• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Miki: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
5. lis 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, prominte ze vam sem lezu ale potrebovala bych se na neco zeptat. nino prosimte cetla jsem tady ze si byla s honzikem na kyle v budejcich mi jsme taky ze strakonic a nastupujeme v utery do c.b. na operaci byla by si prosimte tak hodna a napsala mi jak to tam probiha co pred operaci delaji kdy ji naposled co po operaci jak je to na pokojich mam kluka v posteli v noci tak abych vubec tam snim mohla bejt pokolika jsou pokoje ćo vsechno si mam vzit sebou pro kluka nebo co davaj jsem stoho hotova mam hrozny strach jak to probehne nezlob se ze takhle otravuju predem dekuju :wink:
5. lis 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a už mám i heslo na facebook :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses: tak už mám všechno,jsem byla jako na trní celý den když jsem se tam nedostala...
5. lis 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,super :slight_smile:
5. lis 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni :grinning: to znam, kdyz mi nejde se prihlasit, jsem cela nesva :grinning: :grinning: :grinning:
Jsme holt holky zavislacky :grinning:
5. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosim vas, mate nektera zkusenost s plenkama Happy?
5. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja davala novorozeneckou velikost a byli to jedny z nejlepsich co jsme meli. ale s vetsi velikosti zkusenosti nemam :unamused:
ja dnes koupila babylove maxiplus (9-20 kg) :sweat_smile: :grinning:
5. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
happy jsem používala jednu dobu a bylo super, babylove jsem koupila teď,myslela jsem si že když máme plenku jenom na noc že nám to stačí,ale venouška musím v noci přebalovat,protože jinak se pročůrá, takže musím vydržet než dodělám balík a pak se vrátím k Huggies premium, pro nás naprosto nejlepší
5. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří - já je používám od začátku a jsem spokojená, přijdou mi pevnější, ale každýmu může vyhovovat něco jinýho.
5. lis 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja huggies milovala,dokud jsme nepresli k vetsi velikosti. ted uz juli nesedi. dlouho jsme pamperskovali,ale ted nemeli zadne v akci, tak jsem pres kupon koupili babylovky v krasne krabici :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
babylovky uz jsme parkrat meli a nemuzu si teda stezovat :slight_smile:
5. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

Zdeni, ja mam taky dost rada huggiesky premium, a myslis, ze ty plenky happy by sly k nim prirovnat? Ja se jen bojim, aby to nebyly nejaky igelitovky :grinning:
Mame moznost je koupit za dobry peniz, tak aby nam pak vyhovovaly :slight_smile:

A babylovky jsme jeste nemeli, to ani nevim, ze taky delaji.
Za to ubrousky babylove jsou nejlepsi ze vsech :dizzy_face:
6. lis 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:

anny, ja bych se jich nebala. nevim jake jsou ty vetsi velikosti,ale my kdyz jsme je meli, tak byli fakt super. kdyby nebyli tak drahy, tak je mozna kupujem dal.

ubrousky babylove taky pouzivame,jsou super. a plenky si myslim ze taky fajn :slight_smile:
6. lis 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No prave, ty happy jsou strasne drahy, tak je zkusim a uvidim :slight_smile:

A babylove plenky stoji kolik?
6. lis 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zalezi na mnozstvi. co jsou normalni baliky, asi cca 50 ks, tak 200 kc. ja kupovala megapack (v maxiplus je jen 76 ks,v mensich velijkostech je vic), tak to stoji 350 kc, ja mela kupon , tak jsem platila 300.
6. lis 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny:já tě nechcci odrazovat,ale nám větší velikosti od happy vůbec neseděly,ty malý byly suprový,dokonce je kupujeme i do nemocnice na nedonošenecký,ale větší velijosti od 3 mi pokaždý pročurali a vůbec neseděly,igelitovky to nebejvaly.Ale to píšu jen moji zkušenost,nám ted ze všeho nejvíc vyhovujou tesco baby essential,jsou v zeleným obale a ted je měli v akci za 200 kč,my kupujeme 4+ a je jich 50 ks v balení
6. lis 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je,lucy, to mame stejnou velikost :grinning:

tescovacky jsou prej dobry, taky bych kupovala kdybysme tu meli tesco :grinning:. jen pro pleny se mi to nevyplati jezdit :grinning:
6. lis 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
san :wink: a chápu,my je taky kupujeme,když jedeme k našim a děláme velkej nákup :slight_smile:

tak jsem pustila míše krtečka,aby mě nechala aspon nasnídat,do toho peču kuřecí roládu,pak musíme dojít koupit řízky,odpoledne přijedou naši,tak jsou zvyklý,že dostanou řízek od Rychtáře :slight_smile:
6. lis 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, Sandri, tak to je super cena za to velke baleni :slight_smile:
A to bylo v tech slevovych poukazkách?

Jinak tesco plenky jsme taky jeden balik meli, a nebyly spatny.

Luci, tak to mas nabite :slight_smile:
6. lis 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anny, jo jo, postou mi prisli poukazky od 7. mesicu do dm a tam byli. i hodne na pampers, ale ty jsou drahy i s kuponem,ty fakt kupovat jen v akci. ve velikosti midi je tam 100 ks v baliku, to si myslim ze je uplne super a jeste je to v krasne krabici :wink:. necham ji julce na nejake veci. fakt hezka :grinning:
6. lis 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme plenky Happy 4+, sedí, ale ta můre si prostě sundavá, tak jsem si naivně myslela, že už to přišlo, že jí to docvaklo a budeme chodit na nočník a nic, jen mě chce prostě nazlobit.
Luci - u nás taky jede krtek a já taky vařím :grinning: Jakub se vrací ze služebky, tak aby neřekl...............
6. lis 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jsem tu jen na skok pak písnu až malej usne byli jsme u DR a máme nálůez na pruduškách, je tam trochu dušnost prý se to muže zlepšit ale i z horšit, kdyby se mi něco nezdálo okamžitě do nemocnice :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. lis 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ADRICC: napsala jsem ti IP
6. lis 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,chudacek :frowning2:. snad to bude brzo dobry
6. lis 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin,neboj to bude dobrý,dala vám na to něco?Kdyby náhodou se Ti začal zničeho nic jakoby dusit,tak ho dej k otevřenýmu oknu,nadechne se a bude to lepší,může z toho totiž být i laryngitýda,míša to jednou měla,já zrovna nebyla doma,začala se dusit,tak ji franta popad a vystrčil ven na balkon a hned se srovnala.Přeju,at je vám jen a jen líp :wink:
6. lis 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ADRICC: vše máš popsané v IP kdyby cokoliv písni :wink:

Luci nestraš jo jo dostali jsme - Ambrobene, Ventolin - oboje jsou kapky a čípky Rectodelt 100 a kdykoliv prý i použít co mám doma paralen čípky, nebo ty sirupy a na rýmičku tu mořskou vodu a kapičky.
Hodně ho máme chovat a aby byl ve zvýšený poloze, naštestí v pokojíčku jako v jediné místnosti v bytě máme chladnějc
Holky zase písnu, jdu k malému
6. lis 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, podloz mu madraci v postylce at ma hlavicku vis a lepe se mu bude dychat. Ambrobene jsem brala ted dva dny ja, dneska mi to dr. vysadil, ze uz na pruduskach nic neslysi, ze mi ty dva dny musi stacit. Jenze se mi zase spustila ryma a od rana mam posmrkanou druhou plenku,.......... ty virozy a vubec nemoci by meli zakazat!! Nebo vymyslet neco jako injekci a do 5ti min po nemoci....bylo by to fajn
6. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jeste jsem chtela, na prudusky je lepe teplejsi mistnost, ale za to vlhko. Takze jak tu psali holky, pod postylku horkou vodu do hrnce a jeste lepe na topeni menit mokre hadry...
6. lis 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem se nasrala. nasim aktivnim duchodkynim vadi kocar v susarne,tak budou menit zamek v kocarkarne a musim ho davat tam. je to ve sklepe kde je jed na krysy. az prijde mamka a bude hlidat juli, tak jdu za spravcem, ze teda ano,ale zadam odstraneni veskereho jedu. omlouvam se,ale pro me to jsou s odpustenim kravy co nemaj co na praci :rolling_eyes:
6. lis 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdybych mela penize,tak snad radsi koupim novej kocar. me to tak stve ze jsem si neohlidala jestli se vejde do vytahu :frowning2:
6. lis 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek