• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
a proc bys tak mela fungovat? to nepochopi ze ti neni dobre a kvuli mimcu musis odpocivat?
7. lis 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vis, manzel rano nadzvedl proutenou nadobu na pecivo a tam byly musky, bohuzel ja nemam ted ani naladu to chodit davat susit kazdy den jako normalne. Pak kdyz uvarim, tak mi rekne, ze si da jen polevku, takze dneska varim az v 11 hod a jen polevku ostatni at se zblazni. Me ta polevka ted taky staci. Pro vitaminy jsem si taky musela dojet sama a se psem jsem taky adept ja. To vis, chlap marodi a moje matka chodi do prace, takze ja prej musim stihnout to ostatni, alespon me to tak pripada......Mozna to mam vsugerovany..... Taky mam doma duchodce :slight_smile:

Jo ale jinak mi dneska manzel poprve za 2 tehotenstvi rekl mamino, mozna uz mu to dochazi :grinning:
7. lis 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,meli by te vic setrit...
7. lis 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

no to jo, Ani, ja bych se na vse vyprdla, jsi preci tehotna, oni by te meli obskakovat :wink:
Mela by ses fakt setrit.

Ja jsem byla jak v bavlnce, proto na to taaaak rada vzpominam :slight_smile:

Sandri, tak to zkus se na te schuzi trochu prosadit, vzdyt nejde o nic, jen abys tam mela jeste par mesicu kocar, to snad nikoho nezabije.
Tohle fakt nepochopim.

Dneska se tam udelalo krasne, tak mam radost, za chvili vyrazime ven :slight_smile:
7. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukam ze tu je mrtvo :confused:
preju pekne poledne :slight_smile:

nin,jak je honzulovi?
8. lis 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peto,vse nej k narozeninam :wink:
8. lis 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
pekne odpoledne :grinning:
Porad ticho po pesine :grinning:

Co vsechny delate?
My jsme po obede, ted si kluci hraji na dece, a pak vyrazime kam jinam nez ven :slight_smile:

Nin, co Honzik?
8. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky

Peťo taky vše nej nej nej k dnešním narozeninám :wink:

Já spala byla jsem v noci v práci a mamina spala u nás, malému je celkem lépe ale kašel a rýma pořád přetrvavají ale né v takové míře, ale mlíčko stále nechceme za den vubec - jen čajík nebo štávičku a v noci vypije těch 200 ml a čajík
8. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobre, ze je to lepsi :slight_smile:

A pres den si da aspon nejakou presnidavku?
8. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny jo jo ráno dá velkou přesnídávku, pak v poledne spapá celej oběd a ke svčince taky velkou přesnídávku ale to víš to že nechce mlíčko to mě trápí bojím se aby mu něco nechybělo :frowning2:
8. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mu chybet nebude, neboj. Hlavne, ze papa aspon takhle pekne pres den. Ono ho to mlicko fakt jeste vic zahleni, takze na nej nema chut. Az to prejde, tak ho zase bude bumbat :slight_smile:

Tak jsme doma z prochazky, bylo docela pekne.
8. lis 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj devcata, u nas nicnoveho, akorat Kacenka ze vcerejska na dnesek spatne spala, uplny des, co dve hodky se budila, no jsem ko, manza zlobi, venku desne pocasi, vcera jsme sli na prochajdu, alenebylo to k tomu, byli jsme venku tak dve hodiny.

Honzulkovi preju at je brzy fit, Anicko odpocivej a Adamkovi vse nej nej nej :dizzy_face:
8. lis 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak dneska je tedy lepe nez vcera. V noci jsem se sice vyspala, ale az po pulnoci a diky inhalaci vincentky. Dneska nakonec varila mamka, zitra uz to ceka me, asi budu vytahovat mrazene z mrazaku a dojidat "zbytky". Nastesti malej kope jako o zavod a zrejme se nebude jmenovat ani Matej ani Matyas, jeste tomu necham volny prubeh.... Me se libi Matej Matejka, ale to zni divne....... No jeste to bude zajimave :grinning: Zatim mu rikam koblizku :grinning:
8. lis 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin, to ti ji dost na to ze je nemocnej :wink:. on by se ozval kdyby mel hlad nebo mu neco chybelo :slight_smile:

to me julka krome prsa ted neji nic :confounded:

ani,super ze je lip :slight_smile:

ja ted pecu slehackovou babovku, tak jsem zvedava jaka bude :slight_smile:

kato, copak manzel? vis ze lysenko ma cca mesicni natalku? :slight_smile:
8. lis 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus, ja taky dneska delala babovku, mela jsem novou formu a nevyklopila se nam :confounded:
Tak mame misto babovky spoooustu drobku :grinning: :grinning: :grinning:
Ale chut je vyborna, to je dulezite :wink:

Ani, tak snad uz bude lepe.
8. lis 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja delam v pekarne :sunglasses: . musela jsem ji zas oprasit :slight_smile:
8. lis 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo, tak tam se te to nestane :slight_smile:
Tu bych si taky prala, ja pecu docela hodne, tak bych ji uzila :wink:
8. lis 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja ji taky strasne chtela, dostala jsem ji loni k vanocum. pak jsem nedelala nic jinyho nez jen pekla, az jsme se prejedli a museli dat pauzu :grinning:. ale uz mi to chybelo, tak jsem ji vytahla :slight_smile:
taky jsem nam s edou koupila kazdymu 1 pivco, tak uz jen staci aby prijel s dobrou naladou :sweat_smile::grinning:
8. lis 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, taky by mi ji mohl Jezisek letos nadelit :sweat_smile:

To bude dobra kombinace, babovka a pivo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak snad prijede s dobrou naladickou :wink:
8. lis 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé tak pekárnu bych taky potřebovala, teda spíš chtěla ale mám jí slíbenou od bráchovo přítelkyně ta jí dostala loni k vánocům a nepeče v ní prý já to nebaví tak mě jí prý pujčí ale domluvím se sní jestli by jí neprodala. Jé a babovku bych si dala taky mňam - mramorovou já si jí snad upeču :grinning: :grinning:
8. lis 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky upečte mi nějaká a pošlete :grinning: :grinning: :grinning: ,já péct neumím,nejde mi to :frowning2: :frowning2: ,ale musí být bez kakaa,to nesmím
8. lis 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja prave delala mramorovku, mnam :dizzy_face:
Nin, dala si se do peceni? :grinning:

Luci, ja bych te mohla poslat to nase drobeni :grinning:
8. lis 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
pe´to taky přeju vše nej. :wink:
my byly dneska celý den v něm. v Bad Fussingu v lázních. akorát jsme tam přijely, zaplatily a pak nám u šaten řekly, že tam nesmí děti mladší 3 let, tak já už prošla jako dovnitř a oni to řekli Jakubovi ten nesl malou. Tak se tam s nima chvíli bavil a nic, tak jsem šla zpátky, musela jsem přes turnikety, dát tam zpátky vstupenku - tu mi to spolko a nevrátilo, a řešili jsme teda co bude a pak jakub že to zkusí ještě jednou se s nima dohodnout, tak to domluvil a pustili nás, akorát mi musel Jakub koupit znovu vstup jak jsem se tam vracla :angry: No ale hlavně, že nás pustily a pak už jsme se jen válely v teplý vodě :grinning:
8. lis 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky dekuju moc za prani
:slight_smile:
8. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko, tak aspon ze jste se tam nakonec dostali :sweat_smile::grinning:
8. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
San manza me strasne s...e, ale to je na dlouhe povidani, ty jo ze se Pavel nepochlubil,koncem zari jsems nim mluvila anic nerikal, me se vyptaval ale na sebe neprasknul nic :grinning:
8. lis 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla jsem v sobotu rano v praci, Magda chtela vratit dvd a byla tam silna sestava Eva-Jaru, ale bojovy podminky tammaji, to je des, sesterna je prestehovanana trojku, no zajimavy to tam je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Klari, tak jeste ze vas tam nakonec pustili, to by me jinak pekne nastvalo :angry:
To jste si to museli uzit, co?

Kaťo, tak at te manza kouka nesr..... :grinning:

Tady je zase dneska zivo :confounded:
9. lis 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
To teda je :confounded:
9. lis 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda tady je mrtvo :frowning2:

u nás doma děs, manžel už 2 dny průjem,horečka, bílej jak stěna, ale k doktoru ho nedostanu :pensive:
malej mi před chvilkou usnul,to zase bude nocování, na dnešek jsme šli spát v 0.23 hod. a vstávali jsme v 9 hod. ale mezitím ještě 3x :confounded:
9. lis 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek