• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

my tu 9-18, v testech moc dobře nevycházejí ty autosedačky 9 - 36
15. říj 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm,ale kdyz koupim tu do 18 kg, je to drahy a jeste s nasim pribiranim ji muzu mit jen na rok :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad se vám to přibíraní zastaví - a nebo pak variantu 9 - 25 kg
15. říj 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na tu jsem ted taky koukala.

no,dr nam zastaveni nebo zpomaleni slibuje uz dlouho a stale mame kilo mesicne nahore. a ja bych rada aby nam ta sedacku aspon chvili vydrzela a ne na pristi vanoce resila dalsi :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.nej-kocarky.cz/casualplay-autosedacka-beat-s-2009/ tahle nevypadá spatně a je to i dobrá značka no ona i ta cena je dobrá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

píšou že ty 9-18 jsou to 3-4 let a 9-25 jsou do 7 let
15. říj 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se pomalu budu chystat do hajan
15. říj 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě si musím chvilinku zacvičit cvik co mě ukázal ten doktor
15. říj 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. říj 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.nej-kocarky.cz/bebe-confort-autosedacka-trianos-09/ ta by taky nemusela být špatná ale mě přijdou nějaký nepohodlný na pohled
15. říj 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři asi už si taky v peřinách tak se měj a DOBROU NOC
jdu taky abych si tu nepovídala sama ze sebou
15. říj 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja byla kourit :slight_smile:

nin,dobrou
15. říj 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tahle vypada dobre ale v porovnani s ostatnima nejaka levna :sweat_smile:
http://www.ababy.cz/shop/autosedacky/9-25kg/autosedacka-9-25-kg-atos-zelena-4.html
15. říj 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

to jste toho zase nakecaly :slight_smile:

Tak autosedacky jsou opravdu nejvhodnejsi ty 9-18, nebo 9-25, v tomto rozpeti je budeme urcite kupovat.

Sandrus, super, ze mate mycku, to je vynikajici vec :wink: Ale pokud chces, aby te nejakou chvili vydrzela, tak si myslim, ze koupit sul, ktera stoji cca 100Kc a vydrzi te na ty dva mesice, neni nic tak strasneho, a budes mit klid, ze o mycku pecujes tak jak mas, a tak jak uvadi vyrobce.
Jinak ja pouzivam nejradeji somat tablety, myslim, ze myjou lepe nez calgonit. Ja teda davam do mycku absolutne vsechno. V ruce nemyju nic.

Klarko, vyrobky dr. Popov budou mit urcite v lekarne, alespon u nas je maji. Jsem s tim taky moc spokojena. Mrkni se tam :wink: :slight_smile:

Jinak pocasi je des, co? Ted koukam z okna, a u nas bilo :confounded:
Ale pristi tyden by melo byt zase nad 10 stupnu, tak uvidime.
16. říj 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny, sul muze nekdy i mycce ublizit - viz houba u me svagrove a mycka je na vyhozeni..... Jen muj nazor a posledni prispevek k mycce, jsou k tomu navody tak studujte....
16. říj 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,venku fakt hnus,prší a 2 stupně,chtěli jsme jet k našim vlakem,ale prdím na to,pojedeme s tatkou autem

včera mi vytrhla ten zub,pořád jsem čekala,kdy to začne bolet,až se to dostane k sobě a ono pořád nic,tak snad to bude dobrý

myčku máme siemens,máme jí 7 let,používáme sůl i leštidlo,ale mi to na ní přímo máme nakreslený,že máme používat

autosedajdu má míša tu 0-18kg,ale koupili jsme ji až po vajíčku a máme tuhle,koukám,že u ní šla cena hodně dolů www.mimistar.cz/zbozi/3486/Autosedacky-Zooty-Jupiter---pouze-do-vyprodani-zas.htm

k vánocům jsem včera rozbalila krabici,co mi přišla z neckermanna a tatka se ptá,co to je,tak mu říkám,to jsi koupil dětem k vánocům,byla tam stavebnice,podobná legu,ale trochu větší kostičky a podstatně levnější a pro honzíka takovej přístroj,kde se kolečkem posunují obrázky a má složit obrázek,nazývají to new puzzzle,na obrázku mělo bejt s medvídkem pú,ale přišlo s mišákem mickeym,což jsem radši :wink: ,míša ještě dostane ty golfky,už je mám koupený a samozřejmě ještě něco,honzík dostane dětskou žehličku a samozřejmě hafo knížek,jsme čtenářská rodina

jinak knížečku od fisher-price schvaluju,u nás jede do ted,míša loni dostala tyhle kostičky a hraje si s nima taky pořád www.caryfuk.cz/hracky-a-hry/fisher-price-hracky/pro-nejmensi/aktivni-kostky-fisher-price a ještě aktivní prostírání od fishru,ale to nemůžu nikde najít

nin a co něco takovýhleho,viděla jsem je i na živo a jsou moc hezký www.maxikovy-hracky.cz/katalog/podle -znacky/fisher-price/kosticky-mekke-fisher-price
16. říj 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. říj 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky
dobré ránko, počasí je hnus fialovej už mě štve a ještě až se změní čas to bude brzo tma

Luci zatím jsem overálky nezkoušela ale určitě si nějaký nechám jakou cenu si za ně představuješ že bych je i pak poslala dál nebo kdyby tady holky chtělli tak je nafotím
16. říj 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to by bylo super,počítám si 60 kč za jeden,snad to není přehnaná cena,ten slabší bílej a ten modrej s myší za 50 korun,kdyžtak to fakt vyfot,kdyby někdo chtěl ten zbytek :wink:
16. říj 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,kdybyste nějaká chtěla nabízím kombinézu 74,je ideální na začátek zimy a na jaro,je světlounce fialová s medvídkama převlečenýma za klauna,je obyčejná,látková,žádný varhánky,ale na postavě hezká,do kočárku bych řekla celkem ideální,protože je přiměřeně teplá,až se v neděli vrátíme,tak se zkusím naučit s tím novým programem,ale zatím s tím fakt neumím,nebo to můžu poslat na maila,tam bych to nemusela zmenšovat :wink:
16. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
má přijet i kamarádka co čeká mimi tak jí to zkusím nabídnout a hned jak bude čásek je nafotím
16. říj 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
tak eda jel pro dlazdicky :slight_smile:. o vikendu se bude obkladat :slight_smile:

jinak julca v noci 38,5, tak dostala cipek. a to na hexu nemela reakci zadnou...
16. říj 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem volala do teplarny a nekdo nam na to topeni prijede :slight_smile:. mame tu hroznou zimu,topeni je vlazne.

lucy, tak super ze ten zub je zatim dobry :wink:
16. říj 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,neměla byste některá zájem o válec na lezení? Koukala jsem,že jsou v rozmezí od 180-220kč já bych ho prodala za 80kč,samozřejmě už na něj nemám obal ani doklad,dostali jsme ho jako dárek,vevnitř jsou 4 kuličky s rolničkou,my už ho nepoužíváme,jsou na něm zvířátka z džungle výraznýma barvama,jestli některá budete mít zájem,písněte mailovku a já vám ho tam nafotím :wink:
16. říj 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem tu mela pana z teplarny a vyslovene me vytocil. arogantni a prej na co si stezujem,ze tu mame teplo :rolling_eyes: . rikam ale ze mam i studene ruce,mala taky,ze tu neni teplo, tak pry mi s tim nepomuze,ze zimou tu netrpime a ze si mame koupit teplomer :rolling_eyes: . pritom vim kdyz prijdu k mamce nebo k babi jake ty maji teplo ze se uplne pecu

lucy,ja ne, my uz takhle tu nemame k hnuti
16. říj 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny - díky za tip s lékárnou
sandří - chlap, no. Jakto, že vám netopí.
Holky, tady napadlo sněhu, všechny kytky a keře jsou zapadaný, ale začíná to tát, tak to bude čvachtanice.
Včera jsem oblíkla malou, sly jsme ven, hned za rohem spadla do banhna, tak jsme šly zase domů, no já byla vzteklá, 10 minut jí oblíkám, teď než nandáme boty (už má zimní kotníkový) jsem spocená vždycky a pak ujde 5 metrů, hodí tlamu a jdem zas domů. jsem si musela hned nalít víno.
16. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny pošli mi udáje a fotky ohledně těch kalhot hodím ti to do aukce a hlavně jakou vyvolávací cenu jo a na mail Nina.Vadlejchova@seznam.cz
16. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klári:než děti dorostou,tak z nás budou alkoholíci :grinning: :grinning:

my byli venku před chvílí a bylo tam docela příjemně,je sice pravda,že děti byly oblečený,ale nefoukal vítr,takže ta zima nebyla tak příšerná
16. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no topeni je neco mezi vlaznym a mirne teplym a ten blbec mi rekl ze topi dost. no, nastval me :rolling_eyes: . pry si mame koupit teplomer abysme vedeli :angry:

dlazdicky jsou krasne :dizzy_face: . uz se tesim az to bude :slight_smile:
16. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
takovej,ale s jinýma obrázkama,musím říct,že byl skvělej i na rehábě nám ho doporučovala,když chtěli začít lézt a nevěděli jak s rukama,tak se na tom dali docela dobře stimulovat
16. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek