• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

http://ninus-honzik.rajce.idnes.cz/Alicek/ a tohle kdysy byl muj první a ten nejlepší Hafan Alíček umřel mi na infarkt v 2007, zachránila jsem ho od cikánu a od malinka trpěl epilepsii a pak mu zjistili i nedomykavost srdeční chlopně.....prožili jsme spolu 6 krásných let a z toho 3 roky samy a nikdy ho prostě žádnej pes nemuže nahradit Rexe mám ráda ...........ale není to ono
20. říj 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, ja mam taky velkej byt 4+1, ale velkeho psa nechci. Rikam, ze ani po Dafovi uz nechci zadneho, az na duchod. Nikam se nepodivas - tedy tam, kam se psem nemuzes, musis se neustale nekoho prosit, zda ti ho pohlida...
20. říj 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ten je roztomilej :slight_smile:. krasnej pes.

no,ja jsem zas takova,ze kdyz uz toho psa mam, tak bych ho nedala. jo,treba k pribuznym,abych ho kdykoliv mohla videt a i ten pes netrpel a nemyslel ze jsem se na nej vykaslala... ale k cizim ne :frowning2:. a ze si s nasim endym uzivame dost a dost. kdyz se mu zda ze ho nechame doma samotnyho dlouho, tak z trucu jde a vykona potrebu do postele :rolling_eyes: , na gauc, steka, chrochta, chrape. chlupy jsou to nejmensi. endy byl tyrany jako male stenatko a i je nejakym zpusobem "postizeny". takze o to horsi. je palicaty, neposloucha, nechodi... takze zadna sranda.
vcera jsem sla jen do jednoty,vzala jsem ho, aby se prosel. na brise jsem nesla 11,5 kg juli a za sebou tahla stejne tezkyho psa :unamused: . takze nemusim povidat jak jsem zmordovana a to mame jednotu cca 200 m od baraku. a tak to je temer kazde venceni
20. říj 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, i ja si porizuju zviratka na dozivoti. Proto bych si nikdy neporidila vlcaka, ovcaka, rotvajlera a pod., kdyz vim, ze by tady nemeli dostatek pohybu atd. Kdyz uz psa, tak nejakyho malyho voriska nebo malou rasu, aby mu stacilo vybehnout pred barak. A neboj za chvili na tom budu stejne :grinning:
20. říj 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo já bohužel nemužu za to že se budeme stěhovat
......už alespon vím co jsem psát a co ne.............taky mě to nedělá radost

my máme byt 210 m

Hezký den všem
20. říj 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis, Ninus, to ti nikdo nevycita. Jen jsme si tu se Say vymenili nazory. Bohuzel ti neporadim. Teta chtela udat "jen" jezevcika a ma ho dodnes, proste zvirata se blbe udavaji.... Rada bych ti pomohla, ale nemam jak.
I tobe hezky den....
20. říj 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: kdyžtak se pozeptám a popřemejšlím, kdo by ho mohl chtít.
20. říj 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ti mohu jeste poradit, aby si napsala inzerat s jeho fotkou a dala ho treba do veterinarnich ordinaci, treba se nekdo najde, nebo do obchodu - Billa, Kaufland, atd..... Nic jineho ti neporadim.
20. říj 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, vem si Rexe k Vam na zahradu :wink:
20. říj 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja bych teda taky do bytu velkyho nechtela.
nas endy:
http://julisek2009.rajce.idnes.cz/endy/#P1020154.JPG

je to proste nase postizene psi mimino. postizene dite bych taky pryc nedala. a mela bych strach jak by se k nemu ty novi chovali :pensive:
20. říj 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zas tak velkou zahradu nemáme, ale klidně bych si ho vzala, ale manža tu psa nechce :cry:
20. říj 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin, nikdo se te dotknout nechtel. proste kazda mame svuj nazor a to se stava ze se nekdy neshoduje.
ja jen rekla ze psa bych pryc nedala. a jestli chodi u kocaru, tak uz vubec bych to neresila.
babi mela boxerku ve 2+1,ale kazdy den s ni chodila na dlouho prochazku. pes rozhodne nestradal. takze jen o prostoru to neni
20. říj 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a ja zas rikam, ze velky psy patri na velke zahrady...... Kazdej jsme jinej....... Ja nedala psa pryc ani v 18 letech, kdy se mi opet obnovilo astma a doktorka mi doporucila psa utratit...... Dnes je to zase dobre a psa mam furt.
20. říj 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja na naseho kolikrat nadavam,ale kdyz pak vidim jak se ma k juli, tak me vsechno prejde :dizzy_face: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, to ten nas toho vyslechne :slight_smile: A kdyz pak prijde nekdo s ditetem a on mu olizne nosanek a to dite si s nim pak muze delat co chce......no proste pookrejes :slight_smile:
20. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, konec koncu si toho naseho videla, muzes mu ublizit? Nemuzes :slight_smile:
20. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani,jj,je roztomilej :grinning:

tak my byli koupit cerstve kruti prsicka,julka mi to dospava na balkone :slight_smile:
20. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a ja mizim na pedikuru, uz se pres ten pupek nemuzu ani ohnout k nehtum :grinning:
20. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak ségra rodila ve Strako, rodil ji primář, neslyšela jsem na něj nic hezkýho, ale byl super, vše vysvětlil, dokonce dovolil abysme tam se ségrou celou dobu hekárně (na sále byla pak mamka a já s Liborem stále ve dveřích, takže jsme měli vše pěkně z první řady)byly všichni, takže fakt super, sestry taky, nádhera, ochotný, no fakt super.
Zážitek krásný, myslím, že pro ségru to určo byla opora, nijak jsme jí neotravolali, na střídačku mazaly záda, držely za ruku, pomáhaly na záchod, spíš jsme nechávali na ní, co bude chtít. Dnska jsem se jí zrovna ptala, jestli jí to nevadilo, tak prý ne, prý byla ráda. Jinak nám jí samo bylo líto, ale to si musí odtrpět sama, s tou bolestí nepomůžem. Ale jsem fakt ráda, že jsem tam byla, pro mě jediná možnost jak něco takovýho zažít, pak jsem brečela jak blázen, ta úleva, že jsou obě v poho a že je to za nima. Krása.
Nin - pejska je mi taky líto, zkusím to okouknout u nás na vsi, ale to víš, tady každý pejska má. Nezávidím Ti, fakt hrozná situace, snad to dobře dopadne.
20. říj 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko,tak nadherny zazitek :dizzy_face:
a co miry?

me ted julca od pul 4 rvala,ven nemohli,protoze se mi tu stridaji remeslnici,tak prisla mamka a je s ni na chvili venku v manduce
20. říj 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Klarko, tak to gratuluje, ze je z tebe ta tetka :grinning:
Ty jo, tak to musel byt zazitek, hlavne, ze je vse v poradku :slight_smile:
Ja osobne byla taky se vsemi strasne spokojena.

Tak dneska jsme spali po dlooouhe dobe pomerne dobre, kez by to ted nejakou dobu vydrzelo :slight_smile:
21. říj 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak mam po kontrole u razdaka, dostala jsem zadanku na ulz do CB, tak jedu 4.11 s manzelem :slight_smile: Jinak Razak si delal velky ulz sam, jsme o tyden starsi, vse je v naprostem poradku a cekame KLUKA :slight_smile:
21. říj 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani, gratuluju ke kontole a chlapečkovi :wink:
21. říj 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja ve str byla taky spokojena :slight_smile:

my dnes spali do 11 :dizzy_face: :sweat_smile: . ale s prestavkama. napr v 6 uz tu byl sadrokartonar,ale jen chvili

ani, gratuluju k matyskovi :wink:
21. říj 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, prave o to jmeno bude boj. Manzel nechce o Matyskovi ani slyset :frowning2:
21. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jaky chce manzel?
u nas to byl taky boj :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my meli dohodu ze eda si pojmenuje psa a ja si budu moct pojmenovat deti jak budu chtit :grinning:
pak jsem byla tehu a najednou eda prisel s tim,ze kluk se musi jmenovat po nem,ze to maji jako tradici :grinning:. predtim o tom nechtel slyset. ale ze holcicku si muzu pojmenovat podle sveho :slight_smile:
na kluka se mi strasne libilo:oliver,damian, sebastien, vojtech...
ja tusila ze to bude holka, tak od zacatku na ni mluvila jak na rozarku (Rosalie), ta to byla az do 6. mesice. :grinning:. pak se nam jmeno prestalo libit a zacal boj :grinning:
ja chtela: emmu, emily, justynu a pak uz nevim. eda strasne bojoval za larisu :grinning:.
nakonec eda vybral do nejuzsiho vyberu Dianu, Denisu a Julii a ja mela vybrat konecne. tak jsem ze srandy rekla julii a ta uz to zustala :slight_smile:
21. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeste jsem zapomnela ze eda i moje babi strasne bojovali za natalku. to jmeno je krasny, ale je tak casty, ze jsem proste nechtela. chtela jsem aby julka nemela ve tride spoluzacku se stejnym jmenem, i kdyz se mi to taky asi nepovedlo :sweat_smile:
a zbytek rodiny bojoval za sandru, to chtel eda taky. to jsem zas nechtela ja, aby se jmenovalo dite stejne jako ja. vadilo by mi to

priste bych uz sandru mozna do vyberu zaradila,ale jinak tvarove psanou,aby jsme se aspon trochu lisili a libi se mi stella

ale kdo vi co bude :slight_smile:
21. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak julka spi,ja cekam az privede tchyne psa. a taky okolo 2 konecne prijdou dodelat ten sadrokarton.
jinak jsem nastvana. od patka jsem bez pracky,zkouseli jsme ji zapojit,ale pres obklad nejde zasroubovat hadice na vodu :frowning2:. a to mam tolika pradla :frowning2:. do toho vseho endy zas oznackoval postel :confounded: . takze fakt nevim jak to udelam.
tahnout to k mame pres cely mesto a pak zase zpet neni reseni.
snad mi to v patek nejak zprovozni. i kdyz pri me smule to jentak nepujde :sweat_smile:
ale uz svitime.

jo a dvere budeme mit az na vanoce :frowning2:. je moc prace. uz me to unavuje a nebavi. a nejak nemam naladu, tu nikdo neni,nevadi,budu si povidat sama se sebou. jsem zvykla z domova :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm,tak ja jdu asi uklizet kdyz tu nikdo neni :frowning2:
21. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek