• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ahojky holky :slight_smile:
13. lis 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
San mas tu slevovou kartu v draciku? gratuluju k druhemu zoubku :dizzy_face: my mame v pusine
pusto prazdno, ale jsme desne ukecany, same tata, dada, gaga, nene :grinning:
13. lis 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tady jsem našla akorát aktuální katalog http://www.akcniceny.cz/letak/dracik-5886/p/1/
13. lis 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo ahoj u nás je ne ne a k tomu i vrtění hlavou :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ninus, ono je to fakt sranda, jsem stlala periny a slysim, nene nene, tak ji rikam nene, tak jsme si taaak povykladaly :grinning: vcera jsme malou natocili jak dela paci paci, uplne na povel to neumi , ale jak rikam rikanku tak se zapoji, ma krasnme roztazene rucicky a fakt tleska :grinning: Jirka byl z toho uplne paf :grinning: :dizzy_face:
13. lis 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Zdeni když mluvíš o Dráčkovi, my tam byli min. víkend (v Písku).... tam je věcí! Hotovej ráj pro děti od nejmenších po velký, kdyby tam neměli takový vedro, strávili bysme tam hodiny.. I taťka nám tam lítal mezi autama a bl doslova natřesenej :grinning: :grinning:
autor
kato,icq.

julka je taky ukecana. az moc :grinning:. vzdy rikam ze jezdim s mluvicim kocarem :grinning:
Ahoj Zuzi :slight_smile: a Julinko, jak se mate :slight_smile:
13. lis 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Zdeni, to neva, az budes mit cas a cestu ke schrance, tak to posli :wink: :slight_smile:
Diky :slight_smile:

My jsme dneska vstavali v 5h :grinning:
Takze uz mam taky navareno, vyprane 3 pracky a nemam co delat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Za chvili dorazi Peta, tak ji pujdeme naproti.

U nas zatim vyzdoba neni. Ale ja uz se strasne tesim na Vanoce. Darky mam vsechny nakoupene, staci jen zabalit :grinning:
13. lis 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anny,ty se mas! tise-nahlas zavidim :grinning:
13. lis 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Káťo a Káťo :slight_smile: až na dnešní noc, se máme kráásně.. Ty pacičky vám závidim, asi už budem muset taky trénovat, myslela sem si že je ještě brzo :sweat_smile: Ste šešulky (jak řikaj naše malý Plzeňský berušky)
Kam dáváš na net to video? Já hledala nějaký stránky pod "domácím videem" a ony se mi načetly hambatý! Sem z toho měla málem smrt, jak sem se lekla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. lis 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co kupujete chlapům?? Já mám taky skoro vše (doladím to ještě kosmetikou), ale nevím co pro taťku a švagra.
13. lis 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jste dobry, ja nemam koupeno krom kosmetiky nic......
13. lis 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani bud v klidu. ja nemam ani tu kosmetiku :sweat_smile:
13. lis 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři tak to jsme na tom uplně stejně :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: kdyby bylo alespon za co viď
13. lis 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzanko ja davam video na youtub pisu to asi blbe, nechce se mi to hledat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad darky, taky mam prd :confounded:
13. lis 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin děkuju za odkaz...
já toho na vánoce taky moc nemám a pro chlapa představu vůbec žádnou :confounded:
13. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni nemáš za co
My se ted chystíme ven snad nezačne pršet
Já na vánoce nemám vubec nic a letos budou chudý, nakoupím jenom pro malého a tatkovy, mamace a tchánovcům udělám dárkový koše a my jako sourozenci si nic kupovat nebudeme jen pro dětičky
13. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsme se vrátili z procházky byli jsme z Jituš tak jsme prošly podskalí, lávku a bylo to super :wink:

Jituš zase vyrazíme :wink:

a co jinak co děláte koukám že asi všichni drandíte venku my ted jdeme dát svačinku, zkusím mlíčko ale stále se malému do něj moc nechce
13. lis 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, muzu se kvam pridat
13. lis 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

jasně Ninuš, že vyrazíme, už se těším, bylo to super. Už jsme napapaný i vykaděný. :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je divny ze jsme se tam nepotkali. prochazeli jsme s katou podskali taky :slight_smile:

adricc,jasne ze muzes :slight_smile:
13. lis 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
San, byli jsme tam od 13.45 do 15hodin. :slight_smile:
13. lis 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my tam taky byla cca od 14 hod do cca 15:00. museli jsme se minout

adricc,napis neco o sobe :slight_smile:
13. lis 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne byla ,ale byly tam melo byt :grinning:
a prochazeli jsme taky podskali a pak pres lavku :grinning:
bylo to super,pocasi krasne :dizzy_face:

predtim obesli hrackarny,to byla pastva na moje oci :grinning: :grinning: :grinning: a po prochazce beruskam koupili krupky :grinning:. takovy prijemne straveny odpoledne :slight_smile:

jinak ja ted u mamky :slight_smile:

a musim rict,ze tak dobre polivky julca neji,ale dnes ta kvetakova s vlockama byla hnusna,ale julca jak na ni otvirala pusinku :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jmenuju se adriana.je mi 28let bydlime v jinine ale jinak jse ze strakonic mam manzela ktere jezdi kamionem takze vecne v prd..... :wink: no jinak adamek ma za sebou operaci triselny kyl zvladli jsme to dobre hodne diky nine. a domik chodi do skolky tam kde dela tv oje mamka mel ji minulej rok je moc hodna ale domik je zlobivej ve skolce a doma zlatej to je zajmavy tam se vzdycky jde vyradit :grinning: mozna jestli si tam chodila tak si ho poznala
13. lis 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau Adri, my se urco zname :slight_smile: Takze vitej.....
13. lis 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj anino jojojo zname :wink:
13. lis 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš my taky přesně šli podskalý a pak lávku a do toho parčíku u letnáku a zrovna jsme si říkaly že je hezky a nikde ani kočárek

Adri tak tě taky vítám my už se známe let viď :slight_smile:
13. lis 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek