• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
ani, v pohode :wink:

kato, tak budu moc drzet palecky, dej pak vedet jak jsi dopadla :wink:

No, me ted odesli navstevy, byla i jedna necekana, objevil se tata s moji nevlastni segrou. tak jsem z nich byla paf :grinning:. Maj se hrozne radi s manzou, takze kdyz to spoctu tak jsem tatu pomalu nevidela za cely zivot dohromady tolikrat jako ted co mam Edika :sweat_smile:. No, jel si vyzvednout akorat zenu ktera dnes byla na mimiinterupci, tak docela ironie osudu. Ptal se jestli uz nechci do porodnice, ze dceru by vezl rodit a zenu si vyzvedaval po mini :sweat_smile:
Nicmene jsem nestihla ani doutrit prach, tak to musim dodelat a na vytirani kaslu. necham to na zitra. Dneska uz bych stejne porodit nestihla :grinning:
3. bře 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
káťo tak zítra držíme palečky :wink:
sandruš tak to je teda něco,táta mohl být dědou a tátou ve stejným roce,to se jen tak nemůže nikomu stát... :sweat_smile:
na uklízení máš času dost,nech to na zítra a ted už jenom odpočívej :wink: :dizzy_face:
3. bře 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kato, pokud mozno bacha na nej! On je hodne zradnej! Me rikal, jak vsechno bylo v poradku a ze vlastne se nic nestalo.....Vyzadej si dokumentaci, na to mas pravo!!! Tam se dovis nejvice!
3. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ono je to tam komplikovanejsi, mohl byt tatou a zaroven dedou v jednom mesici kdyby jeho zena nesla na potrat uz v lete a to z toho duvodu ze dite nebylo tatovo :sweat_smile:
ale bozi mlyny melou :slight_smile:. proto verim ze na kazdeho dojde :slight_smile:
jj, uklizet budu az zitra, uz se mi do niceho nechce :grinning:
3. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandří prosím tě kde přesně má Braunová ordinaci???? Jdu k ní v pondělí na kontrolu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus sandra mi to tady vysvětlovala na předních stránkách,celou cestu atd. ... tak tam koukni :wink:
3. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nin,

MUDr. Klara Braunova
Bozeny Nemcove 570
tel.:733/676 020
tel.:383 387 133
e-mail:braunova@gynekolog.cz

Ordinacni hodiny:
PO 7:00-15:00
UT 8:00-17:00
ST 12:00-18:00
CT 7:00-14:00
PA 7:00-14:00

budou chodit sve pacienty i operovat

a je to jako bys jela Husovo ul. pres park (od nemocnice) smerem k penny, tak dojedes k mistu kde je odbocka ke kulturaku (doleva),ale ty se das na te krizovatce doprava a pak je to asi 2. barak po tve prave strane.
Tak snad to chapes :sweat_smile:
3. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uz jsem to nasla a prekopirovala :wink:
3. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a neni to 2. barak, ale treti :slight_smile:. minule jsem to jen odhadovala :grinning:
3. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sanří moc děkuji jsi zlatíčko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdyz muzu, tak rada pomuzu :slight_smile:
Copak delas, Nin?
3. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dobrou noc, jdu chrnět.
3. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrou noc Evco
3. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandří koukala jsem na ordinačku, a jinak posedávám a polehávám a hlavně se strašně nudím :frowning2:
3. bře 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja se taky nudim, ale ted uz jdu naproti manzovi. Sakris, to nemuzes prijit driv :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
tak zitra :slight_smile:
Dobrou a pa pa
3. bře 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:
tak jak se máte při středě?
sandruš do pátku už jenom 2 dny,tak jsem zvědavá co s tebou Braunová provede...
u nás je děsná mlha,navíc se nám rozbila doma voda,takže neteče :frowning2: to je neštěstí,co budeme celý den dělat,
chtěli jsme jet do města, jenomže kvůli tý vodě nemůžeme a navíc nám mají dovézt materiál na stavbu takže musíme být do :angry: pojedeme zítra
Venďa dneska vymýšlí samý kraviny, vyprala jsem si navečer prádlo a dala do koše před pračku a ten můj raubíř, než jsem nakrmila slepice a králíky tak to prádlo vyházel na podlahu,vzal si koš a donesl si ho do obýváku před telku,sedl do něj a koukal na snídani... :slight_smile:
4. bře 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni, tak to je pěknej raubíř, hlavně že se zabaví viď ? :grinning: Moje neteře (teď jim budou dva roky) taky rády košíky. Ony v nich maj hračky, ty vždy vyhází a pak si do košů samy zalezou.. Je s nima sranda, předvádí se jedna před druhou, jsou to pěkný rošťandy!
4. bře 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzko a to když si nemůže hrát v koši na prádlo,tak si vysune poslední šuplík v kuchyni, vyhází pokličky a zaleze si tam a hraje :grinning:
teď si tady přebírá dvd který si pustí a už přišel s dádou tak mu jí jdu pustit :sunglasses: :dizzy_face:
4. bře 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děti jsou stejně super rozptýlení viď? Už se těšim na naše. Ty bráchy berušky jsou od nás moooc daleko (v Plzni, což je od nás zhruba hodinu cesty), tak je vidíme málo. Hrozně se mi ale líbí, jak je z nich unešenej i ten můj - obzvlášť teď, občas je normálně i okřikne, už se v něm probouzí ty výchovný sklony :grinning:
Tak jo, musím jít, jedu vyřizovat úřady kvůli stavění, tak doufám, že něco vyřídim a hlavně dobře pochodim.. Zatím papa
4. bře 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už bych si život bez našeho broučka neuměla představit a jsem ráda že jsme se dočkali :dizzy_face:
tak dobře vyřiď, pa pa
4. bře 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevite co Sandra? dneska neni na icq, a na mobil zatim nepise, ze by??? :confused:
4. bře 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpátky..
Neni Sandra s manželem? Chodí sem až když je v práci.
4. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatim nic, tak uvidime :wink:
4. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co jinak? Sehnalas monitor jak jsi chtěla? Já si dnes koupila koj. podprsenku - představ si, že je maj i čongové, což sem netušila, takže když sem si ji koupila u nich za 69,- místo jinde za 600,- tak si udělám radost ještě novýma botičkama, pokud mi nějaký padnou do oka, zatím nic..
4. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandra tady už psala že je dopoledne s manžou a až odpol tady,taky včera nestačila uklidit nebo co tak to určo dohání teď :slight_smile:
zuzko kouká že jsi pořídila dobře :dizzy_face:
4. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato, ty se tu nekolik dnu neukazes a uz strasis ze rodim :grinning:

Jj, manza ma odpoledni, tak jsme dopoledne uzivali dokud jsme jen dva (se psem tri :grinning:). Vcerejsi uklid mi byl prd platnej a skorice taky, tak dneska piju 100% ananasovy dzusik co mi broucek koupil, milovani uz mame taky za sebou a jeste vytru a vrhnu se na okna :grinning:. je mi dneska fajn, tak by se mi to libilo :slight_smile:

Zuzko, ty podprsenky si koupila ve Strakonicich? Kde prosimte? To by bylo fajn, taky bych si koupila. Ale az po porodu, manza mi ted zakazal kamkoliv jit kdyby nahodou :grinning:

Zdeni, aspon o nem vis :slight_smile:
4. bře 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Zdeni, jen ty nákupy. Byla sem si totiž teprve vyzvednout projekt a pak sem chtěla k elektrikářům a do telecomu a oni mi je v Písku zrušili a jsou jen v ČB. Tam jedem s manžou přístí týden na výlet, tak to spojíme. Tak sem chtěla aspoň na MÚ - odbor život. prostředí a to mi taky nevyšlo, protože mi teta zapomněla k projektu přidat papír, který mi oni vyplní.. Takže sem nevyřídila vůbec nic. Jen tu podprdu :sweat_smile: z té mám radost. A taky sem si pro radost koupila krásnej červenej petrklíč :grinning:
4. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandro já ji koupila v Písku v Luně. měli poslední mojí velikost.Moc už jich neměli. Nabízela mi 75D, to mi povězte, kdo má v těhotenství 75? Já teda fakt ne, z 80 hop na 85, o košíčkách se radši nezmiňuju :pensive:
4. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aspoň že jsi nakoupila ty podprsenky :wink:
sandruš a nezkoušela jsi pít ten maliník,napomáhá otevírání :dizzy_face:
Venoušek se zrovna pustil do přebírání kolíků a co se mu nelíbí, hází do vany :grinning: byli jsme venku od 11.30 a přišli jsme před chvilku s tím že půjde rošťák spát,ale ono prd je ještě živější než jsme šli ven :sweat_smile:
za chvilku pojedeme zase za babičkou do nemocnice takže odpoledne zabitý... :unamused:
s těma elektrikáře je to pravda to je všechno v čb, taky jsme to řešili :angry:
já se chci jet podívat do čb až bude hobby,uděláme si zase s Venďou celodenní výlet a bude nám dobře :dizzy_face: , taťka totiž nesnáší nakupování :angry:
4. bře 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja skocila ze 75 na 80. ani kosicky nebudou takova hruza, ale ja vzdycky prsa spis nemela nez mela :grinning:
ty jo, tak do pisku kvuli tomu uz nepojedu, snad se sezene i tady a kdyz ne, tak se na ni vyprdnu jak jsem mela v planu :slight_smile:
4. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek