• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
klarko,to bys byla zlata :slight_smile:

me dnes prekvapila tchyne. chodi mi sem kazdy den odpo vencit endyho kdyz je eda v praci. vcera jsem ji ukazovala julky pokojik a ze jeste bych tam chtela nejaky koberec a obrazky,ale rikala jsem ze casem,ze ted na to neni. dnes prisla,dala mi obalku kde bylo napsano julinecce na koberec od babicky a v ni tisicovka :dizzy_face: . moc me to potesilo, protoze vim ze sama penize moc nema
4. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři tak to je fajn to je hodná tak šup šup pro koberec a pak se pochlubit :slight_smile:
4. lis 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem z Budejovic doma, vsechno je v naprostem poradku, mame potvrzenyho kluka a jsme o tyden starsi. Dostali jsme pochvalu, ze je koblizek fotogenickej - lekarskou zpravu opisi do alba i s fotkami :slight_smile:
4. lis 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandri, tak to je hodne mile prekvapko od tchyne, tak uz budete mit vse hotovo, co? Hod zase nejake fotky :wink:

Ani, tak to je dobre, ze je vse ok.

Jinak my choditka nemame, ale premyslim nad nimi, tak uvidim.
4. lis 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani gratuluju :slight_smile:

Sandři tak to tchýně určo překvapila, je to od ní hezký :dizzy_face:

Venoušek už dneska spí, celý den jsem ho držela aby nespal,tak před chvilkou odpadnul... :grinning:
4. lis 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky
Ani zkoukla sem fotecky, mooc hezky :slight_smile:, koukam ze si cervenej Leviroo vymenila za modrej :wink:
gratuluju k uspesny kontrole

San tchyne hodna :wink:

Ninus ja to taky cetla ze do choditka se davat deti nemaji, ja ho dostala od holek z prace a malyho tam davam jen na chvilku a on je z toho tak nadsenej ze mu ty nozicky jen kmitaji :grinning:

penovy puzzliky jsem zrovna koupila dneska :slight_smile:
4. lis 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj vymenila, staveli jsme se v babycentru, abychom si ho prohlidli a oni ho nemeli ani mit nebudou a kdyz jsem se zeptala na Baby smile FX, tak ten momentalne taky nemeli :grinning: Takze zkusim se domluvit v kocarkach tady na malem namesti, kdyz ho tam mit nebudou, aby ho objednali, zase zaplatime zalohu a tatka to alespon nebude mit daleko pro nej :grinning:
4. lis 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten Leviroo se mi strasne libi, a i ta barvicka :wink:
4. lis 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja se do nej uplne zamilovala...... Hlavne je Nemecke vyroby, tak snad neco vydrzi a nikdo tu s nim hlavne nejezdi :slight_smile:

Holky ja mam zase 37,5, takze si varim caj, najim se a zalezu do pelechu....
4. lis 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
na me taky neco leze, skrabe mi na pruduskach, nejhorsi je ze jako kojici skoro nic nemuzu, jen prirodni medikamenty a to mi prijde ze nepomaha
4. lis 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

kdo koukáte na dům snů, jakou barvu má mít obývák? Šedivou?

já jsem byla minulý týden taky pěkně nachcípaná. Naštěstí je to už pryč.

Dobrou.
4. lis 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak dalši blbá noc je za námi, malému se k té šilené rýmě přidal ještě ošklivej kašel :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. lis 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin:to mě mrzí,já se taky strachovala noci,ale byli jsme v pohodě ba právě naopak,ještě pár takovejch nocí a možná i doženu spánkovej deficit :wink: ,ale jinak obě naše dětičky to maj přesně tak,nejdřív 2-3 dny rýmu, a pak rýma mizí,ale dostanou strašnej kašel,zkus se zeptat v lékárně,jestli už může nějak sirup na tlumení kašle.Míša v honzíkově věku dostala strašnej kašel,až jsme měli strach,že snad černej :frowning2: ,nic nezabíralo a nakonec nám pomoh spiropent,ale to už je fakt dryák na předpis,ale ted pokaždý když dostanou tenhle typ kašle,stačí jim ho dát 2x a je po něm.Jo a zjistila jsem,že je alergická na mukosolvan a jemu podobné typy sirupů,takže ještě používáme jitrocelovej sirup,myslím,že ten už by honzík určitě moh :wink:

Ted mi potvůrka malá snědla z housky všechnu kuřecí šunku a housku zahazuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. lis 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám mucosolvan pro děti a pak ješte stoptusin od minule co měl taky trochu kašel ale teda né takovej, naštestí jsme bez horeček a do nosíku - mořskou vodu a té rými kolik odsaju to není ani možný, je mi ho tak líto šmudlíčka malého.
Jitrocelovej sirup tu mám zkusím přečíst co a jak a pak tu mám Panadol a Nurofen sirup, a panadol a paralen čípky

Pokud to zítra nebude lepší pojedeme k Dr
5. lis 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin panadol nebo nurofen já občas dávám večer,aby usnuli,tedy pokud mají rýmu nebo kašel a jsou bez teplot,přes den ne,ale třeba má někdo jinou zkušenost,jinak tě naprosto chápu já taky vždycky trpím :cry: :cry: :cry: ,jinak určitě jděte na chvilku ven,když je tam tak krásně,on mu ten vzduch taky prospěje
5. lis 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, pěkné ránko,
nin - já dávala malý taky stoptusin, ale ten je spíš na dráždivý kašel na zklidnění a používme ho všichni a jsme s ním spokojení.
počásko vypadá dobře, co??
5. lis 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin pokud je to dráždivej kašel,tak jsou ještě dobrý kapky ditustat,ale nevím,zda nejsou na předpis

jj klári,je krásně,vyrazíme na náves koupit nějaký drobnosti,co ná chybí v ledničce a pozdravit kámošku do cukrárny,byli na dovce v dominikánský republice,tak se pozeptat,jakpak se asi měli :grinning: :grinning:
5. lis 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé taky bych si nějakou dovču dala :sweat_smile:
jinak já teda už druhou noc oblepila Emmče plínu lepenkou a dobrý , nesundá to, hurááááááá :grinning:
5. lis 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ješě všehny nahlaste, co budete vařit o víkendu, honem :wink:
5. lis 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy klári,plínu lepenkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,to je zvíře :grinning: :grinning: :grinning: ,já se musela vrátit k overalům na noc,protože spí zásaně odkrytá,a když jí dám pýžo,tak jí táhne na záda,naštěstí tady 2 velký mám,takžeje střídám,jinak pyžámka,co jsem tady měla po honzíkovi,tak je jí většina malá,bud z nich vyrostla,protože jsou to 74 nebo sice 80 či 86,ta kse nějak posrážely :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my budeme mít to co vy včera,drůbeží sekanou/tu naše děti milujou/ a brambory :wink:
5. lis 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo má dráždivej kašel a zase jsem osála kvantum rýmičky volala jsem Dr ona tam není :angry: :angry:

Malej mě nechce ani mlíčko od 1 hod ranní jsem do něj dostala maximalně celkem 300 ml, ted se mi povedlo mu dát malou přesnídávku tak tu papal a čajík taky pije ale mlíko ne :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Já jsem naprosto hotová to co jsem naspala za ty noci by se dalo spočítat na prstech :frowning2:
5. lis 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři já vubec netuším co budu vařit ale mamé mrazák plnej vepřového tak asi něco z něj ale co netuším :slight_smile:, dneska mě to absolutně nemyslí
5. lis 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári IP :wink:
5. lis 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin:že ti nechce pít mlíko,z toho si nic nedělej,ono ho to opravdu může víc zahlenovat a dráždit,míša to má stejně,pokud ti pije čaj,taj je to v pohodě :wink:
5. lis 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja uz taky suprove odkaslavam, ze mam i hleny pokazdy venku. Tohle je sileny.... a to pocasi tomu napomaha, kdyby ted alespon mrzlo, aby se to svinstvo pekne zamorilo....
5. lis 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin, tak snad to bude uz brzo dobry :frowning2:
ja ti moc neporadim, protoze to u julky neznam. mela jen 1x rymu,ale zadna hruza a pak reakci na ockovani.
a mlicko bych mu nenutila pokud nechce. opravdu zahlenuje a pak, tobe kdyz neni dobre, tak taky nemas chut k jidlu :wink:

tak jsme vcera s mamkou jeste prestaveli julky koutek a za chvili se asi pujdem podivat na ten koberec :slight_smile:. az to bude vsechno, tak nafotim :wink:. jeste chci nejaky bordury. krtecka nebo neco podobnyho. nemate tip?:slight_smile:. ale chci z obchodu,abych to videla nez to koupim :slight_smile:

julka mi posledni dny nechce vubec jist :unamused: . jen me vidi jak se blizim s miskou a lzici,zacne rvat a kdyz sundam bryndak, tak se smeje. dostanu do ni max 4-5 lzic. a to je to domaci polivka a dobra. ovocnou do ni nedostanu vubec. zkousela jsem tvaroh, to max. par lzic. a pritom mi driv tak krasne jedla :frowning2:
5. lis 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé ted koukám,že jsi se patala na víkend,tak my budeme určitě mít kuřecí roládu a něco dalšího z kuřátka,taky jdu koupit nějaký uzený,tady v masně přímo z komína :wink: a snad ještě na něco natrefím,možná bych si dala mexickej gulášek,přijede babi s dědou,takže taky musím vymyslet jídelníček a děda mi navaří :grinning: :grinning: :grinning:

ani nezávidím,tohle jsem měla při honzíkovi a vypila jsem hektolitry lipovýho čaje s medem
5. lis 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani,koukam ze jsem zapomnela pogartulovat k uspesne kontrole :slight_smile:

o vikendu varit asi nebudu, eda je v praci, v noci kdyz prijede uz neji. a ja si skocim na jidlo k mamce :slight_smile:

ja v tehu mela teploty 39 a byla jsem teda na umreni. ve 20. tt. ale miminku by to pry ublizit nemelo. ptala jsem se tenkrat na to :slight_smile:
5. lis 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
i kdyz ja jsem na umreni i jen pri zvysene teplote :sweat_smile:. ve 12.-ti letech jsem mela podezreni na meningokoka, lezela na jipce s teplotou 41,4 a od te doby spatne teploty snasim :frowning2:. asi jsem se tenkrat prehrala moc
5. lis 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko, s tema plinkama dobry :grinning:
5. lis 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek