• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Petul, mam tip na leviroo kolekce 2010. Maji super barvicky - zuzova pro holcicku je uzasna...

http://www.nejlepsikocarky.cz/detail/leviroo-3in1-model-2010-nafukovaci-kola/

Ale na zivo jsem to nevidela :frowning2:, stale se bojim az po velkem ultrazvuku. Ted jsem pred 2 dny vzala do ruky zase pleteni detskeho svetru a dneska zase spinim :frowning2: Asi na ty detsky veci nemam hrabat....
14. říj 2009 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
na Leviroo jsem měla taky zálusk když jsem si vybírala kočárek ale právě jsem ho naživo nikde neviděla tak jsem šla do x-landera, ta růžová fakt nemá chybu :wink: a ještě když je možnost nafuk.kol tak to je super ten ti chválim :slight_smile:
14. říj 2009 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja nejsem moc pro aretacni kolecka, ale nastesti jdou vsechny zablokovat. My se chceme na nej podivat v Budejkach az pojedu na velky ultrazvuk a pak tam pro nej pripadne po propusteni z porodnice sjedem. Na prevoz budu mit pujcenou autosedacku od kamaradky nebo synovce.
14. říj 2009 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
to spineni je porad z toho hematomu?

já byla včera na cytologii u Razaka, má tam zase nějakej novej přístroj, ukazoval mi na monitoru muj cipek :grinning: docela zajimavy :sweat_smile:
14. říj 2009 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Petul, jj ten pristroj uz ma chvili, je to fajn. To spineni je stale k dvojceti a hematomu..... No ja jdu pristi stredu na kontrolu, tak jsem na to zvedava....
14. říj 2009 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to bude určitě v pořádku, on je fakt super doktor
on tě i víc sleduje a kontroluje viď?
14. říj 2009 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
no na zacatku jsem chodila co 14 dni, ted jdu prvne po 3 tydnech, pry uz je to krvaceni jen mechanicke - musi to vyteci. Me totiz prijde, ze tam nekde byl jeste zbytecek, pac citim jak se mi roztahuje deloha, tak se jeste neco vymacklo. On rikal, ze nejhorsi by byla silna ruda krev a krece najednou, takze me to uz nevzrusuje....
14. říj 2009 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky rehabelitace fajn, takovej relax :slight_smile: :slight_smile: příští týden jdu zase a to 3 dny v týdnu - sice chvílema mám pocit jako kdyby mě někdo zmlátil ale to je asi o zvyku
14. říj 2009 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ninus, tak hlavne, aby te to pomohlo!!!!
14. říj 2009 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, ja furt beham curat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. říj 2009 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
no v to doufám že to pomůže jinak už nevím no snad ano od spousty lidí jsem slyšela že ten Mašek je kapacita i jeho přístup i vyšetření bylo velmi milé i když jsem v jedné chvíli měla pocit že mě zlomí vejpůl
14. říj 2009 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
holky vy jste zapadaly a zamrzly :wink: :frowning2:
15. říj 2009 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
No je tu mrtvo..... tady neco jako vlocky obcas prolitne :grinning: Ja se dala do hackovani svetriku na mimco....
15. říj 2009 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj ani,tady sněží docela hustě,ale naštěstí to hned taje
15. říj 2009 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Tady to taky hned taje :slight_smile: Uz mame zimaky na obou autech, takze my jsme pripraveni!! Jen jsem musela uz vyskemrat mamky zimni bundu, pac se svetrem uz se do te sve nevejdu :frowning2: Za chvili budu mit metrak :frowning2:
15. říj 2009 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
já taky dám dětičkám zimní bundy :frowning2: ,myslela jsem si,že ještě chvíli vydržíme v podzimníchmale asi je nenechám zmrznout :wink:
15. říj 2009 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky no to počasí to je hnus maleho jsem ted uspala na balkoně teple oblečenem a já tam šaškovala v zimní bundě a bylo mě akorát.
15. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
nin to znám,taky jsem byla vděčná za kočárek na balkoně,že jsem nemusela trajdat v nečase venku

nin:zkoušeli jste nějaký ty overálky,bude vám něco z toho?
15. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak a my resime stejnou situaci jako resila nedavno Ninus se Sandrou..... Manzel dava vypoved v praci, pry uz to neni k vydrzeni......
15. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak jsme zpet od dr. mame 11.36 kg a 69,5 cm (cekala jsem vic :sweat_smile:). dostala dobanec prevenaru, porvala si a ted spi v golfkach na balkone :slight_smile:
mame davat v pioledne zel, odpo ovoce a na noc jeste zel aby se zajedla a nebudila tolik v noci.
dalsi davku mame za mesic az dva. jak budeme chtit.

ani, a kde ted dela? je to fakt mrzuty. eda byl bez prace 4 mesice :confounded: . a stejne hleda znovu, protoze financne nic moc s tim dojizdenim :frowning2:

nin, tak snad to pomuze tY rehabky. taky by mi nevadili

jinak my se nenudime. dnes prijde elektrikar a sadrokartonar a blizime se do finale :slight_smile:

a mycka je pro me spanelska vesnice :frowning2:. co to je ta sul? davate ji tam?
15. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Say v Pente, jenze to proste nejde. Neprinese domu ani 10 tis a navic tam ma problemy s kolegama z reklamaci........ Nejak to prezijem, prezili jsme horsi veci.....

Say a sul nedavej, mame v ST mekkou vodu, kup si radeji tablety vse v jednom, to bohate staci....Kvuli te vode jsem pred rokem volala vsude mozne, takze to vim....
15. říj 2009 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ani,dekuju. a jake tablety pouzivas?

v pente a nezna Romana Binhaka?
15. říj 2009 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Say, ja pouzivam Calgonit max in one.
Nedela na rozvozu?
15. říj 2009 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dela,je to muj svagr
15. říj 2009 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky o Pentě mi ani nemluvte - banda zlodějů a neurvalejch lidí který nemají slušný vychování ( stačilo mě reklamovat tam 2x notebook ) a jak jsem se tam snima z hádala z kriplama.
15. říj 2009 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandři a koli dávek budete mít?????
15. říj 2009 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ani zvládnout se dá vše a jsou i horší věci než ztráta práce, jen se v dnešní době blbě hledá

Sandři a proč nedělá někde v baru ve Strakonicích????? do spousty barů přijímají
15. říj 2009 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ninus, tak proti tomuhle prave bojuje i muj manzel a to tam dela.... Obchodaci se nemaji radi s reklamacnim....
15. říj 2009 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Say a je svobodnej?
15. říj 2009 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
To se mu nedivím, jsou tam kriplové mě přešvihl zákonou reklamační lhutu a to jsi měla slyšet ty tam dostali kotel, neumí se chovat a mají tam nekvalitní PC ten muj fungoval 2 roky a přesně týden po záruce se začal srát a ted si z notebookem za 27 tisíc mužu tak podložit stůl
15. říj 2009 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek