• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ahoj holky,
sandří - fajn, že jste se v klidu dohodli.
anny, nin - my měli malou ve vajíčku skorem do roka.
sandří - tys dělala ten do¨mácí jogurt?? Jaký byl, chci ho taky zkusit.
11. lis 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klari, tak to tam byla Emmi dlouho, je holt drobnejsi :slight_smile:
11. lis 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petul,tak to je ada sikulka :slight_smile:

nin,myslim ze chodi ted nekdy. okolo 10.
my jsme na tom financne taky bidne. na ucte 4 tis v minusu, musime koupit sedajdu a nova kola na auto :unamused: . vajicko nam je male, tak ted autem nejezdime protoze na novou autosed. nemame :frowning2:
finance je taky duvod proc jsme se dohodli ze spolu jeste zustanem. ja bych nemela nez se srovname ani na jidlo,pleny nic a eda by uprimne nemel na podnajem ani na to aby mi platil...

klarko,jogurt jsem jeste nedelala,ani jeste nedavam. delam klasicke ovocne presnidavky :slight_smile:
11. lis 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky! dneska sem z Julinky celá pryč, už asi měsíc máme zaběhlý režim, že vstává kolem sedmé až osmé a spinká en jednou za den až po obědě zhruba od jedenácti do dvou a ona mi dnes beruška po snídani usnula, než sem zatopila..
Jak tu píšete o zoubkách, my spaly i jedly dobře při těch prvních dvou a teď stále další nelezou.. I když taky se mi teď v noci víc budí, ale nepláče, povídá si :grinning:
11. lis 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,nestiham reagovat, jedu dneska do porodnice, kamosce se vcera narodila holcicka Barborka, ma 3950g, no ja jsem uplne hotova jak se na ni tesim :dizzy_face: uplne jsem si zavzpominala na svuj porod a vraily se mi vsechny pocity z toho obdobi :dizzy_face:

Sandrus myslim na Tebe, holka drz se :cry: nedej se a vyraz s nim uz dvere, tohle nikam nevede, zkusit to jeste dat do kupy muzete, ale myslim,ze je to jak casovana bomba, bude chvili klid a neco mu prelitne pres nos a udela Ti zase scenu, a at se jde vycpat, ze na Tobe nenecha nit suchou, co jako tim mysli? Ty sedis doma na prdeli s ditetem, nehnes se z baraku pomalu a tohle by chtel propirat a resit?! blazen :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
11. lis 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato,ja vim. ale bohuzel je takova situace zue pro nas oba kazdy tyden co jsme spolu je financne znat. se 4 tisicema v minusu na ucte a s malou materskou bych opravdu zit nemohla :frowning2:

ju,mimco :slight_smile:.

zuzko,bud rada :slight_smile:
11. lis 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky, naivně jsem si myslela že dostanu něco od sociálku myslím příspěvek na dítě tak jsem se tam rozjela to zjistit a víte co dostanu velký HOVNO :angry: :angry: :angry: oni to počítají z příjmu za rok 2008 a to nemám nárok ani náhodou jo jo kdybych byla černá to by mě dali - tenhle stát je jeden velkej bordel a hnus sakra já jsem nasraná.

Nám už je vajíčko taky malé čouhají nohy a už pomalu i hlava
pořád mám v merku tu Maxi cosi tobi - no zkusím jít na rodiče jestli by přispěli k vánocům ale už ted a nebo zkouknu nějakou starší uvidím

Já chci malé zkusit ted někdy jogurt bílej - bud activii nebo holandii

Byla jsem koupit plenky a zjistila že v rosmannu mají levnější ty přesnídávky Hamánek, ve schleckeru za ně chtějí 13,- a v rosmanu 10,- :confounded:
11. lis 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři je to všechno na HOVNO :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. lis 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, ctyri tacy v minusu neni takova katastrofa. My mame dluh na jadro a k tomu patnacku minus na ucte.... a kdyby slo do tuheho, tak jdu od manzela hned, zadne protahovani. Nejak bylo a nejak bude..... Tyhle nervy ti fakt zavidim, jak to muzes vydrzet?

Nin, to vis nasi cerni spoluobcane maji narok na vse. Me tenkrat rekli at jdu misto studii na VS (chybel mi pouhy prelomovy rok po 26 letech) radeji makat a neflakam se na skole........... Hruza des!!! Zajimalo by me jak to delaji ti druzi...
11. lis 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,ja ti rikala ze jsme bez naroku :sweat_smile:

ani, ja vim,neni to takova tragedie, ale vzhledem k pujckam, splatkam a tomu ze by mi mesicne zbyvalo bez alimentu 900 kc, tak bych se z toho minusu nevyhrabala zas tak brzo :unamused: . mamka mi financne pomoct nemuze,uz ted mi plati hypo na byt
11. lis 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

to jsou tedy situace to vám povím, když se to sere,tak se to sere. :frowning2:
11. lis 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prý to mám zkusit příští rok v září :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ahoj to mě povídej když se to sere tak všechno najednou :angry:
11. lis 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, to by si z toho byla venku za necelych 5 mesicu a kde je garance, ze ten dluh za pul roku nebude jeste vetsi?
No je to tvoje rozhodnuti a ty si za nim stuj. Kazdy mame v urcitych situacich na vyber.... I my meli, bud se zblaznit a vse poslapat nebo jit dal a spolu.....
11. lis 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin:my jsme příspěvek na dítě zavrhli už dávno,zkoušeli jsme to poprvý,to jsme neměli vůbec nárok,a ted kvůli 100 měsíčně pro nás nemá cenu vyplnovat papíry,na víc nárok nemáme,franta dostává moc peněz :sweat_smile: :sweat_smile:
11. lis 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani, dluh narustat nebude, protoze v zajmu nas obou je, aby jsme se z toho vylizali.
dluh by byl splacen za 5 mesicu, to ano, ale z ceho bysme zili, jedli,kupovali pleny :sweat_smile:. to to ted radsi chvili vydrzime.
a ja mu stejne chci dat sanci. treba si to konecne uvedomi kdyz si precetl i nazory jinych. a kdyz ne, od sebe muzeme jit vzdy. ale to uz je potom rozhodnuti definitivni...
11. lis 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři ani má pravdu
Ale je to jen a jen na tobě jak se rozhodneš tak ti přeji hodně síly a snad to bude ok
11. lis 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři bud ráda že Eda má alespon práci
11. lis 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,praci. ale vydela si prd a jeste projezdi :unamused: . ale tak lepsi nez nic
ted co dostal posledni vyplatu, tak nemel ani to co ja materskou, ale to jeste nepracoval cely mesic. tak snad bude lip
11. lis 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bych se na tu práci z vysoka víš co at zkusí bary tady ve Strakách všude pořád hledají a neprojezdil by a nebo pokud má maturitu (tu Honza bohužel nemá ) tak ve Vodňanech hledají k Měštákům
11. lis 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ve str se ptal a rekli mu ze chteji jen holku :rolling_eyes:
11. lis 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mi julka snedla celou sklenicku,ale bohuzel kupovanou. asi se moji stravy uz prejedla :frowning2:. snad ji to prejde,nerada bych aby jen kupovany :unamused:
11. lis 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin, kdes to prosim nasla ze hledaji mestaky do vodnan?
11. lis 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je venku první ZUB :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš tady máš na ty Měštáky odkaz http://www.urady-prace.info/detail.php?id=161000000078156
11. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: taky první zoubek, tedy tady rostou jako houby po dešti. Tak gratulujeme :wink:
11. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
To chce neco noveho na sebe od tatky :grinning:
11. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi děkuji :grinning: :grinning: :grinning:

Ani v naši situaci dostanu tak na spoďáry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři a tady je to taky :

Požadovaná profese:
Strážník obecní, městské, místní policie (51625)
Pracoviště a kontakty
Firma: Město Vodňany, IČ 00251984
Pracoviště: nám. Svobody 18, Vodňany I, 389 01 Vodňany Vodňany, okr. Strakonice
Komu se hlásit: Jan Sladký, tel.: +420 383 383 864,724 018 658
Vlastnosti volného místa
Směnnost: Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek: Plný
Minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr: od 1.1.2010
Mzdové rozpětí: od 13 110 Kč
Požadované dovednosti: Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Poznámka k volnému místu: PC, ŘP "B", bezúhonnost, spolehlivost, tělesná a duševní způsobilost, znalost AJ nebo NJ výhodou, praxe u městské policie nebo Policie ČR výhodou, aktivní znalost sebeobrany a zbrojní průkaz výhodou, dobrá místní znalost ve Vodňanech výhodou, KONTAKT: přihlášku formou vyplněného dotazníku je nutno podat u MP Vodňany, Tylova 842 do 14:00 hod. do pátku 20.11.2009!!! - dotazník zájemce obdrží od vrchního strážníka nebo je možno si požádat o jeho zaslání e-mailem na adrese mp.vodnany@atlas.cz, bližší informace podá vrchní strážník p. Sladký telefonicky nebo přímo v kanceláři MP Vodňany
Poslední změna: 5.11.2009 14:56:21, Úřad práce ve Strakonicích, ref.: STA78156U, číslo volného místa: 1 210 420 709
11. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych to zkusila :wink:
11. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek