• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahoj, tak jsem si vydrazila dve mikinky, gatatka, svetrik, cepicku, vse za 350 :slight_smile: A objednala jsem nejake plinky, ale uplne nove, 10 kusu normalnich, dve tetra osusky bile a jednu s potiskem kachnicek, tak jsem na to zvedava, bylo to levnejsi nez v obchode a myslim, ze by mely byt kvalitnejsi, maji mit lepsi gramaz. :slight_smile: Se postacka bude divit, co mi to chodi, tolika balicku :grinning:
17. říj 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jeste mi prijde jedna osuska s ouskama :grinning: Dalsi nakup az po Budejcich :pensive:
17. říj 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsme s manzou byli na plavecaku a bylo to super :grinning:
18. říj 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sayast nebyla jsi dneska dopoledne s manželem nakupovat v Kauflandu???? :slight_smile:
18. říj 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Byla :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Hodinu nam trvalo nez jsme vyjeli,des :rolling_eyes:
Ale ja te nevidela, jsem slepa i s brylema :fearful:
18. říj 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem si nebyla jistá jestli jsi to ty,protože tady jsi bez brýlí a tam jsi je měla.
Příště se budu hlásit,jsem tam byla s Venouškem,ten byl spokojenej v košíku a okusoval rohlík a potkávali jsme se u pití... :slight_smile:
No o tom jak jsme vyjížděli ani nemluvím,ale já se vecpu všude! :grinning:
18. říj 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to ja te Zdeni vubec nevidela, ale jak rikam, jsem slepa i s brylema a kdyz bryle nemam, tak nepoznam ani mamku :grinning: .
No, my stali tak blbe, ze jsme ani nemohli vyparkovat,natoz pak vyjet :angry:
19. říj 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a kato,Nin, co to nase cviceni? Vite podrobnosti?
19. říj 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

psala jsem tu na první stránce a potom jsem na tuhle diskuzi nějak pozapomněla.
Jak se máte maminky? Doufám, že jste se všechny vymarodily a je vám lépe.

sayast: jsem z Blatné. Koukala jsem, že jste tam měli svatbu. :slight_smile:
Já jsem měla svatbu v létě a brali jsme se na Zvíkově :wink:
19. říj 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evule: Ahojky,
ja se na tebe pamatuju :wink:
Jj,svatbu v Blatne a byla tam nadherna. Byl to muj sen ji tam mit :dizzy_face:
A kdypak chcete zacit snazilkovat?
20. říj 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Sandří podrobnosti ohledně cvičení zatím nemám :sweat_smile: já na to totiž uplně zapoměla když jsem byla u Gyn. naposled, u mě prostě řádí nějaká skléroza. Ted jsem byla pár dní na chalupě a relaxovala, taky se musela chalupa připravit na blížící se zimu, ale s budoucí tchýní nám to šlo jedna radsot :slight_smile: :slight_smile:
Jinak náušnici z pupíku jsem také vyndala né vědomě :grinning: :grinning: prostě jsem ztratila tu vrchní kuličku tak už jsem jí nehledala a ani nedávala zpátky, ale můžu ti říct že jak jsem na to že jí v tom pupíku mám strašně dlouho byla zvyklá tak ted si furt šahám na pupík :grinning: :grinning:
20. říj 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nin,me to povidej, ja ji vyndala vcera kdyz mi manza mazal bricho a strasne mi tam chybi. No,mela jsem ji 7 let, tak aby nechybela :grinning:.ale najednou mi to bricho prijde takovy divny :angry: . Vsichni rikaj ze si to pak muzu nechat pichnout znovu, ale to uz ne.
20. říj 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

sayast: no říkali jsme si tak příští léto. Ale možná to bude dřív :slight_smile:
20. říj 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak cviceni je zitra od 16-17 hod, stoji 30 kc, je to zasedaci mistnost na gynekologii, pujci nam karimatky, sebou pohodlne obleceni, spis dlouhe kalhoty a teple ponozky, je tam trosku chladneji, maminky se prevlekaji primo tam, je tam dost prostoru :grinning: tak zensky zitra se jde :slight_smile:
20. říj 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi jsem tu docela mimo co? Ještě ani těhulka, ani snažilka. Nevykopnetě mě ? :grinning: :grinning:

Jinak je fajn, že jste všechny ze stejného města a můžete se scházet na tom cvičení a tak. :wink:
20. říj 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evco,to vis ze te nevykopnem :slight_smile:. A za chvili se taky dockas :wink:
21. říj 2008 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky těhulky,jak se máte?
My dobře,včera celý den venku a dnes tomu nebude jinak,Venoušek pak v noci krásně spinká,jak je po celodenním
chození utahanej. Vzpomínam jak to bylo loni a to mu nebyl ještě ani měsíc a bylo taky takhle krásně,drandili jsme s kočárkem,joóóó kde je tomu konec... :grinning:
21. říj 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,tak sup do druheho at si to zas zopakujes :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se druhýmu nebráníme ale asi to nepůjde zase tak snadno,teď jsme taky čekali 3,5 roku tak uvidíme a když se nepovede do příštího září tak pak to začnem řešit :slight_smile:
21. říj 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: tak to jsem ráda, aspoň se mezi váma něco dozvím. :wink:
21. říj 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jakpak se pripravujes evco? nejaky cajiky,tabletky?
Zdenco,tak aby zrovna neprislo hned :grinning:
Ninus,kdes byla? My dnes byli s Katou poprvy cvicit :wink:
21. říj 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím nijak, jen měřím bazální teplotu. Už mětím devátý měsíc,je to docela zábava.
A co cvičení? Nedali vám moc do těla?
21. říj 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bylo to super :slight_smile:.Az budes tehule,tak muzu jen doporucit :wink:
21. říj 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: no doufám, že se to brzy povede. Uvidíme :wink:
Určitě je dobře si v těhotenství zacvičit, aspoň se protáhnete.
A co bříško, už roste? :wink:
21. říj 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jo,bylo to super. No brisko roste, ale stejne vzhledem k 19. tt je malinky :slight_smile:. Kdyztak se podivej do alba, mam ho tam vyfoceny minuly tyden (tzn. 18.tt). A to jim vsechno na co prijdu,hlavne sladky. Ani vahove jsem zatim moc nepribrala, ale to prijde. a stejne uz si obcas pripadam jako velryba, tak se mi doma smejou co budu rikat pred porodem :grinning:
22. říj 2008 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: to budeš přibírat až později ne? Já tedy nevím, jsem neznalec :grinning:
Stejně je to tak hezký, necháte si říct co to bude? :wink:
22. říj 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mamka rikala ze ve stejnou dobu co jsem ted ja tehu tak pribrala uz 10 kg :sweat_smile: . Je to hodne individualni.
my se chceme nechat prekvapit,ale zda to vydrzime nevim :grinning:. Do budejc jedeme 31.10. a tam nam to reknou kdyz budem chtit :slight_smile:
22. říj 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: taky si to nechceme nechat říct. Chceme to jako překvápko, ale to si můžu plánovat teď
a stejně to může být jinak, ale chci to tak už dlouho, tak to doufejme, taky vydržím.
Máš pravdu je to hodně individuální. Já budu beztak přibírat hned od začátku a pak budu jako velryba :grinning:
22. říj 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my taky od zacatku chceme prekvapko,ale je to hodne tezky kdyz mas tu moznost to vedet. je to lakavy. a pak taky oblecky, prijde mi ze neutralnich neni tolik nebo tak hezkych jako kdyz vis co to bude :frowning2:
23. říj 2008 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus, ty si ranni ptacek, ja blbe spim, i kdyz jsem unavena jako zvire, tak nemuzu usnout a cumakuju do noci a pak to dohanim rano :rolling_eyes: Vcera jsem mluvila se svou segrou a ta mi kladla na srdce ze ji to musim hned zavolat , co to bude, prej jeste driv nez to budu vedet ja :grinning: Manzel to chce vedet, ja taky, rodina bude silet, takze to asi povime :wink: Ale treba to zaridi priroda, a nepujde to poradne videt, a bude :grinning:
23. říj 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek