• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

nin teda vy máte smůlu :frowning2:

malej si zrovna z obýváku udělal fotbalový hřiště,tak čekám co poletí :grinning:
jinak miláček už zvládnul rozbít okno :sunglasses:
30. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni :grinning: :grinning: :grinning:

nin,s tou praci me to moc mrzi :frowning2:

tak julka u mamky si jak andilek :slight_smile:. lip nez doma. tak priste mozna zkusim nekam jit. ale musim premluvit brachu, protoze jinak nemam s kym :pensive:
pro sve bezdetne kamaradky jsem po porodu prestala existovat a nebo mam asi podle nich lepru :cry:
30. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem rada ze tu spim,chci aby si tu julka zvykla a ja mela moznost aspon na chvili odejit. potrebuju to uz hrozne moc. jsem jak v izolaci. U mamy-sama doma.u mamy-sama doma... :frowning2:
30. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak miláček usnul teprve před chvílí

san já bych taky ráda někam vyrazila ale u nás je to složitý i když mám hlídání tak nechce manžel a nebo musím řídit takže to mám naprd :unamused:
30. říj 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

Zdeni, tak to usnul docela dost pozde :grinning: :grinning: :grinning:
To je neco.

Sandri, tak se s brachou domluv, a vyraz mezi lidi, aspon prijdes na jine myslenky :wink:

Nin, s tou praci je to teda hnus, takze ted budete shanet zase nanovo

Holky, u nas zbyla na plechu jen jedna radka :grinning: :grinning: :grinning: ta buchta nema chybu
31. říj 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak Kačenky jdou dneska domů :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
31. říj 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobre, ze uz jdou domu.....
31. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer,
sandří, zdeni - tak si někdy vyrazíme spolu. Sandří a netrap se s těma kamarádkama, to tak bývá...............
Nin - kdy budou fotečky??
31. říj 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, nikde nikdo :unamused:

já jsem pro udělat už konečně nějakou tu dámskou jízdu, sem pořád doma zavřená a už mě to neba, dnes opět slaměná :angry:
31. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klari, Ninus uz dala asi dve fotecky k sobe do albicka :slight_smile:

Ty jo, tak maji holky prvni noc doma.
Zase jsem si zavzpominala na tu nasi :slight_smile:
31. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahopřeju moooc Kačenkám!
1. lis 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky, dobré ránko

Koukám že je tady mrtvo :frowning2:
Já sem se ted vrátila z vyšetření byla jsem na tom plicním skenu aby se vyloučila plicní embolie - tak je vyloučena a plíce mám v naprostém pořádku. Jinak u nás nic nového, Honzík je pořád zlaté spící a papací miminko, Honza jel na pracák
A holky tu první noc zvládli perfektně Kačenka je moc hodná

Mě to přijde jako kdyby Honzíček takhle malej nikdy nebyl a to měl o 700g méně než Kačenka a ta mě přijde maličkatá je fakt že člověk strašně rychle zapomíná. Když chovám Kačenku tak mě záda nebolí :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. lis 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko,
tak my v sobotu byli na bowlingu. julca to zvladla super.
vyrazim moc rada,jen ted to mam komplikovanejsi. julka se v noci obcas budi,takze ja bych mohla jen nekam okolo bavora a byt na tel. tak abych kdyztak mohla dobehnout k mamce nakojit,uspat a vratit se.

nin,super ze sken dobrej :slight_smile:

taky mi to prijde uplne neskutecny ze julka taky bejvavala miminko malinky :frowning2:
2. lis 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusík holky,

Nin, tak to je dobre, ze jsou vysledky dobre :wink:

Sadri, tak to je dobre, ze si vyrazila. Nakonec bowling otevreli? A to si byla s brachou?

Ty jo, dneska tam je pekny hnus to pocasi, ale neda se nic delat, za chvili budeme muset vyrazit ven :confounded:
2. lis 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tam pěkně hnusně my už půl hodinky spinkáme v postýlce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vam fakt hooodne zavidim.
My porad litame venku, dest ne dest, mraz ne mraz :grinning:
2. lis 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byli jsme s edou :slight_smile:. bylo to fajn. byli jsme odpo,mela jsem strach jak julka bude zvladat. bylo to poprve co juli byla beze me u mamky

me julka spala trictvrte hodiny v posteli,ja si u ni cetla :dizzy_face:

my ted ven moc nechodime kdyz je takhle
2. lis 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska nam elektrikar konecne prijde udelat svetlo do juli pokojiku a nam do obyvaci loznice :dizzy_face: . doted jsme byli po tme :sweat_smile:
2. lis 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,venku je to teda hnusný, u nás je mlha že není nikam vidět :unamused:

anny to jsem měla já s venouškem že jsem musela jezdit za každýho počasí a pak jsem měla problémy naučit ho spát venku,povedlo se až letos přes léto protože už jsem vyřadila kočár,jinak bych drandila ještě teď ale to už nás kočár neuveze a ani se tam nevlezem
2. lis 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to me doma spi,ale musim lezet s ni :unamused:
2. lis 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky pocasi hnusny, my jedem za chvilku na plavco tak aspon zabijem cas

me teda malej usne doma jedine dopoledne a to jeste jen nekdy a nebo ho dam do kocaru na balkon ale jak neni pohyb tak spi max pul hodiny, ale aspon to

tak sem holky koupila tady pres bazar autosedacku maxi-cosi 9-18kg za 1400,- ale pani jeste zlevnila na 1300,- tak sem na ni zvedava, Honza se pro ni zastavi az pojede v patek z prace

zdeni jak si Vendu naucila spat doma?
2. lis 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venouška jsem naučila spát doma tak že dostal flašku,lehnul do postele a já jsem mu na dvd pustila pohádku a odešla,ze začátku řval ale musela jsem to vydržet a teď už problém není :slight_smile:
2. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak mě malá taky ještě loni spala venku, ještě v prosinci, ale na kšírách - dělala tam kraviny, jinak já jí ani nemusela vozit, dala jsem jí do kočáru na terasu abych na ni viděla a slyšela a ona spala bez vození, i večer když šla spát do postýly, tak jsme jí tam daly a odešly, takže pak když začala spát přes den v postýlce tak to bylo v pohodě.
Počasí fakt děs, vyběhla jsem ven akorát si přesadit chryzantémy, měla jsem je venku v květináčích, ale jak už začíná mrznout, tak my namrzala voda v mističkách tak jsem je šla honem zasadit do země a zkusím, jestli mi přezimují. Máte s tím některá zkušenosti??
2. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kytičky nepěstuju,nemám kde a nejsem zahradnický typ,zahrada mě neba :slight_smile: ,Klári dneska jsem dala do krabice,zítra se mi to snad podaří poslat,minulej tejden jsem měla obě dětičky a fakt jsem nestíhala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,míša taky ještě loni spala v kočáře venku na balkoně,navlíkla jsem ji,uhoupala a byla schopná tam spát třeba 2 hodky
2. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se spinká dopoledne cca 45 - 60 minut v postýlce v obýváku a před obědem většinou ty 2 hodky v kočárku na balkoně ani z malým jezdit nemusím jen párkrát pojezdím a spinká no a odpol jak kdy někdy spinká v postýlce, někdy v kočárku a to většinou ty 2 - 3 hodiny
2. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin, mas obdivuhodne spaci dite :grinning:. julka pres den celkem nespi nikdy dyl jak 2 hod. pri velkem stesti 3 a ma to rozkouskovany po castech

taky nejsem zahradnicky typ :slight_smile:
2. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady máme Kačendy v novinách :dizzy_face: moc jim to sluší
http://prachaticky.denik.cz/multimedia/galerie/1702026.html
2. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsou na obrázku asi 6
2. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo :slight_smile:. a jaktoze jsou v prachatickym? :confused:
ja hledala ve strakinickym :grinning:
2. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky jsem se divila asi to spletli,jsou v novinách docela brzo