• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

san sice moc peněz jednorázově,ale když si pak spočítáš kolik v průběhu těch 5 let,co ji máš v sobě, zaplatíš za jiný antikoncepční prostředky,tedy pokud chceš nějaký užívat,tak vlastně vyjde levnějc a ještě neutrácím za vložky nebo tampony,ale chápu,že je to moc peněz najednou,
27. říj 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári.nafotím a pošlu,až mišule po obědě usne,hele já vím že toho má určitě ségra spoustu,ale mám tady i nádherný dupajdy,růžovoučký 56 asi 3,nejsou skoro vůbec nošený,a růžovej svetřík s čepičkou a botičkama,co pletla moje mamča,darovala bych jí to,kdyby chtěla a neurazila se,je mi líto ,že to tady jentak leží a nikdo to nechce
27. říj 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky tak vám oznamuji radostnou zprávu

malá Kačenka se narodila dnes 27.10 2009 v 15:26 s váhou 3340g :slight_smile:

je strašně krásná a Káťa byla obrovsky statečná, byla jsem sní na hekárně a i u samostatného porodu
27. říj 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin skvělá zprávička, moc Kátě gratuluju, těším se na fotky Kačenky
27. říj 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi děkujeme vyřidím :slight_smile: fotky dám až bude chvilka je super že je Kačenka dnes přesně o 7 měsíců od Honzíčka
27. říj 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus super, ze moc gratuluju, zrovna jsme na ni dneska s Ani mysleli
27. říj 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,hlásíme se po delší době

svatba byla nádherná,moc jim to slušelo, dám fotku až se ke mě dostane,ale bylo to docela náročné :grinning:
pro mě už vše skončilo ve 20 hod.,manža mě musel domů odnést a uložit,nějak jsem to nezvládla :pensive: :confounded:

dneska když jsem stála před porodnicí,tak jsem si říkala copak asi Káťa, moc gratulujeme :dizzy_face:
byli jsme totiž s manžou na pohotovosti s okem,sekal strunovkou a bohužel se mu do oka dostala tráva a teprve
dneska když už to nešlo vydržet tak se odhodlal k doktoru

nin gratulujeme taky Honzulkovi k 7 měsíčninám :wink:
27. říj 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, gratuluji!!! Kdo ji rodil??? A hlavne at jsou jen a jen zdravy!!!
27. říj 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin:Kátu moc pozdravuj a popřej jim od nás,moooc gratulujeme :wink:
27. říj 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,moc kate gratulujem!!! taky jsem na ni myslela :slight_smile:. tesim se na fotky :slight_smile:

honzikovi vse nej k mesicninam :slight_smile:

nam uz stoji skrine,tak uklizim az se ze me kouri :sweat_smile:. eda ten byl protivnej ze musel neco delat :rolling_eyes: . ted je na pivu. uz zas. vcera byl,zitra jede do plzne,v patek jde zas. ale tak mam aspon klid. akorat utraci penize ktere nemame :frowning2:. skrine se nam trosku nevesli do rozpoctu jak se prodrazila koupelna :sweat_smile: :pensive:

zdeni,tak aspon sis svatbu uzila :wink:. co manza? seka dobrotu?
27. říj 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Nin, obe Kacenky moc pozdravujeme a hlavne gratulujeme :dizzy_face:
Super zprava :slight_smile:

Tak si nakonec byla u porodu ty, jo?
Manzel to nezmaknul? :grinning: :grinning: :grinning:

Zdeni, tak to ses pekne rozjela :grinning:
27. říj 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obrovska gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Kacenky :dizzy_face:
27. říj 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus taky moc gratulujem, tak jsme si ty sestry pěkně odrodily, co??? :grinning: :grinning:
co Braunová, dobrý??
27. říj 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin už určo slaví tetu... :dizzy_face:

jj rozjela jsem se že se teď na alkohol dlouho nepodívám, celou neděli jsem potom proležela ze začátku dokonce i s hadrem na hlavě,ale přežila jsem to,jenom venoušek nechápal že mamka leží a když jsem náhodou vylezla z postele na záchod tak si tam lehnul sám a povídal "máma není,máma hajííí" :grinning:

Káťu určitě rodila Braunová,byly přeci domluvený nebo se pletu?
27. říj 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a nemela nahodou ordinacni hodiny? Ja se jen ptam, jsem zvedava :slight_smile:
27. říj 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem jí dneska viděla v nemocnici už ráno v 9 hod. a chodila v zeleným takže tam určo byla ale nevím do kdy,uvidíme co nám písne nin :slight_smile:
27. říj 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ona tam ma nejaky operacni den, ale urcite ne cely den... Razak je tam dve dopoledne v tydnu....
27. říj 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene, prý byly domluvený.
zdeni, já se "zmskala" ve čtvrtek se sousedkou, slavila jsem tu naší Julii, vypili jsme flašku slivovice a vína, v půl 1 jsem omdlela do postele a v pátek u nás volná morálka, vše dovoleno, hlavně, že jsem mohla ležet, malá chudák koukala celý den na krtka, já odbýhala na záchod, no děs. ale byla strašně hodná, nechala mě ležet na gauči a hrála si sama, zlatíčko.
27. říj 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klarko, to by bylo jen a jen dobre.....
27. říj 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky omlouvám se že už jsem včera nepísla ale chytli mě v 18 hod záda tak jsem jela na pohotovost dostala jsem injekci ale ta nezabrala a já tam jela po půlnoci znova ( všichni zapíjeli Kačenku a já ne :slight_smile: ) no a při druhé návštěve mě opíchali celé záda mám tam 12 injekcí a dostala jsem i injekci tramalu, naštestí tu se mnou byla tchýně a hlídala ještě že tak já nebyla schopná fungovat ted už je to lepší.

Přesně tak KáŤa to měla z Braunovou domluvené, a porod proběhl v pořádku Káťa byla ukázková rodička :slight_smile: jen chudinka měla před tím hodné křížové bolesti a kontrakce jako prase tak jí pak píchli vodu jelikož voda tam zadržovala prý malou no a pak to byl fofr :grinning:
Tatínek tam sní byl na hekárně od 11 - 13 a pak chtěl vystřídat tak jsem přišla na řadu já a dostala jsem pochvalu jak od asistentek tak od Braunové že se mnou byla Ká%ta mnohem klidnější
28. říj 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám nini každej slaví podle sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ba ne doufám,že už ti ty injekce zabraly
28. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin - ty sestry jsou holt lepší, no :grinning:
ségra zase včera ráno volala mamce, že má hrozný křeče, úplně brečela bolestí, tak jeli do nemocnice, byla tam gregorová, vyšetřila jí, udělala nějaký výtěry a prý se správně nečistí, zůstává v ní krev, tak dneska bude volat na výsledky a když to bude špatný tak bude muset jít ležet do nemocnice, tak snad to bude vše ok :cry:
28. říj 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin téda ty si užiješ s těma zádama :confounded:

klárko ať to sestře dobře dopadne,je to blbý ale stává se to,kamarádka co rodila se mnou tak šla bohužel na vyčištění taky :pensive:

my jsme teď přišli z venku,je tak nádherně :dizzy_face:
28. říj 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: taky tě lituju, to musí být šílená bolest, no snad to ty injekce povolí.
28. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,ty zada je fakt des :frowning2:. a co s tim? do budoucna?

klarko,tak snad to bude mit ok. ale taky uz jsem od hodne holek slysela ze se to stava :pensive:
28. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad jo, byly jsme domlevené, že zavolá kdyby něco a nevolá, tak snad je to dobrý. Mamka říkala, že to má i z toho, že si od porodu neodpočinula, v porodnici maraton návštěv, a hned jak přišla domů tak začala uklízet, prát hned s malou ven na procházky, chtěla všechno zvládat sama a zapomněla odpočívat. včera sama přiznala, že se od porodu nevyspala, že je unavená, no klasika - to znáte všechny, prostě si musí taky dáchnout ne se jen honit. Přitom Libor jí pomůže rád, babičky by taky rádi povozily................. no prý už neodmítne jedinou ruku, která bude chtít pomoct.
zdeni: tady je taky nádherně, jsem převlíkla postele a pověsila povlečení ven.
28. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vubec nevím co stěma zádama ale včera mě to bolelo ze všeho nejvíc no masakr možná se k tomu přidalo i to psych.vypětí nevím
Ale jsem strašně ráda že jsem tam mohla s Káťou být po 15 hod jedu za nima do porodnice tak udělám nějaké fotečky a dám je na rajče nebo sem

Evi: šílená...bolí to jako prase
28. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tomu věřím, ale co s tím co? :angry:
Tak Káťu moc pozdravuj a i malou Kačenku. Těším se na fotky... :wink:
28. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin,pozdravuj holky až tam zase půjdeš... jinak malá je kouzelná :dizzy_face:
28. říj 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak než jsem stačila napsat že fotečky jsou na facobooku tak jste to zjistili ...... šikulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky jsem od vás pozdravovala Kačenka je krásná a přišlo mě to jako když nic nechovám a Káťa leží uplně na stejném pokoji jako já :slight_smile:
28. říj 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek