Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
sayastautor
18. říj 2009
tak to my teda sice s prestavkou,ale dokazem spat i do 10 :-N. jako treba dnes 😃. obkladac uz pracoval a my s julcou byli tuhy 😃. ale ja to potrebovala. na sobotu jsem spala jen 3 hodky a pak aby se mi julca vyspala kdyz teplutkuje. me totiz pres den jinak nez u prsa nebo v kocaru nespi 😞

jinak peto,nevim jestli jsi cetla jak jsem sem kopirovala to co psala ta poradkyne. tak je to normalni obdobi,do cca roka by melo prejit. bud muzes nechat vyrvat a hlavne nepolevit :-| a nebo vydrzet. to jsem se rozhodla ja
petulka12
18. říj 2009
jj četla sem to
vyřvat nene,to nevydržim to neni na moje nervy

tak sandruš pak se pochlub fotkama koupelny
sayastautor
18. říj 2009
musim to nafotit 🙂. az to bude hotovy, tak hodim odkaz 🙂
petulka12
18. říj 2009
sandrus vypada to krasne, my mame asi ty samy dlazdicky ale v modrym, jsou ze sika?
aninam
18. říj 2009
Sandrus, budete to mit hezke 🙂
evulebobule
18. říj 2009
Ahoj holky,

byla jsem týden u našich,tak to bude fuška dočítat, budu dočítat během reklam u superstar 😃
klaraemma
18. říj 2009
luci - dízu závidím apopo - děvčata, tanec se tu probírá už hodně dlouho, tak co bude???
my dneska byly celý odpoledne u našich, přijela sestra se švagrem, tak jsme jí přemlouvaly ať si porodí hned u našich a ona nechěla!!
já jsem si odskočila na chvíli k sousedce, dali jsme 3 slivovice a je mi hej!!
anny84
18. říj 2009
Sandri, vypada to dobre, to je rozdil, co? 🙂
A kdy ze bude uplne vse hotovo?

Cus Evi, to je dost, ze se taky ukazes 😃
Byli jste s Davcou na posviceni, vid? 🙂 😉

Klari, ty teda jedes 😃 😃 😃
To ja si dat, tak jsem jasna
evulebobule
18. říj 2009
Anny, jojo byli jsme u mamky na posvícení a hlavně měla dovču, tak jsme se chtěly užít 😉
sayastautor
18. říj 2009
dekuju,uz aby to bylo. jeste tak tyden 😞.

julka usnula az ted :-|

evco,super ze jste se meli fajn 🙂

dobrou
sayastautor
19. říj 2009
mise vsechno nejlepsi k svatku 🙂

julka dnes opet spinkala krasne a jsme bez teploty x-)
kvikvicek
19. říj 2009
ahoj holky, my jsme meli valeci vikend, v patek a v sobotu jsem litala na wc, dala jsem si u kamosky utopence a nejak mi to nesedlo a prohnalo me to, tak jsme se pak uz jen valeli, doma bordel, ale kaslu na to :-N
Kacka je divoska, od soboty se plazi dopredu, myslim ze tak behem 14 dni mozna prijde na to jak lezt po ctyrech, tak nas pak s Jirkou trefi 😃 :-p to bude neco ji uhlidat
murecka76
19. říj 2009
ahojky,

Luci, taky přejeme Mišce vše nej k svátku. 🙂
evulebobule
19. říj 2009
Káťo přeju Kačence vše nej k půlročninám 😉 Dej jí za Davídka pusinku 🙂
Jinak doufám, že už je lépe.

Míšce taky vše nej k svátku 🙂
anny84
19. říj 2009
Čusik holky,

teda Kato, tak to je neco, to budete mit fakt co delat, a mne az zacnou klucici lezt, to bude teprve neco 😃 😃 😃

My taky prejeme Mise vsechno nejlepsi ke svatku 🙂

Dneska je tam konecne pekne, tak snad to zase par dni vydrzi.

Jinak uz mame rymu oba 😞 Takze nic moc.
Zapnu vysavac, a kluci uz zacnou plakat.
mispuli
19. říj 2009
míša mooc mooc dě 😃 kuje
kvikvicek
19. říj 2009
Davidkovi vse nej k 3mesicninam a Misce vse nej k svatku x-) x-) x-)
kvikvicek
19. říj 2009
holky my se jdem chystat na plavani 🙂
evulebobule
19. říj 2009
Káťo, Davídek děkuje. Hezky si užijte plavčo... 🙂
aninam
19. říj 2009
Koukam, tady je to sama gratulace a ja uz se v tom ztracim, takze gratuluju vsem 🙂
klaraemma
19. říj 2009
ahoj,
Luci - Michalce taky přejeme k svátku
Jinak mi volala sestra, byla na kontrole, tak je otevřená na 2cm a prý má trochu bolesti , ale zatím dobrý, tak třeba dneska.............. 😎
sayastautor
19. říj 2009
taky kacce a davcovi vse nej 🙂

klarko,tak treba x-)

ja byla ted 2 hodky ve meste,potkala kolegyni z muzu,tak jsme spolu vozili,bylo to moc fajn,nakoupila a vse zaridila,mam ze sebe radost 🙂

jinak kdo by jste chtel,zitra budou mit u hradskeho v reznictvi cerstve kruti maso 🙂

a jsme konecne bez teploty,hura.

julka mi nasi prochazku jeste dospava na balkone 🙂
evulebobule
19. říj 2009
sandři: děkujeme za přání 😉
anny84
19. říj 2009
Jee, Evi, musime taky Davcovi poprat vse nejlepsi ke ctvrt roku zivota 😉 🙂
ninus81
19. říj 2009
Evi taky Davídkovy vše nej nej nej k 3 měsícu 😉 😉

Luci - Mišce taky vše nej k svátku 🙂

Evi co ta kýla už to máte ok?????
evulebobule
19. říj 2009
Any,nin: děkujeme holky, vyřídím gratulace Davčovi až se probere, teď zrovna zařezává 😃

nin: jdeme na kontrolu ve čtvrtek, tak nám snad řekne. A možná nás taky čeká první očkování, zdá se mi, že tu ručičku už má zahojenou. Jak má ta jizva po tom očkování vypadat?
petulka12
19. říj 2009
ahoj holky já se pridavam ke gratulacim vsem co neco maji 🙂

my se vratili z plavani, Adamek je z toho vzdycky hotovej a pak by jen spal a spal

konecne se bude trosku oteplovat, tak se vratime do x-landera a snad bez fusaku
evulebobule
19. říj 2009
petul: to je Adámek utahanej co? Já už se taky tak těším až budeme jezdit, tedy vlastně jestli vůbec. Minulý týden jsem tam volala a paní říkala, že neví, jestli to vůbec bude, že se má právě bourat ten bazén. Ach jo =-)
petulka12
19. říj 2009
co Evi? jak bourat bazen?

no jo je pak utahanej, kdyby tak byl utahanej i pres noc :-N ale to ona ho ta unava pejde :-S