• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

já už jsem ty svoje podprsenky prodala a mám klid,stejně pokud budu podruhý těhotná tak se už na tu velikost nedostanu,takže radši ať jsou pryč
4. bře 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chtěla původně nějakou obyč nevyztuženou a bez kostic, aktivní prodavačka mi v mé velikosti pořád nabízela ty vyztužený. Tak sem řekla, že jí chci místo kojící a v tu chvíli hned věděla kam jít. Nechápu že jí to netrklo dřív, mšla sem jen svetr, ve kterém mám bříško docela pěkný :grinning: No nakonec sem ráda, že sme se domluvily.Ono ve Strak těch čongů zas tolik neni co?
4. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja je zatim ani nekupovala. protoze nijak extra se mi prsa nezmenila, pockam az po porodu jak se nalejou a doma stejne chci pouzivat obyc sportovni s plinkou a na ven nejakou starsi s vlozkama. neplanuju nekde venku kojit, taky by to mohlo jit. a kdyz ne, snadno dokoupim :slight_smile:
4. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandruš abych ti pravdu řekla, tak já jsem jí používala jenom v porodnici,doma potom chvilku a pak když už jsem jenom odsávala tak jsem měla normální a šlo by jí nosit i když bych kojila :slight_smile:
4. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja to tak mam taky v planu. a ja to tak resim u vetsiny veci, nez abych kupovala dopredu a pak se mi to doma valelo, tak pockam jestli to budu potrebovat. Muzu se kdyztak spolehnout na manzu i mamku, ze by kdyztak koupili.
dneska je vsechno strasne drahe a kdyz to pujde, tak za to radsi koupim neco malicke :slight_smile:
ja uz se tesim az ji budu mit u sebe :dizzy_face:
4. bře 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak, chtěla sem ji spíš do porodnice,aby na mě nekoukali divně, že mám normál. podprdu. Podle toho, jak se mi prsa zvětšily, budu kojit asi celou porodnici :grinning: Ne, já vim, že na tom asi nezáleží, ale když už se mi v noci tak pletou, tak aby to bylo k něčemu dobré :slight_smile:
4. bře 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se už saz těšim :wink: Je moc hezký si tu o tom psát..
4. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u me staci kdyz lezim v noci na boku a trosku se prso jako macka, i kdyz to necitim, jak lezim a mam pod sebou mokro :sweat_smile:. tak jestli to tak bude pokracovat, tak se nebojim :slight_smile:. ale zatim zas tak jak jsem cekala nenarostli :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
To měla i sestřenice, taky ji poporostla prsa jen malinko a už snad od 5. měsíce měla pořád mokrou podprsenku. Pak ale kojila jen asi měsíc, protože měla moc mléka - zánět a pak už tedy nekojila.Jinak mě se o číslo zvětšily hned po pár týdnech (až si ze mě dělali v práci srandu, jestli nejsem těhotná - jo, kdyby tenkrát věděli, že měli pravdu, chvíli sem to přecejen tajila) a teď zase poporostly. Ale nic mi neteče, ani malilinko :frowning2: Tak nevím, co to znamená?
4. bře 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzko neměj strach,mě taky nic neteklo do porodu ale potom už jo,ale bohužel na to jak se mi nalily prsa tak jsem to dlouho nevydržela kojit,ale záleží hodně na psychice teď už tomu věřím...
4. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me tecou asi od 12. tt ale to jen kdyz jsem zmackla. ja doma chodim bez podprsenky, tak mam kolikrat mokre fleky na tricku :sweat_smile:. ale kosicky se mi zatim nezvetsili, jen obvod hrudniku :rolling_eyes:
taky si myslim ze kojeni je predevsim psychicka zalezitost :slight_smile:
dneska jsem senasla strie na jednom lytku :angry: . uplne mi to zkazilo naladu :rolling_eyes:
4. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky já dneska shodou okolností si byla koupit taky kojící podprdu :slight_smile: - docela pěkná 380,- a prý mě jí pojištovna proplatí tak na ně budu muset vlítnout to jim nenechám :wink:
Jinak dneska má má drahá polovička volno takže jsem se sem dostala až ted jelikož jelnakládat auto na zítra, ale jinak jsme dneska konečně byli na té matrice ohledně otcovství a jména - takže vše už je hotové
Dneska mě slíbil že smontuje postýlku tak jí i nazdobím - a pak nafotím. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin, tak super :slight_smile:. ja uz taky na postylku porad koukam a nemuzu se dockat az tam bude malicka :dizzy_face:
a manza uz taky chce abysme rodili :grinning:

holky, dneska je venku krasne, ja se tak tesim az vytahnem kocar a pujdem prochazkovat :dizzy_face:
4. bře 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nin, u jaké poj. jsi? U VZP asi ne co?Ne že bych chtěla těch 69kč proplatit :grinning:
Tedy Sandři, strie na lýtku, to je něco, to dokáže naštvat! :grinning: :grinning: Já mývala před těhu pomerančádu na lýtkách. Teď se radši nekoukám :sunglasses: Jinde nic zatím nemám, tak nic radši nehledám.
Právě toho kojení se trochu bojim, měla sem vždy přecitlivělý bradavky, tak proto.. No musim se zklidnit, bude to jistě ok. určitě bude lepší mlíčko od maminky než kupovaný, tak se musim snažit..
4. bře 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, je nádherně, zrovna sem to řikala kámošce na ICQ, že mě to asi ještě vytahne ven. Sice jak sem chvíli chodila po Písku, tak mě začalo bolet bříško, ale taková pidi procházka by snad nevadila.. Jé a natož s kočárkem.. Už aby to bylo :slight_smile:
4. bře 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandro asi je ještě brzo,malinká se chce ještě parádit, když vám nic k vyvolání zatím nezabírá :wink:
4. bře 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo, ale maminka uz chce kocarkovat :grinning:
ja si pujdu za chvili udelat prochazku k mamce, ale zpatky mestskou, nic se nesmi prehanet :grinning:
celulitidu jsem mela vzdy,ale strie me stvou :rolling_eyes: . ja se sice nemazu (tak co bych chtela ze :grinning:), ale mam je nastesti jen na zadku, stehnech a jednom lytku.
jo a mam strasne natekle ruce, po ranu to i dost boli, uz aby ta voda sla ven :slight_smile:
4. bře 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi jsem u pojištovny Ministerstva vnitra proplácí 1000,- viz: http://www.zpmvcr.cz/cz/pojistenci-a-verejnost/produkty/rozsirena-zdravotni-pece.html?id=28#balicky-top

Sandři to mě povídej venku je nádherně jak jsem si užila jen ten krátkej kousek od auta k úřadu a do toho krámku )štastná jako blecha) :grinning: :grinning:

jo a Zuzi u VZP viz: http://www.vzp.cz/cms/internet/cz/Klienti/Pripravili-jsme/vyhody2009/matka_dite
4. bře 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem taky u MV, ale ja to vyplacala na predporodni kurz :slight_smile:
4. bře 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jsi absolvovala přeporodní kurz??? Já o něm taky přemýšlela ale pak jsem se na to vyprdla :frowning2: :frowning2: :frowning2: respektive jsem to nějak vypustila z hlavy :grinning:
4. bře 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,
tak jsem dneska byla u primáře, řekl, že by byla vhodná další operace a bla bla bla bla bla. Každopádně, jelikož jsem to ještě nedostala, došla jsem si do lékárny koupit Mama test. A ted tomu nebudete věřit - // naběhly téměř okamžitě. :grinning: tak jsem si po dvou hodkách udělala ještě jeden a to samé. Takže, nechci zakřikávat, v pátek mi vezmou krem a můj gynekolog mi dá vědět výsledky odpoledne. Stále ještě jsem v šoku, nechce se mi tomu věřit :slight_smile:
4. bře 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kato, co ????????????, no, tak velka gratulace !!!!!! To je uzasne !!!! To snad ani neni mozny :slight_smile:

Jj, Nin, absolvovala, ale jestli procitas konika, tak je zbytecne ho mit :wink:. tady najdes vse :grinning:
4. bře 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kato, tak to gratuluji!!!

A co se mi doneslo, tak Gregorova stale chodi do prace a lekari jsou ihned po zjisteni na rizikovem, mozna je to jeste kec!!
4. bře 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uprimne, me je to i jedno jestli je nebo neni.
a nemusi byt hned doma. u nas chodila tehotna dr. i s brichem a na internu taky. obe nastoupili az na materskou. takze neni pravidlem ze musi zustat doma na rizikovem
4. bře 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo no to je super!!! Tedy, to je hezká zprávička!
Jinak nin na tu VZP kouknu,ale co nám přišel nějakej leták domů, nic moc tam nebylo..
A předpor. kurz taky teď absolvuju v Písku, zatím nic moc nového, dohně sem se dozvěděla tady na diskuzi..
4. bře 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vetsinou ale ano, delaji v rizikovem prostredi.... A tohle mam primo z porodnice.......
Me to zrovna u ni jedno neni!
4. bře 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vám všem,nejsem strakoničanda,bydlím v Protivíně,ale vaši debatu sleduju a tiše závidím,že si takhle krásně povídáte.Tady v mým okolí je úplně mrtvo.Jestli mě k sobě přiberete,budu ráda,zas tak daleko to k vám nemám a málem jsme v jednu chvíli pod Stakonice patřili.Jmenuju se Lucka a mám 2 dětičky,můžu k vám?
4. bře 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky mispuli, vitej :slight_smile:

nemyslim si ze chirurgie a interna by byli min rizikovy, to si myslim ze jeste zlata porodnice. ale to je jedno.
4. bře 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci, já myslím že určitě můžeš... I když já taky nejsem tady domácí. Jsem spíš k Písku. Ale tady jsou super holky, co mě přijaly!!! :slight_smile:
4. bře 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně Lucko, vítej k nám :slight_smile:
4. bře 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek