• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ninus, to muzes, to je pravda.... bohuzel. Jenze kdyz pak reklamujou 30 dni flash disk, kterej je otestovanej max za hodinu, tak to nechapu.
To mas MSI???
15. říj 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak MSI ted se mi posral kabel do zásuvky takže se mi notebook nenabíjí a jen mi leží doma
15. říj 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale kdyby alespon na tech reklamacích měli slušný jednání já ho tam reklamovala naposled že mi nešla vypalovačka a reklamace jim trvala 32 dní a to jsem si tam musela přijít měli na mě telefon - neozvali se ani neposlali sms a tvrdili mě že posílali email tak jsem jim řekla jak si asi mužu zkontrolovat maily když muj notebook leží u vás na reklamaci
15. říj 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nich já už píšu hovadiny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, tak ta doba neni normalni, ale v Pente ano.... Pozadovala bych vratit penize. Takze to nebyla prvni reklamace ne? O kazdou reklamaci se ti prodluzuje zarucni doba.... Jinak MSI nikdy!!! To radeji Dell a tam neni s reklamacema problem..
15. říj 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus zkusila sis stezovat na vedeni Penty?
15. říj 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nestěžovala to bych je tam musela zabít, požadovala jsem vrácení peněz byla u toho segra ale nechtěli mi vyhovět prý posílali email stím že je reklamace hotová......ted už to vím že MSI nikdy ne ne byla to v poradí druhá reklamace
15. říj 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak se ti o dobu reklamaci prodluzuje zarucni lhuta.

No a ted si vem, ze ty jsi koncovy prodejce a kdyz takhle pretahnou reklamacni dobu nekomu, kdo ty ntb prodava, tak ten muze krachnout. Ze zakona je 30denni lhuta a kdyz uz ji Penta presvihne o 2 dny, co potom prodejce, ktery to tam jeste posila.......no des bes....
15. říj 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin a posilali ti opravdu ten mail? Ja bych ho chtela videt u nich v odeslane poste.....
15. říj 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš že jsem žádnej v pošte neměla kecali ani já jim to nevěřila
15. říj 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,budeme mit celkem 3 davky,jedna stala 1600 kc.

ani,jj, je svobodnej. ale ja ho moc neznam,videla jsem ho parkrat.
15. říj 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ten notebook by me nastval,preci jen,neni to levna zalezitost :rolling_eyes:
15. říj 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
sandří k tý myčce, já teda sůl dávám i přes tablety 3v1, píšou to v návodu a mamce se rozbila myčka právě kvůli tomu, že sůl nedávala, taky myslela, že budou stačit tablety. Bylo to ve Strakonicich, tak nevím, jak je to s tou vodou , ale sůl tak drahá není, vydrží dlouho a mě to za to abych neměla rozbitou myčku stojí. Jinák dávám všeljaký tablety i sypkou směš, hele jak Calgonit, jak z Lidlu obyč, nebo z Rossmana, nebo mi manžel vozí nějaký z německa. Ale koupila jsem si od Dedry čistič do myčky, tak ho tám 2x do roka vrznu, abych si holku rozmazlila. To´t moje zkušenosti.
zima je jak prase, ¨taky jsem malý vytáhla zimní bundu, ale tady to moc na ven není, fouká vítr jako prase!!
15. říj 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko a ta sul se kupuje kde? :sweat_smile:
ja teda navod procetla jen v rychlosti zbezne,ale prijde mi to nejaky slozity :sweat_smile: :confounded:
15. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé já napsala příspěvek a pak jsem ho smazala. Tak znovu. Já kupuju sůl v Lidlu, žádnou značkovou, obyč, stojí asi 50 nebo 60 kč, ale já mám myčku od února a spotřebovala jsem zatím 2 balení, takže fakt pohoda. Myčku pouštím ob den někdy ob 3, podle toho jak vařím, nebo když je návštěva, prostě kolik spotřebuju nádobí, záleží taky, jak máš velkou. Jinak leštidlo mám furt to první který jsme pořizovaly. přečti si návod a to zvládnete, uvidíš. Jakmile sůl nebo leštidlo dochází, začně mi blikat na displeji, tak to hned doplním a je to.
15. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevim, ale svagrova si tou soli akorat mycku znicila. Ja sla dle navodu a me rekli presnou tvrdost vody, resp. mekkost a sul se na mekkou vodu nedoporucuje. Ja cistim mycku jednou za 1/4 roku, mam AEG a nemuzu si stezovat. Opravdu davam jen Calgonit tablety, mejou nejlepe a mycka uz mi funguje pres rok. Svagrova ma tu samou a diky soli ji zacala rust po 15 letech v mycce nejaka houba. Say, takze prostuduj navod poradne a podle toho se zachovej. Ja mam dokonce funkci vypnuti soli, takze tu pouzivam. Navic v tabletach max in one, all in one, 3 v1, 5 v 1 atd. uz je davka soli primo v tablete, neni duvod davat sul.
15. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klarko jakou mas znacku???
Ja meju jednou denne o vikendu i vicekrat, kdyz jeste pecu nebo prijdou navstevy......
15. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja mam whirpoolku. zitra nam ji prijdou napojit, tak to jeste nastuduju

mame doma strasnou zimu,zitra musim zavolat na bytak nebo nekam at s tim neco udelaji :unamused: . topeni je vlazne a to odvzdusnuju temer denne
15. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám baumatic,jinak já zkraje nakoupila taky Calgonit prostředky, pak jsem vyzkoušela levnější tablety a podle mě myjou stejně, takže jsem u nich zůstala. K tý soli - rozhodni se sama, já měla vyloženě v návodu psáno, že i přes tablety se solí mám radši sůl používat, tak uvidíš. Radši si zainvestuju do nějakýho čištice myčky jak píše Anička - jaký čistiš používáš? Holky a používáte taky něco na pračku???
15. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my mame tuhle:
http://www.eberry.cz/velke-bile-zbozi/velke-elektrospotrebice/mycky-nadobi/60cm/mycka-nadobi-whirlpool-adp-6839-wh_19747.html

ja jsem z toho jelen. predstavovala jsem si to jednodussi :frowning2:

na pracku nepouzivam nic :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak u nás sem myčka já :sweat_smile:
já bych si jí taky přála,ale do tý naší malý kuchyně by sme jí neměli kam dát

na pračku taky nic nepoužívam
15. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to zkusíš auvidíš že to půjde, neboj. jen zvolíš program a je to, neboj se nic.
15. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja mam prave zmatek v tech pripravcich. pisou neco o soli, neco o lestidlech a neco o mycich pripravcich. ja myslela ze se pouze strci tableta a zapne program a je hotovo :sweat_smile:

petul,ja ji mam taky jen diky predelavani koupelny :slight_smile:. predtim jsem v lince mela pracku
15. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul - já kvůli myčce obětovala skříňku v kuchyni
sandří, jojo, to tam všechno dávám, ale sůl a leštidlo dáš jednou a vydrží dlouho, tabletu na mytí dáváš při každým zapnutí.
15. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klarko, ja pouzivam vsechno od Calgonitu. Vyzkousela jsem tablety cleaver a vsechny jsem je vyhazela do kose, pac jsem mohla myt nadobi znovu. Takze Calgonit nebo Somat. Ale prevazne Calgonit, pac ten doporucovali k mycce.

Say, neboj zvyknes si. Ta moje je fakt jednoducha. Dam tabletu, zavru, pustim (/) a zvolim program - uz mejeme :slight_smile:
15. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ta sul a lestidlo se kupuji taky napr v kauflandu? Ptam se jak debil,ale nemam koho jinyho se zeptat
15. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří, určo v kaufu mají somat i calgonit jak píše Anička, já kupovala i v lidlu, v rosmannu, v dm, všude.uvidíš podle zkušeností.
15. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, mas podobny typ jako ja. Nekupuj sul!!! Poslouchej me, mas tam tlacitko na multitab, tak ho zapni a pouzivej jen tablety a pokud muzu doporucit, tak radeji neco kvalitnejsiho - calgonit. A jeste pouzivam od Calgonitu vuni do mycky, je to fajn a vydrzi cca 2 mesice.... Koukala jsem, ze ty mas voleni programu na kolecku. Je to fakt podobne....
15. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo vůni do myčky taky používám.
15. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek