• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

anny víš jak at si každý vybere co se mu líbí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ještě můžu třeba y/i :grinning: :grinning: ale to by jste se v mých příspěvcích nevyznaly :wink: :wink:
no nekecej mě by spíš překvapilo kdyby jsi slaměná byla :grinning:
13. lis 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
předpokládám že manža je vedle na PC :wink:
13. lis 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasny, kde jinde :grinning: :grinning: :grinning:

Jako, kdybys psala i i/y, to by byl narez teprve narez :grinning:

To bys psala jednu vetu tak hodinu :grinning:
13. lis 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se neboj já jsem holka šikovná já pí/ýšu ry/ichle už na škole jsem by/ila mezi/y nejlepší/ými/y v psaní/ý na stroji/y :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak by to pro mě neby/il problém :grinning:
13. lis 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty/i joo to by vy/ipadalo vážně ší/ýleně
13. lis 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja se z tebe pos....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jsem si rikala, ze dlouho neodepisujes, ze to urcite uz trenujes :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně tréni/ynk musí/ý bý/ít cože se ze mě/mne pos..... tavíš dům :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale byl by to masakr takhle pořád psát to by mě šmejklo :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noooo, treba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ten uz mame postaveny :grinning: :grinning: :grinning:

Musis teda me/mne, pak i/y, pak s/z, pak mala velka pismena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
To teprve budes frajerka :wink: :wink: :wink:
13. lis 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
T/ty/i vole to by/ich nedělala ni/yc ji/yného než klepala do lomí/ýtka
13. lis 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. lis 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
BFLMPESEVEZE po prdely dolů z meze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si prohledla ten katalog z toho Dracka, tam maji tak kraaaasny ty hracky :slight_smile:
Tam bych si toho ale vybrala.
13. lis 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joooo, to jsme si taky vzdycky ve skole rikali, ale pekne se to pamatovalo :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, ty jsi eroooooo!!!!!!
13. lis 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo já si to taky takhle pamatovala
Jituš to víš :grinning: :grinning: :grinning: v 28 to už je docela na pováženou měla bych být rozumná matka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

joa to znám taky Éro letí nemá děti.............a dál si to nepamatuju
13. lis 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky jsem kreslily a říkaly u toho říkanku - pětka, šestka sedmička Hitlerova hlaviška, tečka čárka vykřičník Hitler je uličník, Praha Brno Paříž Hitler patří za mříž :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Teda já si dneska vybavuji takové hovadiny
13. lis 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je tím že je PÁTEK 13 :confused: :confused: :confused:
13. lis 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, petka, sestka, sedmicka to jsme kreslili porad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ja jsem zjistila pred chvili, ze je patek 13. :grinning: jsem uplne mimo misu ted
13. lis 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Ninuš, éro letí nemá děti, my je máme neprodáme........ :grinning: dál taky neznám, musíme ty říkanky oprášit, mám tady už dvě knížky.
28 to jsi mladá holky, viď Luci????? :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Éro letí nemá děti,
My je máme neprodáme.
Sami si je vychováme.

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že to tady možná dáme dohromady. :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny my taky ani nevím proč jsem si to vybavila :grinning:
To já jsem mimo mísu pořád občas zapomínám i jaký je den :frowning2: :grinning: a občas mě navštevuje ten německý pán co schovává ty věci ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .... ted založil malému někam jeho malý telefon takže nemužeme dělat halo halo babičce a já ho nemužu za boha najít to je velký něštestí

Jituš jo jo já si řikala že je tam něco z/s prodejem :grinning: :grinning: já si je taky budu muse t oprášit mám koupenou knížku českých říkanek tak se budu muset začíst
13. lis 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vado holky my jsme šikovný jak jsme to daly pěkně dohromady :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny já jsem si v tom dráčku vybrala dárky pro venďu všechny,proto jsem hledala ty inter. stránky a jsem ráda že jsem si to mohla doma v klidu prolistovat... a hlavně maj tam všechno co chciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning: :sweat_smile: a že toho není málo :sunglasses:
13. lis 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé ted jsem si vzpoměla jukla jsem na ten odkaz od Anny a tam bylo přší prší a já si vzpoměla - prší, prší jen se leje Vinnetou se z okna směje, Oldsetrhend (já nevím jak se ten Olda píše ) na dvorku nastartoval motorku.... a dál si to taky nepamatuju
13. lis 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ahoj já ho mám doma v reálu katalog taky z něho chci pár věcí pořídit malému pod stromeček ještě že půjdu do práce sobotu co sobotu
13. lis 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nooo, toho nemeckeho pana tu taky mame dost casto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Nevim, proc k nam leze :grinning: :grinning: :grinning:

Zdeni, a co vsechno budes kupovat?
13. lis 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to Anny taky nezvu a je tu skoro každej den parchant jeden
13. lis 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek