• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

a cikánky beztak nárok mají :angry: :angry: :angry: :angry:
já je taky budu zkoušet ale beztak dostanu ...........víš co.................. HOVNO
16. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandři dodatečně Julince vše nej nej k 7 měsíčninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo,nin dekuju. leti to :frowning2:
16. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
letí to jako blázen mě přijde že ten den je strašně rychle za námi a každý den vydím jaké dělá malej pokroky
16. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
me to povidej. uz je to nase velka slecna. pro vas velky chlapak. skoda ze ten cas nejde zastavit nebo zpomalit,aspon na chvili
16. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
to mě povídej.....jsou okamžiky které bych nejradši zpomalila
16. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
presne tak. nin,ja se asi loucim. mam ted nejaky starosti,nemam naladu. promin
16. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak ja to opet zalomila u telky, tak se jdu presunoust do postele.

Dobrou noc :slight_smile:
16. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandři v pohodě snad bude vše ok.....kdyby jsi kdykoliv potřebovala jsem tu at už na ICQ nebo mobilu

Anny dobrou
16. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nin,dekuju. ja spat jeste nejdu. jen tu tak bulim jako mala holka a nevim co delat. ach jo :frowning2:

anny,dobrou
16. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Já taky nejdu zatím se mi nechce
sandři co se stalo??????????????
16. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak jsem si uklidila a je mi lip :grinning:
a ta mycka je super vynalez :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. říj 2009 v 00:22  • Odpověz  • To se mi líbí
DObré ránko holky
17. říj 2009 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobre ranko,
tak u nas uz se lepi dlazdicky :slight_smile:

a julka ma zas 38,4 :frowning2:. je to mozny ze ta reakce na ockovani trva tak dlouho?
17. říj 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandři jo jo je to možné tak dej čípek a sirup
17. říj 2009 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás se neděje nic - jen táta ješte chrápe jelikož přitáhl ve 3 ráno, já se probudila a on že mu je špatně a bolí ho bříško a prý blinkal holky já z něj měla srandu a řekla jsem mu no jo už nejsi nemlajší a tělo ten alkohol nevzládá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kdyby jste ho viděli tvářil se jak oukropeček a jako kdyby měl za 5 minut umřít................. měla jsme z toho zvrácenou radost nemá chlasta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
cipek jsem dala. ted spinka.

eda prisel ve ctvrt na 4 a jelikoz uz v 7 musel vstavat, tak je znacne neprijemny. a ja spala 3 hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2009 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Já toho dneska taky moc nenaspala ale bylo to asi tlakem pořád jsem se budila, a to si půjdu lehnout až zítra cca v 6 ráno, večer jdu do práce.

Táta se nám ted vzbudil šel ze psem a je mu ouvej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
sandří, to jsem ráda, že seš ráda za myčku
a teplota může trvat i 3 dny, malá byla minulý týden na očkování a měla pak 1 den 39, ptalal jsem se mamky a je to normální. Hele, ale mamka mi poradila, prý to dělají i práci, dát rovnou po očkování preventivně dávku panadolu, nebo co máš na horečky, já to dělala taky a vždyky bylo vše ok, ale tentokrát jsem zapomněla.
17. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsme dneska koupili konecne jidelni zidlicky, kluci jsou v nich dooost duleziti :grinning: je to sranda :grinning:
Tak zitra hned vyzkousime, jak se v nich bude papat.

Jinak Adik ma zase peknou rymicku, tak porad odsavame, je to hnus :frowning2: Nemohl ted ani usnout, jak ho to trapilo, a to uz jsem tam 4x u nej byla, tak jsem zvedava na noc, snad to zmakneme.

Taky jsme dneska koupili ty nekapajici hrnecky od 6. mesice, tak to se jim libilo, muzou si to pekne drzet za ty ouska, ale je tam vetsi dirka, tak si na to musi zvyknout, nekolikrat se zakuckali.

Sandrus, co koupelna? Uz ji mate oblozenou?
17. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
AHojky holky tak jaký jste měli víkend :slight_smile:
já byla v práci ale stálo to tam za hovno skoro vubec nebyli lidi :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Anny ta rýma to je masakr nás taky pořád trápí že jsme byli už i u Dr a tak nám na ní napsala kapička do nosu co se dělají v lékarně a doporučila stříkat do nosánku mořskou vodu - a ta pomohla (jen ta cena skoro 200,- za tak malou sračku :angry: :angry: :angry: )
a co noc zmákli jste jí s tou rýmičkou a odsávání předpokládám je stejně jako u nás i u vás boj

Tak mě měla kamarádka přivézt ty bodýčka a ted mě volala že to nestíhá protože je ješte v německu na dálnici a kvuli bouračce už je 3 hod v koloně tak do Strakonic už zajíždet nebude že by to nestihla a pojedem rovnou na Liberec k rodičum tak mě je zítra pošle poštou z Liberce tak si počkám

Anny já malému taky koupila ten tréninkovej hrneček nebo jak se mu říká od aventu
18. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
..............koukám mrtvo

Holky nevíte o nějakém dobrém fotografovy??? Fotoateliéru kde bych se mohla nechat nafotit s malým - Strakonice,Blatná,Písek prostě někde v okolí aby to nebylo moc daleko
18. říj 2009 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Petul

Mám dotaž už jsi zkoušela dávat do x lander káry ten emitex fusak?????
pokud jo dala jsi ho tam prodlouženej??? nebo jsi ho zkrátila???????????
Já když jsem tam včera zkoušela dávat ten prodlouženej tak mě na to nešel zase dát ten nánožník a když jsem ho zkrátila tak to šlo malej se tam vejde i do toho zkráceného jsme z tý káry nějaká zmatená dávat to dohromady to byla sranda :grinning: :grinning: :grinning:
a kurtuješ malého i přes ramínka????
Malej měl včera na sobě bundu a i když jsem to přes ty ramínka uplně povolila tak mě přišlo že ho to mačká tak jsem to nechala rozeplí a připnula jenom mezi nožičkama

ZLATÁ HLUBOKÁ KORBIČKA
18. říj 2009 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky,
tak my uz mame oblozenou koupelnu,je to nadhera. mycka ted myje nadobi, tak taky nadhera :grinning:
doted jsme uklizeli z nejhorsiho, ale stejne je jeste spousta prace pred nama,ale bohuzel, musime pockat az to bude hotovy. ted to neni kam dat. zitra by meli prijit udelat strop,dalsi den elektrika,pak nekdy futra a dbere,dooblozit to nad dverma,pridelat umyvadlo. pak uklizet a uklizet a do toho uz by taky nekdy meli byt ty skrine.

julca stale teplotkuje, tak doufam ze uz se teploty ztrati. ale docetla jsem se ze to je pry dobre ze ma reakci, ze se pry aspon poradne vytvareji protilatky.

fusak mam ted v kocaru i golfkach zkraceny. je super
18. říj 2009 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, predstavte si, ze mi jsme ted byli kazdy den, jak byly ty zimy v nasich korbickach i s fusakama :grinning:
Sice tam jsou hosi narvani, ale nevadi jim to, tak jsem rada.
Jeste bych si prala aspon mesic v korbickach.

Nin, vy uz jste uplne presedlali na sportak?

Sandri, super, ze uz se vam to chyli ke konci, to pak bude parada :slight_smile:
18. říj 2009 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky may se vrátili ze super víkendu u našich,v pátek jsme byli se známejma na véče,bowlingu a dýze,nasmáli jsme se,bylo to skvělý

nin,já si myslí,že ti malej z kočáru nevypadne,že stačí,když bude připoutanej jen mezi nožkama,bude se mu to i víc líbit,že má určitou volnost

já včera koupila míše zimní botky tak mám radost :wink:
18. říj 2009 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nin,ja julu taky zatim poutam jen mezi nozickama :wink:
a co se tyce hluboke,vejdem se zatim i s fusakem a kombinezou, tak si myslim ze zimu v nem odjezdit zvladneme :dizzy_face:

lucy, tak super vikend :wink:. taky se tesim az nekam vypadnu :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a musim se pochlubit,julka mi uz zase spi celou noc ve sve postylce a bez probuzeni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . k nam jde az rano
18. říj 2009 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ninuš ja ho vezla v x-landeru sporťáku ve fusaku zatim jednou a to jsem mela fusak jeste po mě protože je trošku slabší než emitex a jak je ted velka zima tak ho vozim v tom staršim kočárku co máme z bazoše,ale snad by se tam měl vejit i s prodlouženym fusakem né? :sweat_smile:
jinak já ho nepoutam,přijde mi že je nabalenej dost a z fusaku + nánožníku nevypadne
18. říj 2009 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
sandrus tak to se máš že ti malá už spinká dobře, doufam že u nás je to jen nějaký období, nejhorší je že vstáváme v 6 a až se změní čas tak budem vstávat v 5, to nepřežiju už takhle sem nevyspalá
18. říj 2009 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek