• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
to nemusis :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dost chvály.........
jsem se včera obarvila, teda jakub mě barvil, jsem nějaká na černo a to jsem si kupovala tm.hnědou :sweat_smile: no nic to vybledne.
včera jsme byly v Takku, dostala jsem kartičku na slevy 50, 30 a 10 %, tak jsem si myslela jak si nakoupím a místo toho jsem to použila na dárky, ale zase mám něco z krku, tak mám taky radost.
26. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klarko, male jsou uzasne!!! Jak ji dava pusu :slight_smile:

I muj favorit je Chodur :slight_smile:
26. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky, tak na chodůrovi se schodneme, všichni.
26. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééé tak nemusela jsem ho, ale je mi ho líto. :cry:
26. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
klari: malá je kočanda
26. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: evi, díky, to ona po tetě :sweat_smile:
26. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
klari: :wink:

tak jsem ráda že vypadl Puskajler, nějak jsem ho nemusela. A kdo teď z těch tří. Tipla bych buď Šmajdu nebo Balogovou.
26. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to doufám, mě se ta blondýnka líbí. Jak zpívala Darinku.
26. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
klari: ta je dobrá, nevadí mi. Tak asi toho Šmajdu... :grinning:
26. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak ne.
26. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nééééééééééééé :cry: :cry:
26. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to čekala...no jo no... :frowning2:

Jaký je téma písniček na další kolo? Já to nějak prošvihla.
26. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem taky prošvihla. Mě je jí líto, chuděrka jak plakala.
26. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
klari: taky mě to mrzí, no jo co se dá dělat, vypadnou všichni. Radši bych vyhodila tu Bagárovou, furt tam řve a nemá proč...je mi tím protivná.
26. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě byla takhle protivná ta Adriana, ale hrozně.
26. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaká to byla. Tu si snad ani nepamatuju
26. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už asi vím...to jo, ta mi byla taky protivná
26. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak si dala tu přezdívku a furt bulela.
holky, končím, tak dobrou a pa.
26. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
klari: jojo už si vzpomínám. ta byla taky děsná :grinning:
dobrou
26. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, se omlouvam ale ja net proste nestiham, Kacka nechce byt v postylce, rve, plazi se mi po obyvaku a zacina mi vytahovat veci z obyvaci steny, kazdou chvili nekde narazi hlavou, abych si odpocinula, pokud to jen trosku jde, hned po obede razime ven, to nachodim tak 5km,prijdem, vykoupu, jsem ko, Kacka usne, uklidim bordel,konecne se v klidu najim a v devet padam na drzku, v noci me mala budi o pul treti rano, plazi se v postylce a je na ctyrech a mlati hlavou o sprusle v postylce a pak vstavacka pred sestou i driv, ja tu proste nemuzu sedet cely den a prubezne psat, muzu tak jednou za cas, napsat vetsi povidani a docist, kdyz tu ted pisu, tak akorat u toho
snidam. alepsi uz to nebude.

holky kouknete sem, muzete si objednat kalendar zdarma http://www.24print.cz/
27. říj 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda káto,kačenka je pěknej drakouš a šikulka :wink: ,pomalu vyndavej spodní fochy poliček a pln je hračkama a knížkama,tak budeš pomalu postupovat,až skončíš jako my,kdy v obýváku v otevřených skřínkách máme hračky a knížky,aby netahali naše knížky a nerozbíjeli naše věci :slight_smile:
27. říj 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, uz nam to zacina :grinning: leze nam na kabely a draty od PC, televizni stolek -mam tam takove kosicky. Kdyz ji premistim, to je rev, vzteka se a hned tam vystartuje znova a jeste rychleji nez prvne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jeste neumi lezt po ctyrech, zatimse plazi jak vojak :grinning: az prijde ze po kolinkach jeto lepsi,a rychlejsi, tak uz ji nechytim :sweat_smile: :confused:
Normalne jsem to dostala, prvne po porodu, a je to sila teda, ja mela dycky bolestivou MS,rika se ze po porodu se to upravi a tolik to neboli, no nevimkde na to prisli, me se chtelo zvracet, krece, prujem,mdloby pomalu a jeste je to hrozne silny, bleeee.to bylo tak fajn nemit MS :frowning2:
27. říj 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj káto,po kolínkách je to ještě rychlejší :grinning: :grinning: ,mě před chvílí míša úspěšně restartovala počítač,ví že k tomu nesmí,ale stejně tam leze :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,my měli skleněnej konferenční stolek,kterýho blba to napadlo :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:,a po lonských vánocích jmsme ho museli zrušit,protože to už si malá stoupala a strhala na sebe tu skleněnou desku,naštěstí nějak šikovně uhla a spadlo to vedle ní,tak šel pryč,místo toho máme starej dřevěnej a to jen díky tomu,že na něm stál vánoční stromeček,s tím taky bude letos asi prča :wink:

MS ti nezávidím,já vždycky trpěla na křížový bolesti,ted mám voperovaný tělísko a nemám to skoro vůbec,maximálně slipovou vložku a tak 3 dny,ale většinou ani nezjistím ,že jsem to měla,takže o tomže to mám,vím jen díky tomu,že mi naskáčou blbouni v obličeji,skoro jak v pubertě :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
ja nestihala o vikendu a vcera byl jeste honza doma, v rakousku byl svatek
adam si zacina klekat vzdycky si klekne a nevi co ma delat, kyva se dopredu a dozadu a pak hodi sipku, je to srandovni
27. říj 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kato, ja mela po porodu MS snad jeste horsi nez pred porodem, presne jak pises..... Pomalu jsem nemohla do prace, hruza....

Luci, tak s tou MS zavidim. To mas to telisko hormonalni? Ja totiz hormonalku nemuzu vubec, takze to je super, zase se mam na co pripravit....
27. říj 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
ja MS jeste asi nemela. teda jednou jsem krvacela,ale to jsem akorat zacala brat HA a od te doby nic. takze to prikladam praskum.
julka mi spinka, tak mam chvili klidecek
27. říj 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani JJ mám mirenu a jsem maximálně spokojená,jen si nějak nedokážu představit,že mi to pak zase budou vyndavat :sweat_smile: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem to zakrikla :grinning: . uz nespi :grinning:
mirenu mi dr taky nabizela,ale moc penez jednorazove :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No takze ta u me nepripada v uvahu a hormonalni pilulky taky ne :frowning2: No holt si to budu muset protrpet...
27. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek