• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ani:jenže my narozdíl od San/promiň,že to možná napíšu tvrdě/ máme dospělý chlapy,kteří berou život takovej jakej je,jenže san má přerostlý,egoistický dítě,který si myslí,že si před ním všichni sednou na prdel a budou mu sloužit,přesně jak píše anička,lepší být chvíli neštastná než pořád,klidně mu to dej přečíst
10. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj uz od vyrobce, jakoby tam to kolecko zajede a zacvakne se. Pes to proste neutahne. Tak to zname, nas pes zase taha stary papir a skartuje a skartuje.....
10. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak mám zas PC v provozu, včera sem celé odpoledne stahovala co mi chybělo a dělala fotečky a dnes už sem tu jen za zábavou :slight_smile:

Náš pejsek chudinka starej maximálně chodí dokolečka, to ťapání po lině už někdy fakt leze na mozek, ale neuděláme s tím nic - dr řiká, že to je prý skleroza. Taky jsou chlupy všude, už se s ním ani moc nemazlim, aby nebyly chlupy i na Julince.. :frowning2:
San je mi celkem líto, ale asi bych udělala co píšeš ty Ani, sbalit kufry a čau! než poslouchat výhružky a moudra která přinese z hospody :unamused: Já vim, že se to někomu radí a těžko pak jedná s člověkem kterýho máš ráda, ale on se Eda vážně chová jak žárlivej blázen a trápí tě, což si asi neuvědomuje!
10. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvi docela vám závidim plavání, tak ráda bych chodila taky :frowning2: ale není jak se dostat do Pi

Jinak jak jste mluvily o příkrmech, u nás v pohodě. brambor s mrkví chutná, dnes sme přidaly i květák, taky dobrý (ikdyž sem to neviděla, jak se tvářila, krmila babi a já byla na parádní masáži). Jen tedy když sme zkusily rýžovou kaši - byly v ní kousky, tak to se Julince zvedal žaludek, tak sem udělala opět brambory a jen trošku přimíchala a bylo to ok :slight_smile: a když sem zkusila rozmix. jablko :grinning: ta se šklebila, tak sem přidala piškoty a bylo to ok, to sme se nasmáli :grinning:
Jinak asi brzo poleze, často bývá na čtyřech, ale neví co dál, tak trká hlavičkou do mantinelu :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky teda vy jste se rozkecali já se vubec nemohla dostat na net a pěkně jsem se navztekala naštestí už se mi ten lempl připojil :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak u nás stav stále téměř stejný malý pořád kašle ale v noci už spinká většinou usíná po 18 hod většinou teda v 18:30 a spinká do 6 hod a ze spaní už nekašle co jsem moc ráda zítra jdeme na kontrolu tak jsem zvědavá ale pořád slyším jak mu tam chudáčkovy chrčí. Už aby to bylo za námi jinak mlíčko se zvedlo na 400 ml / za 24 hod ale ostatní papá krásně.

Sandři to mě je líto a souhlasím z ANI
My z Honzou ted používáme jeden PC jelikož muj notebook je v prde... a do soukromý si nelezeme i kdyby si tady co píšu chtěl přečíst tak mě to nevadí :slight_smile: ale je mi jasný že těch řádek by se lekl a nečetl :grinning: :grinning: :grinning: občas se mi ptá co tu řešíme

Jinak my už sedíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a vypadá to že první zoubek bude každým dnem :dizzy_face:
10. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
San, souhlasim presne s holkama. Tohle je tyrani, ktere nikdy neprestane.
Chvilku dobry, ťuťu ňuňu, a pak zase rana, a to je porad dokola.
Zacatek by byl pro tebe tezsi, ale casem to bude dobry, a ty budes volna a HLAVNE, budes v klidu a sama sebou :wink: :slight_smile:
Mas Julinku, takze sama uz nikdy nebudes :wink:

Nin, nekecej, ze uz sedite? :grinning:
To musi byt pekny. Vyfot, a hod to sem :slight_smile:
10. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uf, to je práce vás dočíst, je toho tolik, nevim na co reagovat dřív.. koukala sem na fotečky, to je něco, jak to letí a všechny miminka rostou jak z vody!
Nino to je dobře, že se malej zdravuje, my zatím nemocný nebyly :pensive:

Anny a jak ty s dvojčátkama? to je asi docela sranda co?
10. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny jo jo sedíme sice když si malej sedne občas se ještě zakymácí ale je to prostě šikula, taky jsme si oblíbili jednu činost malého posadím na parapet a kouká se za oknem na BRMBRM (auta) to ho naučil Honza a to je normální drbna když vydí auto začne skojíkat - to by jste museli vidět já jsemz něj unešená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi z toho si nic nedělej já taky nestíhám dočítat a reagovat :frowning2:
10. lis 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je sikula :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Zuzi, s klukama to je prca :grinning:
O vsechno se ted pretahuji a rvou, a pekne se rezou. Musim jim davat stejny hracky, to pak vidi, ze maji stejno a jsou spokojeni :grinning:
Od ted uz musime kupovat vsechno stejne a hlavne i barevne stejne :slight_smile:

V noci to teda ted mame horsi, ale snad je to jen takove obdobi :sweat_smile:
10. lis 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky nemáte některá zkušenost z olejovým zábalem na průdušky????????????????????
10. lis 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny je to jen přechodný období my to měli taky trvalo to týden a bylo to kvůli tomu kašli a té ramičce ted už mi 3 dny spinka od 18:30 - 6:00 :dizzy_face: ale ten týden to byl masakr doufám že už se to nevrátí já byla KO to jsem usínala i u sporáku.
Taky si dětičky oblíbili jídelní židličku??? malej je v ní uplně happy
10. lis 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted mě malej překvapil dal 180ml mlíčka ( což do těd přes den nedal ) a půlku přesnídávky

Jo koukala jsem v drogerii máte někdo zkušenost s přesnídávkami Hamánek????????? ( jsou od Hamé )
10. lis 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, tak to nemam :unamused:

Jediny co znam je dat na latkovou plenu nesolene sadlo a prilozit na prsa, to mi vzdycky pomohlo, ale nevim, jestli se to muze dat i nasim prckum :confounded:
10. lis 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemám zkušenosti Nino :frowning2:

Anni to znám (od bráchy dvojčat), musí mít vše stejný ale naprosto a to i teď ve 2.5 letech.. máme tu doma hajánky - vetšího a menšího a už byla po chvíli bitka - samozřejmě o většího.. docela by mě zajímalo, kdy je čas učit ty děti, že ne všochno mají stejný. Dělám si z nich srandu, že budou chtít až vyrostou i stejný kluky :grinning:
10. lis 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jim je nekdy kupuju, chutnaji jim a mne taky :grinning:
Urcite je kup.

Jako v jidelnich zidlickach jsou hoooodne spokojeni a dost duleziti :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Tomu verim, ze se o to perou.
A pak i o ty chlapy :grinning:
To pak bude u nas srandy kopec :grinning:

Nemam tuseni, do kolika let :confounded: uvidime :slight_smile:
10. lis 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny já na ně právě koukala a zkusila jsem koupit jablečný protože do těd papal od HAMI a jedna za 24,- a Hamánek je za 13,- no snad mu budou trochu šmakovat a koupila jsem i nějakou lesní plody -smetana - tu mě ted spapal a jela mu tak asi i ty jablečný
10. lis 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, v cene je velky rozdil
Ja jich teda udelala hodne domacich, ale nekdy to prolozim kupovanou a to prave hamankem.
10. lis 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad si nemůžou dovolit dávat do nich něco špatného néé
Já neměla z čeho udělat domáci což mě mrzí no snad příští rok a udělala bych švestkovou ta u nás vede :grinning: no spíš u nás vede uplně všechno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jak říkám malého bude lěpší šatit než živit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně Juli Hamánka moc nechtěla, tak sem ho zkusila ohřát, taky nic moc a pak sem zkusila přidat do něj piškot a už baštila.. ale byla to první přesnídávka kterou jedla, tak třeba proto taková reakce.. I když teď sem jí zkusila to povařený jabko a bez piškotů se šklebila :sweat_smile: asi bude psíš na maso než na sladký :grinning:
10. lis 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vis, ze neee.
Mozna naopak muze byt lepsi nez ty drahe.
To tak vetsinou byva.

Jako u nas to taky bude lepsi satit nez zivit, jeste kdyz k tomu pridam tatku :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas bych rekla, ze zatim nebylo nic, co by odmitli papat :slight_smile:
10. lis 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdem do krámu , provětrat se, dnes je Juli nějak hlučná, řádí v postýlce jak opice, tak snad se zklidní :grinning:
10. lis 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

san je mi líto co máš doma,ale opravdu bude pro tebe lepší když budete s Julčou samy, já jsem četla včera reakci Edovo na facebooku a bylo mi to jasný... :pensive:

Bohužel já co mám v pc,tak buď mám jednu složku a do toho si schovávám všechno co nechci aby manža viděl nebo hold to hned mažu,čte mi i zprávy v mobilu a ptá se kdo mi to volá,takže já moc soukromý nemám... ale už
jsem si zvykla i když mě to štve... :confounded:

Venoušek teď řádí venku,dneska jsme vstávali opět v 9 hod. ale zatím neusnul,takže doufám že v 19 hod. odpadne a bude spát až do rána
10. lis 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin - my kupovali od Hamánka příkrmy i přesnídávky a úplně v poho.
10. lis 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

nin: tak Honzíček je fakt šikovnej. A jsem ráda, že je mu líp.

Já bych si toho Hamánka dala teď taky :grinning:
10. lis 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
dekuju za reakce. ono to ma taky svoje plus. ja mam svedomi ciste a psala jsem pouze to, co mu rikam doma kazdy den. ted si precetl ze vsem by to vadilo. on si totiz mysli ze je to v poradku co dela. a jeho bracha a kamaradi ho v tom podporuji.
nicmene jsme si promluvili a dohodli se ze to jeste zkusime a kdyz to nepujde, tak pujdem od sebe. kdyz udelame rozvod dohodou, tak to trva kratce a pry bysme tam snad ani nemuseli. eda to zjistoval...

presnidavky nevim, delam domaci :slight_smile:

nin,honzik je sikulka :slight_smile:

a my mame 1. zub :dizzy_face: -uz vim proc teda nechtela jist a hur v noci spala :slight_smile:
a taky vcera popolezla par metru pozadu :slight_smile:
11. lis 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky dobré ránko tak jsme byli u dr na kontrole ten náš kecálista tam bavil půlku čekárny těma jeho zvukama a povídáním tak už máme konečně povoleno od zítra na chvíli ven - chrčení na průduškách je prý pryč tak jsem ráda ale sirupy máme dávat dál a pomalu snižovat dávky

Sandři nám se taky klube zoubek ale ještě nevykoukl :grinning: :grinning: :grinning:

Petul jakou jsi kupovala tu autosedačku my už taky musíme koupit větši

Ted je to tak na hovno jak honza nemá práci já nevím co budeme dělat a jestli to zvládneme z mým rodičákem a jeho ubohou podporou pořád na to musím myslet, ted ješte do toho vánoce a koupě té autosedačky :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:

Sandři prosím tě kdy chodí rodičák????
11. lis 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano
Ninus koupila jsem tady na bazaru Maxi-cosi priori 9-18kg, byla pouzivana 2,5roku,mela sem trosku strach jak bude vypadat ale tim ze ji honza vyzvedaval v Brne tak ji okouknul a byla v poradku a hlavne jen za 1300,- chtela sem rovnou 9-36kg ale pak sem natrefila na tuhle
uz ji mame i odzkousenou a je super, da se polozit jako vajicko

my stale perujeme na kolinkach, nevi jak se rozlezt dopredu a umime paci paci :dizzy_face:
11. lis 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusík holky,

Nin, tak to je super, ze uz se to lepsi :slight_smile:

My jsme zatim bez zoubku, ale jak ted Adik spi strasne, tak cekam, ze se neco vyklube.
Jinak Adik ma taky tendenci na kolinkach perovat, ale nevi co dal, a to je sradna :grinning:
Davi zatim ne. Mozna to bude pekne za sebou, coz bych byla rada, aspon me z toho nehrabne :grinning: :grinning: :grinning:

Autosedacky zatim neresime, ale tak za mesic uz asi zacneme, zatim jsme ve vajickach v pohode.
A ty Nin mas v merku tu Maxi Cosi Tobi?
11. lis 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek