• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Jituš to kadění je super :wink: :wink:
Maleho jsem nakrmila hned jak jsme přišl měl přesnídávku a piškoty ale před tím jsem zkoušela mlíko a ne ne
13. lis 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
To my jsme dali naší oblíbenou 120 mlíčka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. lis 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus hhodne let ale furt nevis kdo jsem vid no nebuj musim se taky vyfotit a snad me poznas :wink: i kdyz jse zestarla :wink:
13. lis 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
My velkou přesnídávku a piškoty a zapil to oblíbeným fenykl.čajíkem

a u nás už se spinká, ted v polospánku vypil 100ml mlíčka a spinká
13. lis 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nas se jeste nespi domik spi u mamky a adamka zachvili osprchuju jsem zvedava jak to sama zvladnu nesmi se jeste koupat
13. lis 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš že vím jak jsi napsala jméno ve vzkazu už mě bylo jasno a na bráchu si taky dobře pamatuju, se mě v těch 16 líbil :grinning: :grinning: :grinning: kde jsou ty časy když frčelo japajo :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malého otři žínkou a nebo dej do vaničky málo vody aby se mu ta jizvička nenamočila tak jsem to dělala já málo vody a opatrně jsem Honzíka umyla.
Malej bude zítra u babičky já jdu večer do práce
13. lis 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: to je sranda to vis ted uz je to taky fotrik ma 2mesicniho kristianka jo njapoajo tam jsme malem vysedeli dulek
13. lis 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej už tak týden chodí spinkat takhle co začal mít ten kašlík sám dá najevo že se mu chce spinkat
13. lis 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky jsem myslela ze to tak udelam jdu na to je protiva :wink:
13. lis 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fakt tak to gratuluji, pamatuji si že jsem ho potkávala z takovou hubenou blondýnečkou ale jestli sní je????
To jo když si na to vzpomenu tak se musím smát dřepákovaly jsme tam pořád
13. lis 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky jsem jizvičku potírala teda spíš jako potukávala odvarem z řepíku, a ted by jsi ani nepoznala že jsme na nějaké operaci byli
13. lis 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
prej zestárla co já :grinning: :grinning: :grinning: už mě odbyla 28 (v říjnu) když si vzpomenu že když jsem pařily v japaju bylo ně cca 16 že je to cca 12 let co tomu tak bylo tak se uplně oklepu jak moc rychle to uteklo
13. lis 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám že nikde nikdo :grinning: :grinning:
Já výjmečně nejsem sirota ale Honza kouká na nova sportu na tenis takže to je jako kdybych byla sirota :grinning:
13. lis 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
je Ninuš to se máš, že už Honzík spinká, my už taky na to půjdeme, to zase bude rykot, vždycky když dáme overálek tak spustí, máme každý večer veselo.
13. lis 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš ty Terezku takhle trápíš :grinning: :grinning: :grinning: doufám že nebude budíček v deset jako včera to měl ten hnusnej kašel u nás je rykot při oblékaní když jdeme to musím dělat ksichty a srandičky aby se nevztekal
13. lis 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
když jdeme ven tam mělo být nějak rychlejc píšu než myslím :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co asi dělá Blatná???? Se holky někde zatoulaly :dizzy_face: :dizzy_face:
13. lis 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
adri vitej mezi nami :slight_smile:

ja jdu dneska na chvilku sednout do hospudky, snad malej nebude vyvadet kdyztak pujdu domu,bude hlidat babicka

dneska bylo krasne, takovej podzim by byl super

ninus ja na to taky vzpominam jak jsem byla mladaaaa :pensive: a parila kazdej tejden na discu :cry: to je tak davno :sweat_smile:
13. lis 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo trápím, :grinning: :grinning: :grinning: , teď cvičí s taťkou, já pak umyji, obleču a namažu a tatínek nakrmí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul jo jo už mužeme jen vzpomínet přijde mě že to tak hrozně utíká a kord ted co mám malého
Já si půjdu zítra zapracovat mezi lidi ale taky bych někam šla ale ted do vánoc minimálně budu každý sobotní večer v práci aby byl alespon nějaký ježíšek a mohla jsem koupit tu autosedačku

Musím zase nafotit věci co jsme vyřadili a snad se něco prodá, jinak nevím proč to tady skladovat

Jituš počkej jak bude z/s taťkou cvičit za pár let - ten jí udělá co jí na očích uvidí :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si taky dneska zavzpomínala před 16 ti lety jsme měli maturák :frowning2: :frowning2: ,tak jsme se s kamarádem navzájem uklidnili,že nestárneme,ale zrajeme :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cus holky,

Blatna se hlasi v plnem poctu :grinning:

My jsme uspavali kluky, az jsem se uspala taky :slight_smile:

Adri, ahoj a vitej mezi nami :wink:

Ty jo, s tim discem, my jsme nesmely s Petou chybet ani v patek, ani v sobotu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak dneska bylo fakt krasne, a to nas trpve ceka jeste krasnejsi vikend :dizzy_face:
13. lis 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny já kolikrát se uspím taky :grinning: :grinning: to pro mě není problém dneska ukládal tatka
Jo jo to my taky pátek, sobota -nebo i přes týden po škole nebo místo školy jsme šly do Japaja :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vid, ono to jde samo, spim driv nez kluci, ale pak me vzbudi drapani a stourani a tak :grinning:

Jooo, to mas pravdu, i ve stredu to jelo :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri vítej :slight_smile:

Tak já jsem celý odpoledne gruntovala barák a pak jsme ve 4 hod. vyrazili pěšky k babičce cca 2 km, malej jel na motorce a byl spokojenej, před chvilkou nás vyzvednul manža a dovezl domů, malej sotva přišel dovnitř, opřel se ve verandě o stůl a usnul :grinning: :grinning: takže jsem ho rychle otřela žínkou a už spinká v ložnici :sunglasses:

já budu dnes slaměná,bude ještě někdo?
13. lis 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to samé je u nás když se mnou malej leží v posteli tak já to zalomím a za chvilku cítím jak mě mlatí ručičkou a štourá prtíkama a vykřikuje to jeho ebu egg a další zvuky

ted jezdíme z/s kočárkama :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a kdy vyrazíme do tý Hvězdy? je potřeba se domluvit než napadne sníh,já už potom autem sama jen tak nevyrazím, od bouračky moc v zimě nejezdím se bojím :confounded: :pensive:
já vyjmečně slaměná nejsem :grinning:
Nin, to tvoje s/z me doooost bavi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ja slamena nebudu, prekvapive :grinning:
13. lis 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek