• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ahojky :slight_smile:

u nás je tak nádherně,krásně svítí sluníčko :dizzy_face:

já jsem nešťastná,normální počítač je v háji, a já v notebooku nemám hesla na icq, facebook atd. a nejde se mi tam přihlásit a to jsem si icq nedávno měnila,jsem to ale bl..c :angry:

san malej má taky období kdy nejí skoro nic a z toho by nás potom sežral... :grinning: u dětiček je to normální,doktorka říkala že nejvíc jí když rostou, pamatuju si že jsem jednou jela po 2 dnech k doktorce že do venouška nedostanu žádný mlíko,jenom čaj,přesnídávku a sem tam piškot a ona se smála a povídá že nemůže jíst pořád a když bude mít na to chuť a hlad že si řekne sám... teď třeba do něj nedostanu vůbec jogurty ani tvaroh, termix nic, takže až bude chtít sám si to vezme, jsem ráda když teď sní v poledne pár lžiček polívky a 2 lžičky druhýho jinak nemám šanci do něj něco dostat
5. lis 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klári poslala jsem ti na mailovou adresu odkaz na ty písmenka,ještě jsem to neprojela všechno,ale asi nebudu vědět,který vybrat,líbí se mi všechny :grinning: :sweat_smile: :confused:
5. lis 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
klárko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

v sobotu nevařím jedu k našim,jinak bych tu byla opět sama :angry: a v neděli musím vařit něco dobrýho,bába slaví narozeniny a přijdou všichni
5. lis 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni, to je blby s tema heslama :unamused:

tak ja se snazim julku nenutit, nechci v ni vyvolat odpor k jidlu. tak doufam ze ji moje mliko staci :sweat_smile:
5. lis 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
san neboj když bude mít hlad přihlásí se :wink:
5. lis 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hesla si většinou píšu na papírn a schovám,ale tentokrát sem zapomněla,moje chyba :unamused:
5. lis 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem byla kouknout na koberce a teda nic moc :unamused: . julca mi to ted dospava na balkone :slight_smile:

holky,myslite ze je blby kdybych vystrihla obrazky z letaku co bych si pro juli predstavovala a dala rodine vybrat co by ji koupili? co bych si predstavovala? eda si mysli ze je to blby. ale ja zas nechci aby ji koupili kraviny...
5. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
san.to vůbec není blbý,taky to většinou ukážu,nebo dostávám peníze,já si to koupím a pak jim to dám a oni to zabalí :wink:
5. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
san není to blbý, my už druhý rok píšeme ježíškovi a dáme to každé babičce ať si vybere co chce,tak mám jistotu že nekoupí kravinu a oblečení už znají pouze Next a Cherokee a vel. teď už 110 :grinning: je to tak lepší, jako my dospělí si řekneme co by jsme chtěli :slight_smile:
5. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

nin: tak ať se Honzík brzy uzdraví, teď to fakt nějak řádí.
5. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin - to je mi tě líto, takový starosti, a jak psala Lucka mě taky malá mlíko nepije když má rýmu, čajík pije, tak je to dobrý. Vem to i podle sebe, taky nemáš na nic chuť když jsi nemocná, neboj, bude dobře.
sadnří - malá má taky období, kdy vyloženě sežere na co přijde a pak zase poleví, tak bych se toho nebála. a jinak na vánočních dárcích se taky domlouváme, takže se neboj, že by to bylo blbý, jak píšeš, než nějakou kravinu...........
zdeni - tak ty budeš vyvažovat babičce???????????? :grinning: tak se koukej předvést.
luci - díky, díky za vše............. :sunglasses: :wink:
a pro všechny - bojíte se tý prasečí chřipky??
5. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
klari: já se docela bojím no.... :unamused:
5. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já taky nevím, co si mám myslet, někdo jo, někdo ne......................... ale asi se zatím budem vyhábat větší společnosti apod, pro sichr. chtěli jsme jet na vánoční nápupy na ty Hatě, ale pojedem až v prosinci, jakub teď stejně nemá čas.
5. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári já se nějak nebojím,držíme se v čechách,takže z ciziny si jí nepřivlečem a kdyby náhodou budu doufat,že bude mít ten normální lehčí průběh,klári koukala jsi na ty písmenka? Já do toho jdu určitě,ještě to zítra zkonzultuju s mamčou,ale míše nechám bud hello cksxxxxxxxxxxxxxxxx\ V
5. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Sandri, my jsme si taky rekli co chceme pro kluky k Vanocum. Je to mnohem lepsi.

Praseci chripky se teda opravdu nebojim :slight_smile:
Nesmi se tomu clovek poddavat.

Nin, tak at se Honzik hlavne rychle uzdravi, to je fakt des. Vzdycky rikam, at to hodi kluci na me, ze to vemu za ne. My to prezijem, ale co takovyhle mimina.

Evi, co Davca, jak roste?
To ses mohla ozvat, kdyz si byla u vasich, mohly jsme jit ven :wink: :slight_smile:
5. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, koukala, taky se mi líbí, ještě to chci ale ukázat jakubovi a něco snad taky vymyslíme, díky moc.
5. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, ozvu se příště, pojedu do Blatné zase příští týden. Jedeme na kyčle,tak se můžeme domluvit. Já se teď loučila se sestřenicema (holky Křivanců) odjely mi na Nový Zéland, tak jsme se chtěly ještě užít.
5. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz??? My jsme jeste s Petou minuly tyden videly, tak to jsem rada. Tak at se jim tam dari :slight_smile:
Noo, tak to se urcite ozvi, aspon zase uvidim Davcu :wink:
5. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se ozvu nebo se můžeme domluvit rovnou tady ne?
5. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
praseci chripka. no, te se nebojim. spis mi dela starosti ta jak se ted objevila na ukrajine :confused:
5. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prasečí chř. se nebojim, malej je zatím docela odolnej, já i táta už jsme letos marodili a malej nic

klárko já bábě vařím každý den ale tak budu muset uvařit něco slavnostnějšího
5. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,koupila jsem si čistící čaj,nevíte,kdy je nejlepší ho pít,jestli večer,ráno nebo přes den?
5. lis 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mis, to by tam melo byt napsany v navodu ne?
5. lis 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak z praseci chripky mam docela vitr, na ty ukrajine to je desny a na slovensku udajne na to umrelo rocni dite

Evi me to rikala mamka ze holky uz jely, vi to od Martiny starsi, pry je z toho chudak vyrizena, kdyby jeste 1 ale obe a na Vanoce, neni se co divit a na jak dlouho tam jely?
5. lis 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukam, ze to praseci chripkou zije..... Zkopcim vam sem nazor nekoho, kdo zuje v UK a tam si tim prosli.... Myslim si, ze je to dobra medialni kampan....

hajduska • 23tt • Dnes v 11:56
Která pravidla porušuje: | Zruš
holky s tou praseci chripkou je to jen nafoukla bublina, tady ta chripka radila hodne v prvni polovine roku. Je to hlavne dobry business na prodej tamiflu. Hlavne je pravda ze ta vakcina neni poradne proverena jak pise zabka a ze lide kteri se nechaji ockovat jsou jako pokusni kralici.

My meli praseci chripku v praci v cervenci (ja otehotnela v kvetnu), zacalo se to tady rychle rozmahat, celkem ji melo 11 kolegu a znich nikdo neumrel, samozrejme to od nich chytli jejich rodinni prislusnici a ti to roznesli dal...a o nikom nevim ze by umrel. Ja kdyz jsem zjistila ze je chripka u nas v praci tak jsem si vzala dovcu a vratila se az kdyz byli vsichni zdravi Jo a ja s kolegyni byla v jedne kancelari 2 dny a ona uz tu chripku mela a ja ji nedostala.

Hlavne pokavad mate dobrou imunitu a netrpite astma... tak by melo byt vsechno v poradku, umiraji na tu chripku lide s oslabenou imunitou. Jak rikam, je to jen hodne nafouknute, kolik lidi umre denne na obycejnou chripku a nikdo o tom nemluvi.

Jedinne jak se chranit pred chripkou je jist vytaminy a koupit si antibakterialni gel na ruce a vyhybat se hromadnym prostredkum jak jen to jde
5. lis 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem takovej plasan hned mi napadaji nejhorsi scenare a moje mamka mi zblbne jeste vic, coz o sebe strach nemam ale o Adama strasnej, ale to je asi normalni ze jo :sweat_smile:
5. lis 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul, to vis, ze je to normalni. Ja si jen myslim, ze spousta chemie muze nekdy zabijet. Ja mam zakladni ockovani (ani chripku navic, ani na klistovku, proste nic) a prezivam :slight_smile: a myslim si, ze ta moje chripka posili imunitu i tomu memu koblizkovi :slight_smile:
5. lis 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: holky jely na rok :frowning2: :cry:
5. lis 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurááááááááááááááááááááááá já jsem našla heslo na icq :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já mám takovou radost
5. lis 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek