• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ninus, tak to se hezky vzpominalo, co? Synovcova manzelka, taky pred skoro rokem (5.3.08) lezela na stejnem pokoji jako ja, jen na jine posteli......
28. říj 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo vzpomínalo se hezky jen mě to přišlo strašně moc dávno
28. říj 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kacenka je nadherna princezna,taky mi to prijde tak davno co juli byla taky takova.
moc ji pozdravuj!!!

julka mi uz od pul 7 spi :confused:
28. říj 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin, hoď nějakou fotku i sem, prosím.
28. říj 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis ja to datum poposunula o rok :grinning: to bylo letos na jare........
28. říj 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nini,souhlasím s klárkou,já na facebook nechodím :sweat_smile:
29. říj 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mi konecne funguje pracka jak ma,umyvadlo tez,wc je pridelany :slight_smile:. hura.
jen vymalovat si to budu muset sama,protoze chlapa mam na okrasu a na to aby byl vztekly :rolling_eyes:
29. říj 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, tak to my mame po tomhle vikendu hotovo........teda ja bych jeste chtela oblozit zdi v kuchyni a chodbe, pak udelat jeste jednu vestavku v kuchyni a zasklit balkon, ale to ted chvili nemam narok....
29. říj 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, kde jste kdo????
30. říj 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tu :slight_smile:
30. říj 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
varim a pecu tuhle buchtu: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=17749 Je mnamkova :slight_smile:
30. říj 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda tady je mrtvo?

já jsem od rána líná,bolí mě hlava a navíc jsem si zřejmě přeležela rameno a nemůžu bolestí vydržet, měla jsem jít k zubaři ale nechám to na příští týden, bych tam nevydržela, byli jsme se s malým projít a teď jsem mu zapnula telku a půjdem se natáhnout...

ani buchta vypadá nádherně, už jsem si jí vytisknula a mám na zítra inspiraci, každou sobotu peču a pořád něco novýho, tak na zítra už vím co :dizzy_face:
30. říj 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
buchtu už mám taky uloženou, ale nemám nescafé, tak ho budu muset koupit. Ale těším se na ní. Já dala malou spát (zatím teda nespí, mele klapačkou nadává panenkám) a vytáhla jsem ze sklepa kočár, odpo přijede sestra, tak aby měla malou kam dát. Včera jsem vyprala ty potahy z kočárku, vytáhla jsem fusak a vůbec věci co měla malá v loni, jsem si zavzpomínala...............
30. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám tady pořád mrtvo :frowning2:

já jsem rameno drobet rozhejbala,tak je to lepší, miláček se teď vyspal ale špatně,máme uplakánka :cry:
30. říj 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky neprodáváte někdo nebo někdo z vašich známých elektrickou odsávačku?????

Já byla dneska u Dr opet se zádama - další injekce tramalu a prášky na bolest a v pondělí mě čeká plicní sken aby se vyloučila plicní tromboza
30. říj 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Nin , ty si užíváš, chuděrko :frowning2:
30. říj 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin chuděrko, ty teda zkusíš, je mi tě líto a nezávidím ti to :frowning2:

elekt. odsávačku jsem prodala hned po prvním pokusu, docela mě to bolelo a tak jsem si půjčila od kamarádky ruční a byla jsem spokojená
zkusím se tě zeptat kamarádky, vím že prodává věci a měla i odsávačku, když tak ti písnu :slight_smile:
30. říj 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Ani, buchtu jdu ted delat, vypada kraaasne :wink: :slight_smile:
Toho nescafe davas lzicku sypkou, nebo uvareny kafe?

Ninus, ja mam doma odsavacku mam care, je rucni, ale slo to s ni krasne a uplne bezbolestne. Mam ji na prodej.

http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=303832&vReferer=%2Fbazar%2Fmyentries.php
30. říj 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimidekor.cz/detail.php?zbozi=1477759

tuhle, ten odkaz z inzeratu uz nefunguje
30. říj 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny, normalne lzici rozpustneho neuvareneho kafe :slight_smile:
30. říj 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz to mam v troube :slight_smile: :slight_smile:
Uz testo bylo dooost dobre :grinning:
30. říj 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo, dala jsem sypke to kafe :slight_smile:
30. říj 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny, je super uz jsem ji ochutnala ke kave bez kofeinu :slight_smile:
30. říj 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
ja jsem dnes u mamky,i tu spim. uz me nebavi byt porad pate kolo u vozu :sweat_smile:. uvidim jak bude julka spat a kdyztak bych uz pak na chvili taky nekam vyrazila.
dnes jsem chtela na bowling,ale nebylo mi prano,bylo necekane zavreno :frowning2:

ja mam rucni odsavacku. ale me neslo odsavat nicim. nejvic rucne

nin,s tema zadama me to mrzi :frowning2:

jo a julka dnes vedome rekla Endy :grinning:. ale zopakovat to nechce :grinning:
30. říj 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

buchta vypada doobre, jeste kdyby mi ji tak nekdo upekl :sweat_smile: :grinning:

sandrus jen vyraz nekam, ja bych vyrazila taky hned ale pri predstave ze musim rano vstavat v 6 tak to jeste chvili ozelim
30. říj 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mam upeceno, je to fakt vyborny :dizzy_face:
Petul, prijed si :grinning: :grinning: :grinning:

Sandrus, presne, jen vyraz, aspon se taky pobavis.
30. říj 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
San jen běž,nemusí chodit jenom manža...

já jsem taky slaměná,jako každý pátek :angry:
30. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky

Anny domluvím se s Káťou a dala bych tě vedět ohledně odsávačky

My ted z babičkou ládovali půlku prasete do mrazáku, mám masa že ho nemusím kupovat ještě tak sehnat někoho kdo prodáva domací králíky nebo kuřata a bylo by to super, půlka prasete ( naporcovaného ) mě vyšla na 2000,-

Sandři tot jen vyraž já kdyby mě nebylo ouvej bych taky šla

No a mám zase špatnou zprávu Honzu nakonec prý zpátky neveme - takže je stále bez práce no super :angry: :angry: měsíc mu tam chodil dělat čurá.. a ted mu ještě za září dluží peníze no já jsem tak nasraná
30. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, Nin, tak to se mas, takovyhle zasoby bych taky brala :grinning: :grinning: :grinning: a cena teda super

Nejdou uz zitra holky domu z porodnice?
Jo jo, domluvte se a dej vedet, kdyztak te to do Strak privezu :slight_smile:

Ja myslela, ze ma Honza nejakou jinou praci?
30. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne koncem srpna mu volal že by ho rád vzal zpět zatím jen na černo no a dneska mu řekl tohle :frowning2: :frowning2:

Holky by měli jít zítra domů, Kačenku nasvěcují kvůli žloutence, a je to lenoch na pití Káta ma mlíka dost ale malé se nechce tahat, tak v porodce odsávají a krmí jí stříkačkou, snad je zítra pustí a malá taky moc nepřibírá - no my to s těma dětičkama máme uplně stejné :slight_smile:

Holky loučím se s vámi jdu se nadopovat a spát
30. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek