• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
porad nikdo? :frowning2:
21. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja jsem hajala :slight_smile:

Say, odkud mate dvere a jake?
21. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
bude nam je delat i s oblozkama p. Votava z Primy. Dohodli jsme se na smrkovych s prouzkem skla po delce
21. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha, takze mate taky dodaci lhutu 6-8 tydnu? My jsme si je nechali delat v D-interieru a naprosta spokojenost....Jenze my mame ty zasoupavaci :slight_smile:
21. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
ani- gratuluji k dobrému výsledku a k chlapečkovi :slight_smile: já bych měla nastoupit do porodnice v pondělí a v úterý mi budou vyvolávat porod (tak jsem se předběžně domluvila s dr. Braunovou) no, jsem na to zvědavá
21. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
kadel,
tak hodne stesti a at ti to vsechno dobre dopadne!!!
21. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jee, Ani, taky gratuluju :slight_smile:
To jsem zvedava, jake jmeno nakonec vyberete :slight_smile:

Kaťo, (Kadel), to je neco, pristi tyden uz z tebe bude maminka :grinning:
To to taaak rychle uteklo.
Tak at vse dopadne dobre, budeme na vas myslet :wink: :slight_smile:
21. říj 2009 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak se hlásíme po delší době, vůbec nestíhám psát, mám tady malou od ségry,takže docela frmol, ještě zítra přes den a večer už odjíždíme k nim a v pátek už bude pořádný mumraj.

Ani gratuluju ke kontrole a k chlapečkovi :dizzy_face:

Kadel tobě budeme držet pěstičky aby všechno proběhlo v pořádku a hlavně rychle, už se těšíme na malou Kačenku :dizzy_face:

Nin je mi líto že musíte dát pryč pejska, naši to řešili minulý měsíc, měli taky ovčáka,ale bohužel vystartoval po malej a tak říkali že ho dají radši pryč, do tý doby k němu chodila normálně

už musím končit mám tady příživníky a chtějí taky -ps-át

3
33
3
21. říj 2009 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky
Ani i já ti gratuluju ke kloučkovi, u nas byl taky velkej boj o jmeno, honza trval na tom ze to proste bude ALEX a hotovo a jmeno pro holku sem si mela vybrat ja, nakonec mi pristoupil jen na Adama ale byl to boj, druhy jestli bude kluk tak me Alex nemine :sweat_smile: :confounded:

káťo drzim pesti :wink:
21. říj 2009 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
petul: tak to se budeš modlit, aby to byla holka co? :grinning:
21. říj 2009 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
To ja bych se taky modlila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
21. říj 2009 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
no to si piste :grinning:
21. říj 2009 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
No me manzel u obeda rekl, ze se mam pripravit na to, ze i to treti bude kluk, pac prej uz to neni nahoda :grinning: Tak mu na to rikam, tak vidis, ted to bude Matej a pak si dej jaky chces jmeno (mimochodem Honzulku vybiral on, ted jsem na rade ja!) a on nenenenene, ach jo!!
21. říj 2009 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kato,kadel, opravdu to moc uteklo! moc se na kacenku tesim az se nam tu s ni pochlubis :dizzy_face:

zdeni,svatba se blizi vid?:slight_smile: snad budete mit hezky pocasi :slight_smile:

ja bych dalsi chtela znovu holcicku :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ani,ja soupacky nechtela. uz proto ze se mi to u zachoda prici a pak taky, ze endyho by to rajcovalo a nenechal by nas tam v klidu zavrit a vykonat potrebu nebo umyt.
budeme mit klasicke dvere :slight_smile:
21. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Say, tak oni jsou to jako normalni dvere, ani naseho psa to nejak nerajcuje :slight_smile: a hlavne to usetri spoustu mista. Ale kazdy ma jiny vkus :slight_smile: Kdybychom meli vsechno stejne, nebylo by to ono.....

Kadel, vzpominam si, kdyz jsi nam tu oznamovala svoje tehu, strasne to utika. Maly by dneska mel 11 mesicu a ja na jeho 11 mesicniny (nevim jak lepe to napsat) vim, ze se svym zpusobem vrati.........
21. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ani,my je prave mame obyvakem a kuchyni a naseho endyho rajcuje snad vsechno :grinning:. jinak s usetrenym mistem souhlasim :slight_smile:. ale holt kdyz chceme mit klid, tak musime neco obetovat :grinning:
21. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak vsechno ma sve pro a proti, v tech soupackach je pojistka, takze by je neotevrel....

http://johnmatey.rajce.idnes.cz/Prestavba_bytoveho_jadra/#DSC_0463.JPG

jsou super, ja si nestezuju......bylo to to nejlepsi, co jsem chtela :slight_smile:
21. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ty jsou krasny. my mame jiny. takovy ty klasicky. ale tyhle jsou fakt krasny
21. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
sandří, měli jste krásný jména - hodně shodný s našima, Stela, Justýna třeba o těch jsme uvažovali taky , já i ségra.
u kluka bych chtěla Šimona - toho nechce jakub, shodli jsme se na ondřejovi a ještě mi schálil Matouše.
21. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
klarko,ja chtela originalni jmena,hlavne. nechtela jsem aby byli casto davany. ale on se tomu clovek asi neubrani :sweat_smile:. jeden cas jsem taky strasne chtela viktorku a ta me pak nejak presla :slight_smile:
21. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo, já taky nechtěla hodně dávaný jména, ale líbí se mi i anička a maruška, fakt jsem váhala mezi aničkou a emmičkou, ale aničku dala sousedka tak bylo jasný. Ale stella je taky super.
21. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jj,anicka je taky krasny jmeno :slight_smile:- me se libila i anastazie. ale neproslo.
21. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
mě se líbí tolika jmen, že bych musela mít x dětí abych je všechny užila. :grinning:
21. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
asi tak :grinning:. a pak partnera ktery ti to schvali :grinning:
21. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Say, presne si to vystihla...

A ja mizim do pelechu, tak hlavne moc nekecejte :grinning:
21. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ani dobrou :slight_smile:

me eda za chvili taky prijede z prace,tak taky pujdu :slight_smile:
21. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
22. říj 2009 v 11:27 • kvetinka30
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
22. říj 2009 v 11:29 • kvetinka30
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek