• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Luci myslíš s Honzíkem nebo se ty chceš dát ještě na studium?
11. lis 2009 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi: my zoubky ještě nemáme :grinning:
11. lis 2009 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuz:jak s vlastníma dětičkama,tak s cizíma,jsem úča a mám aprobaci čeština tělocvik :grinning: :grinning: :grinning: ,já už radši studovat nee,po 6 letech na mateřský mám pocit,že jediný,co zvládnu,bude znovu se naučit učivo ZŠ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
11. lis 2009 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale tak já měla na mysli spíš učení nás samotných :grinning: Vim že ste tu úča každá druhá :grinning: Ne Luci a ostatní, jen v dobrém :slight_smile:
11. lis 2009 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci ty se budeš už vracet do práce? To je děs co? Já mám taky pocit, že za mateřskou všechno zapomenu. Teď jsem si dala doučko, ať z toho nevyjdu...za 15 min. přijde :grinning:
11. lis 2009 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi já to tak pochopila.. tys měla na mysli asi Strakkonickou Julinku viď?
Zuzi segra má novou SUAVINEX použila jí 2x a nemá mlíko tak je malá na nutrilonu prodala by jí za 1000,-
Díky Nino..Já myslela jen nějakou obyč levnější..
11. lis 2009 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
koukám kolik jste toho zase nakecaly... :grinning:

Nin z pravopisu tady si nic nedělej, já jsem tady od ani byla poučená, pamatuješ???? musím se tomu smát,protože si sem chodíme jenom pokecat a né aby jsme si dávaly pozor na pravopis...

já bohužel budu hledat práci pro sebe, od září příštího roku mě to čeká :confounded:
11. lis 2009 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
11. lis 2009 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
evi"sice mám ještě čas,ale jak je malá narozená v březnu,tak je blbý nastupovat v pololetí,tak to chci zkusit,jestli by mě ředitel nechtěl už od začátku roku na částečnej úvazek,ale stejně bych to musela pošetřit ještě ze všech stran,míša by musela jezdit s honzíkem toho půl roku asi do krtečka,snad mi tam vyjdou vstříc,ale zatím jsou to spíš úvahy,s vaškem/naším ředitelem/ chci mluvit až po novým roce

jinak ke sebevzdělávání se,chci si procvičit angličtinu,čekám,až se sem zpátky nastěhuje kamarádka a bude dělat kurzy,já se anglicky učila od 3.třídy na jazykovce,pak 4 roky na jazyk.gymplu a 2 roky na vejšce,ale to už je tak dávno,tak si to chci zase obnovit

nějaký doučko bych klidně taky dělala,naposledy jsem měla před 2,5 rokem,problém je,že češtinu nějak nikdo nechce,bud děti přijímačky nedělaj nebo jsou chytrý a nepotřebujou to
11. lis 2009 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Vypadá hezky, já tomu prd rozumim. Ale když nemám bolavý prsa tak snad můžu mít i obyč..
jedna mamina tu v bazaru prodava Farlin pákovou - docela se mi líbí. Ale chtěla sem zkusit napřed tady vás. Měla sem představu tak kolem 500,- Jinak sem viděla i novou za 80,- :grinning: :grinning: do tý bych ale nešla
11. lis 2009 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda holky, ja prijdu z vychazky a tady skoro 3 nove stranky :grinning:
Jsem lina to docitat :sweat_smile: :grinning:
Bylo neco duleziteho? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Zuzi, ja prodavam tuto:

http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=428879&vReferer=%2Fbazar%2Fmyentries.php
11. lis 2009 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Už se se na ni taky koukala Anny, dík.. Uvidim, kdyžtak se přihlásim :slight_smile:
11. lis 2009 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ja doucuji matiku prubezne furt a ted dokonce ucim i dospeli vypocetku :slight_smile: Matiku ucim nejen deti, ale i dospele, co si dodelavaji maturitu...... Je to prijemne a clovek z toho nevyjde....
11. lis 2009 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jasne, pokud bys chtela, tak pisni.
Jinak nechci te premlouvat, ale kupovat zase super levnou nema cenu, to pak muzes porad odstavat ruco :wink: :slight_smile:
11. lis 2009 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
No ja mela rucni a jak si mazala koupit elektrickou a tu bych za nic nevymenila :slight_smile:
11. lis 2009 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Tahle je PC 840,- a teď za 450,- v zárce do dubna 2011
11. lis 2009 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Omlouvám se za překlepy, některý písmenka stávkujou :sweat_smile:
11. lis 2009 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jdem baštit sváču (dneska banán) a pak vařit véču, mějte se tu hezky.. pa zítra
11. lis 2009 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nin,moc gratuluju k zoubku :wink:
a moc dekuju za odkaz. eda by ti mestaky zkusil,uz koukal ze by je sel delat i do prahy. tohle by bylo lepsi :slight_smile:

lucy, to fakt nastve :rolling_eyes:

zuzko,ja mam obyc z dm. je pouzita 2x. flasticka teda vic, do ty jsem ji varila caj. dala bych zadarmo. stejne se mi tu jen vali :sweat_smile:
me to s ni neslo, ale me nejde ani ruco,uz od porodu,pritom mlika mam hafo. odkapava mi snad jeste vic nez po porodu :sweat_smile:

na chyby se vykaslete. taky pisu rychle a myslim ze hrubku mam nejednu :sunglasses: . od toho tu nejsme :slight_smile:

klarko,reseni by to bylo,ale tam taky nejsou moc podminky. jarda (mamky muz) ma svou povahu a ja chci juli vychovat v klidu :slight_smile:
11. lis 2009 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi: jojo :wink:

nin: tak to je napd s tím kojením co? holt Káťa dopada dopadla jako my. No kojení není žádná sranda co?

Luci, to je rozumný, taky bych to zkusila udělat jako ty.
s tou češtinou máš pravdu, dneska už děti přijímačky nedělají, tak čeština je jaksi out, to spíš ty jazyky a ta máťa, jak píše Ani.
Jo já mám tu ájinu taky z toho důvodu, že se v tom chci udržet....
11. lis 2009 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky tak malej si dneska odpol dáchnul od 14:30 - 16:30 to se za ním přijela podívat i malá Kačenka a on spinkal jako dudek ted je tu tchýně tak jsme všichni sborem vykoupali (!!!!!!!!!!!!!!!) a ted dopapal mlíčko veme si zatím jen 180 ale to je už uspěch jo jinak z Hamánkem máme úspěch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Evi přesně tak jako my dopadla, ale je vidět že to těm našim chlapákum svědčí tak už mě to ani netrápí
11. lis 2009 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
nin:tak to mě to trochu trápí ještě teď...ale co už. :wink:
11. lis 2009 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi nenaděláme nic tak Honza šel malého uložit tak tam jdu za nima :wink: pak se ješte ukážu
11. lis 2009 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: já vím. jen si to pořádně srovnat v hlavě, už je to tedy daleko lepší, ale mrzelo to dost.
11. lis 2009 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Vsechno ma sve pro a proti....
11. lis 2009 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ani: určitě, taky jsem si říkala, když jsem byla těhu, že to žádná katastrofa nebude, když skončíme na flašce, ale jaksi po porodu to člověk vidí nějak jinak no....ale jak říkám, už je to jedno....
11. lis 2009 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už jsem tady :slight_smile:
11. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
cauky devcata
tak my jdeme zitra na 8 mes. prohlidku, sem zvedava na vahu, babca s mamkou mi furt rikaji ze je malej hubenej, je fakt ze nema zadnej faldik, ale on je dlouhej jak zizala, pritom papka dobre a dost

Ninus a co mala Kacka? je hodna a jak se maji? Kata sem nic nenapise :sunglasses:

hrubky neresim :dizzy_face:
11. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek