• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Nin, my ted meli rymicku zase skoro dva tydny, byl to des, presne jak pises.
Ja jim delam to, ze dam do male hrnce vodu, lzici soli, asi minutku necham prejit varem a hned jim to dam pod postylku, a tim, jak se to odparuje, tak se jim mnohem lepe dycha. Muzes to zkusit.
Tak snad budete mit noc lepsi.
3. lis 2009 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
míša začala pšíkat,tak mám obavy,že nás rýma asi taky nemine :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. lis 2009 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky tak jsme zase doma, byli jsme u našich, chtěli jsme jít na poslední kontrolu kyčlí a on tam nebyl. Prý až za 14 dní, mě fakt trefí.

Jinak vítám Kačenky doma.... :slight_smile:
3. lis 2009 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
nin - ještě k tý rýmě, malá když jí má, tak mamka mi zase říkala, abych nedávala moc mlíka - kvůli zahlenění, ale malej je ještě malej, tak s tím asi nic neuděláš. Jinak já dělám taky to co lucka.
kadel - ségry malá je o týden starší a taky nekrká, když už, tak decentně - je to dáma, no.
3. lis 2009 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ryma u malejch je desna. to jsme si taky uzili.

kato,me mala taky nekrkala :wink:
3. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dnes jsem poprve vencila endyho s golfkama (nemela jsem jinou moznost) a slo to lip nez jsem doufala :slight_smile:
3. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky,jak zabavujete prcky?
3. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, vsem marodum preji brzke uzdraveni, Aninam dobre porizeni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hezky si to uzij :dizzy_face:
Ad ryma, my jsme jeste rymu vubec nemely, strikam morskou vodu preventivne jednou denne, zatim nedorazila potvora a na plavani nas otuzujou :wink:
4. lis 2009 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

tak pocasi je dneska teda katastrofa :confounded:
Jsem zvedava, jak budu jezdit.

Mne se jinak kluci zabavi hodne spolu, vyhoda dvojcat :grinning: rano mi vydrzi tak pul hodinky v jedne postylce, pustim jim tam kolotoc a nahazim hracky, to se tam spolu mordujou.
Pak je dam vetsinou na hraci deku, tam se pekne rasí, takze tam porad litam, pac nekdo place :grinning:
Nebo jsou v lehatkach, a tam si zuzlaji hracky, milujou vceliho medvidka, tak jim to poustim na notebooku, a na to teda dokazou koukat, asi jak jim to tam hraje a zpiva. A kdyz uz jsou mrzuti, tak s tatkou chovame, to uz se neda nic vymyslet.
Kazdy mi vzdycky zavidi, ze treba dokazou byt hodinu na hraci dece, ale oni se treba pretahuji o hracku, takze je to tam bavi :slight_smile:
4. lis 2009 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
tak to me julka nechce byt v lehatku, nechce byt na decce :unamused: . jen chovat a delat blbiny, coz s jeji vahou nejde delat dlouho a nebo lezet prisosla na prsu :confounded: . doma nestiham nic. u julky je videt ze by se hybat chtela a vzteka se ze ji to jeste nejde

anny,to se mas ze se ti kluci takhle vyhrajou spolu :dizzy_face:

ani, tak hezke pokoukanicko :dizzy_face:
4. lis 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
sandří a co dát jí do chodítka, já si to pamatuju, tohle je období, kdy už nebaví sedět a ležet, chtějí změnu, ale chodit ještě neumí, u nás vítězlo chodítko.
4. lis 2009 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandri, aspon nejaka vyhoda, kdyz zbyly cas litam venku :grinning: :grinning: :grinning:
Tak treba ma jen nejake chovaci obdobi. U nas moc chovani nejde, pac s nima jsem temer cely den sama, takze kdyz se pak chovaji, tak se to vyslovene uzivaji :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
4. lis 2009 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
tak u nas uz jsme lehatko zrusili,bylo to uz nebezpecny :sweat_smile: taky ho moc nejde zabavit, tak ho mam chvilku v cestovni postylce v obyvaku, chvili v jidelni zidlicce, chvili chovam a tak porad dokola :slight_smile: jinak taky zabira tv :sweat_smile: na chvilku kdyz potrebuju neco udelat

choditko mam u nasich, tam se vyradi, honi psy a kocku
4. lis 2009 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
kláři,přestalo na chvíli pršet,tak snad se konečně dostanu na poštu

míša milovala válení se po dece na zemi a na hrací dece,tu zbožnovala úplně,takže jsme s tím moc problém neměly

klárko:my máme doma překrtkováno,ale miluje ho jak honzík,i když už mín,ale první slovo našich obou dětí bylo krtek :grinning: :grinning: ,takže máme plyšový ještě po něm,tenkrát jsem sehnala v hračkárně neznačkovýho a ještě když se mu máčkne na bříško,tak se směje,omalovánky s krtkem snad máme všechny a vůbec spoustu dalšího,samo i povlečení a knížky naposledy tuhle a děti se o ní perou www.knihy-eshop.cz/Rikame-si-s-krtkem-p739.html a ještě uvažuju ,že si napíšu o ty písmenka,strašně se mi líbí ty s tim krtkem a s nemem,ale napíšu,aby mi poslali celej vzorník www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=425175
4. lis 2009 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
už jsem našla chybu www.knihy-eshop.cz/Rikame-si-s-krtkem-p-739.html ,tak snad ted,tady chviličku svítilo i sluníčko a zase se zatahuje :frowning2:
4. lis 2009 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj tak u nás krásně svítí sluníčko a je teplo,tak jsme toho využili a byli jsme venku :slight_smile:

san já jsem měla s malým to samý, tak jsem pořídila chodítko a dávala jsem ho do něj a byl spokojenej,tak to zkus,přece nebudeš malou pořád chovat, to by bylo špatný, jednak si zvykne a bude chtít pořád a pak jí to neodnaučíš a byla by si chudák

já jdu uvařit nějakou polívku,jinak máme kaši bramb. a sekanou
4. lis 2009 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
luci - díky za tip!
zdeni - u nás je dneska to samé k obědu, haha!!
sandří, chodítko ti můžu půjčit, kdybys měla zájem. A u nás jako u Pěti - taky se honí zvířata!!
4. lis 2009 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky tak dnesni noc byla o trochu lepší než předešla ale rýmu má pěknou tak mu teče z nosánku ale dneska už má zpátky svojí obvyklou náladu včera byl hodně nesvůj.
A co se týče zabavaní lehátko, postýlka to všechno zabírá, a nejlíp je když je na peřině dala jsem do obýváku na zem peřinu a na ní jsem mu dala hračky a jak se vyřádí cestuje po peřině občas i mimo ní :grinning: :grinning: :grinning: ale se zabavením naštestí u nás ,,zatím,,není problém
4. lis 2009 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
prý se chodítka moc nedoporučují pro děti co se neumí postavit???? TO JSEM ČETLA - radši to píšu aby mě tu zase neukamenovaly :confounded:
4. lis 2009 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
jo nin , já to taky slyšela, ale stejně jsem tam malou dávala a myslím, že jsem nebyla jediná. ale dobře, žes to napsala, ať se každý rohodne sám, že jo. :grinning:
4. lis 2009 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
právě proto jsem to napsala a hodila jsem ten odkaz na ten článek :wink:
já si myslím když tam to dítě není půl dne ( bohužel takové matyk jsou ) tak se nic nestane
4. lis 2009 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
taky si mylsím, je to prostě na spestření dne, jak psaly holky, tohle je fakt takový blbý období, my taky střídaly chodítko, židličku, válení se po zemi, procházky venku, furt dokola. Jinak u nás přišla s chodítkem na řadu schovávačka věcí - už si všude dosáhnou, to bylo popadaných kytek!!!
4. lis 2009 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
u nas lehatko muselo pryc, uz jsem ho vyprala a schovala do krabice, jak pise Peta, bylo to uz nebezpecny, Kacka v nem uz nechtela byt, my mame cestovni postylku v obyvaku - tam ma mega hracek a odkladam ji tam kdyz potrebuju varit a tak, jinak je cely den na zemi v obyvaku, mam sice rozlozeny karimatky a na nich deku, ale Kacka mi cestuje po celym obyvaku, zkouma kable, draty, jak najde nejaky drobecek nazemi, uz tam leze, je to strasna sranda, ona uplne zaostri udela hu,a uz tam leze, se dycky bojim aby si neobila hlavu, vytahuje mi veci ze steny a dneska uz zkoumala cudliky na repraku, a taky nasla nabijecku na mobil a uz mela ten konektor v hube a jen bylo slyset mlask mnam atd :grinning: u nas zabira vsechno co dela kraval,piskani atd, hrozne rada ma ted ty spojovaci tvary, snazi se dycky si narvat nejaky do pusiny, a ma rada plastovou misticku ataky mice, plazi se za nima a kdyz varim,dam si ji do zidlicky, dostane varechu a mlati s ni hlava nehlava a taky ma rada kelimky :grinning:
4. lis 2009 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
a kdyz ma nejakyho plysaka, nejradsi na nem zkouma ocasek,vsechno co ma ocasek ma uspech, nejdrive ho pohladi a zkouma prstickama a pak to uplne ozuzla, jak vidi na mych teplakach snurky se muze uplne potento z toho :grinning:
4. lis 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
kvikvi - přesně, jojo, takhle to bylo. Nejlepší hračky byly úplně ty obyč. věci.
4. lis 2009 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
luci - ty písmenka jsou super, taky jsem už o něčem takovým přemýšlela. když budeš mít víc info, dej to sem, prosím,prosím.
4. lis 2009 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
kvikvi:kačenka je tedy číslo,ale my na tom byli podobně,ještě jsme měli na zemi složený ty velký pěnový puzzle,ty taky okusovali,než přišli na to že to jde rozložit a už jsme to nikdy nedali dohromady,takže ted chci nějaký koupit,ale bez těch tvarů vevnitř,měli takový ted v tescu s mapou evropy,tak o nich uvažuju,nabíječku mi jednou míša ožužla tak,že pak vůbec nechtěla nabíjet,ted mi občas natvrdo vypne pc :wink: ,jo a nejlepší hračka byla plastová flaška :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
klarko, to choditko, mozna bych si rada pujcila :slight_smile:

ale dnes je juli hodna,tuk tuk, dokonce me dop nechala i uklidit :dizzy_face:
4. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
sandří, není problém, až pojedu do Strako tak ti ho vezmu, můžeš ho mít pro strýčka příhodu.
4. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek