Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
aninam
15. říj 2009
Ja taky nakoupila sul a lestidlo a prasek a pak jsem to pracne prodavala na aukru.....
klaraemma
15. říj 2009
holky, už máte něco k vánocům??
murecka76
15. říj 2009
Ahojky,
koukám, že probíráte myčku. My máme taky Whirpoolku, už 3 roky a spokojenost. Sůl dáváme, vše používám od Calgonitu, teď jsem koupila tablety Somat a ty se mi teda nepasujou, vracím se ke Calgonitu, používám takový ten prášek v kanystru. Čistič taky Calgonit tak za 3 měsíce, myčka pak jako nová, krásně se leskne a voní.
Sandři, do toho se dostaneš, ale je to super věcička, máš pořád uklizenou kuchyň. 😃

Jinak jsme dnes po 3měsíční kontrole vážíme 5200g a 61cm měříme, kyčličky taky ok. Terynka je zlatíčko, jen si vyžaduje naší pozornost, ale už si začíná hrát i s hrazdičkou tak snad se brzo zabaví i sama. 🙂
Teď jsme byli nemocný taky nás dostala rýmička, chytla to ode mě. 🙂
Ouško už jsme zahojili, takže naušnička zůstala. 😃
sayastautor
15. říj 2009
ja premyslela ze bych koupila somat,maji ho ted v kaufu v akci,o stovku levnejsi 🙂

ani, ja to prostuduju. ale jestli budou psat ze sul byt nemusi, tak nedam. a lestenku davas? neni to zbytecne? :-N
klaraemma
15. říj 2009
ještě k tý soli, jak se mamce kvůli nepoužívání rozbila myčka tak jí vytekla a kupovali nejen novou myčku, ale měnili podlahu a sokly u celý kuchyně ]-(
jíťo, ahoj, to jste teda krásně vyrostly, hlavně, že jste zdravý a spokojený, holky.
klaraemma
15. říj 2009
sandří, mě se zkraje stalo, že jsem měla jakoby narezlý příbory- musely jsme vychytat kolik soli a lešttidla, hele já mám furt jedno leštidlo od února.
murecka76
15. říj 2009
San, jestli budeš kupovat Somat, tak prý je dobrý ten gel, ty tablety jsou skvělé pro vyšší teplotu, tu já moc nepoužívám, v myčce myji totiž jen skleničky, příbory, talíře, hrnce a více špinavé nádobí tam nedávám.

Klárko, jojo jsme spokojený a hodně veselý. Bude to asi číslo. 😃
klaraemma
15. říj 2009
joooooooo, tak jedno číslo mám taky doma!!! Doporučuju!!
aninam
15. říj 2009
Tak ja meju v mycce totalne vsechno, krom prkynek a to jen tech drevenych. Hrnce, talire, pribory, ted i jidelaky, vsechno proste.....
murecka76
15. říj 2009
jo a leštidlo je super i na okna. Místo stříkání nějaké Ironu, omýt vyčištěné okna, vodou s leštidlem, nemusí se leštit a jsou nádherná, úplně průhledná. 😃 😃 😃
klaraemma
15. říj 2009
no jíťo to by mě nenapadlo, že to půjde i na okna. Jinak já meju taky jak ty, hrce a velký věci v ruce.
sayastautor
15. říj 2009
je, a kam se to vsechno leje :-N. ja jsem z toho fakt jelen. ale nastuduju a bude to dobry 😃. jen jak se nemam s kym poradit (nikdo od nas mycku nema), tak to se mnou musite vydrzet vy. a jsem trochu natvrdla co jsem na materske :-N

jito,terce vse nej k svatku 😉. krasne roste 🙂
sayastautor
15. říj 2009
ja tam planuju krom prkynek myt vsechno. takze hrnec, talire, pribory,sklenicky.
murecka76
15. říj 2009
Hlavně, že jsou holky zdravé a mají se k světu!!!! Stačí teď ta rýmička a jsme z toho vykolejený a trpíme s ní. Tak raději ať řádí!!!!!!!!! 😃 😃 😃 To známka, že je nic netrápí. 😃 😃 😃
klaraemma
15. říj 2009
sandří, neboj, vše je v návodu, my tam máme i obrázky a když, tak se zeptej zítra jak ti jí budou zapojovat, taky budou určo něco vědět
Jinak Terezce taky vše nej, hlavně zdravíčko a pohodu.
klaraemma
15. říj 2009
jojo, rýma je protivná, to známe.nejhorší je, že to musí odeznít samo, nijak jí nepomůžeš, krom odsávání, ale u nás jak se odsávalo, tak malá řvala, nudle lítaly, takže odsávání ztratilo smysl.
sayastautor
15. říj 2009
eda se mi tu vcera smal kdyz jsem to prohlizela :-N. tak jsem mu rekla ze bude zapinat mycku jen on 😃
kdyztak k vam prijdu pro radu, ale snad takovy blb nejsem 😃
sayastautor
15. říj 2009
tak julka od ty doby co jsem odsavala,tak je na nos hakliva :-| . ale je to fakt neprijemne 8-(
murecka76
15. říj 2009
Holky, moc vám za Terezku děkuji. 🙂

San, tak sůl se dává na dno myčky, je k tomu takový trychtýř, na víčku je napsaná sůl, a ve dveřích jsou dvě takové záklapné otvory jeden na tablety, nebo prášek, a ten spodní na leštidlo. Ale vše budeš mít v návodu a až myčka bude stát v kuchyni tak to pochopíš, neboj. 🙂
sayastautor
15. říj 2009
jito, dekuju 🙂.
mycka byl muj sen x-) uz kvuli tomu ze tu bude v ramci moznosti porad uklizeno a budu to mit temer bez prace 😃
klaraemma
15. říj 2009
jíťo, sandří - ano ano, i návod od Jíťi i pořádek od Sandří - vo tom to je. 😃
murecka76
15. říj 2009
San, přesně, kuchyň je uklizená. Ještě by to mohl někdo z té myčky uklízet. 😃 😃 😃 😃
Jen jsme museli přikoupi příbory, ty jsme věčně neměli. 🙂
klaraemma
15. říj 2009
jojo, lžičky jsme taky dokupovali a dohadujem se ne kdo umyje nádobí ale kdo vyklidí myčku.
ninus81
15. říj 2009
Ahojky holky tak jsem tu po ordinaci
koukám že tu řešíte myčku já se do diskuze nezapojím jelikož u nás myčka jsou moje ruce 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

Terezce taky vše nej nej nej nej nej nej
klaraemma
15. říj 2009
holky, nevíte někdo kde bych ve Strako sehnala přírodní kosmetiku, resp. mastičky od DR. Poppov?? mívali jí v té čajovně v Labuti, ale ta skončila a teď nevím kam. Kupovala jsem tam loni malý lopuchový krém na ekzém , ona ho teda neměla, ale má na podzim vždycky takový suchý místa po těle, malý cca 1 cm, ukazovala jsem to i dr, máme to jen pořádně promazávat, já to mívám na podzim taky, a tenhle krém byl super, rychle zabral, tak bych to pořebovala, ale nevím kam.
sayastautor
15. říj 2009
klarko, to nevim 😞
ninus81
15. říj 2009
Kláři řekla bych že v lékarně
klaraemma
15. říj 2009
nin, to mě taky napadlo, že bych zkusila lékárnu, ale zkusila jsem vás, jestli náhodou.............., že bych šla najisto.
ninus81
15. říj 2009
a nebo to kup na netu ale tam je blbý to poštovný

Začni psát odpověď...

Odešli