• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

zdeni, souhlas i se zpěváky i s hvězdou. Teď už jen domluvit termín
2. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak koukám zase nikde nikdo
3. lis 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ženy, to je docházka, co všechny děláte???
Ta naše malá je zamilová do krtka - musím jí sehnat něco k vánocům, koukala jsem v Dráčku na postavu krtka, ale teda ta cena :frowning2: , dneska jsem jí oblíkla ponožky, dostala je od kamarádky a zjistili jsme, že jsou s krtkem, takže nechce ani bačkory a furt si hladí nohy kdyby mohla, tak je snad i pusinkuje :sweat_smile:
Jinak mě ale dáma dneska nasr.. už po ránu, už pár dní si prostě jak seprobudí sundá pyžamo i plínu a dneska se pochcala do postele, takže peru a suším matraci,musím koupit nějaký ten igelit na matraci. Myslela jsem, že to vydržím a koupím pak až na velkou postel, ale takhle teda ne, to by ta matrace vypadala. Holky, co máte starší děti nebo stejně staré, nebo vůbec kdokoliv, máte s nějakým tím chráničem nebo igelitem zkušenosti??? díky za rady. Jo, a Emmča toho krtka tak prožívá., že u něčeho i brečí :sweat_smile:
3. lis 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusík holky,

ja jsem tu, pekla jsem opet ten nescafe moucnik :grinning: mel neuveritelny uspech :wink:
Ted varim klucikum obidek. Ale jsem nejak bez napadu, varim jim porad to same dokola, ale ono co pro ne vymyslet?

Klari, tak krtka milujou snad vsechny deti, my zatim ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale moje neter je z neho taky hotova, taky to dooost proziva a place u toho.

Ja chranic matrace nemam, tak nevim.
3. lis 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
anny,mam stejny problem,taky mi prijde ze varim jednotvarne porad to same dokola :unamused:

klarko,ja mam na matraci obyc igelit
3. lis 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klarko, dej tam normalni silnejsi igelit na misto kde ma prdelku, to bohate staci. Ja mam ty silnejsi igelity, co se davaji v nemocnici pod prosteradlo a poslouzili i znamym :slight_smile:
3. lis 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani - no to jsem taky myslela, ty silnější igelity jako jsou v nemocnici. Kdes je sehnala??
3. lis 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klarko, IP :slight_smile:

Holky, manzel ma zas nejakej silenej kasel, ja snad vytahnu rousky, pac to zacinam chytat :frowning2: A zrovna zitra nas cekaji ty Budejovice..... Nakonec pojedu sama, to by me ale mrzelo :frowning2: Kdyz mame jeste po genetice pravnicku, pak naplanovanej obed a prohlidku babycentra :frowning2:
3. lis 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani,tak snad to bude dobre.
3. lis 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak my jdeme ven :confounded: nic jineho mi nezbyva, uz mi tu oba pekne zpivaji :grinning:

Jee, Ani, to by me mrzelo, babycentrum to ja raaaada :slight_smile:
Tak snad to bude ok.
3. lis 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ted volal, ze ma neschopenku, tak snad se na zitra s dr. nejak domluvil, opravdu bych nerada jela na takovouhle udalost sama :frowning2: Pry mi vse rekne az dorazi, jel dat neschopenku do prace...
3. lis 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
KLáři docházka je tady ted nějaká mizivá, my dneska měli šílenou noc - v půl dvanáctý se malej vzbudil s pláčem, mlíko nechtěl, dudlík nechtěl, pořád dělal to co se ted naučil ne ne ne a tak jsme čumákovali do půl druhý to už naštestí pak bez slziček, no ale v noci se mi co půl hodinku budil, zavřené očička a plakal - tak si říkám že by zuby??? Zase máme trochu rýmičku, to je tím debilním počasím. Naštestí před 15 min usnul v postýlce

Ani snad bude manža ok a absolvuje to s tebou
3. lis 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dneska byla stejne divna noc, malej se tam vrtel jeste v pul dvanacte a to vetsinou v 10 uz spinka :slight_smile:
3. lis 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpet, dneska je tam oproti vcerejsku kraaasne :grinning: Hlavne, ze neprsi, mrhol preziju.

Nin, my takovehle noci ted mame hooodne casto, nevim cim to, ale je to dost narocne. V noci se moc nevyspim, a pak cely den litam venku s kocarem.
Taky to prisuzuju k zubum, ale zatim se nic neklube.
3. lis 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,my taky měli noc naprd,Míša se pořád mlela a ejhle koukám do kalendáře a je to jasný,v noci byl úplněk :sweat_smile: :sweat_smile:

Klári:já jsem domu pořídila tohle cz.hartmann.info/CZ/78965.htm ale ještě jsem nepoužila,ale už se na to chystám,na naše velký postele jsem koupila v nábytku matracový ochranný podložky,jsou vodonepropustný,dávaj se pod prostěradlo,tak už to musím nainstalovat,jinak se omlouvám balíček pošlu zítra nejdýl ve čtvrtek,dneska jsme byli s Honzisem ve školce,byla tam psycholožka z pedagogický centra a dělala posudek na jednu holčičku,tak jsme se s ní potřebovali dohodnout,aby někdy udělala posudek i na honzise a vystavila nám potvrzení o školním odkladu,a pak jsme ještě byli na kontrole na neurologii,tak nějak nestíhám,vrátili jsme se před chvílí,venku hnus,zima není,ale prší a je mokro a naše madam je na louže jak umanutá
3. lis 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. lis 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
navím proč to nejde zobrazit,prostě je to ochrana na lůžka jmenuje se to MoliNea Plus a vyrábí to Hartmann,používají se v nemocnicích,jsou takový zelený,v balíku je jich 30
3. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny míše se zuby klubou taky strašně dlouho,příznaky už poznáme a on vyleze třeba až za měsíc :frowning2:
3. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, ani díky
luci - malá je na louže taky ulítlá, ona si v nich umyje ruce a pak ještě pusu.................
Jo a koupila jsem jí takový ty barevný tabletky do vany, tak když jí to tam dám než se jde koupat tak dobrý, ale včera jsem si říkala, že jí to tam vrazím před ní ať jako vidí jak se to rozpouští a malá řvala ble ble a hrabala se ven z vany, no sranda.
Luci - s balíčkem v poho, nepospíchej............
3. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz si varim cibulovy caj i ja, asi to na me taky doslo. Manzel ma 38 stupnu teploty a mamka si vzala na zitra volno, nejspis jede se mnou ona :frowning2: chjo..... Manzel furt rika, ze to zvladne, ale lezi jak lazar. Ja se mu nedivim, taky chce toho mrnouska videt, urcite to bude zazitek...
3. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani:je to zážitek,jak už jsem psala u nás tam gyndař posílá každou těhotnou,takže jsme tam s míšou taky byli :wink: ,ještě to má Cutka na Jihu nebo už se přestěhovali? Nedávno jsem někde,jenže si nemůžu vzpomenout kde,četla,že maj svý nový prostory
3. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uz se prestehovali od pondelka jsou ve ctvrti Mlade..... Jsem tam na to zvedava :slight_smile:
3. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mis, ja uz absolvovala jeden 30ti minutovy ultrazvuk se vsim vsudy u Razaka, ten si je dela sam, ale v mem pripade i presto, ze nic nenasel a dle nej je vse v poradku, me posila k Cutkovi a taky na zatezovy test na cukrovku a nevim na co vsechno jeste....
3. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se zase hlásím, zatím zvládáme ok, Kačenka pořád spinká, i na kojení ji v noci musím budit. Akorát mi trochu dělá starosti to, že málo krká po papání. Nevíte na to nějakej fígl?
3. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj káto,fígl nevím,ale naše děti nekrkaly ani jedno,když už se jim to občas povedlo,tak to stálo za to :grinning: :grinning: a kačenka je nádherná :wink:

ani u nás taky posílá k čutkovi,i když si utz dělá sám,prostě jsou špičkový oddělení a on nechce nic riskovat
3. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak dneska je sakra blbej den malej mě z přestávkama spinkal za celý den hodinku, ze spaní ho budí pláč a takovou rýmičku co má no šílený, je to hrozný když na mě kouká těma uplakanýma očičkama a já mu nemužu pomoct :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. lis 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninuš to znám,já bych prostě rýmu a kašel u malých dětiček zakázala,vypodlož mu hlavičku,at jí má vejš a občas vyvětrej,na noc mu dej na postýlku namočenou plínku,bude se mu líp dejchat a nezbejvá nic jinýho než odsávat,já zase pro změnu jdu vzbudit mišuli,už spí skoro 2 hodiny,pak nechce spát v noci :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin.doufám,že to nevyznělo jako ,že tě poučuju,napsala jsem,co pomáhá nám
3. lis 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Katus nektere deti proste nekrkaji nebo jen malinko :wink: zkus ji po kojeni polozit na chvilicku na zada a pak teprve si ji dat pres rameno, hodne vysoko, a vyborna je poloha na tygrika, to mi Kacka krkala krasne :wink:
3. lis 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci v pohodě přesně tohle dělám :slight_smile: ale děkuji - naštestí rýmička mu teče z nosánku tak alespon že tak jinak bych se balá aby nezastydla a pak mu nepíchali uši. No jsem zvědavá na dnešní noc ted je malej po koupání dneska výjmečně brzo s Honza mu dáva mlíčko a vypadá že bude brzo spinkat bodet by ne když v noci moc nespal a přes den už vubec néé
3. lis 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek