• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

tak adamek usina , zacina na me zkouset vzdy usinal sam a ted tak tejden vzdycky rve ale ma smulu to jsem udelala s domikem jsem ho uspavala u prsu hruza ale tak okolo 11 se vzbui a spi se mnou do rana to me nevadi ale usinat musi sam zmetourek :wink: no snad to vydrzim a nevyndam ho :grinning: to i.y me mne to je sranda ja taky mam stimhle proble mtak se predem omlouvam :grinning: :grinning: :grinning: jinak diky holky ze se k vam muzu pridat ja jsem slamena skoro furt zrovna dnes ale zejtra prijede a pojede az tak v utery vecer tak dobry jinak jsem to mozna ja byla ta hubena ale to bejvavalo ted mam furt 7 kg nahore od porodu pribrala jsme 19 no ale myslim ze to pujde ted dolu musim drzet dietu adamek ma alrgii na bilkovinu kravskyho mlika vubec nevim co budu jist ja miluju jidlo a ted fakt nevim mliko.jogurty.syry.vejce.ryby nesmim a docela ost potravin to obsahuje takze treba omacky se smetanou taky nemuzu babovku knedliky ja fakt nevim mam stoho nervy musim se nekde docist co a jak
13. lis 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, Adri, tak to je des, a jak se to zjisitlo, ze ma takovouhle alergii???
13. lis 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ Jíto,kde tech sldkých dvacet a něco je :sweat_smile: :sweat_smile:

nin myslím že tam bylo něco s nšoči a ribanou,ale taky to nedám dohromady

dráčka jsem si taky prolistovala a zaslintala si,já už s dárkama pro děti skončila,dneska jsem koupila krásnou knížku,jmenuje se to na statku,je velká a když se otevře,tak se skládá z malejch knížeček,který jsou zaměřený na určitý věci na statku,třeba kurník,tak jsou tam slepice,kuřata,bidýlko atd...,navečer mi přivezla kamarádka tabuli z ikey,co jsem si u ní zamluvila,je oboustranná,na jedný straně je klasická tabule,na druhou se může psát fixou a ještě se tam nechá nainstalovat role s papírem a čmárat na to :slight_smile: :slight_smile:

klári koukala jsem tam na stránce 23 byly krtečkové a cena přijatelná

jinak já bych neměla bejt slaměná,ale zatím jsem,manžel se vrátil do tipáče na pivko,s tím ,že za chvíli příjde ,už jsou to skoro 2 hodky :wink: ,takže i když přijde,tak se nají,svalí a já vlastně budu slaměná :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já půjdu do toho pejska toho chci 100% , tu zvukovou knížku už máme a i toho šneka a i ty klíče z té strany 8 ale chci mu kupovat ten hrnec (prý ho dostane od tety) a i ten CD přehrávač a ten mluvící telefon má slíbený od babičky a pak ze strany 12 - nějakou tu pyramidu,aktivní kostky a ze strany 13 ty vodní kamarády

jo Anny jinak má male z té 13 strany Chrastítko palma to má dole přísavku a má to na jídelní židličce a je z toho uplně unešenej možná by se to klukům taky líbilo

já si musela odskočit měla jsem to na krajíčku a za minutu dvanáct :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, kdy to ceka Simona?
13. lis 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri ty jsi byla vždycky jak lunt u tebe nějakých 7 kg nemuže být znát :wink:
13. lis 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no museli jsme zacit s dokrmem tak jsem davala nutrilon comfort a po 14 dnech strasne plakal a mel v plene krev uplne ruzova plena asi ve trech plenkach to mel behem 1 hodiny tak jsem snim v noci jela na pohotovost a poslali nas zachrankou do budejc ze to je zauzlovani strev nebo ta kyla no to tam vyvratili no a tam rekla doktorka na detskym ze to muze bejt ta alrgie a ted jsme tam prisli na tu kylu tak me poslala tam doktorku primo na tohle to. a rekla mi co a jak krev takhle malym neberou ze ta stejne se nemusi ta alrgie prokazat ale ze to je jasna vec púrotoze od ty doby to mel furt ale uz ne ruzovou plenu ale v hlenach takovy kousky maly a v tom krev takze to jako ze mne co ja snim a vypiju atd. no ale ze se to tak do tri let muze srovnat tak 80 procent deti se stoho dostane a bmuzou vsechno a nebo neco malo nebude moc treba nejakej jogurt atd. proste az zavedeme prikrmy tak pak budeme sledovat jak na co reaguje
13. lis 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jdeme koupat, papat, a pak spinkat, takze tak za pul hodky jsem tu :slight_smile:

Nin, pak se mrknu na tu palmicku.
13. lis 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny jukni je fakt super
13. lis 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak míša zbouchala k večeři talířek polívky a nožičku párku,ted tu ječí,ostatně dneska s přestávkama celej den,do toho leze po vejškách a vymejšlí kraviny,takže jdu vykoupat dravou zvěř,převlíct do pyžam a možná v deset bude klid,odpoledne jsme si schrupli všichni,takže usnou asi dlouho :frowning2:

my máme ze strany 23 tu zpívající stonožku,dostala ji míša loni k vánocům a je dost oblíbená,taky máme ty aktivní kostky a ty maj taky velkej úspěch
13. lis 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri to je hrozný to by mě asi dost vyděsila krev v plence to si nedokážu představit
13. lis 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, tak mas taky veselo :frowning2: To zauzlovani strev mela kolegyne dcery mala a nebyla to zadna slast :frowning2:
13. lis 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ta to ceka asi v unoru nebo zacatkem brezna a jak to vis no a taky jsme mela blbou zkusenost v budejcich poslali nas v tu noc na infekcni ze na detskym nemaji misto no a druhej den mi dali nap okoj holku se strevni chripkou no a to ja nevydrzela an echala si zavolat doktorku a ta byla ospinkana v pul 11 a vyjela na me co mam za problem tak jsme taky vyjela jestli se ji zda normalni mi dat k 2 .mesicnimu diteti holku se strv. ch. a ona ze to ma adamek taky takze jsme se chytli ja ji rekla ze at me neuci znat str,ch. a at nas prenda na detsky protoze on nemel teploty prujem a ani nezvracel no a to rekla ze na tak jse si nechala sepsat papira a jela domu v 1 v noci mazec co :angry:jsme raila ale jinak jsem klidna osoba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :-n oa samozrejme vysledky mel vsechny negativni no proste strasny on je adamek docela hubenourek narodil se mel 3600 52cm a ted ve 3.mes.5100 a 61cm to domik mel 6.600 hahahha
13. lis 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ozvu, se asi az zitra. Manzel instaluje aparaturu v byte, takze zase bez netu, pac si vsechno vynda ze zasuvky.......

Adri, me nic neunikne, nejsem slepa :slight_smile:
13. lis 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš hele to by se Edovy mohlo líbit

Požadovaná profese:
Vedoucí pracovník odbytového útvaru (12339)
Pracoviště a kontakty
Firma: AUTO ŠTANGL a.s., IČ 26429951
Pracoviště: AUTO ŠTANGL a.s. - provozovna Strakonice, Písecká 382, Strakonice I, 386 01 Strakonice 1 Strakonice
Komu se hlásit: Kontakt, tel.: +420 251 000 111, e-mail: job@autostangl.cz
Vlastnosti volného místa
Směnnost: Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek: Plný
Minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr: od 5.11.2009
Mzdové rozpětí: od 18 000 Kč do 24 000 Kč
Nabízené výhody: Jiné výhody
Podnikové stravování
Požadované dovednosti: Práce s PC
Poznámka k volnému místu: MANAŽER/KA POBOČKY, obor vzdělání nerozhoduje, znalost práce na PC, dobré komunikativní a organizační schopnosti, časová flexibilita, loajalita, praxe v obchodní činnosti, praxe s vedením menšího týmu lidí, technické myšlení nebo praxe v oboru autodílů či automobilového průmyslu výhodou, výhody: služební automobil + telefon, stravenky, KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem, ověř.: 5.11.2009
13. lis 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nino dekuju mrknu na to . jo byl to sok myslela jsem ze umru strachy jeste do toho tou zachrankou tam jsme byli za pul hodky a pak na chirurgii rekli ze dobry no a po prvi na detskym ta doktorka rekla ze by to mohlo bejt ta alergie takze vysadili jsme dokrm a jen kojit takze to mel furt ale uz ne takhle moc a ta doktorka jak jsme tam ted byli stou kylou tak mi rika ze je nastvana ze mu na tom infekcnim neudelali tu krev na tualergii ze je o too z adala a ze se me nedivi ze jsme odesla s nemocnice ze myslela ze budeme sami na pokoji kkdyz nas ttam posilala byla uplne hotova ze to mohl chytit a daleko jiny nemoci zluotenky atd. no diky bohu ze nic :wink:
13. lis 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Adri to máš pěkně blbou zkušenost ale já bych řvala taky to by se mě nelíbilo
Adámek není hubeňour - malej Honzík měl porodní váhu 2600g a z porodnice nás propouštěli a měl 2320g a na kontrole v 6m měl 8280g ted nevím zapoměla jsem doktorce říct at miho převáží
13. lis 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak franta je doma,kouipe dětičky,vypadá v pohodě,prej si otevřeme lahvinku vína :wink:
13. lis 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já bych taky snad umřela strachy my jsme si taky zažily ale naštestí až takhle moc nééé - naštestí
ta alergie je na prd to je mi líto ale zvládnete to :wink:
13. lis 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak se hlásím taky do klubu, my dneska dali prochajdu a malá normálně chtěla nosit, byla jak gumová, to jsem už dlouho nezažila, přitom po o spala ( já taky).
Luci - díky za tip na krtka, kouknu na to. Taky Ti chce jíst Míša už jenom sama??? To je sranda s nima, bordel všude, no aspoň se to brzy naučí.
13. lis 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a žééé by manželská erotika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ( v jakém to bylo filmy????? jo S tebou mě baví svět že jo????? )
13. lis 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři ahoj já dneska v klubu slaměných nejsem a to se divím ale Honza čučí na Nova sport a já si tu tukám do klávesnice :grinning: :grinning: takže to je jako kdybych byla sama doma, jo ty vlastně čekáš na Sex ve městě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já čučím po nějaké práci pro Honzu a oni všude chtějí maturitu tak to má smolíka
holky mě omejou když nesežene brzo práci ..... to nechci vidět :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. lis 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím, jestli na sex vydržím - jsem ňáká ospalá..................
13. lis 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky nějaká gumová dávám si tak maximálně hodinku a půjdu spát
To mě chtěl i kamarád vytáhnout na kafíčko ale musela jsem mu dát košem protože bych tam usla
13. lis 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
JDU KOUŘIT tak snad tady někdo bude až se vrátím :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zde a nikde nikdo holky vy to flákáte :grinning:
13. lis 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem nasraná Honza mě nasral, nemá práci a bude si vybírat kam půjde já jsem našla celkem si myslím dobrou práci a jemu se to nelíbi prý tomu nerozumí ACH JO :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
13. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hlasim se do klubu, manza sel zapijet malou Barborku, Kacka uz spi, ale jsem ko, dneska nejak porad rvala, Petul mam pro tebe ty vodolepky :wink:
13. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek