• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ja taky nakoupila sul a lestidlo a prasek a pak jsem to pracne prodavala na aukru.....
15. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, už máte něco k vánocům??
15. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
koukám, že probíráte myčku. My máme taky Whirpoolku, už 3 roky a spokojenost. Sůl dáváme, vše používám od Calgonitu, teď jsem koupila tablety Somat a ty se mi teda nepasujou, vracím se ke Calgonitu, používám takový ten prášek v kanystru. Čistič taky Calgonit tak za 3 měsíce, myčka pak jako nová, krásně se leskne a voní.
Sandři, do toho se dostaneš, ale je to super věcička, máš pořád uklizenou kuchyň. :grinning:

Jinak jsme dnes po 3měsíční kontrole vážíme 5200g a 61cm měříme, kyčličky taky ok. Terynka je zlatíčko, jen si vyžaduje naší pozornost, ale už si začíná hrát i s hrazdičkou tak snad se brzo zabaví i sama. :slight_smile:
Teď jsme byli nemocný taky nás dostala rýmička, chytla to ode mě. :slight_smile:
Ouško už jsme zahojili, takže naušnička zůstala. :grinning:
15. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja premyslela ze bych koupila somat,maji ho ted v kaufu v akci,o stovku levnejsi :slight_smile:

ani, ja to prostuduju. ale jestli budou psat ze sul byt nemusi, tak nedam. a lestenku davas? neni to zbytecne? :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě k tý soli, jak se mamce kvůli nepoužívání rozbila myčka tak jí vytekla a kupovali nejen novou myčku, ale měnili podlahu a sokly u celý kuchyně :angry:
jíťo, ahoj, to jste teda krásně vyrostly, hlavně, že jste zdravý a spokojený, holky.
15. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří, mě se zkraje stalo, že jsem měla jakoby narezlý příbory- musely jsme vychytat kolik soli a lešttidla, hele já mám furt jedno leštidlo od února.
15. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
San, jestli budeš kupovat Somat, tak prý je dobrý ten gel, ty tablety jsou skvělé pro vyšší teplotu, tu já moc nepoužívám, v myčce myji totiž jen skleničky, příbory, talíře, hrnce a více špinavé nádobí tam nedávám.

Klárko, jojo jsme spokojený a hodně veselý. Bude to asi číslo. :grinning:
15. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooooooo, tak jedno číslo mám taky doma!!! Doporučuju!!
15. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja meju v mycce totalne vsechno, krom prkynek a to jen tech drevenych. Hrnce, talire, pribory, ted i jidelaky, vsechno proste.....
15. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a leštidlo je super i na okna. Místo stříkání nějaké Ironu, omýt vyčištěné okna, vodou s leštidlem, nemusí se leštit a jsou nádherná, úplně průhledná. :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jíťo to by mě nenapadlo, že to půjde i na okna. Jinak já meju taky jak ty, hrce a velký věci v ruce.
15. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je, a kam se to vsechno leje :sweat_smile:. ja jsem z toho fakt jelen. ale nastuduju a bude to dobry :grinning:. jen jak se nemam s kym poradit (nikdo od nas mycku nema), tak to se mnou musite vydrzet vy. a jsem trochu natvrdla co jsem na materske :sweat_smile:

jito,terce vse nej k svatku :wink:. krasne roste :slight_smile:
15. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja tam planuju krom prkynek myt vsechno. takze hrnec, talire, pribory,sklenicky.
15. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně, že jsou holky zdravé a mají se k světu!!!! Stačí teď ta rýmička a jsme z toho vykolejený a trpíme s ní. Tak raději ať řádí!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: To známka, že je nic netrápí. :grinning: :grinning: :grinning:
sandří, neboj, vše je v návodu, my tam máme i obrázky a když, tak se zeptej zítra jak ti jí budou zapojovat, taky budou určo něco vědět
Jinak Terezce taky vše nej, hlavně zdravíčko a pohodu.
jojo, rýma je protivná, to známe.nejhorší je, že to musí odeznít samo, nijak jí nepomůžeš, krom odsávání, ale u nás jak se odsávalo, tak malá řvala, nudle lítaly, takže odsávání ztratilo smysl.
15. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eda se mi tu vcera smal kdyz jsem to prohlizela :sweat_smile:. tak jsem mu rekla ze bude zapinat mycku jen on :grinning:
kdyztak k vam prijdu pro radu, ale snad takovy blb nejsem :grinning:
15. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak julka od ty doby co jsem odsavala,tak je na nos hakliva :unamused: . ale je to fakt neprijemne :rolling_eyes:
15. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc vám za Terezku děkuji. :slight_smile:

San, tak sůl se dává na dno myčky, je k tomu takový trychtýř, na víčku je napsaná sůl, a ve dveřích jsou dvě takové záklapné otvory jeden na tablety, nebo prášek, a ten spodní na leštidlo. Ale vše budeš mít v návodu a až myčka bude stát v kuchyni tak to pochopíš, neboj. :slight_smile:
15. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito, dekuju :slight_smile:.
mycka byl muj sen :dizzy_face: uz kvuli tomu ze tu bude v ramci moznosti porad uklizeno a budu to mit temer bez prace :grinning:
15. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jíťo, sandří - ano ano, i návod od Jíťi i pořádek od Sandří - vo tom to je. :grinning:
15. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
San, přesně, kuchyň je uklizená. Ještě by to mohl někdo z té myčky uklízet. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jen jsme museli přikoupi příbory, ty jsme věčně neměli. :slight_smile:
15. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, lžičky jsme taky dokupovali a dohadujem se ne kdo umyje nádobí ale kdo vyklidí myčku.
15. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsem tu po ordinaci
koukám že tu řešíte myčku já se do diskuze nezapojím jelikož u nás myčka jsou moje ruce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Terezce taky vše nej nej nej nej nej nej
15. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nevíte někdo kde bych ve Strako sehnala přírodní kosmetiku, resp. mastičky od DR. Poppov?? mívali jí v té čajovně v Labuti, ale ta skončila a teď nevím kam. Kupovala jsem tam loni malý lopuchový krém na ekzém , ona ho teda neměla, ale má na podzim vždycky takový suchý místa po těle, malý cca 1 cm, ukazovala jsem to i dr, máme to jen pořádně promazávat, já to mívám na podzim taky, a tenhle krém byl super, rychle zabral, tak bych to pořebovala, ale nevím kam.
15. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko, to nevim :frowning2:
15. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři řekla bych že v lékarně
15. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin, to mě taky napadlo, že bych zkusila lékárnu, ale zkusila jsem vás, jestli náhodou.............., že bych šla najisto.
15. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo to kup na netu ale tam je blbý to poštovný
15. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek