• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ninuš děkujeme.

Klárko, to nevím, ale taky by jsme něco potřebovali, už jsem byla i na kožním, dala nám olej do koupele a dělanou mastičku a pak Encipiálku - takovou vazelínu na promašťování.
To vyndavání je fakt opruz, co. :slight_smile:
Jo a vůni určitě, taky používám Calgonit. taky jedna historka s vůní, už jsme jí dodělávali a tak jsem na druhou stranu dala novou, no a najednou nám zůstával prášek v zásobníku, už jsme málem volali do servisu, když si manžel všimnul, že otevření zásobníku brání vůně, to jsme si říkali jaký jsme paka, to by asi opravář čuměl. :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mycka je k nezaplaceni!! Ja bych vubec nemenila :slight_smile:

Pridavam se ke gratulacim Terezce.

Nin, co segra??? Uz ma malou kacenku u sebe nebo stale 2in1?
15. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by asi koukal nebo spíš jsou asi zvyklí na ledacos :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Teď mi napadlo, že naproti poliklinice je nějaký obchůdek s bylinkami a takové přírodní věcičky, co tam?
autor
tak v navodu pisou ze pokud je voda mekka,sul se pouzivat nema.

klarko,zkusila bych tu lekarnu u komercky, tam maji docela vyber
15. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANi Káťa je stále 2v1
zrovna dneska jsem si říkala že je přesně tom týdnu co jsem já rodila tak už by to mohlo být, nejlépe kdyby přístí sobotu to by mě udělala radost :wink: :wink: :wink: :wink:
15. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo mám pocit že naproti poliklinice to bylo ale nevím jestli je to tam pořád možná jo
15. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, už stál s telefonem u myčky, že bude volat. :slight_smile:
Ani, děkujeme. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, ja to tu rikam celou dobu a nekde ti dokonce najdu i hodnoty tady v ST chces? Volala jsem tenkrat na hygienu v ST, protoze na vodarnach to nevedeli - spadame pod Pisek nebo mozna Tabor, to uz si nepamatuju. Ale dalo me to silenou namahu... Musis tam mit tlacitko multitab - mela by na to byt i dioda (svetylko) na mycce, mas?
15. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři já bych tě poradila - ale bohužel myčkám nehovím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
jito,dobry :grinning: :grinning: :grinning:
ale ja bych taky volala :grinning:
nin, jojo koukala jsem na net, ale mastička stoji do 60 kč a poštovný je přes 100. Jí´to, nám fakt pomohla, mají na výber ze spousty mastí, samý přírodní, tak já vzala lopuchovou, píšou tam pro děti od 3 let, ale dávala jsem jí malý už loni jen přes ten podzim, vypotřebovala jsem jen jedno balení a úplně v poho, fakt jsem s ní byla spokojená, jen teda drobet smrdí.
Jinak já mám taky dobrou historku s pračkou, pozvala jsem si opraváře, že mi nemáchá, furt nemohl na nic přijít, koukal, koukal a vykoukal, že jsem si já chytračka vymáčkla funkci bez máchání :grinning: , taky pěkná ostuda, ještě jsem ho k nám nahnala v pátek odpoledne, tak měl určitě radost, no ale zase měl pěknou historku. Ale určitě jsem pak dostala jmen, si umít představit.
15. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu kouřit za chvíli jsem zpátky pokud teda na balkoně nezmrznu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nejspíš mě ta morna venku odnaučí kouřit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mam jen multizone :sweat_smile:. jestli je to to samy. nic nehledej :wink:. jestli rikas ze voda je mekka tak je :slight_smile:
15. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky za tipy, musím to oběhnout, někdy.
Ani, kolik tě to stálo, zjištění stavu vody???
15. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky, ségra měla včera 1.termín porodu.
15. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to nasla, v ST je tvrdost vody 1,38 mmol/l takze stupeň2 dle mych tabulek se nemusi pouzivat sul....
15. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je,klarko a co ceka? a jmena?

ja tu ted vymlaskla jedno pivo :grinning:. jsem slamena a pivo nemela strasne dlouho :grinning:
15. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani, to je divný, mamce ta myčka vyteklla a rozbila se právě, že nedávala sůl. No stalo se.
15. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klarko, me nic. Musi ji testovat za nejakou dobu, jen par (no dost) telefonatu....
co to je mmol ?????????????????
:fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
autor
ani,tak to uz u me znaci ze mam sul pouzivat,podle mych tabulek :wink:
15. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani, ale kdybych chtěla otestovat vodu ve studni,tak to už platím, že jo??? Nevíš o tom něco, prosím.
15. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, to musis nastudovat, mozna je to ono....

Klarko, a mela tvoje matka vyple pouzivani soli a dobre nastaveny stupen v mycce? Ono totiz zapijit mycku je veda.... Ja mam prave jeste kolik na stelovani stupne vody, takze jsem to proste pred rokem musela zjistit. Ona je blbost mit stupen 5 a vyple pouzivani soli a lestidla. Musi se spravne sestelovat....
15. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu na kutě, prenesu Terku z postýlky v obýváku do ložnice, je tady vyjímečně, když má tu rýmu a kašel, tak aby jsme jí slyšeli. Spinká už teď tak do 4-5hodin, dnes večer prvně vypila 150ml tak jsem jí řekla, že spinkáme do 7hod. :grinning: :grinning: :grinning:
Dobrou, klidnou noc. :slight_smile:
15. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jezis,to je veda :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, soli v tabletach all in one a ostatnich je fakt dost. Sesteluj mycku na stupen2 a zapni funkci pouzivani tablet a neres..... Svagrina si prave tim, ze pouzivala sul zpusobila houbu v mycce, je fakt ze po 15 letech uzivani, protoze ji nikdo nerekl, ze ji pouzivat nema.... a vis co, nebo ji pouzivej a az budes mit v kombinaci s tabletami bile mapy na nadobi, tak si vzpomen.... (i presto, ze nepouzivam sul je pri uzivani nekterych tablet - somat- mam, ale to uz neovlivnim).

Klarko, tak si to opravdu zaplatis. Tohle je mestska voda a tam to proste musi delat....
15. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani, mamka má myčku už 13 let, tak určo seštelovaná byla, jediný co právě dělala poslední dobou jinak byla ta sůl.
Hele nechme toho, každá to děláme jinak, tak jak nám to vyhovuje a je to, hlavně, že jsme všechny spokojené, že nemusím mýt nádobí a máme čas na koně, ne??
15. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky mě z vás jde hlava kolem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak,nechme to konovi,nejak bude :grinning:
15. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek