• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ááááááááá načetla jsem si tvojí farmu znoru a už jí vidím želvušku jednu...doufám, že se o ní budeš dobře starat...budu si jí chodit kontrolovat :grinning: :grinning:

dobrou noc
23. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, klidne kontroluj, bude v nejlepsich rukou!!! :grinning:
23. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady je to dneska mrtvy :frowning2:
23. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mi dnes po tydnu zapojil pracku a predstavte si jakou mam smulu. potrebuju vyprat snad vse v byte. od zaclon,po julci veci az k nasemu sp. pradlu a ona nam tece pracka :rolling_eyes:
23. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, tak to je poradnej pech!! A neni jen praskla privodni nebo odvodni snura na vodu???
23. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kape to z hadice ktera odvadi odpad,ale utahla je dost. ja se z toho fakt picnu. tak musim cekat na pondeli. a nebo tam dam hadry a budu prat dal a doufat ze souseda nevytopim :sweat_smile:
23. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say a co tam dat nejakou trubku a hodit to s ni do vany, aby chytala i tu okolni vodu?

No nic, bricho uz je suchy, tak ja mizim do hajan a zitra az vecer, jedeme na navstevu :slight_smile:
23. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nevim,ja to asi nepovolim :unamused:
ach jo.
ani,tak si navstevu uzijte :slight_smile:

dobrou
23. říj 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,vse nej k svatku!
24. říj 2009 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

ani: já vím, že o ní bude dobře postaráno :grinning:

sandři: tomu říkám smůla, snad se to dá nějak do kupy a bude zase šlapat. A zrovna, když by jsi potřebovala tolik vyprat co?

No jo, dneska má nin svátek, tak vše nejlepší.
24. říj 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko evco :slight_smile:
uz jsem myslela ze tu jsem sama :sweat_smile:
24. říj 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene, nejsi, já vařím, tak v mezičase nakukuju :wink:
24. říj 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsemKO, Kacka usne o pul osme, v jedenact se vzbudi a rajtuje do dvou do rana, pak usne a vzbudi se v sest na papani, pak jeste zavre oko a v sedm vstavacka, doufam ze je to tim ockovanim, nebo asi zdechnu na nevyspani :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Evi penizky prisly dekuji, jsem nemela cas napsat, porad litam, porad je co delat, Kacka vcera vubec nespala pres den, tak jsem poobede s ni vyrazila na prochazku,nachodila jsem asi 6km a Kacka chrnela dve hodiny, a jak jsme prisly,tak koupani, zehlenicko moje oblibene, jeste jsem stihla upect buchtu, zadelala jsem testo v pekarne.myslela jsem ze pak pujdu spinkat a ono prd, jen co jsem zalehla, mala vstala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
Jirka s ni byl do dvou vzhuru, tak ted jeste spi, Kacka taky spi, ja mam davno uvareno, vecerme ceka druha pulka zehleni atedvas jdu docist a nakrmit ryby :pensive:
24. říj 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato,
ono je to pry kolem pul roka normalni ze deti moc nespi.nam toho julka taky spis nenaspi nez naspi. ja si posledni dobou kolikrat jdu lehnout s ni. ona se vyspi protoze me citi u sebe a ja si odpocinu
24. říj 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzanko, Kacenka ma taky ty tvare takovy jakoby hruby, ven mazu Weledou kremem ochrana proti chladu a vetru a doma mame hydratacni mesickovou weledu, ona ma suchou tu pusinu i doma. s tim kousanim neporadim,ale taky to nekdy schytam, Kacka stiskne dasne a to je bolest, ma ty dasnicky pekne ostre.A vaha, taky moc nepribirame, ale dr. nic nerikala,a Kacka hubena neni,je tak akorat.
San s tou prackou by me trefilo, u nas pracka jede porad, nedokazu si predstavit treba tyden neprat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky co nechodite na pneumokoka na ockovani jak se ted chodi na kontroly k detske dr? mame za sebou sestimesicn iprohlidku a ted nevim kdy jit zase, az ve dvanacti mesicich? sestra mi to rikala ale Kacka rvala a ja byla vedle z toho ze ji pichaji injekci :sweat_smile: mozna Zdenca to bude vedet :sweat_smile:
24. říj 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato,byla jsem tyden bez pracky a kdyz jsem konecne mohla zacit prat,tak tece :unamused: . a to potrebuju opravdu vyprat vse v byte,protoze vse je od prachu jak se delala ta koupelna :confounded:
s tou kontrolou bych rekla ze v 9-ti mesicich,ale jiste to nevim :sweat_smile:
24. říj 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, tak to jsem ráda, že přišly.
24. říj 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak julka spi a ja se bojim pohnout a jit neco delat abych ji nevzbudila :grinning:
24. říj 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky dneska bylo krásně, tak jsme byli celý odpoledne venku

Káťo my máme jít na prohlídku v 8 měsících
24. říj 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Nino vše nejlepší k svátku!

Díky za reakce, kaši budu asi dávat občas, když budem mít dlouho do večerního krmení, když přiberem, myslim že to fakt vadit nebude :grinning:

Kvikvi to sis tedy užila noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
San to je pech - ta pračka :unamused:
Ani to je dobře, že je vše ok, hezky si těhotenství užívej :wink:

My sme tu dnes měli ještě k bráchovo rodince na návštěvě tchýni a taky sme byli venku, bylo Petulko fakt krásně!
24. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky , fakt bylo dneska moc krasne, taky jsme byli cely odpoledne venku, Kacka chrupkala a mama ma v nohach tisic mil, chystam se jit ted do pelisku, mam spankovy deficit, zitra mame vitani obcanku, tak at nevipadam na fotkach jak zombice :sweat_smile: :grinning:
24. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my taky byli cely den venku a u mamky :slight_smile:. nafotili jsme i nejake fotky,bylo to fajn :slight_smile:

kato,uzij si vitani obcanku :slight_smile:
24. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko užij si vítání a přidej pak fotečky, jakou jsi měla princeznu :slight_smile:
24. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kato, tak zitra hezke privitani a hodne fotek :slight_smile:

Zuzko, no tehu si uzivam a i boj o jmeno maleho, uz ted mam tichou domacnost se svoji matkou....
24. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jaká máte jména? četla jsem myslím Matěje - toho jsme chtěli taky, krásný
24. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hezky jmeno, ale budu ho muset vybojovat. Mama rekla, ze je to sileny jmeno. Tchyne rekla, ze nesouhlasi, ale ze nam do toho mluvit nebude, tchan je nadsenej a manzel tomu duverne rika - pry za trest - Mirecku..... Takze to bude boj. Ale ja mu rikala pred 14 dny at na holku ustoupi z Kateriny a necha mi Amalku, nenechal, pry v zadnem pripade, tak ted taky nema narok. Rekla jsem, ze radeji podepisu papiry na rozvod :grinning: Samozrejme, ze tak daleko to nedojde. Dnes jsem mu rekla, ze dame klukovi dve jmena Matej......... Matejka a az bude nadavat ze ho boli rucicka pri podpisu, tak reknu, ze tatinek byl neustupnej a palicak.
24. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
ani,u tveho posledniho prispevku jsem se zasmala :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,mam asi trochu problem. myslite ze je mozny mit ted zanet prsu??me strasne boli prso,jedno, ale horky ho nemam a teplotu taky ne :confused: . taky jsem myslela ze kdyz uz je laktace uzpusobena-poptavka=nabidka, tak ze to nehrozi. ale proc by me jinak bolelo. mam strach abych neprisla o mliko :unamused:
25. říj 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko

sandrus tak to nevim to neporadim,ale me se jeste nekdy vecer docela bolestive nalije prso a musim dat malymu sosnout aby to povolilo

ten debilni cas nam uplne narusil rezim, vstavali jsme samozrejme po 5h a v osm uz zase spal, ach jo nez se s tim zas srovname..
25. říj 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, dej si tvarohovy zabal, tim nic nezkazis a pomuze uvidis :slight_smile:
25. říj 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek