• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ja sla taky na vyvolani a byl to hnus lezet v ty nemocnici, ja zdravotni sestra a lezet tam v pozici pacienta - i to me sr... a bylo mi z toho divne, priste bych chtela prijet a hned rodit :sweat_smile:
9. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me taky vyvolavali :slight_smile:. ale ja z toho zadny trauma nemam :slight_smile:
9. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si teda jeste uziju s tim spanim, ach jo. zizalka moje, ona je sni ted takova sranda, hlavne Jirka z ni sili, hlavne kdyz cely den jeci radosti a pysti, to uz s manzou pak vecer silime
9. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, ja ho taky nemela, zadny trauma, ale pak jsem si odnesla dozivotni.....

Kvikvicek, ja ted asi pujdu den dopredu - nevim jak se to dela pri planovanem cisari tady, ale jinde se chodi den dopredu, udelaji si vysetreni a dalsi den rano se jde na vec. No zacnu to zjistovat po vanocich....
9. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani pujdes kazdopadne cisarem jo? budu drzet palce :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky ti tam ty tydny tehu skacou pekne rychle, to snad neni ani mozny :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvicek, no Razak o tom mluvi od zacatku - je to urcita jistota. Ani ti nevim jestli bych psychicky unesla celou tu etapu porodu s tim, ze bych nemyslela na to co vim, ze se muze stat.... Doufam, ze jsem se vyjadrila dobre. Uvidime, treba to na me prijde a nez dojedem, tak bude na cisare pozde a .......... Maluju si obrazky....
9. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Utika to jako blazen....
9. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neni mozne aby se to stalo dvakrat, vis jak to myslim :pensive:
9. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne neni mozne, je to mozne.... Nikdo ti nezaruci stopro, ze v te situaci nebudes znovu. Jak rekl Cutka: Ne nesmi se to znovu stat, nemusi!!! A i ted na ulz v CB se me ptali na porod a ja rikam, ze pan dr. chce planovaneho cisare a doktorka rika, dobra volba. Nechte to vsechno na panu doktorovi, vi, co dela...
9. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:pensive: urcite to dobre dopadne :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvicek, na kterem oddeleni jste se San v nemocnici delali? Ja doufam, ze nebudu mit prazdnou naruc... Ted me ceka tezke obdobi. V patek jsem mela pred rokem termin porodu a jeste netusila, ze se mi zmeni zivot.... Pristi stredu jdu na kontrolu a pred rokem jsem nastupovala do nemocnice s tim, ze az se vratime budeme rodina a to stastna rodina....
9. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nicmene si myslim, ze to docela dobre zvladam. To tehu me hodne pomaha :slight_smile: Je to takove svetylko na konci tunelu :slight_smile:
9. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcata :slight_smile:

Ani, ve Strakach to tak je, ze na planovaneho cisare nastupujes den dopredu, ja to tak mela. Udelali mi vsechna vysetreni a rano v 8h se slo do akce :wink:
Nekde se ale muze nastoupit ted den rano a hned se jde na to.
Coz bych mozna spise uvitala, tohle bylo pro me strasne stresujici.
Ale zvladnout se da vse :slight_smile:

Jinak my dnes noc opet hruza :confounded:
Uz aby se to nejak zlomilo.

Nas Adik ted zacal porad rikat, Ada Dada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To je takova sranda. Ale spis mu jde Ada Ada, holt vi, ze se tak jmenuje :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny, diky. No i tu noc preziju, kdyz budu alespon trochu ubezpecena, ze bude maly v naprostem poradku.... Hele, tobe to taky delal Razak?
10. lis 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, byla jsem s Razakem domluvena.
Ja jsem tu noc taky prezila, a byla jsem aspon po strance, ze kluci jsou naprosto v poradku, klidna.
Me stresovalo to prostredi nemocnice, ja nikdy v nemocnici nebyla.

Za cisare jsem byla rada, i kdyz pak je to horsi rekonvalescence, ale pokud bych jeste nekdy rodila, tak zase tak, a s Razakem :slight_smile:
10. lis 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja chci taky s Razakem. A uprimne po jednom cisari se nedoporucuje rodit normalne, hrozi protrzeni delohy za porodu. Hele jeste otazka, v kolikatem tt ti delal cisare?
10. lis 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve 36+6

To jo, to se rika, tak mozna by to byl zase ten cisar.

Tak my valime ven :slight_smile:
10. lis 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,musim napsat co se mi stalo :pensive:
eda si vcera odnesl ntb na rejlamaci, tak jsem mu rekla at si podle libosti podiva na muj pc. kdyz jsem odesla s kamaradkou na kafe, tak mi cely pc prohledal,podle historie. Zkontroloval mi fb, kdyz videl nejaky klucici jmeno, sel se podivat na spoluzaky odkud ho tak muzu znat. kdyz zjistil ze spoluzak to neni,tak si mysli ze je to milenec. to by jeste nebylo tak hrozny. taky mi procetl vse tu na konikovi,Ip... byla tam napsana jen pravda, jak vnimam nas vztah, co mi na to radili ostatni. nerozdychal to. strasne jsme se pohadali. podava navrh na rozvod. a pry na me nenecha nit suchou.
vubec jsem se nevyspala, nechapu jak mi takhle mohl narusit soukromi, jediny co mam. on si povida s kamarady, to je jako bych ho odposlouchavala. byl hnusnej. no.
je mi strasne.
10. lis 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, mozna to bude lepsi :frowning2: S Julcou to zvladnete a neboj, nit na tebe suchou nechat nemusi, ale malou a ostatni nikdy nedostane, ver mi....
10. lis 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych vymenila fabku v byte a uz bych se s nim nebavila, akorat te psychycky tyra a ty potrebujes byt v klidku!!! Kocko, nemas to lehky, ale chlapovi, ktery chodi tak casto do hospy jako Eda, nebude tak dalece vereno....
10. lis 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří :cry: , jak píše ani - zvládnete to i bez něj, hlavně budeš v klidu, tohle je furt dokola a pořád by bylo.
10. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u mě kdyby si občas franta přečet,co píšu,i když jsou to pravdivý pocity,tak by z toho radost taky neměl,ale on by moje soukromí neporušil a hlavně by ho nebavilo dát si s tím takovou práci,aby všechno dohledával a čet :frowning2: :rolling_eyes: ,ale na druhou stranu,holky maj pravdu,san on se prostě nezmění a ty bez něj budeš silnější než s ním :frowning2:
10. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - přesně, jakub by taky nebyl nadšený, kdyby věděl , co si třeba napíšu nebo řeknu s kamarádkama, ale zrovna tak i já vím, že ho někdy štvu, že si taky potřebuje postěžovat třeba svým kamarádům. Navíc, když nám něco vadí, tak si to řekneme, samozřejmě jsou věci, který mi vadí a nezměním je a i naopak, ale pročítat si poštu, apod .............. to se nedělá.
10. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze, muj manzel by mi soukromi nenarusil, za dalsi kdyby si tohle precetl (kdyby na to mel vubec chut), tak pokud by tu nasel neco, s cim by nesouhlasil, tak by si se mnou o tom v klidu popovidal a nedelal by sceny s naslednym odchodem beztak do hospody a za dalsi nevim jestli bych chtela zit zivot s nekym takovym. Nechapu ho. Krasnou dceru, jeste hezci manzelku, ktera mu beztak dela, co na ocich uvidi........ San, opravdu, ja bych dala tu zadost sama, aby furt nevyhrozoval. Byt mas! Vymenila bych fabku a at si spi treba pod mostem, to vis, bude to chvili boj, ale kazdej boj ustane. Jo a jeste, nemusel by tohle ani cist, kdyby se tak nechoval. Kazdy ma sve mouchy, ale co je moc je moc.

Mis, i ja mam obdobi, kdy se mi na manzelovi neco nelibi a i to obcas nekam napisu, ale predevsim to vi i on sam...
10. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani - přesně, když už si postěžuju, tak to jsou věci, o kterých ten druhý ví. Navíc, Sandří, tys taky nepsala žádný příšernosti, prostě jen svý pocity , dojmy a přání jak by sis to představovala, za to nemusíš stydět ani omlouvat.
Tohle fakt nikdy neskončí, měla bych spíš strach aby to nebylo ještě horší.
10. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klarko, prave!!!! On si uvedomi, ze na ni muze..... Ja bych pres tu bolest (i rozvod je stresova zalezitost, stejne jako umrti blizke osoby - studovala jsem psychologii na pajde dost podrobne), ktera ted chvili bude sla do toho rozvodu. Tohle se bude neustale jen a jen stupnovat a Sandrus bude ve strachu, co kde na ni zase "vystoura". Takhle bude muset prezit "chvilku" a pak bude jen a jen dobre.... Vzdyt ji ani jako chlap neprosadi ten kocar v susarne!!!
10. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlas :wink:
holky, nevíte někdo jak zajistit šoupací dveře?? Matěj si je čumákem otevře a leze tam, tak je potřebuju nějak zajistit, zatím mezi to strkám plyšáky co má Matěj na hraní, ale on to otevře i tak.
10. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klarko, my u tech nasich mame zaklapku, takze to neotevre ani pes :slight_smile:
10. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani - jako už udělanou když vám je dělali??? Mě je dělal Jakub, tak nic nemám, ale fakt bych něco potřebovala. Dneska si tam v půl 6 ráno vzal z krabic který tam mám na třídění odpadu, plastovou flašku a byla jsem mu jí 2x sebrat. Nehledě na to, že na druhý straně máme s Jakubem kabáty a ty musím furt čistit od chlupů - to mě taky štve.
10. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek