• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

no nekecam :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt super pátek, ale jako každý jiný poslední dobou. Tak jsem to tady zase nadhodila, prý jestli chci přinést vínko, nebo něco jiného. :grinning: :grinning: :grinning: Ale nechci, šetřím se na zítra, slavíme tchýninu sedmdesátku a Terky svátek. Já si stejně dám skleničku a budu mít náladičku. :slight_smile:
16. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my skoro stejne, rano cca v pul 6 mlicko, tech 160ml, pak cca v pul 9h jsem do ted porad davala mlicko 120ml, ale predevcirem jsem v tuto dobu dala presnidavku, jednu dohromady, stacilo. A pak ve 12h obed, to same co vy, stridam, a pak v 16h kasi, 200ml dohromady. A pak ve 20h mliko 220ml.
16. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám Jituš taky pátky na chlup stejné no nejenom ty pátky
16. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já občas taky někdy dám dopoledne přesnídávku
16. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
malej papá uplně ukázkově lžičkou to je radost ho krmit a nenechává zbytky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: všechno spapa což mě třeba u švestkové přesnídavku trochu mrzí ( tu já tuze rád ) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono toho zatim moc neni co jim dat.
16. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nasi kluci taky krasne papaji, a jak rikas, zbytky nejsou, hlavne u presnidavek a kasicek :grinning: :grinning: :grinning:
Obidek obcas zbyde :slight_smile: Ale to uz neni takova mnamka :grinning:
16. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no malej jakmile tam má mrkev tak to zbouchá všechno i když ten oběd mu nezávidím takový bez chuti
16. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaraemma a kdy jste tam byli a jaké jste měli počasí? mi jsme byli letos v chorvatsku v červnu měli jme teplo ,ale voda vyla chladá. Byli jsme ješte v září a to bylo super byli jsme na orstově Rab a měli jsme taky písečnou pláž bylo to super :slight_smile: .Poprvé v tom červnu jsme měli betonová mola a to byl děs. :frowning2:
16. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,
taky slamenka :grinning:. prekvapive :grinning:
julka usnula az ted :confounded: a stale ma teplotu :frowning2:

my taky papame krasne :slight_smile:
16. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš AHOJ u nás dvou už je to skoro pravidlem vid být slaměný - a mě už to ani nevadí

Holky já mám dneska pocit že jsem dneska uplně vymletá
16. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ten ja mam porad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

me je to taky nejak jedno,aspon mam svuj klid :slight_smile:

klarko,mycka super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři ted jsem si vzpoměla co křečci máte je ještě?????????????
16. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak ja s vama moC nepokecam, jdu chrnět, musim toho využít :grinning:
Nin, já si taky přijdu poslední dobou úplně mimo. Asi je to tím počasím, jak je člověk více doma, chodíme ven jen jednou denně, nebaví mě to courat, když je tak hnusně. Terka je, ale k večeru pěkně mrzutá, byla zvyklá odpoledne spát v kočárku a být venku tak do 18hod.
Dnes jsem študovala mateřské centrum Beruška a docela mi lákají ty Hajánci, alespoň bych přišla mezi lidi a nebyla tak sama. :slight_smile:
autor
nin,jj mame :slight_smile:. oba :slight_smile:
16. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu taky na kutě, ráno si musím brzo vstávat. Oslavy se konají u nás, chtěla jsem to kvůli Terynce, má tady svoje pohodlíčko. :slight_smile: Tak to tady musíme doladit, skočit pro dortík a kytku a k obídku jsem zvolila tcýnino kuřecí, když tady budou ty tchýně. :grinning: :grinning: :grinning:
Ninuš, ty jsi taková kuchařka, nezkoušela jsi tohle? vypadá to dobře: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=60337
16. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš nezkoušela ale vypadá to víc než dobře
zase jsem ted bojovala z připojením krám jeden

Sandři mám dotázek
do 22.9 jsem byla na mateřské a od 23.9 jsme na rodičovské ty peníze za mateřskou mě přišli ( od 1.9 do toho 22.9 ) a přijde mi i nějaká část z rodičáku od toho 23.9 do konce září nebo ne mám v tom nějakej hokej
16. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,podle toho kolik ti prislo. jestli 7600 a vic, tak uz ti neprijde nic

jito,dobrou
16. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to v týdnu zkusím, nebo možná v neděli. :grinning: Miluji nivu. :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
už opravdu jdu, dooooobrou noc
16. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě přišla jen poslední mateřská já myslela že by za těch pár dní to měly poslat což o nic nejde je to jen 8 dní
16. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš dobrou vyzkoušej a pak písni
16. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jakmile to presahne tech 7600 kc,tak uz posilat nic nemusi a ani neposlou, protoze to uz je nad ramec. tak mi to na socce vysvetlili
16. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
.............. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: to jsou kurvy
16. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
bych se i divila kdyby tenhle zasranej stát něco navíc dal
16. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prece ti nedaj vic nez musi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to máš pravdu jsem bláhová že jsem myslela že by něco poslali
16. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak vidis :grinning:. me takhle prislo 8500 a vci mi uz nedali. pry nemam narok :sweat_smile:. a na pridavky mi rovnou rekli ze az budu mit tech 7600 kc takze to mam zkusit :rolling_eyes:
16. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek