Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
aninam
6. lis 2009
Pane boze!!! Nastesti tohle nemusim resit, ja zajizdim s kocarem do bytu. Me spis stve, ze ten muj nemaji nikde na kamennem obchode.....(kocar)
sayastautor
6. lis 2009
vis co,ale v te susarne stejne nikdo pradlo nesusi. nechapu proc jim to tak vadi 😞. a to jsem tu nikomu nic neudelala. asi jim lezi v zaludku jen to ze jsme mlady 😞

a v CB taky neni?
sayastautor
6. lis 2009
kdyby me to tenkrat napadlo,tak koupim jinej kocar,mela bych ho u bytu na chodbe a byl by klid
aninam
6. lis 2009
Say, ani v Budejkach ne, budeme ho objednavat na netu, dodaci doba jsou 3 dny, takze snad to stihnou a kdyz ne, holt to nejak prezijem.....

To vis duchodci..... Co kdyby tam nahodou potrebovali....
mispuli
6. lis 2009
san:to jsou kvočny,u nás je to to samý,dole bydlí důchodkyně a starší manželskej pár a děsně jim vadí,že musí chodit kolem našich kočárů,tak jsme si golfky nastěhovali na patro vedle dveří,ale až napadne sníh,tak si tam vrátím velkej kočár,protože my máme kočárkárnu v suterénu a je k tomu strašně prudkej sjezd,takže tam ho dávat nebudu,at si třeba prd...políbí.No lituju tě,některý lidi už neví,jak by prudili 😞 😞 😞 ,asi nikdy neměli děti
anny84
6. lis 2009
Ty jo, San, to by me taky hooodne vytocilo, fakt, ze se ty duchodci nestaraji o sebe a sve hole 😃
Ja kdyz prijedu k nasim, tak taky nechavam kocar v susarne, a nikomu to nevadi. V kocarkarne bych se jako bala.

Ani, my jsme nas kocar taky nikde nevideli nazivo, proste jsme objednali a bylo to. A jsme strasne spokojeni.

Jo, Sadrus, jak si psala o tech plenkach babylove, tak ja ty slevy dostala uz taky, ale nevsimla jsem si toho. Ale teda i tak bez akce za 350Kc jsou dost levne, koukala jsem, ze tam je 84ks. Tak ty rozhodne koupim. Mam na to 4 slevove kuponky x-)

Nin, to je neco s tim vasim Honzikem. Ale to bude urcite dobry, udelej tu solnou lazen.
mikesova25
6. lis 2009
nin je mi líto Honzíčka,ať je drobeček brzy v pořádku, myslíme na vás...

anny mě když byl venoušek větší tak happy nevyhovaly,ale můžeš je zkusit a igelitový určo nejsou 🙂

jo jestli chcete já mám doma spoustu těch slevových kuponku, tak vám je můžu poslat kdo bude chtít, já je teď už nevyužiju...
aninam
6. lis 2009
No Anny, ja pocitam, ze do nej proste pujdu. Uz kvuli tomu, ze to neni Polska vyroba ale Nemecka a navic ho tu nikdo nema (nikoho jsem nepotkala), takze je to stale zhavej favorit 🙂
anny84
6. lis 2009
To jo, Ani, je krasnej a taky bych byla spokojena s tim, ze ho nikdo nema 😉

Zdeni, co mas na slevovych kuponkach?
Nemas nahodou ubrousky babylove? Nebo teda tyhle plenky? 🙂
ninus81
6. lis 2009
Ahojky holky tak brouček už spinká, vypadá že mu je líp - už mě vypil i 100ml mlíčka a směje se a reaguje na všechny kravinky co spolu vždycky děláme to včera nebylo ani nemá tak skelný očička jako včera no snad to brzo přejde vždycky ho chovám a on si o mě opře hlavičku a já slyším jak to v něm chrčí...........ach jo.............. 😞 😞
Snad už bude lépe.

Jinak co se týče plen já jsem spokojena jako většina z Huggies a Pampers od začátku října jsem ale plenky nekupovala 😃 😃 😃 jak jsem měla narozeniny tak jsme dostali takovejch balíku plen že máme ješte tak do půlky listopadu 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ale slyšela jsem hodně chválu na jedn z těch TESCO plenek tak je zkusím až tam pojedu.

Já bych bralal taky slevové kuponky 😃
ninus81
6. lis 2009
ANI: dodatečně bych tě chtěla pogratulovat k výsledkům z ČB 😉 jsem to ale ostuda všichni tě gratulovali a já uplně zapoměla |-| |-|

Jo jinak vyzkoušela jsem tu buchtu jak jsi sem házela minule odkaz a fakt nemá chybičku SUPER
anny84
6. lis 2009
Nin, tak to je dobre, ze uz se to lepsi 🙂

Tesco plenky jsme taky jednou meli, nejsou spatne, ale neni nad ty nase vyzkousene 😉 🙂

Buchta je super, uz jsem ji delala 3x 😃 😃 😃
ninus81
6. lis 2009
No já jsem z toho hotová, ani nejde o to že jsem nevyspalá a mám pocit že každou chvílůi padnu na hubu ale nejhorší je koukat a vidět že mu není dobře a nemoc pomoct 😞 😞 je to taková bezmoc 😞 😞 já bych ty nemoci u miminek zakázala a bolení zad u maminek 😃 😃 😃

Dneska jsem říkala doktorce že už máme na světe Kačenku a tak prohodila že prý by to chtělo ještě jedno miminko (byl s námi Honza ) tak jsem jí vyvedla z omylu že já nechci ani náhodou a ta se smála a ny Honzu prý at mě spracuje a ten jí na to řek že na tom už pracuje 😃 😃 😃 😃 😃
mikesova25
6. lis 2009
tak mám slevový kuponky na kartáčky na zuby,na kosmetiku Sebamed, na kosmetiku Johnson´s baby, vlhké ubrousky pampers, ubrousky babylove, plenkové kalhotky pampers giantpack 84 ks 7-18 kg, plenkové kalhotky babylove jumbopack 7-18 kg, Hami instantní kaše, Nestlé mlíčko s kaší, Hipp ovocný příkrm, Nestlé ovocná přesnídávka,
anny84
6. lis 2009
Zdeni, tak ja bych se prosim hlasila o ty slevove kuponky na babylove ubrousky a plenky babylove jumbopack 7-18kg 😃 😃 😃
anny84
6. lis 2009
Nin 😃 😃 tak to jsem zvedava, kdy to druhy bude 😃
ninus81
6. lis 2009
Zdeni a mohla bych poprosit a ty kuponky na PAMPERS ???? a pampers ubrousky 😉 😉 😉 😉 😉 😉

Anny víš kdy ......................až u nás proleze ježíšek komínem až do krbu a přinese mi pod stromeček dárečky 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
anny84
6. lis 2009
😃 😃 😃 😃 Tak treba tam proleze za nejaky rok 😃 😃 😃
mikesova25
6. lis 2009
jo a taky je tam pokračovací mlíko od babylove od 8.měsíců
mikesova25
6. lis 2009
holky tak mi napište vaše adresy do IP a já vám to hned v pondělí pošlu 🙂 kdybych jela do města tak bych vám to vzala ale bohužel v brzké době nepojedu
ninus81
6. lis 2009
Anny to by musel být ježíšek ze somálska 😃 😃 😃 aby se tam protáhl a jelikož v somálsku ježíšek není tak je vyřešeno 😃 😃 😃 😃 😃

Zdeni děkuji jdu tě jí napsat ale co tady je Nina Vadlejchová, Palackého náměstí 86, Strakonice 38601
aninam
6. lis 2009
Ninus, tak to my nemame ten komin 😃
klaraemma
6. lis 2009
sandří - ty voe důchodci, s těma mají problémy snad všechny kamarádky co s nima bydlí................. fakt, ty snad chodí všichni sborem na nějaký školení jak prudit mladé rodiny.................... 😃
nin - - ať se Ti Honzík brzy uzdraví, chudinka........................ 😞
ninus81
6. lis 2009
😃 😃 😃 😃 😃

Kláři děkuji snad to bude brzo dobrý

Jinak jsem dala pár foteček do alba
klaraemma
6. lis 2009
ninuš - nočníkujete??? My jsme taky začaly takhle brzo a kde jsme skončily??? Já teda málem v blázinci. :-N :-N
Ale já už na to přišla proč Emmča nechodí na nočník - ona na to prostě nemá čas!!!Fakt, hele ta je furt vpoklusu, furt je zadejchaná, ona prostě tolik práce přes den, že nemůže po o ani spát...................... :-p 😃
ninus81
6. lis 2009
ne ne zatím to bylo jen na zkušební akce 😉
klaraemma
6. lis 2009
jasně..................
aninam
6. lis 2009
http://www.ebutik.cz/

Holky nechcete tady neco objednat, ze bychom usetrili postovne? Ja mam za necelou tisicovku, takze jeste neco pres tisicovku a mely bychom to bez postovneho..... Objednavala bych koncem listopadu....
ninus81
6. lis 2009
ale líbilo se mu tam tvářil se hrozně důležitě .-)))
ninus81
6. lis 2009
mě se tam líbí to pěnové puzzle to bych chtěla ale je tam psáno dočasně nedostupné jinak z těchdle stránek jsem objednávala v těhu a spokojenost

Začni psát odpověď...

Odešli