• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

kvetinka, my se nejak duverne zname, ze se muzes dohadovat?? Evidentne si tady nikdy nebyla, pak by si nepsala, to co pises....
22. říj 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
copak se to tu deje :confused:
22. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, nevim a ani me to nevzrusuje, nekdo kdo ma 2 prispevky a prisel prudit, to je evidentne zavist nebo neco podobneho.....
22. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm,abysme se tu nenudili :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi tak :grinning: :grinning: Protoze nekdo, kdo me zna by tohle nenapsal :slight_smile:
22. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tohle by se ted hodilo spis na me :sweat_smile:
musim uklizet a vubec se mi do toho nechce. je toho tolik ze ani nevim kde zacit :stuck_out_tongue_closed_eyes: . a pradla mam tak na 100 pracek,ale nejde nam zapojit pracka :rolling_eyes:
to mi uklid taky stezuje. ach jo
22. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, v klidu. Ono se to casem vrati do normalu.... Ja prala pri rekonstrukci i u tchyne.
22. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny :krásný fotky kluků :grinning: :grinning:
22. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me mamka taky neco pere. ale je toho moc. musim vyprat naprosto vse v byte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, to mi povidej :slight_smile: Jsem rada, ze to mam uz kompletne za sebou :slight_smile:
22. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu volat advokatce, tak mi drzte pesti....
22. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem neuspela, mam volat v pondeli, uz neni v kancelari....
22. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani,to me mrzi
22. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
22. říj 2009 ve 14:06 • kvetinka30
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
22. říj 2009 ve 14:07 • kvetinka30
ahoj holky, tak jsme zpátky z prohlídky, nakonec jsme očkování nedostali, ještě to prý není úplně zhojené. jinak nám Davídek měří 65 cm a 6,5 kg:wink:
22. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak gratuluji k takove vaze a miram :slight_smile: Tak bude ockovani priste :wink:
22. říj 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, to co potrebuji vyridit se stejne potahne, ale bude mit snad ocekavane ovoce, takze to do pondeli klidne pocka :slight_smile: :wink: Az to vyjde, tak vas vsechny pozvu na kavu......
22. říj 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,tak to jsou krasny miry :wink:

ani,ok :grinning:

my ted s julkou 2 hodky spali :sweat_smile:. to se to pracuje :grinning:
22. říj 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, tak co jineho v tomhle pocasi delat? :grinning: My s mamkou byly v Liedlu, maji zabijackovy hody, tak jsme si koupili tlacenku.......mnam :slight_smile:
22. říj 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja si na to moc nepotrpim :slight_smile:
22. říj 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, manzel taky ne :slight_smile: Ja jo :slight_smile:
22. říj 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkujeme. Davídek je náš kusanec :grinning:
22. říj 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj je krasnej Evi a ten nas koblih se tam zacina pekne pravidelne vlnet :slight_smile: Tak to bude zase o trosku zajimavejsi :slight_smile:
22. říj 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Anicce gratuluji ke chlapeckovi a Kacence drzim pesti,uz se na malou Kacenku moc tesim. San Tobe preji hooodne sil na ten uklid, ber to tak ze uz budes mit vanocni uklid :grinning:

My jsme dneska byly u Dr.Kacenka ma 7770g dostala posledni hexu, tak snad to bude dobry, kdyz ji to pichali zatla nozku a sestra mela co delat ji to do svalu natlacit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kacka zaplakala, ale prakticky to hned bylo dobry :wink: jo a hrozne se divili ze Kacenka uz je na ctyrech a ze se plazi, prej ze jsem s ni cvicila, rikam ze to neni pravda, ze je sama od sebe sikulka, proste se takhle sama vyviji, no malem me narkly, ze s ni cvicim vojtovku :sweat_smile: :pensive: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: prej jestli ji porad nepritahuju za ruce a tak, rikam ze jsem to nikdy nedelala, protoze jsem cetla, ze se to delat nema. mala se orocila na brisko a to bylo hned, ukaz nam to Kacenko a Kacka rev na celou ordinaci :sweat_smile:
Byla jsem pak jeste v Rossmanu a koupila Kacence plysovy mic, tak ted za nim leze a plazi, moc se ji libi, stal 80kc a koupila jsem ji od weledy krem na tvar hydratacni, ma uplne suche licka ale fakt moc a po indulone mela jakoby fleky :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak jsem byla v prioru-to byl div ze jsem hned u nej zaparkovala, a koupila jsem flis na podsiti cepicek, co mam nahackovane.A taky jsem sla okouknout bio zeleninu do Penny, toz velky h... tam meli, nasla jsem mrkev a v mrazaku nejaky pytliky, ale byla tam cibule a jeste to byly takove hroudy, uz to rozmrzlo a zas to zmrazili :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem udelala nalet do Kauflandu a nasla jsem cervenou repu :slight_smile: holky kupujete nekdo maso v Penny? myslim tim tam ten pult? maji dobre maso? maji chlazene kureci prsa a tak, tak jsem myslela pro Kacenku
pocasi teda hnus, chodime na prochazky, Kacka je zababusena a chrni i dve hodky v kuse :confused: to neznam, haja pekne ve fusaku a ja mam zmrzlou prdel pomalu kdyz prijdu.V nedeli mame vitani obcanku, to bude komedie, mame to tady na obecnim urade, sranda musi byt, dostali jsme ucet a na nem 1500, musela jsem ho jit zalozit vcera.jsem unavena jak pes, Kacka blbe spi, usne o pul osme, v deset se vzbudi a cumakuje do pulnoci a v sest budicek, nebo spi a ve ctyri je cila jak ryba, oci jak petky a spat se nebude a kdyz uz usne, tak v sest vstavacka, az se posune cas tak chcipnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem se zase vykecala a muzu jit zehlit ty velehory tady :rolling_eyes:
22. říj 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvicek, tak take gratulujeme :slight_smile: No mas veselo a to zehleni ti fakt nezavidim :grinning:
22. říj 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato,tak to uz kacka moc nepribira vid? :slight_smile:. ale je sikulka.
ja az to tu zkulturnim tak taky bude na dece aby ji to nutilo se hybat. ted to neslo jak jsme delali tu koupelnu, tak chuderka nekolik tydnu stravila jen v lehatku :frowning2:

tak ja mam utreny vsude prach a vycisteny zaluzie. mamka si vzala juli na chvili ven, tak jdu uklidit ohradku,byl to ted odkladaci pult,takze je tam kuuupa vsech moznych veci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a pristi tyden v po nebo ut nam privezou skrine, tak si neodpocinu ani den :stuck_out_tongue_closed_eyes: . ale aspon pak budu mit klid :slight_smile:

tak jdu na tu ohradku. to je na hodinu :sweat_smile:
22. říj 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, alespon budete mit krasnej bytecek a skoro celej novej :slight_smile:
22. říj 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Káťo, zrovna jsem si říkala, co je s tebou, že jsi tu dlouho nebyla...tak Kačenka je šikulka, to jsme viděli s Davídkem na vlastní oči. :wink:
22. říj 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

Káťo ja v Penny maso obcas kupuju kdyz dojdou zasoby v mrazaku a o vikendu potrebuju uvarit a myslim ze spatny neni a kruti tam ted budou mit v akci 1kg za 99,- tak premyslim ze ho koupim

vcera jsem byla s malym na koznim, ma uz 14 dni nejakej exem na brisku a furt se mu to nechce zahojit a hrozne se drape, dostali fenistil kapky a delanou masticku, jsou tam kortikoidy sice namichany v malym mnozstvi v kalciovce ale vubec se mi mu to nechce davat
nemate nekdo zkusenost s nesolenym sadlem s marihuanou? slysela sem ze je to vyborny na ruzny ekzemy, lupenku atd. ale kde by se to zase dalo sehnat :sweat_smile:
22. říj 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek