• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

jde vam FB???
11. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jde vam FB??? me nééé :angry:
11. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul ahoj jo jde mi FB a dobře ale dopoledne to blblo
Kačenka je hodnoučká a v noci krásně spinká dneska byli na kyčlích a vše ok.
My byli dneska u DR na kontrole a já uplně zapoměla malého nechat převážit tak zítra postavím Honzu (velkého) na vahu a pak si na ní stoupne z malým - alespon orientačně, já se ptala DR kdy máme přijít a bylo mě řečeno že ve 12měsících
11. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
FB mi jde :slight_smile:. jen zahrada nejak blbla...

ja kojeni neresila ani pred porodem,ani po porodu. ale to mozna proto ze od zacatku nebyl zadny problem :slight_smile:

k dr jdem nekdy bud v listopadu nebo prosinci na prevenar,tak ji rovnou zvazi :slight_smile:

holky,mam problem. julka jak ted kazda kazdy den,nekdy i vickrat, tak je dost opruzena :frowning2:. nepomaha ani rybilka,ani aviril,ani bepanthen. nemate nejaky tip? ted vecer to mela docela osklivy,tak jsem ji poradne namazala rybilkou,ale premyslim jestli necinknu dr. neni to blby?
11. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
po kazdym prebalovani ji umyj vodou a poradne osus a namaz, ja mam niveu proti opruz.a je vyborna, je takova hutna a nevsakne se hned do plenky
11. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
san kup si obyčejnej pityol,nedám na něj dopustit a oppruzeniny léčí spolehlivě a stojí necelejch 30kč :wink:
11. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peto, to ja prave delam :frowning2:
a nejen ze je opruzena, ale i v miste okraju plinky to ma jako cerveny ryhy. myslela jsem jestli treba nejsou maly plinky. dnes ma cely den vetsi velikost a je to snad jeste horsi :unamused: . to nevim jestli mam spis promazavat nebo rybilkovat...
pak ma klasicky opruzeny zadecek a trisla :frowning2:
11. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
san ten pytiol zabere i na ty otlačeniny,mám to vyzkoušený :wink: :wink:
11. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři pytiol nebo imazol - tyhle dva pomáhají já mám doma pytiol preventivně a nebo je super i sudocream ale ten je celkem drahý

a nemůže to být plenkama?????
11. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
san ségra to měla u malý, normálně s ní šla k doktorce a ta jí na to napsala mastičku,byla dobrá a malá měla za chvilku klid

já dneska umírám,bolí mě hlava,oči a je mi celkově blbě, malej tu řádí jak torpédo a táta sedí opět na siestě... :angry:
11. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to je mi líto já měla nějaký útlum asi před třemi dny - ráno jsem se probudila a měla jsem pocit jako kdybych nespala, bolelo mě celé tělo, hlava naštestí to trvalo jen půl dne. Zítra zse fičím na rehabelitaci
11. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
imazol mam sice doma,ale na ten julka mela alergii :unamused:

plenkama si nemyslim,pampersky jsme pouzivali hodne dlouho a to to jeste nemela a babylovky taky nema prvne.

tak to ja zitra koupim ten pytiol. ted jsem ji to hodne namazala, tak snad to bude lepsi. chuderka moje malinkata. boli me to za ni :frowning2:

zdeni, to je prece klasika ze kdyz chlapa potrebujes, tak neni :rolling_eyes:
11. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pytiol stojí cca do 30,- a imazol do 70,- no a sudocream cca 140,- - 150,- ten větší
11. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
imazol mam doma,kdo chce,tomu ho dam. juli mi po nem zflekatela :unamused: . ale to jsme ho meli davat na tvare. nicmene uz znovu riskovat nebudu
koupim ten pytiol. o tom uz jsem nekolikrat slysela a pouzivaji ho i na detskem :slight_smile:
11. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dekuju za rady
tomu věřím že to bolí, zkus fakt ten pytiol já musím zaklepat my jsme nebyli ani jednou opruzený
chce to hodně větrat, otírat vodou já používám minimálně vlhčené ubrousky - od toho abscesu co jsme měli mě vyhovují nesterilni čtverečky a čistá voda ( to mě doporučil i dr na té chirurgii )
Ahojky,
San kup ten pityol, já ho koupila včera stojí 25,- Kč a za jednou měla krásnou prdelku, zkoušela jsem i sudocreme a nebylo to takové, imazol máme od doktorky a přes to nám zadeček zčervenal. Mamka mi říkala kup pityol, ten zabere.
Nin, kdy jsi dávala Honzíkovi něco jiného než mlíčko? Až v 6měsících? Moc děkuji. :slight_smile: Jo a na pravopis kašli prosím tě. :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja ji opruzenou taky nikdy nemela. az ted co kaka casteji. zkusim i vic vetrat zadecek. snad to bude dobry
san to bude mít k zubům,míša se opruzuje zásadně když jí rostou zuby :frowning2:
mě u pytiolu zarazilo že v přibalovém letáku psali že není vhodný pro děti snad do 10 let (věkem si nejsem jistá ale něco takového tam psali já ten leták asi už nemám) ale dětská řekla at ho klidně použiji když bude potřeba a my když jsme byli malý tak se používal normálně
11. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to me zarazi, vim ze se pouziva snad od nepameti :sweat_smile:

me dnes zas zarazilo, ze na piskotech opavia pisou ze jsou vhodne az od 3 let :confused:

jestli to ma k zubum, tak se mame na co tesit kdyz nam vylez zatim jen jeden :sweat_smile:
11. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš AHOJ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
né né do 6m jsem nečekala s příkrmama jsem začala něco po 5 měsících - zeleninovým příkrmem - první jsem dala mrkev ( po dobu 3 dnů) pak jsem přidala brambor taky 3 dny (kvůli připadné alergii )
Jituš kdy vyrazíme z ratolestma :wink: :wink: :wink: my už mužeme ven teda pokud nebude mlhavo a mráz to prý zatím nemáme
11. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin je to tak,dokonce tady o tom někde jede diskuze,ale já na něj byla zvyklá,používali houž na nedonošencích a když ho použiješ jen v nejnutnějším případě,tak to nevadí,hlavně,že pomůže,to bys pak nemohla vůbec nic
11. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři za to mě málem ukamenovali na stravování miminek že jsem tam psala že malému dávam do přesnídávky nasrouhané piškoty - my jsme na tom vyrostly a jsme nějak špatné???? Doporučili mě tam strouhat Sunarky tak jsem je koupila malé balení za cca 32,- a zkusila jsem je nejen že mě to přišlo že je to sladky jako cecek a malému to s těma sunarkama nechutnalo. Takže dávám piškoty
11. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já jsem si říkala že to tak bylo jen sem si nebyla jistá tím věkem, ale za nás se používal tak proč ted néééé
Třeba jak dr napsala malému kapky tak na Ventolin kapkách bylo napsáno vhodné od 2 let
11. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninuš my taky měli radši piškoty a nebo sušenky od nestlé,ale ty jsou docela drahý
autor
ja piskoty jeste nedala,ale koupila jsem je, ze bych to zkusila. mamka rikala ze driv tam psali od 6M. od 3 let mi prijde prehnany :confounded:
to víš,holt někdo jede jen podle příruček a to taky není dobře :frowning2: :frowning2: ,vy jedete,já vůbec nestíhám reagovat
11. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři prý na některých je napsáno od 6m a na některých od 3 let což je dost přehnané
11. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja dneska koupila velke baleni a tam pro jistotu neni napsane nic :grinning:

susenky davam od hami safari a nebo krupky
11. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek