• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

nin tak spoďáry se taky hodí ne? :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři kdybych nebyla na rodičáku tak bych šla do téhle práce

Požadovaná profese:
Administrativní pracovník (41159)
Pracoviště a kontakty
Firma: Krajské státní zastupitelství České Budějovice, IČ 00026026
Pracoviště: Okresní státní zastupitelství, Žižkova 534, Strakonice I, 386 01 Strakonice 1 Strakonice
Komu se hlásit: Barbora Holečková, e-mail: posta@osz.sce.justice.cz
Vlastnosti volného místa
Směnnost: Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek: Plný
Minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr: od 1.1.2010
Mzdové rozpětí: od 10 000 Kč do 14 000 Kč
Požadované dovednosti: Práce s PC
Poznámka k volnému místu: výborná znalost práce na PC, výborná znalost českého jazyka, bydliště: Strakonice a blízké okolí výhodou, KONTAKT: písemnou žádost + maturitní vysvědčení + životopis zaslat poštou, e-mailem nebo přinést osobně, nejpozději do pátku 20.11.2009!!!
Poslední změna: 20.10.2009 15:26:45, Úřad práce ve Strakonicích, ref.: STA77861U, číslo volného místa: 1 168 100 773, poslat dotaz zaměstnavateli:

ale tam bude nejspíš tlačenka. 3koda že Honza nemá maturu z výučákem se práce hledá asi hůř
11. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to je jasný koupím si nějaké pěkné bombardáky a vyvěsím je na balkón jako vlajku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já konikuju a malej vedle mě sedí v židličce a morduje hračky :grinning:
11. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří a kdbys šla bydlet k mamce a ten tvůj byt pronajímala??? Třeba na pár let, než se dostaneš z toho nejhoršího, než třeba budeš v práci??
Luci - jakub taky (podle paní úřednice a tabulek) vydělává spousta peněz (kde teda jsou nevím), takže žádný příspěvěk nám nehrozí :wink:
11. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pocitejte, ze u mestaku se delaji psychotesty a kondicny testy.

Nin, vzdyt si k rodicaku muzes vydelat kolik chces, tak do toho jdi ne?
11. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANi to vím ale byla bych tam celej den což nechci nechci přijít o chvíle z malým
Kondiční testy jsou v pohodě alespon co vím tady ve Strakonicích o Vodnanech vím teda jestli se to nezměnilo že tam nedělají noční alespon to tak bylo. A nebo proč to rovnou nezkusit ke státním, ted mají nábory jak jsme měli v Infernu tuhle tu uzavřenou společnost akci Kriminálky Strakonice, Klatovy, Prachatice tak mě dávali vizitku stím že opět hledají ty co chtějí pomáhat a chránit
11. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
brouček je protivnej tak ho jdu uložit, jestli bude spinkat :wink:
11. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
s kym cim - s malym! Chteji 100% znalost cestiny..... Ja bych proste k policajtum nesla, uz z toho duvodu, ze bych musela od pesaku, coz s mym vysokoskolskym vzdelanim vazne nikde tvrdnout v zime nechci. Ja tohle resit nemusim, uz mi zase volali na misto ucitelky :grinning: Uz bych mohla byt na 6ti mistech....
11. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin IP :wink:
11. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
neřešte S a Z :unamused:
11. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišák chrní,včera hlídala babička,my byli s Frantou v Praze v divadle,takže míša včera ne a ne odpo usnout,pak usnula ve 3/4 na 3 a babička jí musela v půl pátý vzbudit/to už jsme byli pryč/,jenže večer usnula až ve 22:30 a ráno ji honzis vzbudil v 6:45,takže dneska odpadla brzo :wink:

Holky já byla tak naštvaná na sebe,dělala jsem oběd,kuřecí stehna jsem vykostila,mrkev a porek pokrájela,hodila to na pánvičku a udělala základ na obyč čínu,k tomu jsem ale dělala nudle,co mi koupil táta,nejsem na ně zvyklá a zapomněla jsme je po uvaření prolít vodou,prdla jsem je hned do tý směsi a ony se slepily na kejdu,s kterou nešlo nic udělat :frowning2: ,nio tak jsme je nějak seškrábala a něco jsme ujedli

dneska mi přišla sms od naší sestry,že máme zejtra s dětičkama přijít na očkování,tak asi budu muset říct frantovi,aby šel se mnou,protože krotit je oba v čekárně asi nezvládnu,hlavně doufám,že nebudou mít žádnou reakci,hlavně honzík,neuroložka mi doporučila,abych mu po očkování radši dávala diazepam,tak asi radši jo :frowning2:
11. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je k naštvání co? Člověk se tak snaží a pak se ten oběd takhle pokazí. Ale to se holt občas stane no.... :wink:
11. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mis, i tohle se stava....ale pekne to nastve, kdyz kolem plotny skaces jak blba a pak tohle :frowning2:
11. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, nebude v praci sraz pred vanocemi? I pro byvale, nebo to vlastne bylo az nekdy kolem velikonoc co?
11. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,aspon to masíčko z toho bylo dobrý :wink: :wink: ,ale v tu chvíli jsme myslela,že to vezmu a mrsknu s tím do koše :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: před vánočními prázdninami byl sedánek u stadionu, copak? chceš vyrazit? :wink:
11. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, no kdybych se zbavila te (chripky) virozy, tak bych sla :slight_smile: Jenze takhle bych to tam neudychala :frowning2:
11. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jdu se psem na postu a pak zase do pelechu....
11. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani bohužel nikdo není dokonalý ani já, já se snažila pomoct Sandře to víš někdo je holt učitelka a někdo jen aranžérka z následnou maturitou.

Jo a mimochodem já jsem si myslela že si sem chodíme pokecat a svěřit se a né že se tady bude poučovat o ČJ to mě fakt stačilo ve škole né nadarmo jsem z ČJ měla za 4 když si to neumím odůvodnit a co žiju stím zase mě jdou jiné věci než čeština - a pravopis škoda že to tady nejde podtrhávat červeně to by moje příspěvky byli rudé jak komunisti.
11. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja nic nenamitam proti tomu, ze kazdy(a) jsme na neco jineho, ja jsem matematik, ale urcite bych se nehlasila na misto pro cestinare, kdyz vim, ze me cestina nejde..... To je trochu do oka bijici. Nikoho nepoucuju, jen do te doby, co ho chci upozornit na nedostatky, kdyz se chce hlasit na misto, kde to bude potrebovat (nebo chtel by se hlasit!!) Takze se zbytecne rozcilujes... a klidne si sem chod kecat, nikdo tu po tobe pravopis nechce. Jen obdivuji sebevedomi lidi, kteri se hlasi na misto (nebo by chteli) a vi, ze tam pozaduji neco, co neumim....tot vse a vic nereaguju.
11. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pozor ANI já se na to místo nehlasím jen jsem ho sem ZKOPČILA ( nespisovné slovo???? ) pro Sandruš manžela kdyby měl třeba zájem a já jen napsala že by se mě ta práce líbila o svých nedostatcích vím a sorry nejsem dokonalá tak proto i kdybych sebevíc chtěla tam nepůjdu a na ŠTESTI by to posuzovaly ( asi hrubka nevím píšu rychle) jiný a nééé TY
11. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin :wink: IP :wink:
11. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pokud tady někomu vadí mé hrubky tak vás opustím a nebudu se tady dohadovat o PÍČOVINÁCH ohledně pravopisu a nebo at jsem neleze ten komu mé písmo vadí :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Jo a dík že obdivuješ sebevedomi lidi,mít taky takový co :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kteri se hlasi na misto (nebo by chteli) a vi, ze tam pozaduji neco, co neumi..........
11. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninuš neopouštěj nás,já mám tvoje příspěvky ráda i snedostatkama a nějak už jsem si na to z místo s zvykla a nebylo by to ono,kdybys to najednou začala psát správně :wink: ,je to asi jako když jsme zvyklí,že k nám honzík chodí každou noc a pak jednou nepřijde a já mám strach,že se něco děje :slight_smile: :slight_smile:
11. lis 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi a Nino gratuluju k zoubkům!

A vyprdněte se už na ten pravopis ju? Vážně je to tu o povídání ne o pravopise, školu už máme snad všechny za sebou :grinning:
11. lis 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci děkuji jsi hodná moje s a z byla katstrofa už na základce a to samé y a i nebo mě a mne, neboj ona mě odtud jen kvůli pravopisu nedostane to bych byla pěkná trubka odcházet jen kvůli ní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI díky konečně po Lucce další rozumné slovo :wink: :wink: :wink:
11. lis 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím mám dotaz, nemáte některá MECHANICKOU ODSÁVAČK mlíčka? Jak sme začaly s příkrmama, malá míň pije a já nechci zatím o mlíčko přijít, tak si ji chci pořídit.. Růčo je to na dlouho :unamused:
11. lis 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi:já bohužel zase před sebou a i stím pravopisem :sweat_smile: :sweat_smile: ,zrovna pomalu začínáme řešit,co a jak dál,ale ještě minimálně pololetí a půl mám čas

Míša dospává včerejšek,nechce se vůbec vzbudit,potvora jedna.Za hodku půjdeme doprovodit babičku na vlak,to zas bude řevu,že ona jede a my ne
11. lis 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi:já bohužel nee,měla jsem elektrickou,ale věnovala jsme ji na nedonošence :wink:
11. lis 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek