Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
evulebobule
19. říj 2009
petul: no paní mi říkala, že neví,jestli ten kurz v lednu bude vůbec probíhat, protože mají předělávat bazén, tak si mám zavolat ještě tento týden.Kdyžtak musíme s kamarádkou jinam.
petulka12
19. říj 2009
aháá tak snad seženete, ale v horazdovicich za kurz chteji 3tis. zlodeji ]-(

a jak ti malej spinka v noci?
evulebobule
19. říj 2009
petul: no uvidíme, tři tisíce to jsou fakt vydřiduši ]-(

malej teď spí i 5 hodin v kuse, tak jsem spokojená
anny84
19. říj 2009
Evi, tak to se mas, ze ti Davi spi i 5h vkuse, my, kdyz ted dame 3h vkuse, tak to je co rict :-S
Ted mame nejaky spatny obdobi.
ninus81
19. říj 2009
Ahojky holky jsem tu na skok než začne na ČT 1 Vyprávěj 🙂
No my budeme chodit na palvání ve Strakonicích tak se těším tady chtějí za 18 lekcí cca 2400,-

Jinak my už od 19 hod spinkáme a většinou tak do těch 4 - 5 pak mlíčko a pak zase spinkáme nejdéle do 8-9
petulka12
19. říj 2009
Nin tak ste nakonec sehnali misto? a kdy zacinate? vidis me ta zenska tvrdila ze uz neni volny misto
anny84
19. říj 2009
Nin, tak to spinkani vam zavidim. U nas je to ted hruza, ale snad to brzy prejde.
sayastautor
19. říj 2009
nin,to my vime davno ze mas spaci dite 😃 😉

my ted posledni 3 dny spime krasne (tuk tuk). vecer usne teda az tak kolem 9-10 :-| , ale spi v kuse do 6-7,pak ji vezmu k nam do postele a jeste dospavame 🙂
evulebobule
19. říj 2009
Any, jakpak to? To se budí na papu?
ninus81
19. říj 2009
Holky taky se kolikrát stane že se malej probudí třeba ve 2-3 a knourá a spravý to cucnutí čajíku 🙂 a spí se dál

Mě to zjištovala známá co tam chodí koncem října budou obvolávat ty co tam na sebe nechávali kontakt a bude se začínat tak mám slíbeno že ta ženská zavolá
anny84
19. říj 2009
Nee, Evi, to neni hladik, ale jen tak, Adik hodne knoura, vrza, rozciluje se 😃
Nebo si chce treba hodinku v noci povidat, coz me strasne bavi :-S
Davi vetsinou staci dat dudlicek a spinka se dal.
evulebobule
19. říj 2009
Tak to bych taky neměla náladu si v noci povídat... 😃
sayastautor
19. říj 2009
julca to taky obcas dela a vydrzi si sama se sebou kecat i 2 hodiny 😃. ale to se snazim prespat 😃. pry je to u deti naprosto normalni 🙂
anny84
19. říj 2009
Akorat my si nechceme povidat sami 😃 Adik chce spolecnost, a kdyz neni, zacne se rozcilovat 😃
ninus81
19. říj 2009
Anny tak to je i u nás někdy v noci a někdy přes den v tu noc mě to vadí o trochu víc 🙂 a malej se ted naučil houkat tak občas houká
sayastautor
20. říj 2009
tak noc nic moc. uz od pulnoci byla u nas v posteli a asi tak 6x chtela dudlat :-|

jinak preju dobre rano 🙂
ninus81
20. říj 2009
Přeji dobré, chladné hnusné ráno
sayastautor
20. říj 2009
nedelal jste nekdo holuby? mam je doma a nevim co s nima :-N
klaraemma
20. říj 2009
holky, tak máme Julii, včera ve 20,53, jo a byla jsem u všeho. Jinak musím pochválit personál - všichni moc fajn, milí, ochotní........ všechno super. Tak jsem konečně teta, hurá.
aninam
20. říj 2009
Klarko, tak gratuluji. A kde rodila?
evulebobule
20. říj 2009
klari, taky gratuluju.
sayastautor
20. říj 2009
klarko,ju julinka 🙂
a tys byla u porodu? jaky to byl zazitek? moc gratuluju x-)
aninam
20. říj 2009
Say, je to podstatne jine nez u sveho porodu 🙂
ninus81
20. říj 2009
Kláři taky gratuluji

Holky hledám domov pro Rexe budu ho muset dát pryč byl to nerozum do bytu Německého ovčáka a ted co přišel malej prostě není čas tak začínám hledat nějakého paníčka u kterého by byl v dobrých rukou a měl by na něj čas který u nás není
sayastautor
20. říj 2009
ani,vim 🙂. proto me zajima pohled ze strany doprovodu,jak to na nej pusobi 🙂

nin a co tvoje mamka? Vzdyt ta ma baracek ne? a meli byste ho na blizku
aninam
20. říj 2009
Ja si Rexe domu opravdu vzit nemuzu 😃 Ja hlasam zasadu, ze takhle velkej pes v panelaku je tyrani.... Staci ten nas pokojovej....

http://johnmatey.rajce.idnes.cz/Kamion_-_tedy_D... - tady ho mate 🙂
sayastautor
20. říj 2009
nam tu taky staci endy 😃. uz tak tu mame zverinec na tak maly byt :-N 😃
ninus81
20. říj 2009
ANi my máme byt velkej ale vypadá to že se budeme stěhovat do menšího a to by byla katasrofa stačí když jsme u tchýně a jede výtah a Rex bafá
Sandruš mamka by na něj taky čas neměla odpoledni, noční a raní a když má volný víkend věnuje ho malému je to v prdeli
ninus81
20. říj 2009
Ani ten je roztomilej
sayastautor
20. říj 2009
ale mohl by mit rozbeh po zahrade,nemusel by treba na prochazky..

Začni psát odpověď...

Odešli