• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ty jo, Zdeni, tak to nic moc :confounded:
My ted spime zase strasne, Adik se budi snad kazdou hodinu a vzdycky strasne knoura a nejde ho nijak uklidnit, jen kdyz si ho na sebe hodne pritisknu. Takze jsem dooost nevyspala :unamused:

Ted jsem akorat byla s nasim pejskem na veterine, ma zanet analnich zlazek, chudak :frowning2:
9. lis 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
my máme rozbitý větrák v notebooku, tak šel na opravu a máme od kamaráda zatím půjčený jiný. Tak jsem ráda. Co tady nového?
9. lis 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkný večer všem,
Luci - IP
anny - náš Matěj má taky problémy se žlázkama, i když nic hroznýho, občas mu je musíme vymačkávat, ale zatím nic horšího, žádný zánět, tak ať se tomu vašemu udělá brzy líp :pensive:
9. lis 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mi vypadla leona,tej jsem fandila...

a musim se pochlubit,vim ze pro vas je to tu zanedbatelny :slight_smile:. ale julka se mi dnes 2x otocila na brisko pro vypinac :dizzy_face: a ma naznaky lezeni :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni, tak at je manza brzo fit a venik spi lip. i kdyz u nas taky zadna slava :unamused:

kato, tobe preju at si manzu srovnas :wink:.
v praci si teda narazila na peknou seslost :sweat_smile::grinning:. ja v sobotu byla s jani mrazu-pozdravuje te a potkala jsem jarusku neubergeru z muzu :slight_smile:
9. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leonu jsem chtela videt pristi tyden.......docela me to dostalo, jsem ji i obrecela........njn ty hormony.....
9. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska mamca pres 2 hodky hlidala julku a ja byla s kamaradkou na kafi, to bylo tak fajn :dizzy_face:
a julka si ani nevsimla ze me nema :rolling_eyes: . potvurka :grinning:. vubec si na me nevzpomnela :grinning:
9. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, San tak to je sikulka, ted se Julca rozleze uvidis :wink: :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako superstar neni o zpivani, ted se to total projevilo :angry:
9. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj,kato, bylo na case :slight_smile:. vzdyt uz se tu na me vztekala jako bych za to mohla ja ze ji nejde pohyb :sweat_smile:. a to uz jsem i byla rozhodnuta ze s ni zacnu chodit na rehabilitace. tak z ni mam radost :slight_smile:

ani,tehu nejsem a taky jsem mela na krajicku. mela jsem ji rada
9. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee ajak se holky maji, mala Marketka Jarky, to uz je velka holcicka urcite, uz ma pres dva roky vid? a Jana je pry pooperaci ramene
9. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
San jak si psala ze ti mala nechce jist, tak je to presne jak si rikala, ze ty kdyz si byla mala, tak si taky bojkotovala prikrmy :sweat_smile:
9. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
se divim ze te doktorka neposlala s malou na ty rehabky, me se dycky ptali jestli se mala otaci, jsem mela pocit, ze kdybych rekla ze ne, tak je to nestesti :confounded:
9. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako tak proc se ptaj kdyz s tim ho...o delaj :confounded:
9. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja nejedla nic :sweat_smile:. do me za cely den narvali pul lipanka :sweat_smile:. ale ja nechtela ani sunar a od prsa se sama odstavila :pensive: . mamce vyhrozovali ze me zavrou do spitalu :frowning2:. tak ji pak nekdo poradil cerny pivo se zloutkem. to mi smakovalo :grinning:. nicmene jsem rok koncila na hranici podvyzivy :sweat_smile:. nastesti julka ma z ceho brat :slight_smile:

marketce jsou pry 2 roky. stale je kojena,spi jen u prsa a jarka dela zivy dudlik :sweat_smile:. se mam na co tesit :sweat_smile:. je spokojena :slight_smile:. a marky je nadherna a moc sikovna :slight_smile:. krasne mluvi :slight_smile:
janca je po operaci,ale v nedeli uz jde do prace, i kdyz ruku jeste nezvedne :unamused: . a o mimi se trictvrte roku ted nesnazi. kvuli te operaci. ale moc ji to sluselo. ostatne kdy jance ne ze :grinning:
9. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme dneska plavali abyla to fakt prdel, kazda matka dostala takoveho dlouheho penoveho hada, toho dala mezi nohy jakoze jede na koni , pred sebe jeste dite a uz jsme ficely, no rezaly jsme se u toho jak blazni, jeste ze tam nikdo nebyl s kamerou nebo fotakem, to by bylo video :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hale,ja julky pohyb s dr resim 4 mesice. vzdy s ni zacvicila a rekla mi, ze uz to skoro jde. jen jak je boubelata,tak ji to nejde.ale ze chybi jen kousek. rikam ji to kazdou navstevu a pokazdy rekla ze dobry. ted jsem na rehabku chtela jit s vlastni iniciativy. max by me vyhnali :sweat_smile:. tak pockam jak ji to pujde dal a kdyztak tam zajdu kdyby se zas otacet nechtela
9. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je fajn ze tam mate srandu :slight_smile:. a mrnatum se libi?
9. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, zivy dudlik,to nechci dopustit, ale kdyz to jinak nejde, co ma clovek delat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jarka je dobra ze stale koji, jakcasto koji? jen vecer a v noci?
9. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato, ja taky zivy dudlik byt nikdy nechtela. ale bohuzel :frowning2:. i kdyz ted je to lepsi (tuk tuk :slight_smile:)
jak koji nevim,to jsem se neptala. byla tam i s manzou a asi pospichali :slight_smile:
9. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz se i potapime, deticky jsou moc sikovny je to super zazitek, minule jsem brala sebou segru, a byla uplne z tech deticek unesena, je to podivana :dizzy_face: zadne mimi neplace, honi hracky ve vode, balonky a tak, akorat Kacku hracky ve vode nezajimaji, kouka co se kde sustne a jak vidi fotak nebo kameru, tak hazi usmevy, no hotova modelka :grinning:
9. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
bud rada :grinning:
9. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
do kdy planujes kojit? ja jsem chtela do roka, ale kdyz bude dost mlika tak to neutnu, necham to osudu, je mi to lito utnout kdyz jsem si tak zkusila ze zacatku, pekne jsme se rozkojili bez tech klobrcu
9. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
co asi delaji Kacenky od Ninus :slight_smile: me dneska kamoska nastoupila do porodky na vyvolani, tyden uz prenasi, chudak ma nervy a strach co bude a tak, no uplne jsem zacala vzpominat jak to bylo u nas :slight_smile:
9. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja chtela taky do roka,ale kdyz bude chtit dyl,tak dyl. nasilim ji odstavovat nebudu. jeste by mela trauma :grinning:

je,tak at ma brzo na svete mimco :dizzy_face: . co bude mit?
9. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufam ze dneska bude ta moje mala prdelka spinkat lip, budi se mi co dve hodky a vubec nevim proc, spis nez place tak knoura, knuci, otaci se nevi co by, nevim jak ji pomoct aby usla, z hladu to neni, zuby taky nic-i jsem ji natrela dasnicky, tak nevim, docela si saha na ouska, ale kdyz ji na ne sahnu ja tak nerve nejak ze by ji bolely, to bude asi od zubu
9. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ten stres z vyvolani ji nezavidim..... Holky ja mela pred rokem 4 dny do terminu :slight_smile:
cekaji holcicku Barusku :dizzy_face:
San, k jake chodis pediatricce?
9. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak treba fakt zuby. a nebo je to normalni. me julka v kacky veku taky v noci nespala spis vubec nez jo :confounded:
9. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek