Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
evulebobule
23. říj 2009
ááááááááá načetla jsem si tvojí farmu znoru a už jí vidím želvušku jednu...doufám, že se o ní budeš dobře starat...budu si jí chodit kontrolovat 😃 😃

dobrou noc
aninam
23. říj 2009
Evi, klidne kontroluj, bude v nejlepsich rukou!!! 😃
sayastautor
23. říj 2009
tady je to dneska mrtvy 😞
sayastautor
23. říj 2009
tak mi dnes po tydnu zapojil pracku a predstavte si jakou mam smulu. potrebuju vyprat snad vse v byte. od zaclon,po julci veci az k nasemu sp. pradlu a ona nam tece pracka 8-(
aninam
23. říj 2009
Say, tak to je poradnej pech!! A neni jen praskla privodni nebo odvodni snura na vodu???
sayastautor
23. říj 2009
kape to z hadice ktera odvadi odpad,ale utahla je dost. ja se z toho fakt picnu. tak musim cekat na pondeli. a nebo tam dam hadry a budu prat dal a doufat ze souseda nevytopim :-N
aninam
23. říj 2009
Say a co tam dat nejakou trubku a hodit to s ni do vany, aby chytala i tu okolni vodu?

No nic, bricho uz je suchy, tak ja mizim do hajan a zitra az vecer, jedeme na navstevu 🙂
sayastautor
23. říj 2009
nevim,ja to asi nepovolim :-|
ach jo.
ani,tak si navstevu uzijte 🙂

dobrou
sayastautor
23. říj 2009
nin,vse nej k svatku!
evulebobule
24. říj 2009
Ahoj holky

ani: já vím, že o ní bude dobře postaráno 😃

sandři: tomu říkám smůla, snad se to dá nějak do kupy a bude zase šlapat. A zrovna, když by jsi potřebovala tolik vyprat co?

No jo, dneska má nin svátek, tak vše nejlepší.
sayastautor
24. říj 2009
dobre ranko evco 🙂
uz jsem myslela ze tu jsem sama :-N
evulebobule
24. říj 2009
nene, nejsi, já vařím, tak v mezičase nakukuju 😉
kvikvicek
24. říj 2009
ahoj holky, jsemKO, Kacka usne o pul osme, v jedenact se vzbudi a rajtuje do dvou do rana, pak usne a vzbudi se v sest na papani, pak jeste zavre oko a v sedm vstavacka, doufam ze je to tim ockovanim, nebo asi zdechnu na nevyspani :-p

Evi penizky prisly dekuji, jsem nemela cas napsat, porad litam, porad je co delat, Kacka vcera vubec nespala pres den, tak jsem poobede s ni vyrazila na prochazku,nachodila jsem asi 6km a Kacka chrnela dve hodiny, a jak jsme prisly,tak koupani, zehlenicko moje oblibene, jeste jsem stihla upect buchtu, zadelala jsem testo v pekarne.myslela jsem ze pak pujdu spinkat a ono prd, jen co jsem zalehla, mala vstala :-p 8-(
Jirka s ni byl do dvou vzhuru, tak ted jeste spi, Kacka taky spi, ja mam davno uvareno, vecerme ceka druha pulka zehleni atedvas jdu docist a nakrmit ryby |-|
sayastautor
24. říj 2009
kato,
ono je to pry kolem pul roka normalni ze deti moc nespi.nam toho julka taky spis nenaspi nez naspi. ja si posledni dobou kolikrat jdu lehnout s ni. ona se vyspi protoze me citi u sebe a ja si odpocinu
kvikvicek
24. říj 2009
Zuzanko, Kacenka ma taky ty tvare takovy jakoby hruby, ven mazu Weledou kremem ochrana proti chladu a vetru a doma mame hydratacni mesickovou weledu, ona ma suchou tu pusinu i doma. s tim kousanim neporadim,ale taky to nekdy schytam, Kacka stiskne dasne a to je bolest, ma ty dasnicky pekne ostre.A vaha, taky moc nepribirame, ale dr. nic nerikala,a Kacka hubena neni,je tak akorat.
San s tou prackou by me trefilo, u nas pracka jede porad, nedokazu si predstavit treba tyden neprat :-p
Holky co nechodite na pneumokoka na ockovani jak se ted chodi na kontroly k detske dr? mame za sebou sestimesicn iprohlidku a ted nevim kdy jit zase, az ve dvanacti mesicich? sestra mi to rikala ale Kacka rvala a ja byla vedle z toho ze ji pichaji injekci :-N mozna Zdenca to bude vedet :-N
sayastautor
24. říj 2009
kato,byla jsem tyden bez pracky a kdyz jsem konecne mohla zacit prat,tak tece :-| . a to potrebuju opravdu vyprat vse v byte,protoze vse je od prachu jak se delala ta koupelna :-S
s tou kontrolou bych rekla ze v 9-ti mesicich,ale jiste to nevim :-N
evulebobule
24. říj 2009
Káťo, tak to jsem ráda, že přišly.
sayastautor
24. říj 2009
tak julka spi a ja se bojim pohnout a jit neco delat abych ji nevzbudila 😃
petulka12
24. říj 2009
ahoj holky dneska bylo krásně, tak jsme byli celý odpoledne venku

Káťo my máme jít na prohlídku v 8 měsících
zuzankast.
24. říj 2009
ahojky,
Nino vše nejlepší k svátku!

Díky za reakce, kaši budu asi dávat občas, když budem mít dlouho do večerního krmení, když přiberem, myslim že to fakt vadit nebude 😃

Kvikvi to sis tedy užila noc :-p
San to je pech - ta pračka :-|
Ani to je dobře, že je vše ok, hezky si těhotenství užívej 😉

My sme tu dnes měli ještě k bráchovo rodince na návštěvě tchýni a taky sme byli venku, bylo Petulko fakt krásně!
kvikvicek
24. říj 2009
ahojky , fakt bylo dneska moc krasne, taky jsme byli cely odpoledne venku, Kacka chrupkala a mama ma v nohach tisic mil, chystam se jit ted do pelisku, mam spankovy deficit, zitra mame vitani obcanku, tak at nevipadam na fotkach jak zombice :-N 😃
sayastautor
24. říj 2009
my taky byli cely den venku a u mamky 🙂. nafotili jsme i nejake fotky,bylo to fajn 🙂

kato,uzij si vitani obcanku 🙂
zuzankast.
24. říj 2009
Katko užij si vítání a přidej pak fotečky, jakou jsi měla princeznu 🙂
aninam
24. říj 2009
Kato, tak zitra hezke privitani a hodne fotek 🙂

Zuzko, no tehu si uzivam a i boj o jmeno maleho, uz ted mam tichou domacnost se svoji matkou....
zuzankast.
24. říj 2009
A jaká máte jména? četla jsem myslím Matěje - toho jsme chtěli taky, krásný
aninam
24. říj 2009
No hezky jmeno, ale budu ho muset vybojovat. Mama rekla, ze je to sileny jmeno. Tchyne rekla, ze nesouhlasi, ale ze nam do toho mluvit nebude, tchan je nadsenej a manzel tomu duverne rika - pry za trest - Mirecku..... Takze to bude boj. Ale ja mu rikala pred 14 dny at na holku ustoupi z Kateriny a necha mi Amalku, nenechal, pry v zadnem pripade, tak ted taky nema narok. Rekla jsem, ze radeji podepisu papiry na rozvod 😃 Samozrejme, ze tak daleko to nedojde. Dnes jsem mu rekla, ze dame klukovi dve jmena Matej......... Matejka a az bude nadavat ze ho boli rucicka pri podpisu, tak reknu, ze tatinek byl neustupnej a palicak.
sayastautor
25. říj 2009
dobre ranko 🙂
ani,u tveho posledniho prispevku jsem se zasmala 😃 😃 😃
sayastautor
25. říj 2009
holky,mam asi trochu problem. myslite ze je mozny mit ted zanet prsu??me strasne boli prso,jedno, ale horky ho nemam a teplotu taky ne =-) . taky jsem myslela ze kdyz uz je laktace uzpusobena-poptavka=nabidka, tak ze to nehrozi. ale proc by me jinak bolelo. mam strach abych neprisla o mliko :-|
petulka12
25. říj 2009
dobre ranko

sandrus tak to nevim to neporadim,ale me se jeste nekdy vecer docela bolestive nalije prso a musim dat malymu sosnout aby to povolilo

ten debilni cas nam uplne narusil rezim, vstavali jsme samozrejme po 5h a v osm uz zase spal, ach jo nez se s tim zas srovname..
aninam
25. říj 2009
Say, dej si tvarohovy zabal, tim nic nezkazis a pomuze uvidis 🙂