Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
mikesova25
30. říj 2009
nin teda vy máte smůlu 😞

malej si zrovna z obýváku udělal fotbalový hřiště,tak čekám co poletí 😃
jinak miláček už zvládnul rozbít okno 😎
sayastautor
30. říj 2009
zdeni 😃 😃 😃

nin,s tou praci me to moc mrzi 😞

tak julka u mamky si jak andilek 🙂. lip nez doma. tak priste mozna zkusim nekam jit. ale musim premluvit brachu, protoze jinak nemam s kym |-|
pro sve bezdetne kamaradky jsem po porodu prestala existovat a nebo mam asi podle nich lepru 😢
sayastautor
30. říj 2009
jsem rada ze tu spim,chci aby si tu julka zvykla a ja mela moznost aspon na chvili odejit. potrebuju to uz hrozne moc. jsem jak v izolaci. U mamy-sama doma.u mamy-sama doma... 😞
mikesova25
30. říj 2009
tak miláček usnul teprve před chvílí

san já bych taky ráda někam vyrazila ale u nás je to složitý i když mám hlídání tak nechce manžel a nebo musím řídit takže to mám naprd :-|
anny84
31. říj 2009
Dobre ranko,

Zdeni, tak to usnul docela dost pozde 😃 😃 😃
To je neco.

Sandri, tak se s brachou domluv, a vyraz mezi lidi, aspon prijdes na jine myslenky 😉

Nin, s tou praci je to teda hnus, takze ted budete shanet zase nanovo

Holky, u nas zbyla na plechu jen jedna radka 😃 😃 😃 ta buchta nema chybu
ninus81
31. říj 2009
Ahojky holky tak Kačenky jdou dneska domů 😉 😉 😉 😉 😉
aninam
31. říj 2009
Tak to je dobre, ze uz jdou domu.....
klaraemma
31. říj 2009
hezký večer,
sandří, zdeni - tak si někdy vyrazíme spolu. Sandří a netrap se s těma kamarádkama, to tak bývá...............
Nin - kdy budou fotečky??
mikesova25
31. říj 2009
ahojky, nikde nikdo :-|

já jsem pro udělat už konečně nějakou tu dámskou jízdu, sem pořád doma zavřená a už mě to neba, dnes opět slaměná ]-(
anny84
31. říj 2009
Klari, Ninus uz dala asi dve fotecky k sobe do albicka 🙂

Ty jo, tak maji holky prvni noc doma.
Zase jsem si zavzpominala na tu nasi 🙂
zuzankast.
1. lis 2009
blahopřeju moooc Kačenkám!
ninus81
2. lis 2009
AHojky holky, dobré ránko

Koukám že je tady mrtvo 😞
Já sem se ted vrátila z vyšetření byla jsem na tom plicním skenu aby se vyloučila plicní embolie - tak je vyloučena a plíce mám v naprostém pořádku. Jinak u nás nic nového, Honzík je pořád zlaté spící a papací miminko, Honza jel na pracák
A holky tu první noc zvládli perfektně Kačenka je moc hodná

Mě to přijde jako kdyby Honzíček takhle malej nikdy nebyl a to měl o 700g méně než Kačenka a ta mě přijde maličkatá je fakt že člověk strašně rychle zapomíná. Když chovám Kačenku tak mě záda nebolí 😃 🙂 🙂 🙂
sayastautor
2. lis 2009
dobre ranko,
tak my v sobotu byli na bowlingu. julca to zvladla super.
vyrazim moc rada,jen ted to mam komplikovanejsi. julka se v noci obcas budi,takze ja bych mohla jen nekam okolo bavora a byt na tel. tak abych kdyztak mohla dobehnout k mamce nakojit,uspat a vratit se.

nin,super ze sken dobrej 🙂

taky mi to prijde uplne neskutecny ze julka taky bejvavala miminko malinky 😞
anny84
2. lis 2009
Čusík holky,

Nin, tak to je dobre, ze jsou vysledky dobre 😉

Sadri, tak to je dobre, ze si vyrazila. Nakonec bowling otevreli? A to si byla s brachou?

Ty jo, dneska tam je pekny hnus to pocasi, ale neda se nic delat, za chvili budeme muset vyrazit ven :-S
ninus81
2. lis 2009
je tam pěkně hnusně my už půl hodinky spinkáme v postýlce x-) x-) x-) x-)
anny84
2. lis 2009
To vam fakt hooodne zavidim.
My porad litame venku, dest ne dest, mraz ne mraz 😃
sayastautor
2. lis 2009
byli jsme s edou 🙂. bylo to fajn. byli jsme odpo,mela jsem strach jak julka bude zvladat. bylo to poprve co juli byla beze me u mamky

me julka spala trictvrte hodiny v posteli,ja si u ni cetla x-)

my ted ven moc nechodime kdyz je takhle
sayastautor
2. lis 2009
dneska nam elektrikar konecne prijde udelat svetlo do juli pokojiku a nam do obyvaci loznice x-) . doted jsme byli po tme :-N
mikesova25
2. lis 2009
ahoj,venku je to teda hnusný, u nás je mlha že není nikam vidět :-|

anny to jsem měla já s venouškem že jsem musela jezdit za každýho počasí a pak jsem měla problémy naučit ho spát venku,povedlo se až letos přes léto protože už jsem vyřadila kočár,jinak bych drandila ještě teď ale to už nás kočár neuveze a ani se tam nevlezem
sayastautor
2. lis 2009
to me doma spi,ale musim lezet s ni :-|
petulka12
2. lis 2009
ahoj holky pocasi hnusny, my jedem za chvilku na plavco tak aspon zabijem cas

me teda malej usne doma jedine dopoledne a to jeste jen nekdy a nebo ho dam do kocaru na balkon ale jak neni pohyb tak spi max pul hodiny, ale aspon to

tak sem holky koupila tady pres bazar autosedacku maxi-cosi 9-18kg za 1400,- ale pani jeste zlevnila na 1300,- tak sem na ni zvedava, Honza se pro ni zastavi az pojede v patek z prace

zdeni jak si Vendu naucila spat doma?
mikesova25
2. lis 2009
Venouška jsem naučila spát doma tak že dostal flašku,lehnul do postele a já jsem mu na dvd pustila pohádku a odešla,ze začátku řval ale musela jsem to vydržet a teď už problém není 🙂
klaraemma
2. lis 2009
ahoj holky,
tak mě malá taky ještě loni spala venku, ještě v prosinci, ale na kšírách - dělala tam kraviny, jinak já jí ani nemusela vozit, dala jsem jí do kočáru na terasu abych na ni viděla a slyšela a ona spala bez vození, i večer když šla spát do postýly, tak jsme jí tam daly a odešly, takže pak když začala spát přes den v postýlce tak to bylo v pohodě.
Počasí fakt děs, vyběhla jsem ven akorát si přesadit chryzantémy, měla jsem je venku v květináčích, ale jak už začíná mrznout, tak my namrzala voda v mističkách tak jsem je šla honem zasadit do země a zkusím, jestli mi přezimují. Máte s tím některá zkušenosti??
mispuli
2. lis 2009
kytičky nepěstuju,nemám kde a nejsem zahradnický typ,zahrada mě neba 🙂 ,Klári dneska jsem dala do krabice,zítra se mi to snad podaří poslat,minulej tejden jsem měla obě dětičky a fakt jsem nestíhala :-p ,míša taky ještě loni spala v kočáře venku na balkoně,navlíkla jsem ji,uhoupala a byla schopná tam spát třeba 2 hodky
ninus81
2. lis 2009
U nás se spinká dopoledne cca 45 - 60 minut v postýlce v obýváku a před obědem většinou ty 2 hodky v kočárku na balkoně ani z malým jezdit nemusím jen párkrát pojezdím a spinká no a odpol jak kdy někdy spinká v postýlce, někdy v kočárku a to většinou ty 2 - 3 hodiny
sayastautor
2. lis 2009
nin, mas obdivuhodne spaci dite 😃. julka pres den celkem nespi nikdy dyl jak 2 hod. pri velkem stesti 3 a ma to rozkouskovany po castech

taky nejsem zahradnicky typ 🙂
mikesova25
2. lis 2009
tak tady máme Kačendy v novinách x-) moc jim to sluší
http://prachaticky.denik.cz/multimedia/galerie/...
mikesova25
2. lis 2009
holky jsou na obrázku asi 6
sayastautor
2. lis 2009
no jo 🙂. a jaktoze jsou v prachatickym? =-)
ja hledala ve strakinickym 😃
mikesova25
2. lis 2009
no taky jsem se divila asi to spletli,jsou v novinách docela brzo

Začni psát odpověď...

Odešli