• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ani, myslela jsem si to, díky
sandří, já myslím, že každá myčka je trochu jiná, já tyhle funkce co píše Anička asi nemám, nebo jsem se po tom nepídila, ale myslím, že nemám, páč všechny puntíky mám proštudované. Tak se neděs.
15. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
........ jo jo ten má větší hlavu :wink: :wink: :wink:
autor
po tydnu budu mit jako fik :grinning:
jsem hlavne rada ze ji mam :dizzy_face:
holky, jsme to zamluvlli, co ty vánoce?? už něco máte?
15. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nemam nic a zatim ani penize :frowning2:
ale projulcu spis nic moc. jen 1 hracku. pak dostane svuj "pokojicek" a skrine a koupelnu
pribuzny fotky julky od fotografa, eda hru na PS3
15. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak pokud neni tlacitko vypnuti soli (coz starsi verze opravdu nemaji), tak se sul musi pouzivat. Pokud je, tak se funkce soli a lestidla vypne a je to........

Je pravda, ze je uklizeno a vice casu na vsechno :slight_smile:

Klarko, vanoce mam doma od dovolene na MALTE - rekonstrukce jadra, takze vanoce jsou jen o cukrovi, veceri a stromecku. Pristi vanoce budou snad s prckem a o to radostnejsi....
15. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Zde je funkce popsana.....

Tento spotřebič je vybavený funkcí Multitab, která umožňuje použití kombinovaných mycích tablet Multitab. To jsou mycí prostředky, ve kterých se kombinují funkce mytí, oplachování a soli. Mohou také obsahovat další různé složky podle druhu zvolených tablet ("3 v 1", "4 v 1", "5 v 1" apod....). Tyto tablety můžete používat u jakéhokoliv programu myčky.
Vyberte funkci Multitab ještě před spuštěním mycího programu. Zvolíte-li tuto funkci, zůstane aktivní také pro následující mycí programy.
Po volbě této funkce je přítok lešticího prostředku a soli z příslušných zásobníků automaticky vypnutý, stejně jako zprávy na displeji upozorňující na doplnění soli nebo leštidla. Při použití funkce Multitab se může změnit délka cyklu. V tomto případě se zobrazení zbývajícího času na displeji automaticky upraví.
Pokud se opět rozhodnete používat běžný mycí prostředek (např. v případě, že tablety nejsou vhodné pro vaši tvrdost vody), funkci Multitab lze vypnout.
15. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
já se letos teším, malá už to bude vnímat víc, tak jsem zvědavá. Já už něco mám, ale pro chlapy - to zas bude něco.
Vánoce - sprosté slovo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ne kecám jen jsem na to m jako Sandruš nemám ani dárky ani peníze :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
autor
kazdopadne u nas budou vanoce chudy. ale prece nejde jen o penize :-

ani,multitab funkci nemam
15. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, s penězma je to taky horší, já právě kupovala něco už od září, postupně. holky s čím si hrály vaše děti když jim byly 2 - 3 měsíce?? Chci něco pro ségry malé.
15. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Say, tak multizone je totez co multitab u me.... nemusis pouzivat lestidlo a sul:

60-ti centimetrové myčky mají funkci Multi-Tablet. Můžete tak zvolit typ čistícího prostředku, který chcete použít při mytí (4v1, 3v1, 2v1 anebo běžný detergent). Předdefinujete tak nejlepší výsledky mytí a zároveň zabezpečíte správné fungování LED ukazatelů (při použití tablet neblikají ukazatele nedostatku soli a leštidla).
15. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsem se v rodině dohodli že se segrou a bráchou nic jen dětičkám a rodičum - a Honza loni dostal Playstationa 3 a kupu her tak letos už má smolíka a i stím souhlasí je tu malej tak to bude jen pro něj - letos mu chci koupit toho pejska od fisher price a usínáčka od fisher price jinak asi nic
15. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Klárko, taky ještě nic nemám, zatím jen přemýšlím co koupíme.
Už mizím,pa
15. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Kláři malej si nejradši hrál a hraje z látkovou plínou jak já to mu říkám - šmajchl plína :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a jinak je unešenej z pískacích knížek ale to až ted ale od mala zbožnoval oslíka který hraje uspávaci melodii a v náručí drží panduláka a tomu tlumeně svítí hlavička - to u něj vedlo a vede
15. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš papapapa a DOBROU noc
15. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja jdu do sprsky a pak sem jeste nakouknu.

Jo a dneska se to nase skvrne pekne vrti, zacalo u zubarky v cekarne, asi nebude mit rado zubare :grinning:
15. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem loni kupovala takový různý skládací kalíšky do sebe nebo kostičky, pak takovou tu tyč jak se na ní nandavají kroužky, prostě něco na procvičení motoriky a hraje si s tím dote´d.
Teď jí začaly bavit panenky. Jinak my se taky se ségrou dohodly že už to nebudem přehánět a necháme to dětem, ale i tak si něco kupujem, většinou hadříky a to se domluvíme.
15. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
no já asi udělala chybu, že jsem ségře všechy hračky co už malou nezajímají dala, takže te´d nevím, co. Samo vím, že tak malý dítě z vánoc nic nemá, ale aby něco pod stromem mělo. Říkala, jsem že dám prostě kosmetiku apod, to co seprostě používá, ale nějakou hračku bych chtěla.
Jituš, dobrou.
Aničko, kam chodíš k zubaři?
15. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Kláři balík plen to je ten nejvděčnejší dárek :wink: :wink:
15. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
já dostala k narozeninám Nutrilony a pleny takže doma mám zásobu přes 300 plen :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Klarko, k Halkove, nemuzu si ji vynachvalit....
15. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
taky souhlasim ze pleny a ubrousky jsou vdecne :slight_smile:.
julka mela a ma nejradsi takoveho tygrika od disney :slight_smile:. je tam kousatko, zrcatko, chrastitko a po natazeni vibruje
15. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jeste namazu bricho a pockam az zaschne a do pelechu :slight_smile:
15. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo, jak jsem psala, drogerie a kosmetika, ale chci i nějakou hračku, tak sonduju.
hele, tady sněží, já ještě nemám přikrytý kytky a keříky - my to všechno zmrzne :cry:
15. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
15. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
jéééééééé nin, to je hezoučký.
15. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=1045

Tenhle svetrik ted hackuju :slight_smile: Zitra ho snad dodelam.
15. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
je to užasný malý má takového oslíka jak už jsem psala a strašně se mu líbí to tlumené světýlko a při tech melodiich usíná tak mu chci koupit tohle protože bříško u toho medvídka dovede zmáčknou i miminko ale u toho oslíka to jde stěží
15. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ani ten je hezký :wink: :wink: :wink:
15. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek