• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

jeste to mixujete detickam uplne do hladka?
ja uz neco rozmackam vidlickou aby se to pomalu naucil jist, ale kdyz delam masicko tak to mixnu do hladka
11. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kralika mame domaci. proto tak :slight_smile:

inspirace dobra :slight_smile:

tak to me ryzi a spenat nechce :sweat_smile:
11. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mixuju dohladka. az budou zuby tak uz nebudu
11. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
holky dobrou, jdu spat uz tak jsem vydrzela dlouho :sweat_smile: :grinning:
11. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
peto,dobrou
11. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak fajn, už se těším. :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Petul já taky vydržela dlouho a to jsem sem vlezla že vám popřeji dobrou noc a ejhle jak jsme se rozkecaly, my taky zatím do hladka ale občas to není uplně nejhladši a malej je vdečný strávník tak krásně jak papá lžičkou až me srdce poskakuje

Peto ještě se ti malej budí v noci????
11. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo Peti taky přeji dobrou :wink:

Jituš já taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak koukám už jsem tu sama tak se odeberu do hajan :grinning:
11. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jojo, já taky jdu, ještě nakrmím a jdu a budu čekat na budíček v noci.Někdy ve 2 někdy ve 4. :grinning:
Dobrou a klidnou noc všem. :slight_smile:
11. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko

ninus budi se porad, ale 1-2x coz je krasny proti tomu co bylo predtim, budicek mame teda porad brzo ale uz sem zvykla
12. lis 2009 v 07:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobre ranko,
koukam ze u blatny zas bylo veselo :grinning:
http://www.novinky.cz/krimi/184136-policie-zastrelila-uprchleho-vezne-tauchena-postrelena-manzelka-je-po-operaci.html

my dnes meli hroznou noc :confounded:

a zadecek je lepsi ale stejne koupim pytiol :slight_smile:
12. lis 2009 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko holky tak jsem četla že na Blatensku v Hajanech bylo včera veselo
http://www.novinky.cz/krimi/184136-policie-zastrelila-uprchleho-vezne-tauchena-manzelka-bojuje-o-zivot.html
12. lis 2009 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandři :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jsme se pěkne sešli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
a v uplně stejnej čas jsme to sem dali :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to je dobry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
je to ale mazec jak si za ženská troufla manžela osvobodit při eskortě
12. lis 2009 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to jo. ze se nebala :sweat_smile:.
12. lis 2009 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
a ješte taková houžvička hubená :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ale docela hezka zenska :slight_smile:. jestlipak to mela zapotrebi...
12. lis 2009 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko,

tak to je neco ta prestrelka skoro u nas.

Jinak vcera jste se bavily o piskotkach, to by me ani ve snu nenapadlo, ze bych je nemohla davat. Ja je klukum davam mozna tak 3-4 tydne. Vzdycky je rozpustim a dam do presnidavky, nebo k nejakemu ovoci, a jak jim smakujou :slight_smile: :slight_smile:

U nas sviti krasne slunicko, to je hned jina naladicka :dizzy_face:
12. lis 2009 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré, krásné, slunečné ráno,
hurá.............. krásné počásko, to vyrazíme odpo do lesa, vezmu i Matěje ať má radost. Holky, pejskařky, taky máte období chlupů :angry: u nás by to bylo normálně na svetr :grinning:
Jinak s tím jídlem, jak psala Lucka, malá měla zuby brzy a taky s náma jedla skoro všechno snad od 10 m a piškoty jsme taky dávaly, ty z DM nebo Rosmanna. Nebo jsou dobrý křupky z lékárny, úplně se rozpustí v puse, jsou bez příchutě a za pár kaček :grinning:
12. lis 2009 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
jojo střílečka skoro za rohem, děs.

dneska je fakt nádherně tak pošupajdíme ven :slight_smile:
12. lis 2009 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
já pošupajdím na rehabelitaci v 11 a pak až se vrátím pošupajdíme ven teda nejdřív dám malému oběd :slight_smile: Dneska je fakt krásně.

Kláři u nás se zametá každý den a mužu tě říct že smeteme takovejch chlupů že by z toho byl ješte jeden malej pes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci - prosím Tě, mám dotaz. Když budou malý v únoru 2, pak půjdem někdy v květnu (nebo kdy to musím zjistit) k zápisu, tak aby mi jí pak další rok v únoru až jí budou 3 vzali, tak musím platit školku od září, viď. A kdy jí teda budu platit, je možná jí tam na ty 4 dny na 4 hodiny (nebo jak to je ) dávat??? díky
12. lis 2009 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky!
Taky je u vás tak krásně?
Piškoty? jak sem tu už psala, bez nich Julince ovoce moc nejelo.. taky mě nenapadlo, že bych jí je neměla dávat.My dnes mudeme mít brambory s květákem.. Jdem zrovna na to a pak do školy pro oběd (uzený, brambor a špenát.. mňam)

San Tak tu odsávačku jo, ale zaplatim ti ji. V So jedem do Plzně, tak bych se pro ni mohla zastavit, jestli ti to neva.. ještě sem zajdu odpo. Zatim pa
12. lis 2009 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Klári:já nějak nevím,ještě jsem se o to nějak nezajímala,ani jsem netušila,že musíme taky do školky k zápisu,ale poptám se ti,kamarádka má starší holčičku,co půjde do školky,tak pak ti dám vědět :wink:

míša i honzík milovali ovocný přesnídávky nebo i ovoce s rozdrobenýma piškotama,opravdu si myslím,že nic se nemá přehánět a piškoty neuškodí,pokud jim je nedáme celý,aby jim zaskočily :wink:

my se vrátili z očkování,míša je dneska protivná už od rána,ale kupodivu,při injekci ani nepípla,zato ted mi z ní asi praskne hlava,pořád jen knourá a ječí,honzík byl taky sztatečnej a nebrečel,ted se asi dám na nějaký modlení,aby se nám vyhnula reakce,honzíkovi už jsem radši dala ten diazepam,já si cestou koupúila smaženej hermoš s kroketama,děti tady maj od babičky rizoto,ale už mi snědli všechny krokety,takže ještě asi budu muset nějaký přismažit a já si dám hermoš s rejží :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zuzko, neni problem. jen napis pak priblizen cas abysme byli doma :slight_smile:

klarko,
muzu ti to zjistit u mamky, dela ucitelku ve skolce :wink:. ale co vim, tak vzhledem k nedostatku mist-hodne deti, tak se opravdu musi platit od zari. a myslim ze je to 5 dnix 4 hodiny. ale preptam se ti :slight_smile:

lucy,tak preju at jste bez reakce

nemate tip na rychli a jednoduchy jidlo?
12. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
sandří , to bys byla hodná. Díky. V jaké je mamka školce??
12. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
sandří a kdyby ses mi prosím ještě zeptala, jestli si můžu školku vybrat, nebo mě resp. Emmču někam přidělí. Díky, díky................... :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek