• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Holky já dostala pěknou běhavku už jsem byla po třetí :frowning2: :frowning2: :frowning2: se z toho pos...
13. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninusdrz se, ja mam pocit ze mam porad nejake strevni problemy, nevim co s tim, asi si koupim probiotika, nebo me trefi, nejvic me serou ty krece, bych zdechla
13. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo ale z ničeho nic :frowning2: doufám že neproseru celou noc
13. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted jsme cetla co si poslala o ty alergii a tam pisou ze ty deti maji ekzemy taky tak to adamek nema no aspon tak tyvole jeste to chudinka no musim proste davt pozor na to co snim ted jsme byla opet v lednicce a nic jsme tam pro me nenaslo :grinning: musim si nakoupit jindra rikal ze urcite usetrime :grinning:
13. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin:manželská erotika byla včera,společná koupel a pak postel :grinning: :grinning: ,bylo to krásný,kupodivu nás dětičky nevyrušily a užily jsme si to :wink:
13. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja uz jsem tu taky, klucici uz spinkaji :slight_smile:
Nastesti :grinning:
13. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si neco na ten prujem dej a treba hermankovej caj neni spatnej ja mam doma lacidofil neni spatnnej a pisou tam ze je to i prevence proti strevnim chripkam
13. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri dát si heřmánkovej čaj tak se ješte k tomu poblinkám, vzala jsem si endiaron ten zabere
13. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ted koukam jak pisu misto jsem furt pisu jsme tak doufam anino ze mi nevynadas :grinning:
13. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha tak ho radsi nepi :grinning: anino mozna mam i nejakou poruchu ale drive to moc neresili mozna jse dyslektik :grinning:
13. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, tak ta palmicka je fakt dost pekna, ale to kdybych jim dala na jidelni zidlicky, to uz bychom se nenajedli vubec :grinning:
Oni ted porad neco zkoumaji a na jidlo neni cas :slight_smile:
13. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny chci kupovat ten šlapací traktor s vlekem,kuchyňku miele pro Andrejku, venouškovi mašinku tomáše a ještě nějaký kostky nebo něco,taky chci stan ve tvaru pirátské lodě,ale to jsem si nevšimla jestli mají,ale kouknu na to v obchodě...
13. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, hlavu vzhůru!!! Kde je tvůj optimismus..... :slight_smile:
JOJO Luci i za 30 bych byla ráda. :grinning: :grinning: :grinning: Ale jak už jsou tam dvě ty 3. :grinning: :grinning: :grinning:
Já slaměná sice nejsem, ale přiju si tak každý večer, noťas na klíně a manža čučí do bedny. :angry: :angry: :angry:
13. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, tak to se bude Véna mit :slight_smile:
Ta kuchynka je krasna.
Ja jsem si vsimla nejakych dvou stanu, ale jestli tam byl nejaky piratsky, to nevim.
13. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš ted momentálně v hajzlu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Nééé kecám jen mě ten muj drahoušek nadzvedl ze židle
Jituš jaký dvě 3 já jsem ted opravdu nějak mimo mísu

Adri to máš jedno mě na střední jak jsem si dodělávala maturitu profesorka řekla jestli vím že jsem dyslektik nebo jak to nazvala já zase zapomínám psát čárky a háčky no a i i/y s/z a mě/mne ani nemluvím
13. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej taky všechno zkoumá a při tom já říkám ham a on otevírá pusinku jsem tak ráda ž etak krásně papá snad to i zustáne
13. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslim ze taky neco takovyho mam :grinning: a aninko ja o tebe nereju delam si srandu ze sebe aby si se neurazila
13. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych časem chtěla pro malého tohle http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1528784 a do toho stanu takové ty míčky
13. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja zatim zadny darky nemam my to nakupujeme vzdy na posledni chvili a to je pak hroznej stres ale celkem vim co budeme kupovat jen ty penize kdyby na to byli :grinning:
13. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri ono se to totiž když my jsem byli malý neřešilo
13. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja bych chtela toho zubika pro adamka ale jeste nevim jakyho
13. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri tak to mě povídej Honza je ted bez práce a já mám jen 7600,- takže je to veselý no ještě že mám v sobotu přivýdělek jinak nevím nevím
13. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já kdyybch měla koupit vše co bych pro malého chtěla tak to by byla docela velká suma
13. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, psala jsi, že 28 už je stáří, ale co máme říkat my s Luckou, když už tam máme dvě 3. :grinning:
13. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš jo AHA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dvě 3 to je jako číslo poprsí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám fakt dneska dlouhý vedení
13. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hlavne teda nechapu lidi ktery si vezmou pujcku na to aby nakoupili darky a pak to splaci celej rok no hlavne neblaznit tak u vas to vi rodina ze nemate na vyhazovani tak to urcite chapou :wink: mi teda spis pro domika musime stul .zidli do pokojcku tasku do skoly atd. nejaky lego to bude silene penez no ale on ma ted narozky tak to dostane i k tomu
13. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmm Ninuš to bych si pískalla a asi by mě ani tak nebolela záda. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek