Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
aninam
28. říj 2009
Ninus, tak to se hezky vzpominalo, co? Synovcova manzelka, taky pred skoro rokem (5.3.0😎 lezela na stejnem pokoji jako ja, jen na jine posteli......
ninus81
28. říj 2009
jo jo vzpomínalo se hezky jen mě to přišlo strašně moc dávno
sayastautor
28. říj 2009
kacenka je nadherna princezna,taky mi to prijde tak davno co juli byla taky takova.
moc ji pozdravuj!!!

julka mi uz od pul 7 spi =-)
klaraemma
28. říj 2009
nin, hoď nějakou fotku i sem, prosím.
aninam
28. říj 2009
jezis ja to datum poposunula o rok 😃 to bylo letos na jare........
mispuli
29. říj 2009
ahoj nini,souhlasím s klárkou,já na facebook nechodím :-N
sayastautor
29. říj 2009
tak mi konecne funguje pracka jak ma,umyvadlo tez,wc je pridelany 🙂. hura.
jen vymalovat si to budu muset sama,protoze chlapa mam na okrasu a na to aby byl vztekly 8-(
aninam
29. říj 2009
Say, tak to my mame po tomhle vikendu hotovo........teda ja bych jeste chtela oblozit zdi v kuchyni a chodbe, pak udelat jeste jednu vestavku v kuchyni a zasklit balkon, ale to ted chvili nemam narok....
klaraemma
30. říj 2009
no holky, kde jste kdo????
aninam
30. říj 2009
ja tu 🙂
aninam
30. říj 2009
varim a pecu tuhle buchtu: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=17749 Je mnamkova 🙂
mikesova25
30. říj 2009
téda tady je mrtvo?

já jsem od rána líná,bolí mě hlava a navíc jsem si zřejmě přeležela rameno a nemůžu bolestí vydržet, měla jsem jít k zubaři ale nechám to na příští týden, bych tam nevydržela, byli jsme se s malým projít a teď jsem mu zapnula telku a půjdem se natáhnout...

ani buchta vypadá nádherně, už jsem si jí vytisknula a mám na zítra inspiraci, každou sobotu peču a pořád něco novýho, tak na zítra už vím co x-)
klaraemma
30. říj 2009
buchtu už mám taky uloženou, ale nemám nescafé, tak ho budu muset koupit. Ale těším se na ní. Já dala malou spát (zatím teda nespí, mele klapačkou nadává panenkám) a vytáhla jsem ze sklepa kočár, odpo přijede sestra, tak aby měla malou kam dát. Včera jsem vyprala ty potahy z kočárku, vytáhla jsem fusak a vůbec věci co měla malá v loni, jsem si zavzpomínala...............
mikesova25
30. říj 2009
koukám tady pořád mrtvo 😞

já jsem rameno drobet rozhejbala,tak je to lepší, miláček se teď vyspal ale špatně,máme uplakánka 😢
ninus81
30. říj 2009
Ahojky holky neprodáváte někdo nebo někdo z vašich známých elektrickou odsávačku?????

Já byla dneska u Dr opet se zádama - další injekce tramalu a prášky na bolest a v pondělí mě čeká plicní sken aby se vyloučila plicní tromboza
klaraemma
30. říj 2009
teda Nin , ty si užíváš, chuděrko 😞
mikesova25
30. říj 2009
Nin chuděrko, ty teda zkusíš, je mi tě líto a nezávidím ti to 😞

elekt. odsávačku jsem prodala hned po prvním pokusu, docela mě to bolelo a tak jsem si půjčila od kamarádky ruční a byla jsem spokojená
zkusím se tě zeptat kamarádky, vím že prodává věci a měla i odsávačku, když tak ti písnu 🙂
anny84
30. říj 2009
Ahoj holky,

Ani, buchtu jdu ted delat, vypada kraaasne 😉 🙂
Toho nescafe davas lzicku sypkou, nebo uvareny kafe?

Ninus, ja mam doma odsavacku mam care, je rucni, ale slo to s ni krasne a uplne bezbolestne. Mam ji na prodej.

http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?v...
anny84
30. říj 2009
http://www.mimidekor.cz/detail.php?zbozi=1477759

tuhle, ten odkaz z inzeratu uz nefunguje
aninam
30. říj 2009
Anny, normalne lzici rozpustneho neuvareneho kafe 🙂
anny84
30. říj 2009
Uz to mam v troube 🙂 🙂
Uz testo bylo dooost dobre 😃
anny84
30. říj 2009
Joo, dala jsem sypke to kafe 🙂
aninam
30. říj 2009
Anny, je super uz jsem ji ochutnala ke kave bez kofeinu 🙂
sayastautor
30. říj 2009
ahojky holky,
ja jsem dnes u mamky,i tu spim. uz me nebavi byt porad pate kolo u vozu :-N. uvidim jak bude julka spat a kdyztak bych uz pak na chvili taky nekam vyrazila.
dnes jsem chtela na bowling,ale nebylo mi prano,bylo necekane zavreno 😞

ja mam rucni odsavacku. ale me neslo odsavat nicim. nejvic rucne

nin,s tema zadama me to mrzi 😞

jo a julka dnes vedome rekla Endy 😃. ale zopakovat to nechce 😃
petulka12
30. říj 2009
ahoj holky

buchta vypada doobre, jeste kdyby mi ji tak nekdo upekl :-N 😃

sandrus jen vyraz nekam, ja bych vyrazila taky hned ale pri predstave ze musim rano vstavat v 6 tak to jeste chvili ozelim
anny84
30. říj 2009
Tak mam upeceno, je to fakt vyborny x-)
Petul, prijed si 😃 😃 😃

Sandrus, presne, jen vyraz, aspon se taky pobavis.
mikesova25
30. říj 2009
San jen běž,nemusí chodit jenom manža...

já jsem taky slaměná,jako každý pátek ]-(
ninus81
30. říj 2009
Ahojky holky

Anny domluvím se s Káťou a dala bych tě vedět ohledně odsávačky

My ted z babičkou ládovali půlku prasete do mrazáku, mám masa že ho nemusím kupovat ještě tak sehnat někoho kdo prodáva domací králíky nebo kuřata a bylo by to super, půlka prasete ( naporcovaného ) mě vyšla na 2000,-

Sandři tot jen vyraž já kdyby mě nebylo ouvej bych taky šla

No a mám zase špatnou zprávu Honzu nakonec prý zpátky neveme - takže je stále bez práce no super ]-( ]-( měsíc mu tam chodil dělat čurá.. a ted mu ještě za září dluží peníze no já jsem tak nasraná
anny84
30. říj 2009
Ty jo, Nin, tak to se mas, takovyhle zasoby bych taky brala 😃 😃 😃 a cena teda super

Nejdou uz zitra holky domu z porodnice?
Jo jo, domluvte se a dej vedet, kdyztak te to do Strak privezu 🙂

Ja myslela, ze ma Honza nejakou jinou praci?
ninus81
30. říj 2009
ne ne koncem srpna mu volal že by ho rád vzal zpět zatím jen na černo no a dneska mu řekl tohle 😞 😞

Holky by měli jít zítra domů, Kačenku nasvěcují kvůli žloutence, a je to lenoch na pití Káta ma mlíka dost ale malé se nechce tahat, tak v porodce odsávají a krmí jí stříkačkou, snad je zítra pustí a malá taky moc nepřibírá - no my to s těma dětičkama máme uplně stejné 🙂

Holky loučím se s vámi jdu se nadopovat a spát