• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Pane boze!!! Nastesti tohle nemusim resit, ja zajizdim s kocarem do bytu. Me spis stve, ze ten muj nemaji nikde na kamennem obchode.....(kocar)
6. lis 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vis co,ale v te susarne stejne nikdo pradlo nesusi. nechapu proc jim to tak vadi :frowning2:. a to jsem tu nikomu nic neudelala. asi jim lezi v zaludku jen to ze jsme mlady :frowning2:

a v CB taky neni?
6. lis 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdyby me to tenkrat napadlo,tak koupim jinej kocar,mela bych ho u bytu na chodbe a byl by klid
6. lis 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, ani v Budejkach ne, budeme ho objednavat na netu, dodaci doba jsou 3 dny, takze snad to stihnou a kdyz ne, holt to nejak prezijem.....

To vis duchodci..... Co kdyby tam nahodou potrebovali....
6. lis 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
san:to jsou kvočny,u nás je to to samý,dole bydlí důchodkyně a starší manželskej pár a děsně jim vadí,že musí chodit kolem našich kočárů,tak jsme si golfky nastěhovali na patro vedle dveří,ale až napadne sníh,tak si tam vrátím velkej kočár,protože my máme kočárkárnu v suterénu a je k tomu strašně prudkej sjezd,takže tam ho dávat nebudu,at si třeba prd...políbí.No lituju tě,některý lidi už neví,jak by prudili :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,asi nikdy neměli děti
6. lis 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, San, to by me taky hooodne vytocilo, fakt, ze se ty duchodci nestaraji o sebe a sve hole :grinning:
Ja kdyz prijedu k nasim, tak taky nechavam kocar v susarne, a nikomu to nevadi. V kocarkarne bych se jako bala.

Ani, my jsme nas kocar taky nikde nevideli nazivo, proste jsme objednali a bylo to. A jsme strasne spokojeni.

Jo, Sadrus, jak si psala o tech plenkach babylove, tak ja ty slevy dostala uz taky, ale nevsimla jsem si toho. Ale teda i tak bez akce za 350Kc jsou dost levne, koukala jsem, ze tam je 84ks. Tak ty rozhodne koupim. Mam na to 4 slevove kuponky :dizzy_face:

Nin, to je neco s tim vasim Honzikem. Ale to bude urcite dobry, udelej tu solnou lazen.
6. lis 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin je mi líto Honzíčka,ať je drobeček brzy v pořádku, myslíme na vás...

anny mě když byl venoušek větší tak happy nevyhovaly,ale můžeš je zkusit a igelitový určo nejsou :slight_smile:

jo jestli chcete já mám doma spoustu těch slevových kuponku, tak vám je můžu poslat kdo bude chtít, já je teď už nevyužiju...
6. lis 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Anny, ja pocitam, ze do nej proste pujdu. Uz kvuli tomu, ze to neni Polska vyroba ale Nemecka a navic ho tu nikdo nema (nikoho jsem nepotkala), takze je to stale zhavej favorit :slight_smile:
6. lis 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, Ani, je krasnej a taky bych byla spokojena s tim, ze ho nikdo nema :wink:

Zdeni, co mas na slevovych kuponkach?
Nemas nahodou ubrousky babylove? Nebo teda tyhle plenky? :slight_smile:
6. lis 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak brouček už spinká, vypadá že mu je líp - už mě vypil i 100ml mlíčka a směje se a reaguje na všechny kravinky co spolu vždycky děláme to včera nebylo ani nemá tak skelný očička jako včera no snad to brzo přejde vždycky ho chovám a on si o mě opře hlavičku a já slyším jak to v něm chrčí...........ach jo.............. :frowning2: :frowning2:
Snad už bude lépe.

Jinak co se týče plen já jsem spokojena jako většina z Huggies a Pampers od začátku října jsem ale plenky nekupovala :grinning: :grinning: :grinning: jak jsem měla narozeniny tak jsme dostali takovejch balíku plen že máme ješte tak do půlky listopadu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale slyšela jsem hodně chválu na jedn z těch TESCO plenek tak je zkusím až tam pojedu.

Já bych bralal taky slevové kuponky :grinning:
6. lis 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANI: dodatečně bych tě chtěla pogratulovat k výsledkům z ČB :wink: jsem to ale ostuda všichni tě gratulovali a já uplně zapoměla :pensive: :pensive:

Jo jinak vyzkoušela jsem tu buchtu jak jsi sem házela minule odkaz a fakt nemá chybičku SUPER
6. lis 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, tak to je dobre, ze uz se to lepsi :slight_smile:

Tesco plenky jsme taky jednou meli, nejsou spatne, ale neni nad ty nase vyzkousene :wink: :slight_smile:

Buchta je super, uz jsem ji delala 3x :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem z toho hotová, ani nejde o to že jsem nevyspalá a mám pocit že každou chvílůi padnu na hubu ale nejhorší je koukat a vidět že mu není dobře a nemoc pomoct :frowning2: :frowning2: je to taková bezmoc :frowning2: :frowning2: já bych ty nemoci u miminek zakázala a bolení zad u maminek :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska jsem říkala doktorce že už máme na světe Kačenku a tak prohodila že prý by to chtělo ještě jedno miminko (byl s námi Honza ) tak jsem jí vyvedla z omylu že já nechci ani náhodou a ta se smála a ny Honzu prý at mě spracuje a ten jí na to řek že na tom už pracuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám slevový kuponky na kartáčky na zuby,na kosmetiku Sebamed, na kosmetiku Johnson´s baby, vlhké ubrousky pampers, ubrousky babylove, plenkové kalhotky pampers giantpack 84 ks 7-18 kg, plenkové kalhotky babylove jumbopack 7-18 kg, Hami instantní kaše, Nestlé mlíčko s kaší, Hipp ovocný příkrm, Nestlé ovocná přesnídávka,
6. lis 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, tak ja bych se prosim hlasila o ty slevove kuponky na babylove ubrousky a plenky babylove jumbopack 7-18kg :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin :grinning: :grinning: tak to jsem zvedava, kdy to druhy bude :grinning:
6. lis 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni a mohla bych poprosit a ty kuponky na PAMPERS ???? a pampers ubrousky :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Anny víš kdy ......................až u nás proleze ježíšek komínem až do krbu a přinese mi pod stromeček dárečky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak treba tam proleze za nejaky rok :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky je tam pokračovací mlíko od babylove od 8.měsíců
6. lis 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak mi napište vaše adresy do IP a já vám to hned v pondělí pošlu :slight_smile: kdybych jela do města tak bych vám to vzala ale bohužel v brzké době nepojedu
6. lis 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny to by musel být ježíšek ze somálska :grinning: :grinning: :grinning: aby se tam protáhl a jelikož v somálsku ježíšek není tak je vyřešeno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zdeni děkuji jdu tě jí napsat ale co tady je Nina Vadlejchová, Palackého náměstí 86, Strakonice 38601
6. lis 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, tak to my nemame ten komin :grinning:
6. lis 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří - ty voe důchodci, s těma mají problémy snad všechny kamarádky co s nima bydlí................. fakt, ty snad chodí všichni sborem na nějaký školení jak prudit mladé rodiny.................... :grinning:
nin - - ať se Ti Honzík brzy uzdraví, chudinka........................ :frowning2:
6. lis 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kláři děkuji snad to bude brzo dobrý

Jinak jsem dala pár foteček do alba
6. lis 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninuš - nočníkujete??? My jsme taky začaly takhle brzo a kde jsme skončily??? Já teda málem v blázinci. :sweat_smile: :sweat_smile:
Ale já už na to přišla proč Emmča nechodí na nočník - ona na to prostě nemá čas!!!Fakt, hele ta je furt vpoklusu, furt je zadejchaná, ona prostě tolik práce přes den, že nemůže po o ani spát...................... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. lis 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne zatím to bylo jen na zkušební akce :wink:
6. lis 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně..................
6. lis 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.ebutik.cz/

Holky nechcete tady neco objednat, ze bychom usetrili postovne? Ja mam za necelou tisicovku, takze jeste neco pres tisicovku a mely bychom to bez postovneho..... Objednavala bych koncem listopadu....
6. lis 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale líbilo se mu tam tvářil se hrozně důležitě .-)))
6. lis 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se tam líbí to pěnové puzzle to bych chtěla ale je tam psáno dočasně nedostupné jinak z těchdle stránek jsem objednávala v těhu a spokojenost
6. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek