Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
sayastautor
12. lis 2009
holky,
tak uz jsem nasla druhy zub 😃 😃 😃

klarko, takze,k zapisu se musi. skolku si muzes vybrat jakou chces. platit musis od zari,ale muzes tam emmi davat. kdyz bys mela jen ji, tak na 5 dni v mesici (casove neomezeno) a nebo kdybys mela jeste druhy, tak muze byt 4 hod denne kazdy den 🙂
ninus81
12. lis 2009
Ahojky holky tak jak jste se měli ?? My využili krásného poasi a trajdali venku z Kačenkama bylo hřích bejt zavřený doma 😉
sayastautor
12. lis 2009
my byli venku asi hodku,pak nam delali futra a dvere do koupelny,ted julka spi a kdyz se vzbudi tak pujdem mrknout na otevreni lavky na podskali
ninus81
12. lis 2009
Jo jo to je od 18 hod a bude i ohnostroj 🙂
sayastautor
12. lis 2009
tak jsme naskonec nesli 🙂
ninus81
12. lis 2009
já bych tam z malým nešla myslím že by se asi dost bál těch ran z toho ohnostroje
sayastautor
12. lis 2009
ja nevedela ze tam ma byt ohnostroj
aninam
12. lis 2009
No uz je po nem 🙂
ninus81
12. lis 2009
jo jo už je po něm já na něj koukala z okna zajmalo by mě na kolik přijde :-N ale co je to vlastně jedno
sayastautor
12. lis 2009
my na nej s juli koukali z balkonu 🙂. libil se ji 😃

tak varim nakonec rizoto. nez se mi to podusi a udela ryze, tak jdu vencit. nesnasim oblikat juli nekolikrat denne :-| . aspon ze mi endy chodi docela dobre u golfek
ninus81
12. lis 2009
ááá nikde nikdo
sayastautor
12. lis 2009
ja tu jsem
klaraemma
12. lis 2009
sandří , díky moc za info, seš zlatíčko, fakt. 😎 😉
ninus81
12. lis 2009
já hraju Mafii na FB to mě zase Honza něco naučil malej od 18:30 hod spinká a já se těším na ordinačku
anny84
12. lis 2009
Ja uz taky 🙂

Kluci jsou uz v postylkach.
ninus81
12. lis 2009
..... se musím přiznat sežrala jsem malému jednoho jablečného Hamánka a pár piškotů 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 a jsem nad míru spokojená 😃 😃 😃 😃 😃
anny84
12. lis 2009
Nin, ted chodite spinkat nejak driv, co?
Tak to spi cca od pul 7h a vstava poprve az rano v tech 6h?
ninus81
12. lis 2009
Jo jo ted co byl nemocnej se naučil chodit spát po 18 hod občas jde v těch 19:30 nejdéle a spinká do těch 6 a někdy i dýl ale ta šestá to většinou jistí
ninus81
12. lis 2009
jdu hodit kopyta k televizi 🙂 😃 😃 😃
sayastautor
12. lis 2009
klarko,nemas zac 😉
kdyby te jeste neco zajimalo,ptej se 🙂
anny84
12. lis 2009
Ty jo, to te taaaaak zavidim 🙂

Ja se jdu taky svalit k telce 😃
ninus81
12. lis 2009
tak jsem se odvalila od telky a jdu se svalit do postele přeji DObrou NOC
petulka12
13. lis 2009
dobre ranko holky 🙂
vcera uz jsem nestihala napsat, na kontrole jsme dopadli dobre, malej ma 8,3 a 77cm zizalka moje
dr mu zkousel sluch, svitil na nej baterkou a sestra za nami cinkala lzickou a pak chrastitkem, jenze adam fasncinovane koukal na svetylko a nejaky zvuky ho moc nezajimaly, ale poznam ze na zvuky reaguje

dneska jsme meli budicek v 6, tak uz mam aspon obed v troube a pradlo v pracce a po snidani ficime do Mackova
petulka12
13. lis 2009
jo jeste holky pustila jsem se do farmy, jeste moc tomu nerozumim, furt se mi to pta na neco, vcera jsem vlezla sandrus a zdeni k vam na farmu a neco sem tam udelala ale nevim cooo :-N :-N :-N ptalo se mi to jestli chci pomoct tak sem sla 😃
ninus81
13. lis 2009
Ahojky holky přeji dobré ránko malej měl dneska záchvaty kašle tak se vzbudil ve 22 hod ale v půlnoci zase spinkal ale strašně kašlal byla jsem z toho hotová
sayastautor
13. lis 2009
peto, tos nam jen pomohla 😉. kdyz budes potrebovat neco vysvetlit, pisni 😉

teda,takhle rano a ty uz mas hotovo prace =-) . my vylejzali teprve pred chvili 😃

miry ma ada pekny, je dlouhy 🙂

jinak preji dobre rano 🙂
ninus81
13. lis 2009
Tak na malém náměstí už je vánoční výzdoba na lampách 😞 😞 to mě připomíná že budou vánoce 😞 😞 😞
mikesova25
13. lis 2009
ahojky 🙂

nin a anny já jsem vám zapomněla poslat ty kuponky,moc se omlouvám, v pondělí pojedu na poštu a hned pošlu.

Včera jsme byli v sušici a tam už mají vánoční výzdobu všude x-) moc se těším ale pořád nevím co kupovat za dárky 😞 to je nejhorší
mikesova25
13. lis 2009
holky je přímo prodejna dráček strakonice na netu?
sayastautor
13. lis 2009
zdeni,to nevim 😞