy_face: takže se kochám na netu kuchyněma a vybírám obklady do koupelny a záchodu, nahoře je to dohromady a nebude tam okno, jenom větrák takže musím něco hodně světlounkýho a mě se hrozně líbila zelená se žlutou,ale tu jsme zavrhli nakonec oba
14. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin tak si hezky na rehab. zacvič :slight_smile:
14. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni to ti závidím,já bych kuchyn taky vybírala,ted vybírá švagrová,budou mít od oresi,docela hezkou a dali jim nějakou special price :slight_smile:

mě na face booku nenajde,radši to ani nezkouším,znám se
14. říj 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co delate v takovemhle pocasi???
Ja dopletla jeden detskej svetricek a dala se do hackovani cepicky k nemu :slight_smile:
14. říj 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak my byli dneska s Aničkou venku dali jsme 2 kolečka parkem a byli zmrzli jak rampouchy, to je neskutečný taková kosa a těm našim dětem se tak dobře spí v tomhle počasí, Adi trhá rekordy a spí 1,5 h v kuse

dneska jsme koupili s Ani u nás v Labuti klukům včelí medvídky, byli v akci za 239,-

já si teď vařim polívčičku na zahřátí mňam
14. říj 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani a už máš vytipovanej kočárek nebo ještě vybíráš?
14. říj 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek