Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
aninam
22. říj 2009
kvetinka, my se nejak duverne zname, ze se muzes dohadovat?? Evidentne si tady nikdy nebyla, pak by si nepsala, to co pises....
sayastautor
22. říj 2009
copak se to tu deje =-)
aninam
22. říj 2009
Say, nevim a ani me to nevzrusuje, nekdo kdo ma 2 prispevky a prisel prudit, to je evidentne zavist nebo neco podobneho.....
sayastautor
22. říj 2009
hm,abysme se tu nenudili 😃 😃 😃
aninam
22. říj 2009
asi tak 😃 😃 Protoze nekdo, kdo me zna by tohle nenapsal 🙂
sayastautor
22. říj 2009
tohle by se ted hodilo spis na me :-N
musim uklizet a vubec se mi do toho nechce. je toho tolik ze ani nevim kde zacit :-p . a pradla mam tak na 100 pracek,ale nejde nam zapojit pracka 8-(
to mi uklid taky stezuje. ach jo
aninam
22. říj 2009
Say, v klidu. Ono se to casem vrati do normalu.... Ja prala pri rekonstrukci i u tchyne.
mispuli
22. říj 2009
anny :krásný fotky kluků 😃 😃
sayastautor
22. říj 2009
me mamka taky neco pere. ale je toho moc. musim vyprat naprosto vse v byte :-p
aninam
22. říj 2009
Say, to mi povidej 🙂 Jsem rada, ze to mam uz kompletne za sebou 🙂
aninam
22. říj 2009
Holky, jdu volat advokatce, tak mi drzte pesti....
aninam
22. říj 2009
Tak jsem neuspela, mam volat v pondeli, uz neni v kancelari....
sayastautor
22. říj 2009
ani,to me mrzi
kvetinka30
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kvetinka30
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evulebobule
22. říj 2009
ahoj holky, tak jsme zpátky z prohlídky, nakonec jsme očkování nedostali, ještě to prý není úplně zhojené. jinak nám Davídek měří 65 cm a 6,5 kg😉
aninam
22. říj 2009
Evi, tak gratuluji k takove vaze a miram 🙂 Tak bude ockovani priste 😉
aninam
22. říj 2009
Say, to co potrebuji vyridit se stejne potahne, ale bude mit snad ocekavane ovoce, takze to do pondeli klidne pocka 🙂 😉 Az to vyjde, tak vas vsechny pozvu na kavu......
sayastautor
22. říj 2009
evco,tak to jsou krasny miry 😉

ani,ok 😃

my ted s julkou 2 hodky spali :-N. to se to pracuje 😃
aninam
22. říj 2009
Say, tak co jineho v tomhle pocasi delat? 😃 My s mamkou byly v Liedlu, maji zabijackovy hody, tak jsme si koupili tlacenku.......mnam 🙂
sayastautor
22. říj 2009
ja si na to moc nepotrpim 🙂
aninam
22. říj 2009
Say, manzel taky ne 🙂 Ja jo 🙂
evulebobule
22. říj 2009
holky děkujeme. Davídek je náš kusanec 😃
aninam
22. říj 2009
jj je krasnej Evi a ten nas koblih se tam zacina pekne pravidelne vlnet 🙂 Tak to bude zase o trosku zajimavejsi 🙂
kvikvicek
22. říj 2009
Ahojky, Anicce gratuluji ke chlapeckovi a Kacence drzim pesti,uz se na malou Kacenku moc tesim. San Tobe preji hooodne sil na ten uklid, ber to tak ze uz budes mit vanocni uklid 😃

My jsme dneska byly u Dr.Kacenka ma 7770g dostala posledni hexu, tak snad to bude dobry, kdyz ji to pichali zatla nozku a sestra mela co delat ji to do svalu natlacit :-p :-p :-p :-p Kacka zaplakala, ale prakticky to hned bylo dobry 😉 jo a hrozne se divili ze Kacenka uz je na ctyrech a ze se plazi, prej ze jsem s ni cvicila, rikam ze to neni pravda, ze je sama od sebe sikulka, proste se takhle sama vyviji, no malem me narkly, ze s ni cvicim vojtovku :-N |-| =-) :-p 8-( prej jestli ji porad nepritahuju za ruce a tak, rikam ze jsem to nikdy nedelala, protoze jsem cetla, ze se to delat nema. mala se orocila na brisko a to bylo hned, ukaz nam to Kacenko a Kacka rev na celou ordinaci :-N
Byla jsem pak jeste v Rossmanu a koupila Kacence plysovy mic, tak ted za nim leze a plazi, moc se ji libi, stal 80kc a koupila jsem ji od weledy krem na tvar hydratacni, ma uplne suche licka ale fakt moc a po indulone mela jakoby fleky :-p pak jsem byla v prioru-to byl div ze jsem hned u nej zaparkovala, a koupila jsem flis na podsiti cepicek, co mam nahackovane.A taky jsem sla okouknout bio zeleninu do Penny, toz velky h... tam meli, nasla jsem mrkev a v mrazaku nejaky pytliky, ale byla tam cibule a jeste to byly takove hroudy, uz to rozmrzlo a zas to zmrazili :-p tak jsem udelala nalet do Kauflandu a nasla jsem cervenou repu 🙂 holky kupujete nekdo maso v Penny? myslim tim tam ten pult? maji dobre maso? maji chlazene kureci prsa a tak, tak jsem myslela pro Kacenku
pocasi teda hnus, chodime na prochazky, Kacka je zababusena a chrni i dve hodky v kuse =-) to neznam, haja pekne ve fusaku a ja mam zmrzlou prdel pomalu kdyz prijdu.V nedeli mame vitani obcanku, to bude komedie, mame to tady na obecnim urade, sranda musi byt, dostali jsme ucet a na nem 1500, musela jsem ho jit zalozit vcera.jsem unavena jak pes, Kacka blbe spi, usne o pul osme, v deset se vzbudi a cumakuje do pulnoci a v sest budicek, nebo spi a ve ctyri je cila jak ryba, oci jak petky a spat se nebude a kdyz uz usne, tak v sest vstavacka, az se posune cas tak chcipnu :-p tak jsem se zase vykecala a muzu jit zehlit ty velehory tady 8-(
aninam
22. říj 2009
kvikvicek, tak take gratulujeme 🙂 No mas veselo a to zehleni ti fakt nezavidim 😃
sayastautor
22. říj 2009
kato,tak to uz kacka moc nepribira vid? 🙂. ale je sikulka.
ja az to tu zkulturnim tak taky bude na dece aby ji to nutilo se hybat. ted to neslo jak jsme delali tu koupelnu, tak chuderka nekolik tydnu stravila jen v lehatku 😞

tak ja mam utreny vsude prach a vycisteny zaluzie. mamka si vzala juli na chvili ven, tak jdu uklidit ohradku,byl to ted odkladaci pult,takze je tam kuuupa vsech moznych veci :-p

a pristi tyden v po nebo ut nam privezou skrine, tak si neodpocinu ani den :-p . ale aspon pak budu mit klid 🙂

tak jdu na tu ohradku. to je na hodinu :-N
aninam
22. říj 2009
Say, alespon budete mit krasnej bytecek a skoro celej novej 🙂
evulebobule
22. říj 2009
ahoj Káťo, zrovna jsem si říkala, co je s tebou, že jsi tu dlouho nebyla...tak Kačenka je šikulka, to jsme viděli s Davídkem na vlastní oči. 😉
petulka12
22. říj 2009
ahoj holky

Káťo ja v Penny maso obcas kupuju kdyz dojdou zasoby v mrazaku a o vikendu potrebuju uvarit a myslim ze spatny neni a kruti tam ted budou mit v akci 1kg za 99,- tak premyslim ze ho koupim

vcera jsem byla s malym na koznim, ma uz 14 dni nejakej exem na brisku a furt se mu to nechce zahojit a hrozne se drape, dostali fenistil kapky a delanou masticku, jsou tam kortikoidy sice namichany v malym mnozstvi v kalciovce ale vubec se mi mu to nechce davat
nemate nekdo zkusenost s nesolenym sadlem s marihuanou? slysela sem ze je to vyborny na ruzny ekzemy, lupenku atd. ale kde by se to zase dalo sehnat :-N

Začni psát odpověď...

Odešli