• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Nin jestli mohu doporucit tak Razaka! Poznas jakou ma super ordinaci a kolik pristroju.....
2. bře 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsem taky zavislak na sladkym. V sobotu jsem se u babicky zminila a dneska uz mam na ceste dedu s buchtama a ze babi umi :dizzy_face:
taky jsem zpucovala smazak a nemuzu se ani odkutalet :grinning:

Nin, Razaka bys mela urcite super :wink:. na Braunovou si nemuzu stezovat, ale Razak je preci jen zkusenejsi
2. bře 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jen, ze Braunova je super, ale vim o stejnem pripade, co mel maly, u holcicky pred 2 lety a ona byla u toho...... Razakovi sice lezi take postizene dite v ustave - myslim, co porodil on. Ale oba se poucili snad. A Razak je na rozkrajeni a to co slibi tak splni a bez reci! Alespon v to doufam, pac me hodne slibil a v tezkych chvilich se ke me choval dobre. Dokonce me i prohledl 14 dni po porodu, zda je tam vse udelano dobre.....Nastesti me vevnitr sil Stetka.
2. bře 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych byla ráda za Razaka slyšela jsem na něj samou chválu, a chtěla bych ho mít i u porodu - protože jak by měli k mému porodu pustit Gregorovou tak jim beru roha
2. bře 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin: Ja kdekoliv rekla jmeno Razak, tak rikali, ze tam chyba byt nemuze.....vyborny ultrazvukar, vyborny diagnostik, vyborny porodnik.....atd. On ti k porodu prijde, ale samozrejme pokud nebude v ambulanci a co vim, tak on sam posila rodit do Pisku! Ale to nam ostatne reknes sama, pokud se k nemu dostanes, ale jako tehotna mas sanci! Zkus mu sama zavolat. Zitra je tam odpoledne a nech si ho prepojit od sestricky. I ona je hodna, ale kdyz je frmol, tak je razna :slight_smile: Ale hrozne ochotna a ukecana.
2. bře 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: já právě sladký moc nemusím až ted v posledních pár dnech si ráno k čaji musím dát něo tvarohového :grinning:
Jo jinak jsem při tom rozčílení uplně zapoměla že od 11.3 nastupuji oficiálně mateřskou DOVOLENOU :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky tak Nin, taky 11.3. To jsem na tu mateřskou zvědavá, snad to s náma nesekne :confounded: :slight_smile: JInak ráno bez chleba s marmeládou už sem dlouho neměla :grinning:
2. bře 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a pry ze sladke znamenaji holcicky :grinning:. To u Nin asi neplati :grinning:
2. bře 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mela chut na sladke a na pivo a taky to byl kluk jako buk! Tak kamaradka je jeste cela :D Tak jsem zvedava jak zitra na kontrole.
2. bře 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: To já to sladké až ted na konci, jinak na začátku jsem se mohla utlouct po utopencích :grinning: :grinning:

Zuzi: to mě povídej jsem na to taky zvědavá to bude suma že nám bude přecházet zrak :grinning: :grinning:
2. bře 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nejlepsi holky je jak je materska od ledna zas nejak nove, tak na socialce nestihaj a holky od nas z breznovek co jsou na materske od ledna, i zacatku, tak ji jeste nedostali :sweat_smile: . proste jim ji poslou az za 2 mesice-ze jsme tim padem bez penez je nezajima. maji na to ze zakona narok :angry:
No, ja ocekavam penizky tak za 14 dni, tak jsem zvedava kdy prijdou. snad budu mit vetsi stesti nez holky a nedockam se penez za unor az v dubnu :sweat_smile: :rolling_eyes:
2. bře 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři to mě ani neříkej, to bych je musela zabít :angry: nechat člověka bez peněz to nevím jak by se to zvládlo, no snad už se ty uřednící do toho dostali a bude to tak jak má být. Já jim dám ze zákona nárok, to já jim pak ze zákona nakopu prdel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

mám po doučování.

nin: tak to je mazec, Topinka z toho měl určitě taky oči navrch hlavy co? To fakt není pravda :frowning2:
2. bře 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin, bohuzel si srandu nedelam. tak si tam s holkama delame srandu ze uz bude hezky tak se budem chodit past a na korinky :sweat_smile: . My jelikoz jsme s tim nepocitali, tak bysme asi nemeli ani na pleny :sweat_smile: . Clovek proste s tema penezma pocita a jentak mesic nic nedostat je mazec.
2. bře 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bohuzel takova je realita a ja bych o tomhle mohla vypravet, jak vas stat necha bez penez v tezke situaci.
2. bře 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to si ještě užiju :frowning2: :frowning2:
Tak jsem mluvila ze sestrou volala primáři a žádala o vysvětlení jak je možné že i on jí řekl že je vše v pořádku?? Tak prý jí řekl že měla jako ošetřující lékařku Gregorovou a ta že ho seznámila z diagnozou tak že mu řekla že je bez komplikací tak to i tak pak primář prezentoval. Do telefonu jí řekl že by jí rád osobně operoval tady ve Strakonicích a tak ve středu jde za ním na konzultaci ale stím že se nechá operovat v ČB ( na Gregorovou bude podávat stížnost u ředitele nemocnice)

No Topinka byl v šoku prý se nikdy z takovou to diagnozou nesetkal
Sestru operoval - Vokatý

A další záhada: na pokoji ležela se stejně starou holčinou,také blondýnka i věk stejný a obě byli na té samé operaci,ve stejný den a hned po sobě - a diagnozu mají obě stejnou - přijde mě to divné a obě také měli Gregorovou :angry:
2. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm, tak jestli primar tu zpravu nevidel a opravdu se spolehl jen na informace od ni, tak chapu proc je ted za vola :sweat_smile:
To s tou druhou holcinou je dost podezrele :unamused:
At jde do tech CB, bude to mit nejlepsi a stiznost at poda. takovahle zenska prece nemuze delat takovou praci, zodpovednou :angry:
2. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych tuhle doktorku nepustila k žádné práci mám takový pocit že vše zkazila (chtěla jssem použít sprostější slovo :grinning: :grinning: )
Nechápu proč to primář neviděl, podle mě by měl být seznámený se vším - holt v téhle nemocnici je bordel
2. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vis jak, nechci se ho nijak zastavat, je to z jeho strany chyba, ale vidim jak to chodi. je jich malo a myslim ze on ma mraky prace s tim aby dal do poradku ten bordel co tam na nej cekal :sweat_smile:
Gregorovou taky poradne neznal, tak se spolehl na jeji informace. Asi necekal ze je opravdu az tak neschopna :rolling_eyes: . myslim ze priste si da majzla. Vzdyt by s tim mel neco delat. Poveze se hlavne on a je to jeho obrazek jak to oddeleni vypada a pusobi.

Nin, ja bych ji pustila bud ke stroji nebo za kasu :grinning:
2. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sanři chápu že to pro něj asi je težké, já do toho nevydím :slight_smile:
Já bych jí nenechala ani utírat kravám zadky :grinning: i když asi jich musela prolézt těch zadků hodně aby dostala doktorát :grinning: :grinning:
2. bře 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning:
ta nema u zivych tvoru, at uz lidi nebo zvirat co delat :angry:

ja myslim ze novy pan primar vedel ze jde do bordelu, ale ne ze az do takoveho. je tam kratce. zkusime mu dat cas jak se pokusi to dat do poradku :slight_smile:
ja vim, asi jsem v tom naivka, ale ja porad verim ze nase porodnice ma sanci, pokud se teda neco zmeni :sweat_smile:
2. bře 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: to máš pravdu ta by asi neměla dělat ze zvířatama a lidma vůbec
Jak jsi psala že by jsi jí pustila ke stroji nebo za kasu - tak jsem se tak rozesmála až jsem si málem krupla :grinning: :grinning: :grinning:

Myslím si že z toho co se tu děje asi musí být v šoku, tenhle týden odejde štetka a fakt tam nikdo normální nezůstane.

Tak nakonec budu chodit k dr. Braunové - mamina to zařidila a prý nás bez problému veme tak doufám že by pak byla i u mého porodu, protože po tom co se tady v nemocnici děje bych tu měla obavy rodit ( to už bych se radši svěřila do rukou vrátného :grinning: :grinning: )

Dneska tu za mnou byla budoucí tchýně a udělala mě radost dostala jsem od ní knížku pro malého - Můj první rok, je to prostě skvělá ženská
2. bře 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning:
Ja jdu k Braunove v patek a tesim se, libi se mi jeji pristup. byla moc ochotna :slight_smile:

Loucim se, padim naproti manzovi
dobrou noc :slight_smile:
2. bře 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé mě se zase nechce spát, dala bych si něco dobrého - třeba tvarohový koláček - jenomže ty už jsem dneska spapala (to jsem měla jen 2) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer,
Zdravím Ninušku (mou sestru)toto je můj druhý příspěvek do modrého koníka, první byl zhruba před dvěma týdny, kdy jsem měla krátce po laparoskopii, hysteroskopii a chromopertubaci. Dva ošetrující lékaři mi nezávisle na sobě potvrdili, že nebyl žádný nález, vše je v pořádku a otěhotnění zřejmě pouze brání má psychika. Jeden lékař, co mi toto řekl byl shodou okolností u mé operace, takže jsem neměla důvod pochybovat. Ale bohužel.......................Dnes jsem byla u svého gynekologa, který, protože nerozuměl zprávě, volal do nemocnice aby dostal přesnější informace a pak na mě vyrukoval s tím, že - srůsty v děloze i mimo dělohu, děloha nesouměrná, malá, děložní hrdlo pokryto blanitými srůsty atd atd. Musím řícti, že mi ta zpráva natolik šokovala, že jsem na místě omdlela. Bylo mi sděleno, že děloha vypadá jako po kyretáži (tu jsem nikdy neprodělala) a že je nutná další operace. Je mi z toho do pláče, pořád si říkám, proč mi toto nebylo řečeno a proč, pokud tam srůsty byly, nebyly odsraněny. Vzdyt jsem laparoskopii podstupovala z důvodu, že již přez rok nemohu otěhotnět. To, že mám dělohu zcela v nepořádku, si myslím je závážný důvod proč toto nejde. Také ve mně hlodají pochybnosti (nebot jak se říká tonoucí se stébla chytá), že došlo nějakým nedopatřením k záměně zprávy. Ležela jsem totiž na pokoji s holčinou se stejným rokem i měsícem narození, obě jsme šli na laparoskopii atd a ona byla operovana v 10 ráno a já šla hned po ní. Pouze podoktnu, že toto bylo ve Strakonicích. Omlouvám, že jsem se tak rozepsala, ale já už to v sobě dusím celý den a potřebovala jsem se z toho trochu dostat. Vidina druhé operace během jednoho měsíce mně opravdu děsí :frowning2:
2. bře 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak vám představuji mou drahou a tu nej nej sestřičku - AHOJ KÁŤO :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: (Kadel)
2. bře 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vám řekla vše - takže jdeme sborem nakopat Gregorovou :wink: :wink: :wink: :wink:
2. bře 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak se asi přihlásím na nějaké čůrající závody :grinning: :grinning: :grinning: ty bych asi vyhrála :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sanří já ti uplně zapoměla popřát dobrou noc :frowning2: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. bře 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno holky :slight_smile:
Káťo vítej mezi námi :wink: je mi líto co se ti stalo,Gregorová je opravdu děs,měli by s ní už něco udělat nemůže takhle ubližovat lidem :angry: a říkat jim do očí lež :zipper_mouth:
Na tu druhou operaci běž určitě do budějovic,je to tam mnohem mnohem lepší a úplně jinej přístup k pacientům :slight_smile:
u nás je dneska pod mrakem,ale půjdeme ven,Venoušek potom v noci líp spí :dizzy_face:
ninus a už můžeš na ty procházky nebo až za týden? já mám poslední dobou taky pořád chuť na sladký,taky už jsem přibrala 2 kila,tak už aspoň nevypadám jako bulímička, jak mě doma nazývali,taťka pořád chodil a povídal mamčo dej jí najíst aby ta holka přibrala a manža povídal že v posteli najde napřed kosti a potom manželku :grinning:
3. bře 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek